הורוסקופ יומי

הורוסוקופ יומי / אסטרולוגיה יומית 10-05-2020

הורוסקופ יומי מעודכן לכל המזלות. בעמוד הורוסקופ יומי תוכלו לקרוא מה צופים הכוכבים למזל שלכם בכל התחומים: אהבה, פרנסה, קריירה ועוד...

ברוכים הבאים להורוסקופ יומי ותחזית אסטרולוגית יומית לגלגל מזלות האסטרולוגיה

הורוסקופ מזל טלה

אתם מקבלים תחושה חזקה של תמיכה וחיזוקים מהמשפחה. סוף סוף יש לכם הרגשה שמקבלים אתכם כפי שאתם בלי קשר לתוצאות המעשיות של מעשיכם. אתם מתמלאים תקוות לשיפור המצב הכלכלי. תנו אמון באנשים שמנסים לעזור לכם. אל תגררו לבזבוזים מיותרים רק בגלל שאתם מרגישים אופטימיות. היסוד המיסטי שאתם נמנים עליו הוא יסוד האש: טיפוסי האש מאופיינים במרץ, כוח, התלהבות ונדיבות: מזל טלה השייך ליסוד האש חייב להיות ראשון בכל אירוע, לקפוץ בראש ולהגיע לפני כולם.
מפילים גורלות: בהפלת גורל רוחנית שהתקיימה לכבודכם באמצעות סמלים של בעלי חיים, הופיעה עבורכם דמות של יונה: המסר הוא – זה לא הזמן למשחקי כבוד.
הורוסקופ שנתי מזל טלה
התאמת מזלות
קלף טארוט יומי
הורוסקופ אהבה יומי
הצטרפו אלינו באינסטגרם
קריסטל המזל שלך בקניון הרוחניות מבית אלטרנטיבלי

הורוסקופ מזל שור

המזל מאיר פניו. זהו יום טוב לבקש העלאה או לנסות לקדם את האינטרסים שלכם בתחום העבודה. אל תגלו את הקלפים לאחרים. התחרות אינה קלה ועליכם להיות סלקטיביים בבחירת בעלי הברית שלכם. אל תיענו לכול הזדמנות ואל תאמינו לכל מי שאומר שהוא לטובתכם. היסוד המיסטי שאתם נמנים עליו הוא יסוד האדמה: טיפוסי האדמה מייצגים תכונות כגון מעשיות, יציבות, אחריות והתמדה: מזל שור השייך ליסוד האדמה פוסע בתלם, מתענג על הקיים ואינו מחפש הרפתקאות מסוכנות.
מפילים גורלות: בהפלת גורל רוחנית שהתקיימה לכבודכם באמצעות סמלים של בעלי חיים, הופיעה עבורכם דמות של דולפין: המסר הוא – ידע הוא כוח ועל כן יהיה עליכם להשתמש בו בתבונה. אל תגלו לאחרים את אשר אתם יודעים על אודותם.
הורוסקופ שנתי מזל שור

הורוסקופ מזל תאומים

תחושת בדידות גורמת לירידה מוראלית. יום טוב להשקיע בעצמכם ומצד שני- לשפר תקשורת עם בני משפחה וחברים. אתם חוששים לאבד את החופש ואת המרחב הפרטי שלכם בגלל תלות כלכלית. עליכם ללמוד לשים גבולות. הפחדים שלכם מגבילים אתכם. נסו לחשוב בצורה אובייקטיבית מה באמת אתם רוצים לעשות. היסוד המיסטי שאתם נמנים עליו הוא יסוד האוויר: טיפוסי האוויר מבשרים את התבונה, המקוריות והאינטליגנציה: מזל תאומים השייך ליסוד האוויר אוסף מידע ומפזר אותו לכל רוח כדי שיוכל להתבונן בתהליך הרוחני שנוצר.
מפילים גורלות: בהפלת גורל רוחנית שהתקיימה לכבודכם באמצעות סמלים של בעלי חיים, הופיעה עבורכם דמות של זברה: המסר הוא – הטעייה נבונה בעיתוי הנכון עשויה להוביל לתבוסת מתחריכם. אל תפעלו בגלוי אלא מאחורי הקלעים.
הורוסקופ שנתי מזל תאומים
התאמת מזלות
קלף טארוט יומי
הורוסקופ אהבה יומי
הצטרפו אלינו באינסטגרם
קריסטל המזל שלך בקניון הרוחניות מבית אלטרנטיבלי

