הורוסקופ יומי

הורוסוקופ יומי / אסטרולוגיה יומית 29-05-2020

הורוסקופ יומי מעודכן לכל המזלות. בעמוד הורוסקופ יומי תוכלו לקרוא מה צופים הכוכבים למזל שלכם בכל התחומים: אהבה, פרנסה, קריירה ועוד...

ברוכים הבאים להורוסקופ יומי ותחזית אסטרולוגית יומית לגלגל מזלות האסטרולוגיה

הורוסקופ מזל טלה

יום מוצלח בהחלט. אתם מתמודדים בהצלחה עם אתגרים אישיים. יש לכם רעיון חדש שלא חשבתם עליו קודם ואתם עסוקים בבדיקות כיצד ניתן ליישם אותו. החשוב מכל הוא לא להיכנס לשאננות אלא לעבוד בצורת מניפה. לחקור, לבדוק ולהתעניין מספר כיוונים אפשריים. קחו בחשבון את הסיכונים. להגנה, מזל וברכה כדאי שתכינו לעצמכם על גבי אבן, עץ או מתכת את הקמע הבא: לשמירה מכל צרה חורטים על הקמע את האותיות: האשמללב המייצגות את הפסוק: הנה אנוכי שולח מלאך לפניך לשומרך בדרך.
קריאה בטארוט: בפריסת קלפי טארוט שבוצעה לכבודכם בחפיסה המבוססת על תורת הקבלה, נפל בגורלכם קלף המים שביסוד האדמה: הקלף צופה הצלחות רומנטיות המגשימות את עצמן בכיוונים מעשיים וממוסדים.
הורוסקופ שנתי מזל טלה
התאמת מזלות
קלף טארוט יומי
הורוסקופ אהבה יומי
הצטרפו אלינו באינסטגרם
קריסטל המזל שלך בקניון הרוחניות מבית אלטרנטיבלי

הורוסקופ מזל שור

גם אם אתם כועסים זה לא הזמן לטפל במשקעים שהדחקתם. נראה כי הצד השני לא ממש בשל לזה. חסרה לכם תחושת וודאות וביטחון. אתם מתקשים לקלוט את השינויים שבדרך. האמת היא שיש לכם תעצומות נפש לא מבוטלות ובבוא הזמן תיישמו תוכנית מגירה שמתאימה לכם ביותר. אל תתישו את עצמכם עם חיטוטים פנימיים מיותרים. טיפ: האמינו בעצמכם. להגנה, מזל וברכה כדאי שתכינו לעצמכם על גבי אבן, עץ או מתכת את הקמע הבא: לאנרגיות טובות חורטים על הקמע את האותיות: דלמאע המייצגות את הפסוק: דע לפני מי אתה עומד.
קריאה בטארוט: בפריסת קלפי טארוט שבוצעה לכבודכם בחפיסה המבוססת על תורת הקבלה, נפל בגורלכם קלף כוכב-מרקורי בבתולה: הקלף צופה הצלחות לאלה מכם שתחום עיסוקם כרוך בחשבונאות, כמו גם בעסקי מזון.
הורוסקופ שנתי מזל שור

הורוסקופ מזל תאומים

פגישה חשובה יוצאת אל הפועל ובהצלחה מרובה. למרות אווירת החג, אתם מקבלים מסר מפתה בתחום הקריירה. מצב הרוח עולה. ברור לכם שאתם עומדים על סף שינוי. היעזרו באדם בן מזל דלי שיכול לסייע בגלל קשרים אישיים חשובים. אל תקבלו החלטות על סמך אינטואיציות. בעתיד יהיה חשוב לבדוק את האותיות הקטנות במסמכים משפטיים. להגנה, מזל וברכה כדאי שתכינו לעצמכם על גבי אבן, עץ או מתכת את הקמע הבא: לשלום בבית חורטים על הקמע את האותיות: באבואב המייצגות את הפסוק: ברוך אתה בבואך וברוך אתה בצאתך.
קריאה בטארוט: בפריסת ניבוי וחיזוי על פי שיטה נומרולוגית, עלה בגורלכם המספר 7: המסר הקרייריסטי הצפון במספר זה קובע צריך להתייעץ עם אנשים בעלי ניסיון ולהתעקש על עקרונות.
הורוסקופ שנתי מזל תאומים
התאמת מזלות
קלף טארוט יומי
הורוסקופ אהבה יומי
הצטרפו אלינו באינסטגרם
קריסטל המזל שלך בקניון הרוחניות מבית אלטרנטיבלי

