הורוסקופ יומי

הורוסוקופ יומי / אסטרולוגיה יומית 21-05-2020

הורוסקופ יומי מעודכן לכל המזלות. בעמוד הורוסקופ יומי תוכלו לקרוא מה צופים הכוכבים למזל שלכם בכל התחומים: אהבה, פרנסה, קריירה ועוד...

ברוכים הבאים להורוסקופ יומי ותחזית אסטרולוגית יומית לגלגל מזלות האסטרולוגיה

הורוסקופ מזל טלה

אתם נתקפים פרץ של נחישות ורכושנות, מה שעלול בהחלט לגרום לעימות. הגישה שלכם כלפי אדם קרוב, היא לא משהו שאפשר להתגאות בו ולכן, לא פלא שהמילים שלכם פוגעות ומעליבות. נסו לנהוג באיפוק ולרסן את התגובות שלכם. היום יותר מתמיד חשוב למצוא דרכים חילופיות לפרק את רגשות התסכול. מקננת בכם הרגשה כי אינכם ממצים את מלוא יכולותיכם. רק אתם תחליטו אם לזרום עם המצוי או לצאת ולהשיג את הרצוי.
נומרולוגיה יומית: הנומרולוגיה היומית מבשרת על קשרים טובים וממוזלים ביניכם לבין אנשים אשר צירוף אותיות שמם או סכום ספרות תאריך לידתם, מסתכם במספר 4 [לאחר חיבור ספרות התוצאה].
הורוסקופ שנתי מזל טלה
התאמת מזלות
קלף טארוט יומי
הורוסקופ אהבה יומי
הצטרפו אלינו באינסטגרם
קריסטל המזל שלך בקניון הרוחניות מבית אלטרנטיבלי

הורוסקופ מזל שור

התוכניות שלכם בענייני הלב- משתבשות. מישהו שבניתם עליו מבחינה רומנטית, פשוט נעלם מהשטח ומותיר אתכם עם ציפיות לא ממומשות. שוב אתם נופלים במלכודת שאתם עצמכם אחראים לה. השאירו את הציפיות בבית וצאו אל העולם מלאי בטחון בקסם האישי שלכם. טפחו את המחשבה לפיה מי שיבחר שלא לשהות בחברתם – מפסיד. הרקיע מעודד גישה של הליכה עקב-בצד-אגודל מבלי חיפזון ומבלי מהירות. השקט הנפשי, ינחל הצלחה.
נומרולוגיה יומית: הנומרולוגיה היומית מבשרת על קשרים טובים וממוזלים ביניכם לבין אנשים אשר צירוף אותיות שמם או סכום ספרות תאריך לידתם, מסתכם במספר 9 הנחשב למספר סוער ומסתער [לאחר חיבור ספרות התוצאה].
הורוסקופ שנתי מזל שור

הורוסקופ מזל תאומים

רומנטיקה היא בראש הרשימה. הלב יודע מה הוא רוצה אבל לא בטוח שכבר היום תקבלו בדיוק מה שבא לכם. הרגישות הגבוהה והרצון לאהוב ולהיות נאהבים, הם צד חיובי באישיותכם שבא לידי ביטוי דרסטי היום. המציאות לא תואמת את הקצב הפנימי. יחד עם זאת, נסו להתבונן בסביבה הקרובה והיו ערים לגילויי חיבה וחיזור. הרקיע קובע כי צריך לראות את הדברים גם מנקודת המבט של הצד השני.
נומרולוגיה יומית: הנומרולוגיה היומית מבשרת על קשרים טובים וממוזלים ביניכם לבין אנשים אשר צירוף אותיות שמם או סכום ספרות תאריך לידתם, מסתכם במספר 22 הנחשב למספר מקורי ויוצא דופן [מבלי לחבר את ספרות התוצאה].
הורוסקופ שנתי מזל תאומים
התאמת מזלות
קלף טארוט יומי
הורוסקופ אהבה יומי
הצטרפו אלינו באינסטגרם
קריסטל המזל שלך בקניון הרוחניות מבית אלטרנטיבלי

הורוסקופ מזל סרטן

אל תתחייבו לשום דבר לשעות הערב. היום מאופיין בשיבושים מתחילתו ועד סופו ואין לדעת איפה תמצאו את עצמכם מאוחר בלילה. אתם מנסים לסגור מעגל ולתפוס קצת שלווה אולם הסערות לא נרגעות. העייפות שרודפת אתכם עלולה להחמיר עדי כדי כך שתאלצו 'לסגור' את היום מוקדם מהרגיל. תנו לעצמכם אפשרות למלא מצברים. הרקיע קובע כי צריך לנהוג בסודיות ולהפעיל שיטות מתוחכמות ומקוריות.
נומרולוגיה יומית: הנומרולוגיה היומית מבשרת על קשרים טובים וממוזלים ביניכם לבין אנשים אשר צירוף אותיות שמם או סכום ספרות תאריך לידתם, מסתכם במספר 1 הנחשב למספר זוהר ומלכותי [לאחר חיבור ספרות התוצאה].
הורוסקופ שנתי מזל סרטן

