הורוסקופ יומי

הורוסוקופ יומי / אסטרולוגיה יומית 16-05-2020

הורוסקופ יומי מעודכן לכל המזלות. בעמוד הורוסקופ יומי תוכלו לקרוא מה צופים הכוכבים למזל שלכם בכל התחומים: אהבה, פרנסה, קריירה ועוד...

ברוכים הבאים להורוסקופ יומי ותחזית אסטרולוגית יומית לגלגל מזלות האסטרולוגיה

הורוסקופ מזל טלה

אתם מגלים הבנה נדירה כלפי הסובבים אתכם אולם דיבורים זה לא מספיק. עליכם להוכיח במעשים את הרצינות והנכונות שלכם. מי שלא נמצא בקשר מוזמן להחליט. עדיף לקחת פסק זמן, לנוח ולחשוב מאשר להעביר מסרים סותרים שרק מעצבנים את כולם. טיפ: תעזבו את מה שלא מתפתח באופן טבעי וקליל. לעולם לא בכוח! במפות האסטרולוגיות של בני-המזלות השונים, אתם אחראים על הבית הראשון: בית זה מייצג בכל המפות את "כרטיס הביקור" החברתי של בעל המפה.
אבן עם לב: בהפלת גורל ובקשת מסרים בשיטת אבני מזל, עלה בגורלכם קריסטל אמטיסט: האבן רומזת על שינויים ממוזלים בכל תחומי החיים. ניתן להשיג את הקריסטל בקניון אלטרנטיבלי. לחצו כאן
הורוסקופ שנתי מזל טלה
התאמת מזלות
קלף טארוט יומי
הורוסקופ אהבה יומי
הצטרפו אלינו באינסטגרם
קריסטל המזל שלך בקניון הרוחניות מבית אלטרנטיבלי

הורוסקופ מזל שור

יום של חופשה שלא ממש מסתדר כפי שרציתם. נוח לכם יותר לקטר אבל האמת היא שכל כך הרבה תלוי בכם, לו רק רציתם לקחת אחריות לנעשה. לא קל לכם לשנות דרכי חשיבה שמושרשות עמוק מאוד אבל תחושות של תסכול גורמות לכם להגיע למסקנות בלתי מתפשרות. באופן כללי, אתם נמצאים בתקופה אשר מאפשרת לכם זמן נהדר לשינוי. במפות האסטרולוגיות של בני-המזלות השונים, אתם אחראים על הבית השני: בית זה מייצג בכל המפות את נכסיו של האדם בעולם החומר, כמו גם בעולם הרוח.
אבן עם לב: בהפלת גורל ובקשת מסרים בשיטת אבני מזל, עלה בגורלכם קריסטל ששמו סיטרין: האבן מדגישה הגיון ושכל ישר, שיש להשתמש בהם לצורך פתרון הבעיות. ניתן להשיג את הקריסטל בקניון אלטרנטיבלי. לחצו כאן
הורוסקופ שנתי מזל שור

הורוסקופ מזל תאומים

סוף שבוע נהדר. אתם מוזמנים לצאת מהבית בשעות הבוקר. פשוט להיכנס למכונית וללחוץ על דוושת הדלק. גם ההצעות הכי 'טובות' שיגיעו מכמה חברים, לא יצליחו לפתות אתכם לעזוב את השמש והאוויר הצלול, ובצדק. הזדמנות טובה לשיפור הקשר הזוגי. אין זה הזמן למחשבות עמוקות ולחשבון נפש. פשוט תזרמו ותיהנו מכול רגע בהווה. במפות האסטרולוגיות של בני-המזלות השונים, אתם אחראים על הבית השלישי: בית זה מייצג בכל המפות את התקשורתיות, כמו גם כישורים בהבעה ובמשא-ומתן.
אבן עם לב: בהפלת גורל ובקשת מסרים בשיטת אבני מזל, עלתה בגורלכם אבן חן מלכית: האבן רומזת על ידידות יותר משהיא רומזת על אהבה וריגושים. ניתן להשיג את אבן חן בקניון אלטרנטיבלי. לחץ כאן
הורוסקופ שנתי מזל תאומים
התאמת מזלות
קלף טארוט יומי
הורוסקופ אהבה יומי
הצטרפו אלינו באינסטגרם
קריסטל המזל שלך בקניון הרוחניות מבית אלטרנטיבלי

