הורוסקופ יומי

הורוסוקופ יומי / אסטרולוגיה יומית 11-05-2020

הורוסקופ יומי מעודכן לכל המזלות. בעמוד הורוסקופ יומי תוכלו לקרוא מה צופים הכוכבים למזל שלכם בכל התחומים: אהבה, פרנסה, קריירה ועוד...

ברוכים הבאים להורוסקופ יומי ותחזית אסטרולוגית יומית לגלגל מזלות האסטרולוגיה

הורוסקופ מזל טלה

כדאי להיות אסירי תודה על מה שיש. התחברו לטוב! עוד היום צפויה לכם חוויה מתקנת. השתתפות באירוע מעניין וייחודי תפגיש אתכם עם אדם שיגרום לכם לחשוב בצורה שונה, לפחות לגבי תחום אחד בחיים. עיכובים צפויים בעבודה. חכו ליום אחר. אל תיכנסו לוויכוחים ואל תעלו דרישות. נסו עיתוי מתאים יותר למימוש. ניחנתם בשפע של אנרגיה פיסית התובעת פורקן: יתאים לכם לעסוק במגוון רחב של תחומים הדורשים את הפעלת הגוף. הדברים טובים במיוחד עבור אלה מכם שחוו לאחרונה אכזבה בתחום הרומנטי.
מטבעות סיניות: בפריסת מטבעות סיניות על פי שיטת הפנג-שוואי, התקבל עבורכם המסר הבא: אדם נאור נוהג ביושר ובאצילות, מזלו הטוב נובע מהתנהגותו הנינוחה.
הורוסקופ שנתי מזל טלה
התאמת מזלות
קלף טארוט יומי
הורוסקופ אהבה יומי
הצטרפו אלינו באינסטגרם
קריסטל המזל שלך בקניון הרוחניות מבית אלטרנטיבלי

הורוסקופ מזל שור

נושא הזוגיות שב ומככב במהלך היום שלכם. הצעות אטרקטיביות מגיעות אליכם ובכל זאת, למרות ה'חדשות הטובות', אתם מתעקשים לראות בהתפתחויות צד שלילי ומרגיז. תחום התקשורת לוקה בחסר ואתם בהחלט נקראים לעשות סדר בבלגן ולהשתלט על המחשבות שלכם. זה יהיה רעיון טוב לנסות ולראות את הצדדים החיוביים במצב הנוכחי גם אם אין שלמות. איכות חייכם תשתפר ברגע בו תתחברו עם האני הפנימי שלכם. רכשו לעצמכם בד וצבע והטביעו [תרתי משמע] את שרובץ על ליבכם.
מטבעות סיניות: בפריסת מטבעות סיניות על פי שיטת הפנג-שוואי, התקבל עבורכם המסר הבא: אדם נאור פועל על פי הצו העליון ובכך הוא נמנע משגיאות, גם הקרובים לו ייהנו מן הברכה.
הורוסקופ שנתי מזל שור

הורוסקופ מזל תאומים

עליכם להתארגן מחדש מבחינה כלכלית עקב הוצאה בלתי צפויה. עשו זאת בזריזות ובזהירות כיוון שבאמת אין לכם יותר מידי על מי לסמוך. אתם מרגישים בפוקוס. יש זרימה של אנרגיות פעילות שנותנות לכם מרץ ותקווה לעתיד. אתם בהחלט מסוגלים להתמודד עם כל מה שעולה על הפרק, העיקר לבנות את התוכניות שלכם בצורה שקולה ולא למהר לשום מקום. כדאי שתמקדו את האנרגיה שלכם בניסיונות לפרוץ אל עולם התקשורת והמסחר. ההצלחה בתחומים אלה אינה מיידית [בדרך כלל] ועל כן אל תמהרו להרים ידיים.
מטבעות סיניות: בפריסת מטבעות סיניות על פי שיטת הפנג-שוואי, התקבל עבורכם המסר הבא: אדם נאור אינו אדיש לגורלם של זרים ואינו מעדיף את טובתם של אלו הקרובים- כך הוא מעצים את מזלו הטוב.
הורוסקופ שנתי מזל תאומים
התאמת מזלות
קלף טארוט יומי
הורוסקופ אהבה יומי
הצטרפו אלינו באינסטגרם
קריסטל המזל שלך בקניון הרוחניות מבית אלטרנטיבלי

