הורוסקופ יומי

הורוסוקופ יומי / אסטרולוגיה יומית 28-06-2020

כל המזלות. בעמוד הורוסקופ יומי תוכלו לקרוא מה צופים הכוכבים למזל שלכם בכל התחומים: אהבה, פרנסה, קריירה ועוד...

ברוכים הבאים להורוסקופ יומי ותחזית אסטרולוגית יומית לגלגל מזלות האסטרולוגיה

הורוסקופ מזל טלה

בעקבות הרגשה של תחרות מסוימת, אתם מוותרים על פוטנציאל רומנטי וחבל. אתם אומנם לא פועלים בוואקום אולם הוויתור מראש לא עוזר. ה"זכייה" הייתה יכולה לתרום לביטחון האישי שלכם שבימים אלה זקוק לדחיפת עידוד קטנה. אל לכם להיות מושפעים מדברי ביקורת של אנשים שממילא אינכם מכבדים את דעתם. צפויים שינויים בקרוב שיוכיחו כיצד בעצם הכול מתרחש בעיתוי המתאים ולטובה.
בפריסת ניבוי וייעוץ שהתקיימה לכבודכם עלה בגורלכם קלף טארוט ששמו שישה גביעים: המסר הוא – משהו הקשור בילדים עומד להסב לכם הנאה רבה: במקביל, תיתכן פגישה עם אדם אשר לא התראתם עימו מזה זמן רב.
הורוסקופ שנתי מזל טלה
התאמת מזלות
קלף טארוט יומי
הורוסקופ אהבה יומי
הצטרפו אלינו באינסטגרם
קריסטל המזל שלך בקניון הרוחניות מבית אלטרנטיבלי

הורוסקופ מזל שור

יש לכם רגשות מעורבים וחששות בתחום אישי. בן/ת הזוג מפעילים לחצים שלא בדיוק מתקבלים על דעתכם. אל תמהרו להסכים אלא אם כן החלטתם בלב שלם. עדיף ויכוח עכשיו מאשר השלכות שליליות שלא תדעו להתמודד איתם בעתיד. במקביל, צפויות הצלחות לאלה מכם העוסקים בתחומי עיצוב למיניהם, כמו גם בעסקי אופנה ותמרוקים.
 בפריסת ניבוי וייעוץ שהתקיימה לכבודכם עלה בגורלכם קלף טארוט ששמו עשרה גביעים: המסר הוא – אושר גדול עומד ליפול אל חיקכם: אל תפשפשו בטיבן של המתנות המוענקות לכם.
הורוסקופ שנתי מזל שור

הורוסקופ מזל תאומים

אתם מתעוררים עם כמיהה בלתי מוסברת וחשים געגוע עמוק למשהו בלתי מוגדר. יש לכם זמן לבדוק את העניין לעומק, אז אל תפספסו את ההזדמנות. תיתכן התחלה של סיפור רומנטי. אל תתלהבו יותר מידי ואל תסחפו. תנו לצד השני הזדמנות להוכיח את מידת הרצינות והנכונות להשקעה. מי שכבר נמצא במערכת יחסים מוזמן להירגע.
בפריסת קלפי טארוט נומרולוגיים שהתקיימה לכבודכם לצורך חיזוי וקבלת מסרים, עלה בגורלכם קלף שמספרו 21: הקלף מבשר את חיוכה של אלת המזל ועל כן, זה הזמן לבצע הימור גדול בתחום שבינו לבינה.
הורוסקופ שנתי מזל תאומים
התאמת מזלות
קלף טארוט יומי
הורוסקופ אהבה יומי
הצטרפו אלינו באינסטגרם
קריסטל המזל שלך בקניון הרוחניות מבית אלטרנטיבלי

הורוסקופ מזל סרטן

אתם נהנים מאווירה של רוגע ונעימות. יש לכם את היכולת הרגשית הדרושה כדי לעבוד וגם ליהנות ממה שאתם עושים. הרחבת החוג החברתי קשורה לעבודה ותורמת רבות להרגשה הטובה שלכם. הדברים פשוט מסתדרים בקלילות, מה שרק מוכיח שלא חייבים להתאמץ ולעבוד קשה מאוד כדי להזיז עניינים. בערב תהיה לכם סיבה נהדרת לצאת מהבית.
 בפריסת ניבוי וייעוץ שהתקיימה לכבודכם עלה בגורלכם קלף טארוט ששמו שבעה גביעים: המסר הוא – ייתכן כי מישהו מנסה למכור לכם חלומות במקום מעשים: אל תלכו שולל אחר מילים מתוקות.
הורוסקופ שנתי מזל סרטן