הורוסקופ מזל סרטן

יום של חוסר מיקוד. אתם סובלים מפיזור הדעת ולא מצליחים להחליט מה לעשות קודם. הלך רוח זה עלול לגרום ללא מעט עימותים עם אנשים חסרי סבלנות. היזהרו לא לאבד חפצים אישיים יקרי ערך שאתם מתעקשים, משום מה, לסחוב אתכם. חציו השני של היום מאוזן יותר. אתם מצליחים לנוח ולהירגע. בערב, יש מצב לבילוי. אל תסמכו על חברים. צאו לבד! להגנה, מזל וברכה כדאי שתכינו לעצמכם על גבי אבן, עץ או מתכת את הקמע הבא: להגנה אלוהית חורטים על הקמע את האותיות: אאא המייצגות את הפסוק: אהיה אשר אהיה.
בפריסת ניבוי וחיזוי על פי שיטה נומרולוגית, עלה בגורלכם המספר 33: מספר זה קובע כי עליכם ליטול סיכונים בהימורים בכל תחומי החיים.
הורוסקופ שנתי מזל סרטן

הורוסקופ מזל אריה

חוויה שהותירה בכם טעם של עוד מדרבנת אתכם לשחזר התנסות מסעירה. מכאן ואילך הכול מותנה בנכונותכם ליזום. הכוכבים משרים עליכם מצב רוח פילוסופי משהו. אל תתרגשו מאדם שיטען כי אתם נוטים לחפור ולהיכנס לסרטים. יש לכם את כל ההצדקה שבעולם להרגיש אופטימיים. כל הכבוד לכושר ההישרדות. תמשיכו כך. אתם במסלול אל השפע. המזל מאיר פנים. להגנה, מזל וברכה כדאי שתכינו לעצמכם על גבי אבן, עץ או מתכת את הקמע הבא: לאווירה טובה חורטים על הקמע את האותיות: ואתעי: המייצגות את הפסוק: ואתה אל תירא עבדי יעקב.
בפריסת קלפי טוטם-החיות לצורך קבלת מסרים וייעוץ, עלה בגורלכם קלף הזאב: המסר הוא – אתם נמצאים בתקופה נפלאה לכל ענייני השותפויות, וגם נישואין כלולים בכלל זה.
הורוסקופ שנתי מזל אריה
התאמת מזלות
קלף טארוט יומי
הורוסקופ אהבה יומי
הצטרפו אלינו באינסטגרם
קריסטל המזל שלך בקניון הרוחניות מבית אלטרנטיבלי

הורוסקופ מזל בתולה

הבוקר מתחיל בצורה מוצלחת במיוחד. מספר שיחות טלפון שמגיעות אחרי חודשים של המתנה מבשרות על פתיחת חסימה. זורמות אליכם הצעות מפתיעות. דלתות נפתחות ויש פתאום שפע של אפשרויות בכול התחומים. יופי של יום. אתם מרגישים צורך לצאת ולחגוג את המצב החדש שנוצר. יש לכם הרבה הזדמנויות לצאת לבילוי עם אנשים חדשים לגמרי. לא להסס. להגנה, מזל וברכה כדאי שתכינו לעצמכם על גבי אבן, עץ או מתכת את הקמע הבא: להבנת סודות ורזים חורטים על הקמע את האותיות: כהאיבבה המייצגות את הפסוק: כמראה הקשת אשר יהיה בענן ביום הגשם.
בפריסת קלפי טוטם-החיות לצורך קבלת מסרים וייעוץ, עלה בגורלכם קלף העורב: המסר הוא – גלו נחמדות כלפי יריביכם: בדרך הזו הם יחשפו בפניכם את נקודות התורפה שלהם.
הורוסקופ שנתי מזל בתולה

