הורוסקופ יומי

הורוסוקופ יומי / אסטרולוגיה יומית 26-05-2020

הורוסקופ יומי מעודכן לכל המזלות. בעמוד הורוסקופ יומי תוכלו לקרוא מה צופים הכוכבים למזל שלכם בכל התחומים: אהבה, פרנסה, קריירה ועוד...

ברוכים הבאים להורוסקופ יומי ותחזית אסטרולוגית יומית לגלגל מזלות האסטרולוגיה

הורוסקופ מזל טלה

כוכבכם מארס משייט בחברת האנרגיות של הכוכבים יופיטר ונפטון, ומחולל תנודות נומרולוגיות המחברות אתכם לאנשים ומקומות המושפעים מן המספרים 3 ו -7. אתם נהנים מפופולאריות הולכת וגוברת בקרב אנשים שרואים בכם מנהיגים טבעיים. אתם מחפשים כרגע את השקט והשלווה ומה שהיה מחמיא לכם בהזדמנות אחרת, גורם לכם לעצבנות ולרוגז. כדאי ליצור מרחב שיאפשר לכם להתנתק כשיש לכם צורך. כלומר ליצור קשרים פתוחים ופחות מחייבים. הרקיע קובע כי זכיתם בעיתוי ממוזל וכל שאתם צריכים לעשות הוא רק לא להפריע.
הורוסקופ שנתי מזל טלה
התאמת מזלות
קלף טארוט יומי
הורוסקופ אהבה יומי
הצטרפו אלינו באינסטגרם
קריסטל המזל שלך בקניון הרוחניות מבית אלטרנטיבלי

הורוסקופ מזל שור

כוכבכם ונוס משייט בחברת האנרגיות של הכוכבים מארס ומרקורי, ומחולל תנודות נומרולוגיות המחברות אתכם לאנשים ומקומות המושפעים מן המספרים 9 ו – 5. אתם מנצלים הפסקה בלוח זמנים עמוס. פסק זמן הוא הדבר הכי טוב שיכולתם להעניק לעצמכם באמצע שבוע זה. אל תהססו לקבוע מספר מפגשים קצרים עם אנשים שונים. כדאי לשמור על גיוון ולא להתמקם במקום אחד לאורך זמן. אתם טוענים שאתם משתעממים? המפתח בידיים שלכם. הרקיע קובע כי דבר מה שעשיתם עומד להנחיל לכם תהילה וכבוד, גם אם הכסף יגיע בשלב הבא.
הורוסקופ שנתי מזל שור

הורוסקופ מזל תאומים

כוכבכם מרקורי משייט בחברת האנרגיות של הכוכבים ונוס ופלוטו, ומחולל תנודות נומרולוגיות המחברות אתכם לאנשים ומקומות המושפעים מן המספרים 6 ו – 8. אנרגיה תזזית במקצת זורמת הישר אל כוכב מרקורי השולט בכם. היום אתם מרגישים ירודים במקצת ? לא נורא, יש גם ימים כאלה ובאמת שאין לכם סיבות ממשיות להתלונן ולדאוג. יש מי שמספק לכם מידע שגוי הגורם לכם לבזבז זמן מיותר. לפני שאתם בונים מגדלים באוויר, מוטב להשקיע קצת יותר בעבודת שטח. המצב הכלכלי בסימן שיפור.
הורוסקופ שנתי מזל תאומים
התאמת מזלות
קלף טארוט יומי
הורוסקופ אהבה יומי
הצטרפו אלינו באינסטגרם
קריסטל המזל שלך בקניון הרוחניות מבית אלטרנטיבלי

הורוסקופ מזל סרטן

הירח שליטכם משייט בחברת האנרגיות של הכוכבים סטורן ומארס, ומחולל תנודות נומרולוגיות המחברות אתכם לאנשים ומקומות המושפעים מן המספרים 4 ו – 9. צפוי יום מעורפל. פעמים רבות אתם מקדימים את זמנכם ומעלים רעיונות מהפכניים. האטימות סביבכם גורמת לכם לפקפק האם באמת הכיוון הוא נכון. אל תרימו ידיים למרות שאתם קצת ירודים ונוטים לקבל גם את הדברים שמוציאים לכם את הרוח מהמפרשים. בעבודה, המצב לא ברור. האווירה משונה והמסרים שמגיעים אליכם ניתנים לפירושים שונים. נתיב הגורל כבר צופן את הצלחתכם, אך סגירה סופית מותנית ביכולתכם לשדר אהדה ואנושיות.
הורוסקופ שנתי מזל סרטן

