הורוסקופ יומי

הורוסוקופ יומי / אסטרולוגיה יומית 28-05-2020

הורוסקופ יומי מעודכן לכל המזלות. בעמוד הורוסקופ יומי תוכלו לקרוא מה צופים הכוכבים למזל שלכם בכל התחומים: אהבה, פרנסה, קריירה ועוד...

ברוכים הבאים להורוסקופ יומי ותחזית אסטרולוגית יומית לגלגל מזלות האסטרולוגיה

הורוסקופ מזל טלה

הדימוי עצמי שלכם משתפר אחרי שעבדתם קשה מאוד על הנושא. מגיעה לכם טפיחה על השכם. אין ספק. זה הזמן לפצוח בקריירה חדשה, גם אם תחילה זה יהיה במקביל לדברים קודמים שאתם עוסקים בהם. אל תפחדו להתחייב. מישהו רוצה לתת לכם הזדמנות של ממש על סמך הרושם המצוין שעשיתם. אל תדחו על הסף. מאידך, קחו בחשבון כי לפעמים אין לפסול היצמדות אל הקיים, בעיקר אם שאר ההצעות מדיפות ניחוח הרפתקני.
קריאה בטארוט: בפריסת קלפי טארוט שבוצעה לכבודכם בחפיסה המבוססת על תורת הקבלה, נפל בגורלכם קלף כוכב ונוס בדלי: הקלף מבשר על אהבות מהסוג השונה, המקורי ויוצא הדופן.
הורוסקופ שנתי מזל טלה
התאמת מזלות
קלף טארוט יומי
הורוסקופ אהבה יומי
הצטרפו אלינו באינסטגרם
קריסטל המזל שלך בקניון הרוחניות מבית אלטרנטיבלי


מיוחד לגולשי אלטרנטיבלי: ידעת שלכל מזל אסטרולוגי יש קריסטלים אנרגטיים שיכולים לעזור למימוש עצמי, הגשמת משאלות והתגברות על קשיים?
רוצה לדעת איזה קריסטלים מתאימים למזל האסטרולוגי שלך? לחץ לבחירת מזל


הורוסקופ מזל שור

אחרי הירידה במתח, אתם מתחברים לאווירה של פיוס אבל לא ממש נותנים לכם להתקרב, למרות שאתם רוצים. אל תתנצלו ואל תתחנפו. תנו לזמן לעשות את שלו. בסך הכל, אתם מקבלים המון עזרה ופירגון מצד האנשים הכי חשובים בתמונה הכוללת. לא צריך שכל העולם יאהב אתכם ויסכים איתכם. נראה כי מישהו שאתם חושדים בו, יתגלה כישר ונקי כפיים. ייתכן שהוא זקוק להזדמנות להוכיח זאת.
קריאה בטארוט: בפריסת קלפי טארוט שבוצעה לכבודכם בחפיסה המבוססת על תורת הקבלה, נפל בגורלכם קלף מארס לצד השמש: הקלף מבשר על סיומה של תקופה בעייתית והליכה אל אופק וורוד.
הורוסקופ שנתי מזל שור

הורוסקופ מזל תאומים

היום אתם תרגישו מרוחקים, 'מעופפים' ואף אדישים לקורה סביבכם. מותר לכם לשקוע בעצמכם, לחפש ולמצוא את השלווה הפנימית. תספרו עד עשר, הירגעו והתחברו לשלווה. זהו היום שלכם. אל תתנו לאחרים להסעיר אתכם. פנקו את עצמכם, צאו מהלחץ שאפף אותם בשבועות האחרונים לטובת קריאת ספר טוב. בסך הכל זהו יום לאגירת כוחות מחודשים. גם אם אתם צודקים בוויכוח שמתנהל, כדאי שתגלו נדיבות: מכל מקום, אל תשרפו גשרים.
קריאה בטארוט: בפריסת ניבוי וחיזוי על פי שיטה נומרולוגית, עלה בגורלכם המספר 4: המסר במספר זה קובע כי צריך לתכנן היטב ולהקפיד על כל פרט או בפשטות, לא לסמוך על צירופי מקרים.
הורוסקופ שנתי מזל תאומים
התאמת מזלות
קלף טארוט יומי
הורוסקופ אהבה יומי
הצטרפו אלינו באינסטגרם
קריסטל המזל שלך בקניון הרוחניות מבית אלטרנטיבלי

הורוסקופ מזל סרטן

היום נראה כי תתעוררו עם הרגשה נהדרת. יום לטיפוח הבית שמתאים בדיוק לתחושה שלכם. אתם מפזרים אופטימיות סביבכם, וסוחפים איתכם אנשים אחרים. היום אתם במיטבכם. לכן, אירועים ופגישות שתשתתפו יזרמו מעצמם ואתם תצליחו להקסים את הנוכחים. היו בטוחים בעצמכם. הפגינו והחצינו רגשות חיוביים. כך או אחרת צפויה פרשייה עסיסית ותוססת, כמו גם הצלחה בהשקעות פיננסיות.
 בפריסת ניבוי וחיזוי על פי שיטה נומרולוגית, עלה בגורלכם המספר 11: מספר זה קובע כי ניחנתם בכוחות ריפוי על טבעיים וכי עליכם לעשות בהם שימוש.
הורוסקופ שנתי מזל סרטן

