הורוסקופ יומי

הורוסוקופ יומי / אסטרולוגיה יומית 25-05-2020

הורוסקופ יומי מעודכן לכל המזלות. בעמוד הורוסקופ יומי תוכלו לקרוא מה צופים הכוכבים למזל שלכם בכל התחומים: אהבה, פרנסה, קריירה ועוד...

ברוכים הבאים להורוסקופ יומי ותחזית אסטרולוגית יומית לגלגל מזלות האסטרולוגיה

הורוסקופ מזל טלה

זהו יום של סגירת מעגלים. התוקפנות והמתח יורדים ויש לכם תחושה של פיוס עם הסביבה ואופטימיות לגבי התרחשויות עתידיות. שיפור המעמד החברתי שלכם תורם גם הוא למורל הגבוה. יום מתאים ליצירה בכל התחומים ובמיוחד בתחום הרוחני. הרבה תנועה ונסיעות ובילוי עם אנשים במסגרות שונות ומגוונות. הרקיע קובע כי האהבה ממתינה לכם בהישג יד, אך אם התכוונתם לבצע השקעה פיננסית – כדאי שתרדו מזה.
רוח ונפש: בפריסת קלפי טארוט שבוצעה לכבודכם בחפיסה המבוססת על תורת הקבלה, נפל בגורלכם קלף כוכב מרקורי לצד השמש: הקלף קובע כי אל לכם להיות קדושים ומלאכיים בעניינים הדורשים מהלכים מתוחכמים.
הורוסקופ שנתי מזל טלה
התאמת מזלות
קלף טארוט יומי
הורוסקופ אהבה יומי
הצטרפו אלינו באינסטגרם
קריסטל המזל שלך בקניון הרוחניות מבית אלטרנטיבלי

הורוסקופ מזל שור

אל תחכו ואל תתלבטו יותר מידי. החלטות חשובות עומדות על הפרק והנטייה שלכם לחפש את המושלם גורמת לכם לפספס. כדאי מאוד להזדרז ולסגור קצוות ולא לחכות שאנשים אחרים או אירועים בשטח יגרמו לשינוי ולהחלטות שיורים מהמותן. בעצם יש לכם צ'אנס להפוך את הקערה על פיה ולראות במה שקורה, אתגרים הניצבים לפניכם. הרקיע קובע כי אם החלטתם להמר על התחדשות בתחום הרומנטי, כדאי שתשמרו בסוד את תוכניותיכם.
רוח ונפש: בפריסת קלפי טארוט שבוצעה לכבודכם בחפיסה המבוססת על תורת הקבלה, נפל בגורלכם קלף ונוס לצד כדור הארץ: הקלף צופה הצלחות בתחומים העוסקים בנפש האדם.
הורוסקופ שנתי מזל שור

הורוסקופ מזל תאומים

זהו יום של הסתכלות פנימה והתמודדות עם בני משפחה. במהלך היום תגלו שאתם דורשים מעצמכם דברים רבים מידי ללא הצדקה. אחרים תלויים בכם ואתם מרגישים מחויבות כלפיהם. יחד עם זאת אל 'תשכחו' לנשום… אל תפחדו לחפש תמיכה אצל הקרובים אליכם. אתם לא נמצאים כאן רק על מנת לתת. נראה שאתם כה עסוקים בתכנונים ובתוכניות, עד שאין לכם די זמן להוציאם אל הפועל.
רוח ונפש: בפריסת ניבוי וחיזוי על פי שיטה נומרולוגית, עלה בגורלכם המספר 1: המסר הוא – אל תפחדו להפגין התנהגות זוהרת, נוצצת ואפילו טיפונת שחצנית.
הורוסקופ שנתי מזל תאומים
התאמת מזלות
קלף טארוט יומי
הורוסקופ אהבה יומי
הצטרפו אלינו באינסטגרם
קריסטל המזל שלך בקניון הרוחניות מבית אלטרנטיבלי

הורוסקופ מזל סרטן

אנרגיה מאתגרת מגיעה הישר אל הירח שליטכם. נראה שאתם מחפשים ריגושים בכל מחיר ואתם עלולים להסתבך במצבים לא נעימים. אל תחכו שיקרה משהו שלילי. אל תתנו יותר מידי אמון באנשים לא מוכרים שמנסים למכור לכם מידע שכלל לא נשמע אמין. אם האינטואיציה שלכם משדרת שמנסים לעבוד עליכם, אולי זה נכון. בהחלט שווה בדיקה.
רוח ונפש: בפריסת ניבוי וחיזוי על פי שיטה נומרולוגית, עלה בגורלכם המספר 2: המסר הטמון במספר זה קורא לכם להנמיך ווליום ולתת למישהו אחר להוביל.
הורוסקופ שנתי מזל סרטן