הורוסקופ מזל סרטן

כל מה שקשור לעבודה, זה הנושא היומי. יש הרבה התרחשויות וחלקן לא הכי מובן לכם. גם מה שנראה כמו כישלון, יתברר בהמשך הדרך כנכון ביותר. לכן, אל תיקחו יותר מידי בכבדות את מה שקורה. אל תדאגו. הזמן פועל לטובתכם. מה שקורה כרגע זה בדיוק מה שצריך להיות ובסופו של דבר תמצאו את עצמכם במקום הנכון עבורכם. בדיוק! כסרטנים אופייניים אתם זקוקים לטונות של חום ואהבה שעשויים להעניק לכם הרגשה של ביטחון ויציבות. מצד שני, לא בכל יום תמצאו אנשים המוכנים לשגר אליכם חיזוקים נון-סטופ. אל תיקחו את זה אישי.
מטבעות סיניות: בפריסת מטבעות סיניות על פי שיטת 'ספר התמורות' הסיני התקבל עבורכם המסר הבא: החכם אינו מתערב בהמולת החיים. בדרך זו הוא שומר על עוצמתו ועל שלוותו הפנימית המביאה עימה מזל ושגשוג.
הורוסקופ שנתי מזל סרטן

הורוסקופ מזל אריה

אתם כמהים למגע ולאהבה וכשאלה לא מתקבלים במינון המדויק שחשבתם עליו אתם נתקפים בחוסר מנוחה ובתחושת ניכור. בני זוג פוטנציאלים חשים מסרים מלחיצים ולכן מוטב לכם להירגע ולמצוא את הרגע המתאים. במקביל אולי הגיע הזמן לבדוק את שורש העניין כדי למנוע השלכות שליליות לטווח רחוק. סדנה או שיחה עם איש מקצוע תועיל בהחלט. העוצמה הדרמטית שניחנתם בה חייבת לזכות בתשואות: יותר מכל אתם זקוקים לקהל ולהכרה. דווקא משום כך אסור לכם להתפשר על בן זוג שאינו מוכן להעריץ אתכם. אפיקים שיהלמו את כישוריכם הם אלה המשלבים במה עם אור הזרקורים.
מטבעות סיניות: בפריסת מטבעות סיניות על פי שיטת הפנג-שוואי, התקבל עבורכם המסר הבא: אדם נאור רוכש את ניסיונו בתקופות של בכי, הצחוק מסמל את ניצחונו על החושך.
הורוסקופ שנתי מזל אריה
התאמת מזלות
קלף טארוט יומי
הורוסקופ אהבה יומי
הצטרפו אלינו באינסטגרם
קריסטל המזל שלך בקניון הרוחניות מבית אלטרנטיבלי

הורוסקופ מזל בתולה

המחויבות שלכם לעבודה גורמת לרגישות יתר כלפי עמיתים. אתם מרגישים צורך להיות גמישים ולסייע לכול מי שמבקש, דבר היוצר עומס רב מידי על כתפיכם. הפער בין הציפיות ובין מה שקורה בשטח גורם לתסכולים. אל תיקחו על עצמכם אחריות מיותרת. תחושת המתח תתפרק בשעות הערב באמצעות פעילות של יצירה או יציאה לבילוי. ניחנתם במגנטיות מהפנטת וביכולת ריפוי: אל תהססו להצטרף לחוגים העוסקים בתחומים כגון: רייקי והילינג. האנרגיות שלכם מבריאות את מי שזקוקים להן, וזאת גם אם אתם חלשים קצת בלשווק את עצמכם.
מטבעות סיניות: בפריסת מטבעות סיניות על פי שיטת הפנג-שוואי, התקבל עבורכם המסר הבא: הרוחניות מיטיבה עם הענווים והצנועים, אך אינה יכולה להועיל למתרברבים ולמתנשאים.
הורוסקופ שנתי מזל בתולה