הורוסקופ מזל אריה

תופעה קוסמית ייחודית גורמת לכם לחטט בתוך נפשכם. אתם מפעילים המון ביקורת עצמית ובכך גורמים לעצמכם נזק רגשי. ייתכן כי חוסר המימוש העצמי ותחושת הכישלון ילוו אתכם מרבית שעות היום. שחררו את הכעסים באמצעות פעילות גופנית. רק לקראת הערב תצליחו לחזור לעצמכם ובגדול. תנו לעצמכם וגם לאחרים צ'אנס לפרגן לכם. הצפה של אנרגיות עלולה לגרום לכם להשתפך. מכל מקום, אל תנדבו מידע שאיש לא ביקש מכם.
בפריסת ניבוי וחיזוי על פי שיטה נומרולוגית, עלה בגורלכם המספר 6: המסר האישי הצפון במספר זה קובע כי צריך לראות את הדברים גם מנקודת המבט של הצד השני.
הורוסקופ שנתי מזל אריה
התאמת מזלות
קלף טארוט יומי
הורוסקופ אהבה יומי
הצטרפו אלינו באינסטגרם
קריסטל המזל שלך בקניון הרוחניות מבית אלטרנטיבלי

הורוסקופ מזל בתולה

אנרגיה נפלאה וממוזלת זורמת מן הרקיע הישר אל כוכב מרקורי השולט בכם. אתם מצליחים לשנות גישה ולנהוג בצורה שונה מהרגיל. התוצאות החיוביות שמגיעות מהסביבה, מפתיעות גם אתכם בעוצמתן. הפידבקים החיוביים גורמים לכם להרגיש הרבה יותר טוב. גם בתחום הרומנטי חלה תזוזה משמעותית. היוזמה שאתם מגלים והקלילות האופיינית בהחלט מתקבלות בתשואות. מישהו נותן לכם קצה חוט למשהו שאתם חושקים בו. מכאן ואילך הכדור במגרש שלכם, לא בשלו.
בפריסת קלפי טוטם-החיות לצורך קבלת מסרים וייעוץ, עלה בגורלכם קלף העיט: המסר הוא – ידיעות המגיעות ממרחקים, עשויות לבשר על מקור חדש להכנסה כספית.
הורוסקופ שנתי מזל בתולה

הורוסקופ מזל מאזניים

לימודים בתחום חדש ומרתק הופכים להיות מסע אל עולם חדש. אתם מצליחים להתרכז ולפעול בצורה יוצאת מהכלל. תגובות מגיעות מכיוון מפתיע. כדאי להימנע מעימותים בין אישיים ולמקד את כל האנרגיה בעבודה. מסתמן שינוי באיוש תפקידים ויש לכם כל הסיכויים לזכות בקידום בעתיד הקרוב. מישהו לוקח את דבריכם רחוק מדי. זה אומר שכדאי לכם למנות עד עשר עוד לפני שאתם מצהירים הצהרות.
בפריסת קלפי טוטם-החיות לצורך קבלת מסרים וייעוץ, עלה בגורלכם קלף האיל הקורא: המסר הוא – זה הזמן להתמקד בבית ובמשפחה, בעיקר יש להשקיע בכל אשר קשור בילדים.
הורוסקופ שנתי מזל מאזניים
התאמת מזלות
קלף טארוט יומי
הורוסקופ אהבה יומי
הצטרפו אלינו באינסטגרם
קריסטל המזל שלך בקניון הרוחניות מבית אלטרנטיבלי

הורוסקופ מזל עקרב

אתם עלולים שלא להשגיח בשפע אלא להתמקד בזיכרונות העבר. אל תניחו לתחושת הבדידות להשתלט עליכם. מישהו מנסה לנצל את מצב הרוח המלנכולי שאתם שרויים בו לטובתו האישית. אל תתנו לאף אחד לשבור לכם את הלב. מצד שני, מותר ואף רצוי לפתוח את הלב והאוזניים לעצות של חברים טובים שהוכיחו את נאמנותם בעבר. היום תוזמנו לאירוע חברתי. מומלץ להיענות בחיוב.
בתקשור רוחני שהתקיים לכבודכם, עלה בגורלכם המסר הבא: אם תחדרו עמוק אל נפתוליו של התחום הרגיש והאינטימי, תצמח מתוככם אהבה באופן טבעי.
הורוסקופ שנתי מזל עקרב