הורוסקופ מזל סרטן

נדמה לכם שאתם נותנים פרשנות שגויה ליותר מידי דברי שקורים בסביבה. האמת היא שקשה לכם להתבטא באופן ישיר וברור ואתם משליכים את אותה תכונה על האחרים. לפני שאתם עולים על בריקאדות, רצוי שתבררו היטב נגד מי המלחמה, אם בכלל. האגו שלכם זקוק לשיעורים פרטיים. טיפ: ללמוד להתעמק בהבנת מסרים לא מילוליים. במפות האסטרולוגיות של בני-המזלות השונים, אתם אחראים על הבית הרביעי: בית זה מייצג בכל המפות את החום והאהבה, כמו גם את המוכנות והבשלות לחיי משפחה ובית.
אבן עם לב: בהפלת גורל ובקשת מסרים בשיטת אבני מזל, עלתה בגורלכם קריסטל ששמו אגת מבוטסואנה: האבן מייצגת מזל בלתי צפוי, או אירועים מדהימים. ניתן להשיג את אבן החן בקניון אלטרנטיבלי.
הורוסקופ שנתי מזל סרטן

הורוסקופ מזל אריה

הדמיון העשיר שלכם מסבך אתכם לעיתים בפנטזיות שלא מהעולם הזה. הרושם החיצוני חשוב לכם מאוד וזה גורם לכם לבזבז כספים רבים ולא מיותרים בתקופה בה אין לכם אפשרות אמיתית לעשות זאת. שיקול הדעת שלכם לא במיטבו ביום הזה. אל תתפתו לשום החלטה מחייבת. במפות האסטרולוגיות של בני-המזלות השונים, אתם אחראים על הבית החמישי: בית זה מייצג בכל המפות את הפעילות בשעות הפנאי, כמו גם את הצורך בהתענגות על מנעמי החיים.
אבן עם לב: בהפלת גורל ובקשת מסרים בשיטת אבני מזל, עלה בגורלכם קריסטל ששמו טורקיז: האבן יוצרת הרגשה של שלווה וסיפוק ומבטיחה פתרון אופטימי לבעיות המטרידות אתכם. ניתן להשיג את הקריסטל בקניון אלטרנטיבלי.
הורוסקופ שנתי מזל אריה
התאמת מזלות
קלף טארוט יומי
הורוסקופ אהבה יומי
הצטרפו אלינו באינסטגרם
קריסטל המזל שלך בקניון הרוחניות מבית אלטרנטיבלי

הורוסקופ מזל בתולה

אתם מאוהבים ובעוצמה, אך עובדה זאת גורמת לכם מידי פעם לחרדה עמוקה ואז אתם מתרחקים. למדו לנצל את פסקי הזמן האלה בצורה קונסטרוקטיבית יותר על מנת לא להכניס את הצד השני ללחצים מיותרים. אתם כנראה זקוקים להוכחה שאוהבים אתכם למרות הכל. כמה שעות של בילוי משותף בארבע עיניים עשויות לפתור את הבעיה. במפות האסטרולוגיות של בני-המזלות השונים, אתם אחראים על הבית השישי: בית זה מייצג בכל המפות את הטוהר הרוחני, כמו גם את החריצות והמסירות.
אבן עם לב: בהפלת גורל ובקשת מסרים בשיטת אבני מזל, עלה בגורלכם קריסטל ששמו רוז קוורץ: האבן רומזת לכם להתרכז בהתפייסות לאחר מריבה או עימות קולני. ניתן להשיג את הקריסטל בקניון אלטרנטיבלי. לחץ כאן
הורוסקופ שנתי מזל בתולה