הורוסקופ מזל אריה

יש לכם הרגשה שמאוד מפרגנים לכם וזה גורם לכם למצב רוח טוב ולמורל גבוה. אופטימיות תורמת גם לביצועים שלכם בעבודה. זמן מתאים לחיפוש מקור הכנסה נוסף או חילופי. יש לטפל בעניינים ביורוקראטיים שדחיתם. העניין לא יעלם אם לא תתייחסו אליו אלא רק יחמיר. רומן קצרצר עלול לעלות על שרטון. לא בהכרח סוף סיפור אך- העיתוי לא מזהיר. אל תחפזו לדלג על שלבים בתחום שאתם מתמחים בו: רק השקעה אינטנסיבית, תוביל אל תוצאות מיוחלות.
נומרולוגיה יומית: בפריסת חיזוי בקלפי טארוט, עלה בגורלכם קלף הקיסר: המסר הוא – המזל והברכה שמורים לכם בחברת גברים בעלי עוצמה, נראה שקשה לכם לעמוד בפני הפיתוי.
הורוסקופ שנתי מזל אריה
התאמת מזלות
קלף טארוט יומי
הורוסקופ אהבה יומי
הצטרפו אלינו באינסטגרם
קריסטל המזל שלך בקניון הרוחניות מבית אלטרנטיבלי

הורוסקופ מזל בתולה

הדבר החשוב ביותר עבורכם ביום הזה הוא לתרגל התמקדות בהווה. 'כאן ועכשיו' היא חוויה מעצימה הדרושה לכם ושאתם יכולים לחוות. אל תרשו לעצמכם לשקוע בהרהורים נוגים לגבי מה שקרה בעבר. תעזבו בצד את ייסורי המצפון ורגשי האשמה ופשוט תזרמו עם מה שקורה. סך הכול -יום טוב. זכרו כי אלוהים נמצא בפרטים הקטנים: אל תשכחו זאת בשעה שאתם באים להוציא אל הפועל את מיזמיכם הגדולים.
נומרולוגיה יומית: בהפלת גורלות בשיטה המשלבת בין נומרולוגיה לבין מטוטלת, עלה בגורלכם המספר 499: המסר הוא – אל תחששו מאנשים שאינם שבעי רצון מרעיונותיכם המקוריים.
הורוסקופ שנתי מזל בתולה

הורוסקופ מזל מאזניים

זה יום בו עליכם להעביר לסביבה מסר ברור. מישהו מהאנשים הקרובים לכם זקוק ל'שעון מעורר' כדי להתחיל לפעול ביתר מרץ למלא את המטרות הרצויות. כנראה שלא יהיה מישהו אחר שיוכל לעשות זאת חוץ מכם. אם כבר תחליטו לקחת על עצמכם את התפקיד מוטב לעשות זאת על הצד הטוב ביותר. הרקיע רומז כי אתם מייחסים לאדם אהוב תכונות אשר ייתכן כי כלל אינן קיימות בו, זה הזמן לבחון את הקשר בעיניים מעט יותר אובייקטיביות.
נומרולוגיה יומית: בפתיחת חיזוי העתיד שבוצעה עבורכם בקלפי ה"טארוט" עלה בגורלכם קלף "שישה גביעים": הקלף מבשר על הצלחה הקשורה בילדים או בזיכרונות העבר.
הורוסקופ שנתי מזל מאזניים
התאמת מזלות
קלף טארוט יומי
הורוסקופ אהבה יומי
הצטרפו אלינו באינסטגרם
קריסטל המזל שלך בקניון הרוחניות מבית אלטרנטיבלי

הורוסקופ מזל עקרב

מישהו שמגן עליכם בדרך כלל, הופך את עורו ותוקף אתכם במילים לא נעימות. אולי קשה לכם לראות את זה ממבט ראשון אבל החברות הזאת מבוססת על כרעי תרנגולת ואולי הגיע הזמן לשקול פרידה. אחרי שתחליטו צפויה לכם הקלה משמעותית. מערכת היחסים עם בני המין השני ניצבת בפני אתגר שיתעורר בעקבות שינוי הקשור למקום מגורים. הרקיע רומז כי מי שרוצה לזכות בכם, חייב לפני הכול לכבוש את האינטלקט שלכם ורק לאחר מכן יוכל להגשים את שאיפותיו.
נומרולוגיה יומית: בפתיחת חיזוי העתיד שבוצעה עבורכם בקלפי ה"טארוט" עלה בגורלכם קלף "שישה מטות": הקלף מבשר על ניצחון המושג לאחר התגברות על יריבים ומתחרים.
הורוסקופ שנתי מזל עקרב