הורוסקופ מזל מאזניים

תחושה של התחדשות גורמת לכם לפעול ביתר מרץ וזריזות. הביטוי הישיר לכך מביא הפתעות מכיוונם של בני המין השני. הרשו לעצמכם לבלות וליהנות בלי מטרות מגמתיות. באמת שמגיע לכם. אל תתנו לאנשים זרים להרגיז אתכם. חבל על בזבוז האנרגיות. שמרו על סביבה הרמונית החשובה לכם כל כך לתפקוד תקין. אתם חייבים לעצמכם עיסוקים המדגישים את כישוריכם היצירתיים ואת הצורך שלכם להתבטא בעזרת שפת הגוף. ראו בזה מעין תרפיה שעשויה לפטור אתכם מתסכולים שנוצרו במישור הרגשי.
מטבעות סיניות: בפריסת מטבעות סיניות על פי שיטת הפנג-שוואי, התקבל עבורכם המסר הבא: הרגע בו נעשה אדם מודע לשגיאותיו ומחליט לפנות אל דרך חדשה, דומה במידה רבה לחציית נהר סוער וגועש.
הורוסקופ שנתי מזל מאזניים
התאמת מזלות
קלף טארוט יומי
הורוסקופ אהבה יומי
הצטרפו אלינו באינסטגרם
קריסטל המזל שלך בקניון הרוחניות מבית אלטרנטיבלי

הורוסקופ מזל עקרב

פתאום מתגלה הצד הנועז שלכם וגורם לכם לעשות 'שטויות'. התמסרו להרגשה גם אם לא ממש נראה לכם שתעמדו בלחצים. אתם זקוקים לרומן סוער שיסחרר לכם את הראש ויעלה את מפלס ההתרגשות. יתכן שתאלצו להתמודד עם סיום מערכת יחסים שכבר מזמן איבדה את עומקה. האם אתם באמת מוכנים לשלם את המחיר? כדאי שתקדישו את שעות הפנאי שלכם לעיסוקים המושפעים מעולם המיסטיקה ומתורת הנסתר, גם אם אתם ספקניים לגבי נכונותם של תכנים אלה. האינטואיציות שלכם אינן נופלות בטיבן מהגיונם הקר של האחרים.
מטבעות סיניות: בפריסת מטבעות סיניות על פי שיטת הפנג-שוואי, התקבל עבורכם המסר הבא: אין מצב אשר נמשך לנצח והאפשרויות אשר לא תוגשמנה עתה, לא תוגשמנה גם בעתיד. יש להוציא את הדברים מן הכוח אל הפועל.
הורוסקופ שנתי מזל עקרב

הורוסקופ מזל קשת

אדם חדש שנכנס לכם לחיים גורם לכם לשנות את סדר היום. אל תשוו את הסיפור הנוכחי לאהבות קודמות. קחו את הקטע עד הסוף עם חיוך רחב. אל תשקיעו יותר מידי מאמצים. פשוט תזרמו. מי שנמצא בזוגיות מוזמן לחרוג מהשגרה, לשבור גבולות קיימים ולנסות משהו חדש. אל תקשיבו למי שמנסה להסתלבט עליכם. פשוט לא להתייחס להערות ציניות וזהו זה. אתם מתאימים ביותר לעיסוקים יצירתיים המתמקדים בחומרים טבעיים, כמו גם השקעה בבעלי חיים. זה זמן טוב עבורכם להצטרף לחוגים כגון נגרות [כן, גם נשים, בעיקר נשים], כדרות וכדומה.
מטבעות סיניות: בפריסת מטבעות סיניות על פי שיטת הפנג-שוואי, התקבל עבורכם המסר הבא: אין כל ערך להתקשטות כאשר היא באה לכשעצמה, אלא אם היא חלק מתהליך מהותי יותר ועמוק.
הורוסקופ שנתי מזל קשת
התאמת מזלות
קלף טארוט יומי
הורוסקופ אהבה יומי
הצטרפו אלינו באינסטגרם
קריסטל המזל שלך בקניון הרוחניות מבית אלטרנטיבלי