הורוסקופ מזל סרטן

למרות גילויי החריצות וההתלהבות, נראה כאילו כל יוזמה חדשה שלכם נתקלת בקיר גבוה. הדברים לא הולכים בקצב או בכיוון הרצוי לכם, אך יש בכך מעין הודאה שאינכם בשלים לעשות מה שהבטחתם לעצמכם. מילים לחוד ומעשים לחוד. לפני התחייבות סופית למסלול כזה או אחר- חישבו שוב. היסוד המיסטי שאתם נמנים עליו הוא יסוד המים: טיפוסי המים רומזים על רגשות, יצירתיות ואהבה: מזל סרטן השייך ליסוד המים מחפש את משמעות החיים בתוך המסגרת המשפחתית המגנה עליו.
מפילים גורלות: בהפלת גורל רוחנית שהתקיימה לכבודכם באמצעות סמלים של בעלי חיים, הופיעה עבורכם דמות של עכביש: המסר הוא – אתם חזקים הרבה יותר מכפי שנדמה לכם. נראה שאתם שופטים את עצמכם בחומרה רבה מדי.
הורוסקופ שנתי מזל סרטן

הורוסקופ מזל אריה

אתם מקבלים את ההתרחשויות במציאות היומיומית שלכם במעין תחושה של שלווה ופיוס. עליכם להתרחק מפירושים מיסטיים ופטליסטים שאתם נוטים להיגרר אליהם לעיתים כשיש לכם הרגשה שאינכם יודעים מה לעשות. אין צורך להיכנס ללחצים אולם מוטב לכם שתגלו ערנות ותנצלו את התנאים לקידום עצמי. היסוד המיסטי שאתם נמנים עליו הוא יסוד האש: טיפוסי האש מאופיינים במרץ, כוח, התלהבות ונדיבות: מזל אריה השייך ליסוד האש חייב להיות במרכזו של כל אירוע תוך שהוא מנהיג את האחרים.
מפילים גורלות: בהפלת גורל רוחנית שהתקיימה לכבודכם באמצעות סמלים של בעלי חיים, הופיעה עבורכם דמות של אייל: המסר הוא – ההצלחה בוא תבוא אך יש להצטייד בסבלנות. נראה שאתם מעפילים אל הפסגה עקב בצד אגודל.
הורוסקופ שנתי מזל אריה
התאמת מזלות
קלף טארוט יומי
הורוסקופ אהבה יומי
הצטרפו אלינו באינסטגרם
קריסטל המזל שלך בקניון הרוחניות מבית אלטרנטיבלי

הורוסקופ מזל בתולה

באופן כללי, ההרגשה הרבה יותר נעימה מאשר בעבר. הלחץ שסבלתם ממנו בעבודה, בתקופה האחרונה נחלש. אתם חווים הקלה מסוימת אך עדיין לא ממש מרוצים מההישגים שלכם. כלל לא בטוח שאתם נמצאים במקום הנכון. למרות שנדמה לכם שמיציתם את כול האפשרויות ויש לכם הרגשה של תקיעות- יש אפשרויות נוספות. טיפ: להפעיל חשיבה יצירתית. היסוד המיסטי שאתם נמנים עליו הוא יסוד האדמה: טיפוסי האדמה מייצגים תכונות כגון מעשיות, יציבות, אחריות והתמדה: מזל בתולה השייך ליסוד האדמה משתדל לשפר ולייעל את הקיים למען עתיד טוב יותר.
מפילים גורלות: בהפלת גורל רוחנית שהתקיימה לכבודכם באמצעות סמלים של בעלי חיים, הופיעה עבורכם דמות של דוב : המסר הוא – תקופה של מנוחה עשויה לעזור לכם להשליט סדר במחשבותיכם: קחו לעצמכם פסק זמן.
הורוסקופ שנתי מזל בתולה