הורוסקופ מזל קשת

הדאגה לעתיד לא רק שאינה עוזרת אלא גורמת לכם למתחים בלתי רצויים ולעיכובים. סוף סוף הצלחתם להשתחרר באמצעות שינוי גישה. האמונה הפנימית והביטחון העצמי שאתם מפגינים, כפי הנראה מרגיזים כמה אנשים שמפזרים אנרגיה שלילית בכל מקום אליו הם מגיעים. טיפ: להתעלם. הצעת עבודה מעניינת תגיע אליכם באופן מפתיע. הרקיע רומז כי במקום להיבהל מן המלכודות שיריביכם הציבו, השתמשו באיוולתם על-מנת להפילם בפח. שם המשחק הוא תחכום ומניפולטיביות.
נומרולוגיה יומית: בפתיחת חיזוי העתיד שבוצעה עבורכם בקלפי ה"טארוט" עלה בגורלכם קלף "שלושה גביעים": הקלף מבשר על דבר מה הגורם לכם לחגוג ולהתהולל.
הורוסקופ שנתי מזל קשת
התאמת מזלות
קלף טארוט יומי
הורוסקופ אהבה יומי
הצטרפו אלינו באינסטגרם
קריסטל המזל שלך בקניון הרוחניות מבית אלטרנטיבלי

הורוסקופ מזל גדי

יום שמתאים לבילוי רומנטי בשניים. כדאי לנסות ולמצוא את המרחב והזמן ולהקדיש לריענון ולטיפוח הזוגיות. ההשקעה תשתלם. מן הסתם יהיה צורך לשנות תוכניות קודמות אך זה יעבור בקלות וללא בעיות מיוחדות. אולי לא לגמרי ברור לכם מה עובר עליכם אבל אתם עדיין יכולים ליהנות ממה שקורה והתוצאות. לפנויים: יום מתאים למפגשים עם אנשים חדשים. הרקיע רומז כי אם שקלתם לפנות אל עיסוקים הקשורים בריפוי וסיוע לזולת, זה הזמן הנכון להגשים את מאווייכם.
נומרולוגיה יומית: בפתיחת חיזוי העתיד שבוצעה עבורכם בקלפי ה"טארוט" עלה בגורלכם קלף "אס הגביעים": הקלף מבשר על התחלה חדשה הנובעת ממניעים רגשיים.
הורוסקופ שנתי מזל גדי

הורוסקופ מזל דלי

הרחמים העצמיים שנתקפתם בהם היום באים לאחר תקופה של איפוק מוגזם. לקחתם על עצמכם משימה לדחות סיפוקים ותוכניות, על מנת לא לפגוע באחרים וזה המחיר הרגשי שאתם משלמים. טפלו במה שצריך בלי דחיות נוספות. יחד עם זאת התייחסו לכל יום כמו אל המתנה הכי גדולה שקיבלתם אי פעם. טיפ: לשמור על איזון. הרקיע רומז כי רוחניות היא אכן תכונה נעלה, אך כוכב חומרני קורא לכם שלא להתעלם מצרכים הקשורים בגשמי ובפיסי.
נומרולוגיה יומית: בפתיחת חיזוי העתיד שבוצעה עבורכם בקלפי ה"טארוט" עלה בגורלכם קלף "הקוסם": הקלף מבשר על הצלחה גדולה בתחום משמעותי הודות לעוצמתכם האישית.
הורוסקופ שנתי מזל דלי
התאמת מזלות
קלף טארוט יומי
הורוסקופ אהבה יומי
הצטרפו אלינו באינסטגרם
קריסטל המזל שלך בקניון הרוחניות מבית אלטרנטיבלי

הורוסקופ מזל דגים

יום טוב. אין לכם מפני מה לפחד ואין ממה לחשוש. הפתרונות נמצאים בהישג יד וכל מה שדרוש לכם הוא התארגנות נכונה. הדברים קורים בקצב הנכון. אל תאיצו בתהליכים. אתם מקבלים תשובות חיוביות ממקומות שפניתם עליהם בעבר. היום אתם מרגישים מוכנים לשקם את היחסים עם אדם מרתק ששייך לעבר. עשו את 'הסולחה' לא דיחוי. זה יעשה לכם טוב על הנשמה. הרקיע רומז כי אתם עומדים להצליח בתחום שוותיקים ומנוסים מכם נכשלו בו, אל תבטלו את עצמכם מפניו של איש.
נומרולוגיה יומית: בקריאה בקלפי טארוט שהתקיימה עבורכם, עלה בגורלכם קלף ששמו: "השמש" – הקלף – מייצג מצבים טובים ומוצלחים, ברוכים והישגיים – בעיקר במישור החומרי. כמו כן, מדובר בגורם מבחוץ שיסייע בידכם.
הורוסקופ שנתי מזל דגים


אנחנו מקווים שנהנתם לקרוא הורוסקופ יומי שהוכן על ידי אסטרולוגים מומלצים. עמוד זה מעודכן עבור כל מי שאוהב לקרוא הורוסקופ יומי, אסטרולוגיה, התאמת מזלות, התאמה אסטרולוגית, הורוסקופ שבועי, הורוסקופ מזלות יומי, אסטרולוגיה הורוסקופ יומי, הורוסקופ תחזית יומית, הורוסקופ מזל עקרב, הורוסקופ מזל טלה, גלגל המזלות, הורוסקופ מזל תאומים, הורוסקופ מזל שור, הורוסקופ מזל בתולה, הורוסקופ מזל גדי, הורוסקופ מזל דלי, הורוסקופ מזל דגים, הורוסקופ מזל מאזניים ועוד.


Back to top button