הורוסקופ מזל גדי

נראה כי תתקשו לעבור את היום הזה בלי מריבות ו/או תקלות בתקשורת. נושא כספי גורם למתיחות. למרות שנראה לכם שאתם צודקים בכל מאת האחוזים, הרי שברור לכם שלא ניתן להתייחס לעניין באופן אובייקטיבי לחלוטין. אתם נדרשים לתכנן ולהחליט ביחד. במערכת בה אתם מצויים, חשוב גם לאנשים אחרים להשמיע את קולם ולוודא שמתחשבים בהם. תתפלאו, אבל רבים מכם ניחנו בכישרון ציור: עשו הכול כדי לסלק עכבות רגשיות המונעות מכם את ההתחברות עם האני הפנימי שלכם. ייתכן שמישהו בעבר דיכא בכם את יכולותיכם היצירתיות, אבל זה לא צריך להפוך אתכם ללוזרים.
מטבעות סיניות: בפריסת מטבעות סיניות על פי שיטת הפנג-שוואי, התקבל עבורכם המסר הבא: אין להתחיל דברים חדשים ובעלי משמעות, כל עוד נמצא הוויכוח בעיצומו – יש ליישב אותו תחילה.
הורוסקופ שנתי מזל גדי

הורוסקופ מזל דלי

כבר הצלחתם להבין שאין טעם להכחיש שיש לכם בעיה רגשית מסוימת שדורשת 'טיפול שורש'. כל הניסיונות שלכם לטאטא את הרגשות אל מתחת לשטיח, אינם מוצלחים ובוודאי לא מועילים. האני הפנימי שלכם רוצה לפתוח דף חדש ולשם כך צריך לסגור מעגלים מהעבר. זה לא כל כך קשה כמו שאולי נדמה לכם. תתחילו באומץ ותראו מה קורה. צפויה לכם הפתעה. העידן החדש מתייחס אליכם כאל יקיריו המועדפים ומפציר בכם להתחבר עם עיסוקים המתמקדים בעולם הרוח [כן, אתם].
מטבעות סיניות: בפריסת מטבעות סיניות על פי שיטת הפנג-שוואי, התקבל עבורכם המסר הבא: אדם נאור מציב לעצמו מטרות ברורות, כך קל לו יותר להתגבר על המכשולים אשר בדרך.
הורוסקופ שנתי מזל דלי
התאמת מזלות
קלף טארוט יומי
הורוסקופ אהבה יומי
הצטרפו אלינו באינסטגרם
קריסטל המזל שלך בקניון הרוחניות מבית אלטרנטיבלי

הורוסקופ מזל דגים

אתם עסוקים בענייני ניירת, מה ששנוא עליכם במיוחד בעיקר כאשר מדובר בעניינים שאינם קשורים אליכם ישירות. חבל שאינכם מבטאים את רגשותיכם המעורבים כלפי אותם אנשים שמפעילים אתכם מרחוק. באמת שיותר פשוט לומר לא, מאשר לעשות ולקטר. סדנה בתחום האומנות תעזור לכם לפרוק לחצים וללמוד לתקשר טוב יותר. להירשם, לא לדחות! האמנות והאהבה הם התחומים שבלעדיהם אתם עלולים לחוש כמו דגים שנפלטו אל החוף: נראה שעמוק בפנים גם אתם מודעים לזה. חרדותיכם תעלמנה החל מן הרגע בו תתחילו לפתח את כישרונותיכם היצירתיים.
מטבעות סיניות: בפריסת מטבעות סיניות על פי שיטת הפנג-שוואי, התקבל עבורכם המסר הבא: אדם נאור צובר נכסים כאשר הוא זוכה בהיענותם של הכפופים לו, בכך הוא זוכה גם בברכת שמיים.
הורוסקופ שנתי מזל דגים


אנחנו מקווים שנהנתם לקרוא הורוסקופ יומי שהוכן על ידי אסטרולוגים מומלצים. עמוד זה מעודכן עבור כל מי שאוהב לקרוא הורוסקופ יומי, אסטרולוגיה, התאמת מזלות, התאמה אסטרולוגית, הורוסקופ שבועי, הורוסקופ מזלות יומי, אסטרולוגיה הורוסקופ יומי, הורוסקופ תחזית יומית, הורוסקופ מזל עקרב, הורוסקופ מזל טלה, גלגל המזלות, הורוסקופ מזל תאומים, הורוסקופ מזל שור, הורוסקופ מזל בתולה, הורוסקופ מזל גדי, הורוסקופ מזל דלי, הורוסקופ מזל דגים, הורוסקופ מזל מאזניים ועוד.


Back to top button