הורוסקופ מזל אריה

השמש שליטתכם מודעת לאנרגיות של הכוכבים אוראנוס ונפטון, ומחוללת תנודות נומרולוגיות המחברות אתכם לאנשים ומקומות המושפעים מן המספרים 22 ו – 7. החלטות… החלטות… יום בו אתם ניצבים מול הצורך להחליט החלטות. כבר אי אפשר לדחות יותר את ההכרעה. יש מי שמנסה לעוץ לכם עצה אבל אין לכם את היכולת להקשיב. חכו עד שמצב הרוח הסוער יירגע במקצת לפני שתקבלו החלטה. לאחר שתמסרו את תשובתכם תוכלו להתמסר לתחושת ההקלה. המזל הטוב פוסע לפניכם ותוקע בחצוצרה, אך לכם מומלץ להצניע לכת ולהפגין פייסנות וענווה.
הורוסקופ שנתי מזל אריה
התאמת מזלות
קלף טארוט יומי
הורוסקופ אהבה יומי
הצטרפו אלינו באינסטגרם
קריסטל המזל שלך בקניון הרוחניות מבית אלטרנטיבלי

הורוסקופ מזל בתולה

כוכבכם מרקורי משייט בחברת האנרגיות של הכוכבים ונוס ופלוטו, ומחולל תנודות נומרולוגיות המחברות אתכם לאנשים ומקומות המושפעים מן המספרים 6 ו – 8. אין לכם יותר מידי סבלנות לאנשים אחרים. אתם עלולים לגלות שפתיל קצר לא ממש תורם למערכות יחסים. עימותים עלולים להתעורר בשלב מוקדם יחסית. לקראת החלק השני של היום, הרוחות נרגעות. היכולת שלכם להכיל את המתח הפנימי משתפרת ואתם מתחילים להתנהג בצורה ראויה יותר. בן/ת זוג יפתיעו. אם אתם חשים רגשי אשמה והרהורי חרטה, כדאי שתפטרו מכל אלה באמצעותו של גורם שלישי.
הורוסקופ שנתי מזל בתולה

הורוסקופ מזל מאזניים

כוכבכם ונוס משייט בחברת האנרגיות של הכוכבים מארס ומרקורי, ומחולל תנודות נומרולוגיות המחברות אתכם לאנשים ומקומות המושפעים מן המספרים 9 ו – 5. אתם צריכים ללמוד להירגע. שיטות תרפיה שונות עשויות להתאים לכם, אך אתם ורק אתם- תבחרו. סיימו את היום הלחוץ הזה בספא או במכון הכושר. אל תחזרו הביתה לפני שפרקתם את המתחים. כשאתם מרגישים שחזרתם לקרקע ולמצב של שליטה בהגה וגם בעצבים, רק אז… יש מישהו בין החברים הקרובים שיכול לעזור לכם להבין, להיות במודעות ולהתמודד. נסו ולא תתאכזבו. זהו עיתוי עמוס תבונה ודעת. הוא מעודד אתכם למצוא בתוך עצמכם את התשובות לחידות המטרידות את מנוחתכם.
הורוסקופ שנתי מזל מאזניים
התאמת מזלות
קלף טארוט יומי
הורוסקופ אהבה יומי
הצטרפו אלינו באינסטגרם
קריסטל המזל שלך בקניון הרוחניות מבית אלטרנטיבלי

הורוסקופ מזל עקרב

כוכבכם פלוטו משייט בחברת האנרגיות של הירח וכוכב יופיטר, ומחולל תנודות נומרולוגיות המחברות אתכם לאנשים ומקומות המושפעים מן המספרים 2 ו – 3. הנומרולוגיה קובעת כי ה – 26 בחודש מתגבש למספר 8 הנחשב לכזה שמזרים ברכה והצלחה לילידי מזל עקרב. אתם הולכים על כל הקופה ביחסיכם עם אדם שמטרטר אתכם. נראה כי תחושות הבטן שלכם מתבררות כאמינות. זורמות אליכם אנרגיות מרגיעות שאינכם מורגלים בהן. נראה כי אתם מעדיפים אווירה קצת יותר ספונטאנית ורוגשת. אתם מייחסים חשיבות רבה מדי לאדם שלא ראוי לכם. יש דברים שכדאי לכם להתבונן בהם ללא כחל וסרק.
הורוסקופ שנתי מזל עקרב

הורוסקופ מזל קשת

זה מן סוף שבוע אשר במהלכו אתם מבלים שעות ארוכות בבית, מה שממש לא עושה לכם טוב. כדאי לנצל את כוכבכם יופיטר משייט בחברת האנרגיות של השמש וכוכב פלוטו, ומחולל תנודות נומרולוגיות המחברות אתכם לאנשים ומקומות המושפעים מן המספרים 1 ו – 8. חשוב לכם לתרגל חיסכון בכספים. כרגע, מצבכם לא מאפשר בזבוז יתר אך ברגע שיש לכם שקל מיותר אתם ממהרים לקנות חפצים ומתנות, בעיקר לאחרים. אז קודם כל תלמדו לפרגן לעצמכם ולא רק לבני משפחה ולחברים שדרך אגב, מעריכים בעירבון מוגבל את מה שאתם עושים עבורם. עליכם ללמוד להציב גבולות ולעשות בחירות המתאימות למצבים המשתנים. זהו עיתוי שבשורתו היא "ישן מפני חדש תוציאו". הוא מביא ברכה ומזל לכל אלה מכם השואפים לשלוט על חייהם, מבלי תלות באחרים.
הורוסקופ שנתי מזל קשת
התאמת מזלות
קלף טארוט יומי
הורוסקופ אהבה יומי
הצטרפו אלינו באינסטגרם
קריסטל המזל שלך בקניון הרוחניות מבית אלטרנטיבלי