הורוסקופ מזל אריה

השמש השולטת בכם מוצפת עתה באנרגיות קלילות ועליזות המגיעות אליה מן הרקיע. קשה לכם לקבל החלטות המבוססות על שיקולים הגיוניים קרים, כי אתם רגילים לפעול מהבטן. כשנדמה לכם שמפרגנים ואוהבים אתכם, אתם מתרככים כמו חמאה. מצד שני, כאשר היחס רשמי ומנוכר, אתם נכנסים למגננה ונעשים קשוחים מידי. טיפ: נסו להרפות מהביקורתיות ולפעול לכיוון של הרמוניה.
רוח ונפש: בפריסת קלפי טוטם-החיות לצורך קבלת מסרים וייעוץ, עלה בגורלכם קלף הדוב: המסר הוא – זמן רב מדי הנחתם לכישרונותיכם להישאר בתרדמה, הגיע הזמן להתחבר עם האמת הפנימית שלכם.
הורוסקופ שנתי מזל אריה
התאמת מזלות
קלף טארוט יומי
הורוסקופ אהבה יומי
הצטרפו אלינו באינסטגרם
קריסטל המזל שלך בקניון הרוחניות מבית אלטרנטיבלי

הורוסקופ מזל בתולה

ההיבט הרומנטי המתקיים עתה שולט בכם. זה הזמן שלכם לפרוץ קדימה. נראה שאתם מנסים לשפר את המצב הבינאישי אולם נתקלים בקשיים לא מעטים. אל תתנו אמון עיוור באנשים שאינכם סומכים עליהם בכל מאת האחוזים. אפשר לזרום אבל לא במה שקשור להחלטות משמעותיות במיוחד בענייני כספים. הכמיהה שלכם לזוגיות, עלולה לגרום לכם 'להירדם בשמירה'. טיפ: גלו ערנות.
רוח ונפש: בפריסת קלפי טוטם-החיות לצורך קבלת מסרים וייעוץ, עלה בגורלכם קלף הנחש: המסר הוא – אין די בתפניות קטנות שאתם מבצעים בחייכם: אם רצונכם בשינוי מהותי, תצטרכו להמר על התחדשות טוטאלית.
הורוסקופ שנתי מזל בתולה

הורוסקופ מזל מאזניים

כוכב מוטרף משגר אליכם אנרגיה בעלת אופי מקורי, יוצא דופן וייחודי. המשיכו לפתח מודעות ותובנות ורק אז תוכלו לפעול בכיוונים הנכונים עבורכם באמת. כרגע עדיין אינכם בשלים לעשות צעד גורלי כזה או אחר למרות שהמחשבות שלכם נושאות אתכם רחוק מהמקום בו אתם נמצאים. שיפור צפוי לאחר שתגלו בשלות אמיתית ותעזו לסכן את מה ש'בטוח'.
רוח ונפש: בפריסת קלפי טוטם-החיות לצורך קבלת מסרים וייעוץ, עלה בגורלכם קלף הדרבן: המסר הוא – יש מקום לשקול הפעלת מרפקים לצורך קידום קרייריסטי, נראה שאתם נוקטים בשפה רפה מדי.
הורוסקופ שנתי מזל מאזניים
התאמת מזלות
קלף טארוט יומי
הורוסקופ אהבה יומי
הצטרפו אלינו באינסטגרם
קריסטל המזל שלך בקניון הרוחניות מבית אלטרנטיבלי

הורוסקופ מזל עקרב

יום נהדר לפעילות חברתית וזוגית. כל מה שקשור לנושא של אינטימיות ושיתוף יצליח. אתם ממגנטים אנשים מוצלחים שגם מפרגנים לכם וגם מאצילים עליכם השראה. הקשבה פנימית מסמנת את תחילתו של שינוי מבורך. בשעות הערב רמת האנרגיה גבוהה מתמיד ואתם מצליחים להתחייב ביתר קלות. מידת המעורבות שלכם בקשר עם אדם מרתק – הולכת ומעמיקה. אנרגיה ברוכה משרה שלום ושלווה על המישור האישי, ואף מיטיבה עם התחום האינטימי והרגיש.
רוח ונפש: בתקשור רוחני שהתקיים לכבודכם, עלה בגורלכם המסר הבא: אם יש לכם אמונה כלשהי, אך החיים אינם תואמים לה – נראה שאתם מנסים לדחוס את החיים אל תוך אמונותיכם. אם אכן זה כך, היפטרו מאותה אמונה.
הורוסקופ שנתי מזל עקרב