הורוסקופ מזל קשת

קשר נעים וידידותי מאפשר לבלות באווירה קלילה ואופטימית התורמת למצב הרוח ומאפשרת התפרקות ממתחים וכעסים שצברתם לאחרונה. היזהרו ממעורבות כלכלית עם אדם שפגשתם לא מזמן. תקשורת יעילה מזמנת לכם אפשרויות עסקיות חדשות. תחושת חוסר הביטחון הרגשי נובעת מדאגנות יתר עקב המצב הכלכלי. מה שנותן לכם שמחת חיים הוא תחום חדש שנחשפתם לו. נראה כי אתם מתחברים עם פן יצירתי שטמון בכם.
בפתיחת חיזוי עתיד וקבלת מסרים על-פי 22 האותיות העבריות, עלתה בגורלכם האות ב: האותיות מבטיחות לכם הצלחה מהממת ורומזות שאתם תהיו אלה שינהלו את העניינים.
הורוסקופ שנתי מזל קשת
התאמת מזלות
קלף טארוט יומי
הורוסקופ אהבה יומי
הצטרפו אלינו באינסטגרם
קריסטל המזל שלך בקניון הרוחניות מבית אלטרנטיבלי

הורוסקופ מזל גדי

תחושת יציבות. סוף סוף יש לכם הרגשה שאתם מסוגלים להשתלט על כל מה שקורה סביבכם. מצב הרוח עליז. אתם מוזמנים להשתתף באירוע יוצא דופן ונענים בחיוב. אל תתנו לאנשים חסרי דמיון לטרפד תוכניות ששקדתם עליהם מזה זמן רב. הדרך אינה קלה אבל בעזרת התמדה תוכלו לנצח. טיפ: איזון ומיקוד במטרות. אנרגיה של שמש מעניקה לכם עוצמה פיסית שלא ידעתם כמוה: את המרגוע תמצאו בתחום האישי והרגשי.
בפריסת חיזוי וקבלת מסרים שהתקיימה למענכם בחפיסת קלפים המבוססת על הקריאה בכף-היד, עלה בגורלכם קלף השינויים: הקלף רומז על צורך בהתחדשות תוך כדי סילוק הפחדים מפני השינוי הצפוי.
הורוסקופ שנתי מזל גדי

הורוסקופ מזל דלי

אתם חייבים להקפיד לצאת מהבית. נראה שכל מה שאתם עושים זה המחויבויות שלכם ולא יותר. החשש מפני אכזבה גורם לכם לרצון להסתגרות, אבל כך אתם יכולים רק להפסיד. עליכם להתגבר על המעצורים והעכבות ולהיות אמיצים יותר. דחייה אינה נעימה אולם אין פירושה – הפסד. לכן, נסו להסתכל על ההתרחשויות באופן כוללני ורחב יותר. גם אם החלטתם להסתגר עם עצמכם ולהתבודד, הניחו לאנשי הסוד שלכם לשהות בקרבת מקום.
בפריסת חיזוי וקבלת מסרים שהתקיימה למענכם בחפיסת קלפים המבוססת על הקריאה בכף-היד, עלה בגורלכם קלף האהבה: הקלף מבשר על קשר רומנטי הממשמש ובא, גם אם אתם ספקנים לגביו.
הורוסקופ שנתי מזל דלי
התאמת מזלות
קלף טארוט יומי
הורוסקופ אהבה יומי
הצטרפו אלינו באינסטגרם
קריסטל המזל שלך בקניון הרוחניות מבית אלטרנטיבלי

הורוסקופ מזל דגים

אתם רגישים מידי לביקורת ומגיבים בתוקפנות. נסו לפעול בצורה אחרת מלבד תגובה אוטומטית. קחו אחריות גם על הרגשות שלכם למרות שנראה לכם שזה לא בשליטתכם. דפוס התנהגות זה רק מחזק את מי שמתנגד לכם ומוכיח, כביכול, שאינכם שקולים מספיק. מצב הרוח הרגיש מתחלף בהמשך היום. בשעות הערב צפויה לכם פגישה מרתקת. גם אם ליבכם נוטה אחר אנרגיות רוחניות, הרי שעתה כדאי שתתמקדו בהיבטיה החומריים של המציאות. שם ממתין לכם המזל.
בפריסת חיזוי וקבלת מסרים שהתקיימה למענכם בחפיסת קלפים המבוססת על הקריאה בכף-היד, עלה בגורלכם קלף העונג שבאהבה: הקלף מציע לכם להתמקד בפירותיה הגשמיים של הזוגיות, מבלי להתפלסף בנוגע לזוטות שוליות.
הורוסקופ שנתי מזל דגים


אנחנו מקווים שנהנתם לקרוא הורוסקופ יומי שהוכן על ידי אסטרולוגים מומלצים. עמוד זה מעודכן עבור כל מי שאוהב לקרוא הורוסקופ יומי, אסטרולוגיה, התאמת מזלות, התאמה אסטרולוגית, הורוסקופ שבועי, הורוסקופ מזלות יומי, אסטרולוגיה הורוסקופ יומי, הורוסקופ תחזית יומית, הורוסקופ מזל עקרב, הורוסקופ מזל טלה, גלגל המזלות, הורוסקופ מזל תאומים, הורוסקופ מזל שור, הורוסקופ מזל בתולה, הורוסקופ מזל גדי, הורוסקופ מזל דלי, הורוסקופ מזל דגים, הורוסקופ מזל מאזניים ועוד.


מחפש מטפל/ת בתחום? באינדקס המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאןעכשיו בקניון אלטרנטיבלי


Back to top button