הורוסקופ מזל מאזניים

אתם קוטפים פירות של עבודה קשה והשקעה מאומצת. מישהו אשר בשמו מופיעה האות א' מתגייס לעזור לכם באמצעות הפעלה של אנשים נוספים המוכרים לכם אומנם במעגלים החברתיים, אך שלא הייתה לכם אפשרות גישה אליהם. כתוצאה מיוזמה ברוכה צפוי להגיע אליכם סכום כסף משמעותי. היסוד המיסטי שאתם נמנים עליו הוא יסוד האוויר: טיפוסי האוויר מבשרים את התבונה, המקוריות והאינטליגנציה: מזל מאזניים השייך ליסוד האוויר אוסף מידע ומשתמש בו כדי להשביע את רצון כולם.
מפילים גורלות: בהפלת גורל רוחנית שהתקיימה לכבודכם באמצעות סמלים של בעלי חיים, הופיעה עבורכם דמות של ראם: המסר הוא – אם אתם מכירים בערך עצמכם, המתינו בסבלנות לבן הזוג הנכון. אל תתפשרו עם המצוי – השיגו את הרצוי.
הורוסקופ שנתי מזל מאזניים
התאמת מזלות
קלף טארוט יומי
הורוסקופ אהבה יומי
הצטרפו אלינו באינסטגרם
קריסטל המזל שלך בקניון הרוחניות מבית אלטרנטיבלי

הורוסקופ מזל עקרב

המון דברים נהדרים קורים לכם היום, בלי שאתם מתאמצים יותר מידי. התחום הרגשי מתחזק וגם בתחום הרומנטיקה יש סימני התאוששות. אתם במצב רוח טוב ושמחים ליצירה ולהתחדשות. גל של עוצמה פנימית מעניקה לכם הזדמנויות חדשות. אל תפחדו להתמודד עם אנשים שינסו לרפות את ידיכם. היסוד המיסטי שאתם נמנים עליו הוא יסוד המים: טיפוסי המים רומזים על רגשות, יצירתיות ואהבה: מזל עקרב השייך ליסוד המים מוצא את טעם החיים במסתורין, ובעומק הרגשי של האהבה.
מפילים גורלות: בהפלת גורל רוחנית שהתקיימה לכבודכם באמצעות סמלים של בעלי חיים, הופיעה עבורכם דמות של ברדלס: המסר הוא – לפעמים צריך לחלוק עם אחרים את שהם לא עמלו למענו. יש דברים שאין צורך להתחשבן עליהם.
הורוסקופ שנתי מזל עקרב

הורוסקופ מזל קשת

אתם נמשכים למישהו שאינכם בוטחים בו מספיק. חבל יהיה להיכנס למערכת מחייבת לפני שבדקתם לעומק במי מדובר ועם מי בכלל יש לכם עסק. סמכו על האינטואיציה שלכם ויחד עם זאת הפעילו קשרים כדי לברר את העובדות. אתם עוברים שלב בהתפתחות הרגשית וזה ידרוש מכם להיות חזקים יותר מתמיד. היסוד המיסטי שאתם נמנים עליו הוא יסוד האש: טיפוסי האש מאופיינים במרץ, כוח, התלהבות ונדיבות: מזל קשת השייך ליסוד האש חייב לדהור אל ים של הרפתקאות וחרב אבירים שלופה בידו.
מפילים גורלות: בהפלת גורל רוחנית שהתקיימה לכבודכם באמצעות סמלים של בעלי חיים, הופיעה עבורכם דמות של עיט: המסר הוא – הציבו מטרה בפניכם ולכו אליה. כל אשר מרחיק אתכם ממה הוא רע ואילו כל אשר מקרב אתכם אליה …הוא טוב.
הורוסקופ שנתי מזל קשת
התאמת מזלות
קלף טארוט יומי
הורוסקופ אהבה יומי
הצטרפו אלינו באינסטגרם
קריסטל המזל שלך בקניון הרוחניות מבית אלטרנטיבלי