הורוסקופ מזל אריה

יום עמוס במיוחד. זה רק היום הראשון בשבוע וכבר אתם מצפים שיגיע הזמן לנוח ולברוח מהכול. כמה שאתם מנסים להתייחס לבעיות בקלילות, זה לא ממש עוזר. הלחצים מתגברים ואתם מתקשים אפילו למצוא רגע פנאי לזוגיות שכל כך חשובה לכם. נסו למצוא פסק זמן במהלך היום כדי להירגע. נסו חצי שעה של מדיטציה, שווה את המאמץ.
בשיטת קבלת מסרים ממישורים עליונים באמצעות אבני רונים קלטיות, עלה בגורלכם רון שמספרו 5: זהו רון חלומי שעוסק בהצלחות המגיעות מעבר לים, כמו גם על מסעות ונדודים ברחבי העולם.
הורוסקופ שנתי מזל אריה
התאמת מזלות
קלף טארוט יומי
הורוסקופ אהבה יומי
הצטרפו אלינו באינסטגרם
קריסטל המזל שלך בקניון הרוחניות מבית אלטרנטיבלי

הורוסקופ מזל בתולה

זה הרגע בו עליכם לפרוץ את החומות שהקמתם סביבכם עד עתה. מבחינה חברתית אתם נמצאים בשיא מסוים. פעילויות שאתם מוזמנים אליהם הופכות להיות אלמנט מרכזי בחיים שלכם. עליכם להמשיך לצאת מהבית בכל הזדמנות שיש ועם זאת להשאיר קצת זמן גם למסגרת המשפחתית. בקריירה, פירגון של ממש לאור ההישגים האחרונים שלכם.
בשיטת קבלת מסרים ממישורים עליונים באמצעות אבני רונים קלטיות, עלה בגורלכם רון שמספרו 7: זהו רון מוצלח ביותר המנבא הצלחה הודות לשותפות פורייה של עבודת צוות. זהו אינו רון של ה"זאב הבודד"
הורוסקופ שנתי מזל בתולה

הורוסקופ מזל מאזניים

יש סיכוי אמיתי לרומנטיקה. אדם שלא שמעתם ממנו זמן רב יוצר קשר. אתם מוזמנים לאירוע חברתי בו תפגשו אנשים שיש לכם עימם עניין משותף. שיחה אקראית, תפתח פתח לשיתוף פעולה עסקי ואישי. יום מוצלח, גישה חיובית מסמלת ללא ספק תחילתה של תקופה חדשה בצורה בה אתם מציגים את עצמכם כלפי העולם החיצוני. כך תגיעו רחוק.
בקריאת העתיד שבוצעה למענכם בעזרת משקע של עלי תה, עלתה בגורלכם צללית המזכירה בצורתה דמות של קיסר על כס מלכותו: המסר הוא – זה הזמן להשקיע בנתיב ההגשמה והמימוש העצמי, גם אם הדברים באים על חשבון הנתיב הרומנטי.
הורוסקופ שנתי מזל מאזניים
התאמת מזלות
קלף טארוט יומי
הורוסקופ אהבה יומי
הצטרפו אלינו באינסטגרם
קריסטל המזל שלך בקניון הרוחניות מבית אלטרנטיבלי

הורוסקופ מזל עקרב

הצטברות כעסים גורמת לכם, בין היתר, להפר שיווי משקל עדין עם אחד מבני המשפחה. עבודה רבה שדרשה מאמץ והשקעה, עלולה לרדת לטמיון בגלל גאוותנות וחוסר רצון להידברות וחבל. המגמה הבולטת בכל הסיפור הזה היא התרסה של מישהו כלפיכם אך גם שלכם כלפיו. למרות הקושי יש לגלות אצילות נפש ובגרות אמיתית.
בקריאת העתיד שבוצעה למענכם בעזרת משקע של עלי תה, עלתה בגורלכם צללית המזכירה בצורתה דמות של אריה שואג: המסר הוא – אין די בכך שאתם יודעים את ערככם האמיתי: אל תהססו לערוך לעצמכם מסע של יחסי ציבור.
הורוסקופ שנתי מזל עקרב

הורוסקופ מזל קשת

למרות שאתם מדשדשים בזמן האחרון מבחינת העבודה, הרי שקשה לכם להגיע לכלל החלטה של לפסול את מה שהיה או להתחיל ביוזמה חדשה. כדי להגיע לתוצאות על פני השטח, עליכם לעשות משהו דרסטי ולקחת סיכון מחושב. אין צורך לוותר על עקרונות מקודשים לכם אבל שינוי משמעותי הוא בהחלט בר ביצוע. נא לא לדחות.
בפריסת ניבוי וייעוץ שהתקיימה לכבודכם בקלפים צועניים עלה בגורלכם קלף ששמו "מלכת הלבבות" : המסר הוא – אנרגיות רומנטיות מציפות את מסלול חייכם: נראה כי הן מנסות להעניק לכם דבר-מה שאתם זקוקים לו.
הורוסקופ שנתי מזל קשת
התאמת מזלות
קלף טארוט יומי
הורוסקופ אהבה יומי
הצטרפו אלינו באינסטגרם
קריסטל המזל שלך בקניון הרוחניות מבית אלטרנטיבלי