הורוסקופ מזל מאזניים

אתם קצת עייפים ואין ספק שהדבר נובע מלחצים נפשיים ומועקות שאתם סוחבים על גבכם. אתם מפחדים להישאר לבד ולהתמודד עם קשיים. באמת שאין צורך לדאוג לדברים שלא ברור כלל אם ומתי יתרחשו. לפתוח את העיניים ולהקשיב. המצפון החברתי המפותח שלכם גם הוא עלול להכניס אתכם לצרות. מעורבות יתר בחיים של אנשים אחרים- מיותרת. להגנה, מזל וברכה כדאי שתכינו לעצמכם על גבי אבן, עץ או מתכת את הקמע הבא: לצאת ממשבר חורטים על הקמע את האותיות: לאבר המייצגות את הפסוק: למה אירא בימי רע.
בתקשור רוחני שהתקיים לכבודכם, עלה בגורלכם המסר הבא: אל תחששו מן האהבה רק משום שהיא מכילה בתוכה את זרע הפרידה: כל יש אנרגטי מכיל בתוכו את רגע הסיום שלו.
הורוסקופ שנתי מזל מאזניים
התאמת מזלות
קלף טארוט יומי
הורוסקופ אהבה יומי
הצטרפו אלינו באינסטגרם
קריסטל המזל שלך בקניון הרוחניות מבית אלטרנטיבלי

הורוסקופ מזל עקרב

אתם מרגישים קצת תקועים ומחליטים לקחת את עצמכם בידיים ולפעול. עודף כישרון וחדות מחשבה, תכונות חיוביות ומבוקשות לכשעצמן- מסבכות לכם את החיים. הסיכויים שמישהו יבצע מהלך נסתר ויצליח לעבוד עליכם- קלושים. טיפ: קחו את מה שקורה סביבכם באופן פילוסופי ולא אישי. רק כך יגיע שיפור במורל. להגנה, מזל וברכה כדאי שתכינו לעצמכם על גבי אבן, עץ או מתכת את הקמע הבא: להגנה מכל צרה חורטים על הקמע את האותיות: קקקיצמכהכ המייצגות את הפסוק: קדוש קדוש קדוש השם צבאות מלוא כל הארץ כבודו.
בפתיחת חיזוי עתיד וקבלת מסרים על-פי 22 האותיות העבריות, עלתה בגורלכם האות ח: האותיות רומזות על הצלחה הודות להתערבותו של גורם חיצוני.
הורוסקופ שנתי מזל עקרב

הורוסקופ מזל קשת

אירוע שיתרחש היום יגרום לכם להיות שותפים במהלך שלא תכננתם. זה הזמן לפתח אסרטיביות ולהעמיד אנשים מסוימים, גם אם הם בני משפחה קרובים- במקומם. הוצאות בלתי צפויות מכניסות אתכם ללחץ ולגל של מחשבות רעות. אתם חשים בודדים במערכה. יש לכם אתגר לא פשוט להתמודד איתו. אין קיצורי דרך, פשוט תצטרכו לגייס את כל היצירתיות שלכם כדי לאת מהבוץ. להגנה, מזל וברכה כדאי שתכינו לעצמכם על גבי אבן, עץ או מתכת את הקמע הבא: לבקשת עזרה משמיים חורטים על הקמע את האותיות: תיל המייצגות את הפסוק: תהי ידך לעזרני.
בפתיחת חיזוי עתיד וקבלת מסרים על-פי 22 האותיות העבריות, עלתה בגורלכם האות נ: האותיות צופות התחדשות אדירה ושינוי מדהים לטובה.
הורוסקופ שנתי מזל קשת
התאמת מזלות
קלף טארוט יומי
הורוסקופ אהבה יומי
הצטרפו אלינו באינסטגרם
קריסטל המזל שלך בקניון הרוחניות מבית אלטרנטיבלי