הורוסקופ מזל מאזניים

אלת המזל מלווה את הניסיונות שלכם בתחום היחסים. אם אתם בקטע של מיסוד הקשר, זה היום המתאים לדבר על זה. מחזרים או מחוזרים? היום יאירו לכם פנים. תוכלו להגשים, לפחות באופן חלקי, תוכנית שמרתקת את דמיונכם מזה זמן מה. אל תיבהלו מהשינויים הנראים באופק. הכול לטובתכם. במפות האסטרולוגיות של בני-המזלות השונים, אתם אחראים על הבית השביעי: בית זה מייצג בכל המפות את הזוגיות, כמו גם את השותפויות העסקיות.
אבן עם לב: בהפלת גורל ובקשת מסרים בשיטת אבני מזל, עלה בגורלכם קריסטל ששמו אמטיסט: מדובר באבן סגולה בעלת אנרגיות רוחניות הרומזת על קשר חזק למיסטיקה. ניתן להשיג את הקריסטל בקניון אלטרנטיבלי.
הורוסקופ שנתי מזל מאזניים
התאמת מזלות
קלף טארוט יומי
הורוסקופ אהבה יומי
הצטרפו אלינו באינסטגרם
קריסטל המזל שלך בקניון הרוחניות מבית אלטרנטיבלי

הורוסקופ מזל עקרב

יום מתאים לפינוקים מכל הסוגים. זה הזמן להזמין מקום בספא הקרוב ולא לוותר על עיסוי טוב שיחלץ את העצמות ויגרום לכם לרחף. רוח התקופה מזכירה לכם שיש צורך לחזור לשגרת אכילה נכונה וגם תרגול גופני מתון- יכול להועיל. את עודף המרץ תצליחו לפרוק בקלות בתנועה, הליכה או ריקוד. מומלץ בחום! במפות האסטרולוגיות של בני-המזלות השונים, אתם אחראים על הבית השמיני: בית זה מייצג בכל המפות את החושניות, כמו גם את ההבנה העמוקה בנפש האדם.
אבן עם לב: בהפלת גורל ובקשת מסרים בשיטת אבני מזל, עלה בגורלכם קריסטל ששמו ג'ספר אדום: האבן מייצגת גישה ביקורתית מדי, או שאיפה לשלמות המעכבת את ההצלחה. ניתן להשיג את הקריסטל בקניון אלטרנטיבלי. לחץ כאן
הורוסקופ שנתי מזל עקרב

הורוסקופ מזל קשת

זה מן סוף שבוע אשר במהלכו אתם מבלים שעות ארוכות בבית, מה שממש לא עושה לכם טוב. כדאי לנצל את החוש התקשורתי והיכולת הרטורית שלכם כדי לשכנע את מי שצריך, לצאת מהבית לבילוי, רצוי בחיק הטבע. אם אתם מצליחים להשתחרר מתחושת המחויבות הכובלת אתכם, לכו עם זה עד הסוף. חופש! מגיע לכם! במפות האסטרולוגיות של בני-המזלות השונים, אתם אחראים על הבית התשיעי: בית זה מייצג בכל המפות את הלימודים הגבוהים, כמו גם את ההרפתקנות ויצר הנדודים.
אבן עם לב: בהפלת גורל ובקשת מסרים בשיטת אבני מזל, עלתה בגורלכם אבן חן טורמלין שחורה: האבן מאפשרת הגנה מאנרגיות שליליות ומייצגת פרויקט חדש שעשוי לדרוש מאמץ רב או השקעה גדולה של אנרגיה. ניתן להשיג את אבן החן בקניון אלטרנטיבלי. לחץ כאן
הורוסקופ שנתי מזל קשת
התאמת מזלות
קלף טארוט יומי
הורוסקופ אהבה יומי
הצטרפו אלינו באינסטגרם
קריסטל המזל שלך בקניון הרוחניות מבית אלטרנטיבלי