הורוסקופ מזל גדי

כוכבכם סטורן משייט בחברת האנרגיות של הירח וכוכב מארס, ומחולל תנודות נומרולוגיות המחברות אתכם לאנשים ומקומות המושפעים מן המספרים 2 ו – 9. יש לכם מין הרגשה מוזרה שאתם מעל הכל, שאתם שייכים לקבוצה של אנשים נבחרים שמותר להם הכל. התנשאות, ככלל, אינה מופיעה בלקסיקון היומיומי שלכם, אך היום התחושה הזאת לא מרפה. הגיע הזמן לרדת אל הקרקע ולהתחבר למציאות. בטוח שגם לכם יש לא מעט בעיות שאתם צריכים להתמודד איתן והעניין הזה של למצוא תירוצים דמיוניים פשוט לא יעזור, בטח לא לאורך זמן. זהו עיתוי פייסן הקורא לכם לוותר ליריביכם ולא לדחוק אותם אל הקיר. האדם הרוחני אינו מניח ליצריו למשול בו.
הורוסקופ שנתי מזל גדי

הורוסקופ מזל דלי

כוכבכם אוראנוס משייט בחברת האנרגיות של השמש וכוכב יופיטר, ומחולל תנודות נומרולוגיות המחברות אתכם לאנשים ומקומות המושפעים מן המספרים 1 ו – 3. מישהו חורג בהתנהגותו מגבולות הסביר ואתם נפגעים מכך באופן ישיר. אתם שוקלים איך להתמודד עם העניין. במקום להיעלב ולהסתגר סגלו לעצמכם דרך פעולה ישירה ואסרטיבית. השתמשו במשפטים כמו 'לא מתאים לי' ו'לא מקובל עלי'. זה לא אומר להתפרץ ולהשתולל אלא לחשוב על טובתכם האישית והמשפחתית לעומת הכלל. זהו עיתוי המעודד אתכם להשתחרר מכבלי העבר מבלי לחשוש מפני התוצאות. הברכה ממתינה לנועזים שביניכם.
הורוסקופ שנתי מזל דלי
התאמת מזלות
קלף טארוט יומי
הורוסקופ אהבה יומי
הצטרפו אלינו באינסטגרם
קריסטל המזל שלך בקניון הרוחניות מבית אלטרנטיבלי

הורוסקופ מזל דגים

כוכבכם נפטון משייט בחברת האנרגיות של אוראנוס ופלוטו, ומחולל תנודות נומרולוגיות המחברות אתכם לאנשים ומקומות המושפעים מן המספרים 22 ו – 8. אתם מאוכזבים מאדם שיצר איתכם קשר בעבר וניסה ליצור רושם ותחושה של קירבה. נפלתם ב'מלכודת' והאמנתם שכך הם פני הדברים ובלי להרגיש פיתחתם אוקיינוס שלם של ציפיות. עכשיו, אתם חשים נבגדים ובעצם אין לכם סיבה אובייקטיבית לחוש כך. עם רגשות אין להתווכח, אבל מוטב ללמוד לקח לפעם הבאה. צפוי עיתוי חביב וחייכני המוציא אתכם מבין כותלי הבית, הישר אל המרחבים הפתוחים. יש בו יותר מאשר ניחוח של הרפתקה.
הורוסקופ שנתי מזל דגים


אנחנו מקווים שנהנתם לקרוא הורוסקופ יומי שהוכן על ידי אסטרולוגים מומלצים. עמוד זה מעודכן עבור כל מי שאוהב לקרוא הורוסקופ יומי, אסטרולוגיה, התאמת מזלות, התאמה אסטרולוגית, הורוסקופ שבועי, הורוסקופ מזלות יומי, אסטרולוגיה הורוסקופ יומי, הורוסקופ תחזית יומית, הורוסקופ מזל עקרב, הורוסקופ מזל טלה, גלגל המזלות, הורוסקופ מזל תאומים, הורוסקופ מזל שור, הורוסקופ מזל בתולה, הורוסקופ מזל גדי, הורוסקופ מזל דלי, הורוסקופ מזל דגים, הורוסקופ מזל מאזניים ועוד.


Back to top button