הורוסקופ מזל קשת

זה מן סוף שבוע אשר במהלכו אתם מבלים שעות ארוכות בבית, מה שממש לא עושה לכם טוב. כדאי לנצל את הפתרון שאתם מחפשים טמון אצלכם. אין לכם מה להתרוצץ ולחפש עצות חכמות אצל אחרים. הרי רק אתם יודעים את כל הנתונים. בעניין אהבה, אדם אליו אתם משתוקקים, משחק משחקים כפולים. אל תמסרו את הלב לידיים לא ראויות. השתתפות במפגש חברתי במסגרות התואמות את מצבכם המשפחתי והכללי, יכולה לתרום לשיפור המצב. אנרגיה סודית אופפת את מעשיכם, כולל אלה הקשורים ביחסים שבינו לבינה.
רוח ונפש: בתקשור רוחני שהתקיים לכבודכם, עלה בגורלכם המסר הבא: האושר יבוא אליכם ביום בו תוכלו לומר לאחר כי אתם מקשיבים לכל מילה היוצאת מפיו, אך אינכם מושפעים ולו ממילה אחת.
הורוסקופ שנתי מזל קשת
התאמת מזלות
קלף טארוט יומי
הורוסקופ אהבה יומי
הצטרפו אלינו באינסטגרם
קריסטל המזל שלך בקניון הרוחניות מבית אלטרנטיבלי

הורוסקופ מזל גדי

יום לא משהו. מצב הרוח הטוב ששרה עליכם בימים האחרונים מפנה את מקומו לדכדוך. עומס בעבודה מותיר אתכם עייפים למדי. בשעות אחר הצהריים צפויה הפתעה מאחד מבני המשפחה. מה שאמור להיות מחווה נעימה הופך מהר מאוד לסיטואציה לא נעימה בעליל. נסו להגיב באיפוק כדי למנוע 'מלחמת עולם'. הרקיע צופה הישגים והצלחות הודות לעבודת-צוות: צפויה תקשורת טובה עם עמיתים ומעסיקים.
רוח ונפש: בפתיחת חיזוי עתיד וקבלת מסרים על-פי 22 האותיות העבריות, עלתה בגורלכם האות ר: האותיות חוזות לכם מצב נפלא והתגשמות משאלות.
הורוסקופ שנתי מזל גדי

הורוסקופ מזל דלי

בתחום הזוגי חלה התקרבות. תנו לרגשות שלכם לפרוץ החוצה בדרכים מילוליות ואחרות. יש לכם חשק לפנק ולהתפנק. לכו על זה ובגדול. צפוי לכם ערב מהנה שישפיע על מהלך השבוע כולו. מצב הרוח מעולה. פגישה עסקית עולה יפה ומניבה תוצאות טובות. זכרו לחתום על הסכמים בכתב לפני שאתם מתחילים לפעול. הרקיע צופה מזל והצלחה שהם תוצאה של טאקט ודיפלומטיות: נראה כי תבונתכם מביסה את נוצות הטווס של מתחריכם.
רוח ונפש: בפריסת חיזוי וקבלת מסרים שהתקיימה למענכם בחפיסת קלפים המבוססת על הקריאה בכף-היד, עלה בגורלכם קלף התוכניות הסנטימנטאליות: הקלף קובע כי גישתכם אל המציאות מושפעת מהרהורי הלב ולא מקולו של ההיגיון. אגב, לא שזה רע.
הורוסקופ שנתי מזל דלי
התאמת מזלות
קלף טארוט יומי
הורוסקופ אהבה יומי
הצטרפו אלינו באינסטגרם
קריסטל המזל שלך בקניון הרוחניות מבית אלטרנטיבלי

הורוסקופ מזל דגים

כדאי לכם לשמור על פרופיל נמוך. הרוחות במקום העבודה נושבות ואין טעם להיקלע לעין הסערה, למרות שהפיתוי גדול מאוד. דעתכם חשובה, אבל אל תביעו אותה בשום אופן אלא במקרה חירום. אולי תופתעו לשמוע, אבל אתם לא חייבים להיות מעורבים בכל עניין ודבר שמתרחש סביבכם. זהו עיתוי של התחלות חדשות שאינן מתחשבנות עם מה שחלף, אלא פונות אל העתיד עם תקווה גדולה בלב.
רוח ונפש: בפריסת חיזוי וקבלת מסרים שהתקיימה למענכם בחפיסת קלפים המבוססת על הקריאה בכף-היד, עלה בגורלכם קלף החביבות: הקלף מעודד אתכם לפזר חיוכים לכל עבר ולהשקיע ביחסי ציבור ולא בעקרונות.
הורוסקופ שנתי מזל דגים


אנחנו מקווים שנהנתם לקרוא הורוסקופ יומי שהוכן על ידי אסטרולוגים מומלצים. עמוד זה מעודכן עבור כל מי שאוהב לקרוא הורוסקופ יומי, אסטרולוגיה, התאמת מזלות, התאמה אסטרולוגית, הורוסקופ שבועי, הורוסקופ מזלות יומי, אסטרולוגיה הורוסקופ יומי, הורוסקופ תחזית יומית, הורוסקופ מזל עקרב, הורוסקופ מזל טלה, גלגל המזלות, הורוסקופ מזל תאומים, הורוסקופ מזל שור, הורוסקופ מזל בתולה, הורוסקופ מזל גדי, הורוסקופ מזל דלי, הורוסקופ מזל דגים, הורוסקופ מזל מאזניים ועוד.


Back to top button