הורוסקופ מזל גדי

נראה כי מצב רוח לא משהו היום בעקבות 'התקפה' של פסימיות. יש לכם דרישות גבוהות מידי עצמכם וגם מאחרים. אתם מחפשים ריגושים כל הזמן. האווירה התובענית שאתם משרים בבית גורמת לתוצאה ההפוכה. יש לכם עוד מה ללמוד בתחום הזה. הימנעו מביקורת וחיכוכים עם אנשים שאתם רוצים לגרום להם להשתחרר ולהיות יותר ספונטאניים. במפות האסטרולוגיות של בני-המזלות השונים, אתם אחראים על הבית העשירי: בית זה מייצג בכל המפות את ההישגים הקרייריסטיים.
אבן עם לב: בהפלת גורל ובקשת מסרים בשיטת אבני מזל, עלתה בגורלכם אבן חן ששמה לאפיס לזולי: מדובר באבן נפלאה המייצגת בילויים ואושר, הנאה והצלחה. ניתן להשיג את אבן החן בקניון אלטרנטיבלי. לחץ כאן
הורוסקופ שנתי מזל גדי

הורוסקופ מזל דלי

המתח בתחום הזוגי גורם לעייפות רבה. אתם מקדישים יותר מידי זמן ומאמצים לפתור לבד בעיה הקשורה לשני אנשים נפרדים. מה שהיה יכול להועיל לכם היא התרחקות והתאווררות. כדאי לנסות. יש צורך שתשנו את הגישה לאהבה ותאפשרו לבני זוג פוטנציאליים להתקרב אליכם. טיפ: גלו פתיחות. שמרו על רוגע ושלווה. במפות האסטרולוגיות של בני-המזלות השונים, אתם אחראים על הבית האחד עשר: בית זה מייצג בכל המפות את הפעילות למען הקהילה והחברה האנושית, כמו גם את הנתינה.
אבן עם לב: בהפלת גורל ובקשת מסרים בשיטת אבני מזל, עלתה בגורלכם אבן חן ששמה קרנליאן כתומה: האבן מייצגת רצון טוב, בריאות טובה ואושר. ניתן להשיג את הקריסטל בקניון אלטרנטיבלי. לחצו כאן
הורוסקופ שנתי מזל דלי
התאמת מזלות
קלף טארוט יומי
הורוסקופ אהבה יומי
הצטרפו אלינו באינסטגרם
קריסטל המזל שלך בקניון הרוחניות מבית אלטרנטיבלי

הורוסקופ מזל דגים

היום יש רומנטיקה באוויר. דווקא בגלל זה עליכם להיזהר ולא לעשות שטויות שעלולות לעלות לכם ביוקר. אל תיכנסו למשהו שאתם לא בטוחים בו. אל תתקשרו לאנשים לא מוכרים שאינכם בוטחים בהם ואין לכם דרך לברר פרטים עליהם. שימרו על גבולות ברורים עד שתלמדו עד כמה אפשר לתת אימון. טיפ: להתגבר על הפיתוי לפרוץ גבולות. במפות האסטרולוגיות של בני-המזלות השונים, אתם אחראים על הבית השניים עשר: בית זה מייצג בכל המפות את עולם החלומות.
אבן עם לב: בהפלת גורל ובקשת מסרים בשיטת אבני מזל, עלתה בגורלכם אבן חן בשם אגת עין הנמר: האבן רומזת לכך שדרושה החלטיות רבה יותר כדי לזכות בהצלחה. ניתן להשיג את הקריסטל בקניון אלטרנטיבלי. לחץ כאן
הורוסקופ שנתי מזל דגים


אנחנו מקווים שנהנתם לקרוא הורוסקופ יומי שהוכן על ידי אסטרולוגים מומלצים. עמוד זה מעודכן עבור כל מי שאוהב לקרוא הורוסקופ יומי, אסטרולוגיה, התאמת מזלות, התאמה אסטרולוגית, הורוסקופ שבועי, הורוסקופ מזלות יומי, אסטרולוגיה הורוסקופ יומי, הורוסקופ תחזית יומית, הורוסקופ מזל עקרב, הורוסקופ מזל טלה, גלגל המזלות, הורוסקופ מזל תאומים, הורוסקופ מזל שור, הורוסקופ מזל בתולה, הורוסקופ מזל גדי, הורוסקופ מזל דלי, הורוסקופ מזל דגים, הורוסקופ מזל מאזניים ועוד.


Back to top button