הורוסקופ מזל גדי

לאורך כל היום- קצרים בתקשורת והתפרצויות. מגיעים אליכם מסרים סותרים מאדם שאתם לא אדישים כלפיו, שנותן לכם את ההרגשה שמנצלים אתכם. אתם חייבים לשמור על קור רוח דווקא בנסיבות המלחיצות האלה. נסו לברר מי באמת החברים הנאמנים לכם ובמי אפשר לבטוח. טיפ: למצוא זמן לפעילות שתאפשר לכם להירגע. להגנה, מזל וברכה כדאי שתכינו לעצמכם על גבי אבן, עץ או מתכת את הקמע הבא: להצלחה וברכה חורטים על הקמע את האותיות: שייאיא המייצגות: שמע ישראל השם אלוהינו השם אחד.
בפתיחת חיזוי עתיד וקבלת מסרים על-פי 22 האותיות העבריות, עלתה בגורלכם האות צ: האותיות חוזות מצב אופטימי, אבל עדיין צריך "לסגור" משהו כדי להצליח.
הורוסקופ שנתי מזל גדי

הורוסקופ מזל דלי

מה שמעסיק אתכם היום זה מחשבות בנושא זוגיות ואהבה. דעתכם מוסחת מכל עניין אחר למרות שיש לכם נושאים אחרים בוערים העומדים על הפרק. אתם מתמלאים ספקות. מתעורר חשש שתהליך פנימי חד סטרי יוצא לדרך. יש לכם הזדמנות לברר את העניינים. אל תשקעו ב'תרדמת', רק בגלל חוסר רצון להתעמת. להגנה, מזל וברכה כדאי שתכינו לעצמכם על גבי אבן, עץ או מתכת את הקמע הבא: להרגשה טובה חורטים על הקמע את האותיות: פאפאבווב המייצגות את הפסוק: פה אל פה אדבר בו ובמראה ולא בחידות.
בפריסת חיזוי וקבלת מסרים שהתקיימה למענכם בחפיסת קלפים המבוססת על הקריאה בכף-היד, עלה בגורלכם קלף העצה הטובה: הקלף רומז על אדם עתיר ניסיון העומד להדריך אתכם בדרך הנכונה.
הורוסקופ שנתי מזל דלי
התאמת מזלות
קלף טארוט יומי
הורוסקופ אהבה יומי
הצטרפו אלינו באינסטגרם
קריסטל המזל שלך בקניון הרוחניות מבית אלטרנטיבלי

הורוסקופ מזל דגים

דאגות וחוסר רוגע, שוב רובצים לכם על המוח ואתם מתקשים להשתחרר ממחשבות שליליות ולהתרכז במטרות שהצבתם לפניכם. היכולת שלכם לראות את המציאות ואת האפשרויות שלכם מוגבלת כרגע. יש לעשות עבודת הכנה ולגייס את כל האומץ והנחישות הפנימיים. כדאי להשתמש בטכניקות של דמיון מודרך ולהקרין אנרגיה חיובית על עצמכם וגם על אנשים איתם אתם קשורים. להגנה, מזל וברכה כדאי שתכינו לעצמכם על גבי אבן, עץ או מתכת את הקמע הבא: לברכה ולמזל חורטים על הקמע את האותיות: יאואכאא המייצגות את הפסוק: יברכנו אלוהים ויראו אותו כל אפסי ארץ.
בפריסת חיזוי וקבלת מסרים שהתקיימה למענכם בחפיסת קלפים המבוססת על הקריאה בכף-היד, עלה בגורלכם קלף הצלחה בהימורים: הקלף מבשר על מזל טוב העומד לפקוד אתכם בעניינים העוסקים בגורלות והגרלות. כאשר המזל מקיש בדלת, אין צורך בהשקעות גדולות של כספים.
הורוסקופ שנתי מזל דגים


אנחנו מקווים שנהנתם לקרוא הורוסקופ יומי שהוכן על ידי אסטרולוגים מומלצים. עמוד זה מעודכן עבור כל מי שאוהב לקרוא הורוסקופ יומי, אסטרולוגיה, התאמת מזלות, התאמה אסטרולוגית, הורוסקופ שבועי, הורוסקופ מזלות יומי, אסטרולוגיה הורוסקופ יומי, הורוסקופ תחזית יומית, הורוסקופ מזל עקרב, הורוסקופ מזל טלה, גלגל המזלות, הורוסקופ מזל תאומים, הורוסקופ מזל שור, הורוסקופ מזל בתולה, הורוסקופ מזל גדי, הורוסקופ מזל דלי, הורוסקופ מזל דגים, הורוסקופ מזל מאזניים ועוד.


Back to top button