הורוסקופ מזל גדי

המודעות שלכם עולה והתובנות מרגיעות אתכם. אתם נהנים מאנרגיות חדשות ומרעננות. אל תקשיבו למי שמנסה לעורר רגשי אשמה לא מוצדקים. כדי להעביר את המסרים שלכם לאחרים, אתם צריכים להתאמץ להיות ממוקדים ולומר דברים ברורים. אם זה הולך 'קשה', מוטב לדחות את השיחה למועד אחר. האנרגיה אתם מרגישים במיטבכם וכל מיני טרדות ומיחושים קלים נעלמים להם. אתם מאוד עסוקים בקריירה והעובדה הזאת מקלה עליכם את ההתמודדות עם שאר הסובבים. כל אחד נמצא בנקודת מפנה מסיבותיו האישיות ולכם אין כוח להתמודד עם הקשיים הרגשיים של כולם. לכו בשיטה של "אחד- אחד". זה יהיה יותר קל. סודות ותעלומות יביאו לכם הנאה וסיפוק.
בקריאת העתיד שבוצעה למענכם בעזרת משקע של עלי תה, עלתה בגורלכם צללית המזכירה בצורתה דמות של נמר: המסר הוא – אל תתפשרו עם המצוי, אלא צאו להשיג את הרצוי: מה ששווה באמת וראוי, יש עליו מתחרים רבים. רק נטול הערך אינו מוקף מתחרים.
הורוסקופ שנתי מזל גדי

הורוסקופ מזל דלי

אתם זוכים לפופולאריות עצומה בעבודה וגם מעבר לה. עושה רושם שהיוצרות התהפכו ואנשים שקודם לכן לא ממש רצו להיות בקרבתכם, הופכים להיות מעריצים מושבעים. את שינוי הגישה יש לזקוף לזרימה של אנרגיות חיוביות ורכות יותר שמשפיעות גם על ההתנהגות שלכם, בלי שאתם מודעים לכך. תגובת שרשרת תגרום גם לשיפור האווירה הביתית.
 בקריאת העתיד שבוצעה למענכם בעזרת משקע של עלי תה, עלתה בגורלכם צללית המזכירה בצורתה דמות של ליצן: המסר הוא – גם אם הדמעה זועקת על הלחי, אתם מוצאים תעצומות נפש לבדיחה טובה: אין כמו הומור על-מנת למשוך אליכם כוחות ממוזלים.
הורוסקופ שנתי מזל דלי
התאמת מזלות
קלף טארוט יומי
הורוסקופ אהבה יומי
הצטרפו אלינו באינסטגרם
קריסטל המזל שלך בקניון הרוחניות מבית אלטרנטיבלי

הורוסקופ מזל דגים

יום של התחדשות. אחרי תקופה ארוכה של התנזרות אתם יוצאים למסע קניות. ההרגשה משכרת ומרעננת. אתם משקיעים בעצמכם ומרגישים טוב עם איך שאתם נראים. זכרו כי מי שלא אוהב את עצמו- יתקשה לאהוב אחרים. עוד קצת עבודה על נושא של קבלה עצמית ואתם עשויים למצוא את עצמכם בתוך מערכת יחסים נפלאה עם אדם מקסים. לא לזלזל.
בפריסת ניבוי וייעוץ שהתקיימה לכבודכם בקלפים צועניים עלה בגורלכם קלף ששמו "שבעה עלים" המסר הוא – מניפולטיביות אינה מלה גסה, אל תהססו להשתמש בה כדי להביס את מתחריכם.
הורוסקופ שנתי מזל דגים


אנחנו מקווים שנהנתם לקרוא הורוסקופ יומי שהוכן על ידי אסטרולוגים מומלצים. עמוד זה מעודכן עבור כל מי שאוהב לקרוא הורוסקופ יומי, אסטרולוגיה, התאמת מזלות, התאמה אסטרולוגית, הורוסקופ שבועי, הורוסקופ מזלות יומי, אסטרולוגיה הורוסקופ יומי, הורוסקופ תחזית יומית, הורוסקופ מזל עקרב, הורוסקופ מזל טלה, גלגל המזלות, הורוסקופ מזל תאומים, הורוסקופ מזל שור, הורוסקופ מזל בתולה, הורוסקופ מזל גדי, הורוסקופ מזל דלי, הורוסקופ מזל דגים, הורוסקופ מזל מאזניים ועוד.


Back to top button