הורוסקופ מזל גדי

ויכוח נוקב עלול לפרוץ ביניכם לבין חבר קרוב. אתם מנסים להסתיר את רגשותיכם האמיתיים כדי לא לחשוף חולשה. למרות שמישהו מנסה לכפות עליכם את דעותיו, אין לכם ברירה אלא לנקוט בצעדים דיפלומטיים כדי לקדם את מטרותיכם. המעורבות הרגשית הגבוה שלכם מפליאה ודורשת בדיקה ממשית. היסוד המיסטי שאתם נמנים עליו הוא יסוד האדמה: טיפוסי האדמה מייצגים תכונות כגון מעשיות, יציבות, אחריות והתמדה: מזל גדי השייך ליסוד האדמה לוקח את הקיים והולך איתו אל פסגת הסולם החברתי.
מפילים גורלות: בהפלת גורל רוחנית שהתקיימה לכבודכם באמצעות סמלים של בעלי חיים, הופיעה עבורכם דמות של תאו: המסר הוא – לפעמים צריך להפעיל מרפקים על מנת לזכות בתהילה. לא הכול מושתת על טאקט ודיפלומטיה.
הורוסקופ שנתי מזל גדי

הורוסקופ מזל דלי

מצב הרוח משתפר. אתם מתכננים חופשה בחו"ל עם מישהו שמתחיל לעניין אתכם יותר ויותר. הלבטים עדיין נמצאים אולם אתם מצליחים לדחוק אותם לקרן זווית וטוב שכך. אתם מקדישים זמן לדברים הקשורים לנוסטלגיה ולמסורת, מה שמזכיר לכם נשכחות מהעבר הרחוק. שימו לב איזה דרך ארוכה עברתם. כל הכבוד. היסוד המיסטי שאתם נמנים עליו הוא יסוד האוויר: טיפוסי האוויר מבשרים את התבונה, המקוריות והאינטליגנציה: מזל דלי השייך ליסוד האוויר אוסף מידע ומעבד אותו לתועלת החברה האנושית.
מפילים גורלות: בהפלת גורל רוחנית שהתקיימה לכבודכם באמצעות סמלים של בעלי חיים, הופיעה עבורכם דמות של פיל: המסר הוא – כדי לזכות באדם שאתם רוצים בו יהיה עליכם לנקוט בגישה חריגה ומקורית. הציעו לו הצעה שלא יוכל לסרב לה.
הורוסקופ שנתי מזל דלי
התאמת מזלות
קלף טארוט יומי
הורוסקופ אהבה יומי
הצטרפו אלינו באינסטגרם
קריסטל המזל שלך בקניון הרוחניות מבית אלטרנטיבלי

הורוסקופ מזל דגים

היום מצב הרוח לא ברומו של עולם. אתם מנסים לפתח סובלנות כלפי אנשים אחרים אולם עדיין מרגישים בידוד מסוים. בא לכם לפצות את עצמכם על התחושות הלא נעימות וזה רק תורם ליצירת אווירה של ריחוק. כדאי להתפנות לפעילות משותפת עם בן/ת הזוג. בערב מומלץ לצאת מהבית. לא חשוב לאן, העיקר שלא תהיו לבד. היסוד המיסטי שאתם נמנים עליו הוא יסוד המים: טיפוסי המים רומזים על רגשות, יצירתיות ואהבה: מזל דגים השייך ליסוד המים רואה את מטרת החיים בהענקה לזולת ובחיי זוגיות מאושרים וזורמים.
מפילים גורלות: בהפלת גורל רוחנית שהתקיימה לכבודכם באמצעות סמלים של בעלי חיים, הופיעה עבורכם דמות של שועל: המסר הוא – חוש הומור מציל אתכם ממצבים עגומים. איש לא יוכל לצחוק מכם אם אתם תתבדחו על חשבון עצמכם.
הורוסקופ שנתי מזל דגים


אנחנו מקווים שנהנתם לקרוא הורוסקופ יומי שהוכן על ידי אסטרולוגים מומלצים. עמוד זה מעודכן עבור כל מי שאוהב לקרוא הורוסקופ יומי, אסטרולוגיה, התאמת מזלות, התאמה אסטרולוגית, הורוסקופ שבועי, הורוסקופ מזלות יומי, אסטרולוגיה הורוסקופ יומי, הורוסקופ תחזית יומית, הורוסקופ מזל עקרב, הורוסקופ מזל טלה, גלגל המזלות, הורוסקופ מזל תאומים, הורוסקופ מזל שור, הורוסקופ מזל בתולה, הורוסקופ מזל גדי, הורוסקופ מזל דלי, הורוסקופ מזל דגים, הורוסקופ מזל מאזניים ועוד.


Back to top button