הורוסקופ יומי

הורוסקופ יומי: אסטרולוגיה יומית 01-02-2019

תחזית אסטרולוגית יומית למזלות – הורוסקופ יומי

מזל טלה: הנחישות לשמור על רמת פעילות גבוהה, מנחה אתכם בסוף שבוע זה. כבר היום אתם מתכננים מה לעשות מחר על מנת לא להישאר 'קרחים' מכאן ומכאן. בדקו את כל האופציות. במידה ויש לכם בן/ת זוג, חשוב למצוא את הפשרה המתקבלת על דעת שני הצדדים. למרות שמאוד מתאים לכם להיות מוקפים ב'קהל', שמרו גם מעט זמן לעצמכם. יש דברים בעולם הנסתר שאתם מודעים לקיומם, אך אל תצפו מן הסובבים אתכם כי ירדו לסוף דעתכם.
בפריסת קלפים שהתקיימה עבורכם בחפיסה מיסטית של קלפי טארוט עלה בגורלכם קלף נסיכת העוקצים: הקלף מבשר טובות לאלה מכם העוסקים בענייני מחשב ואלקטרוניקה.

מזל שור: חוסר עניין חברתי שנפל עליכם עלול לייצג חולשה שיש לה גם ובעיקר אספקטים נפשיים ורגשיים. תחושות ריחוק ובדידות שאינן אופייניות לכם, משתלטות על האווירה. אז הנה יש לכם יומיים בהם תוכלו לאסוף את עצמכם ולמלא מצברים לקראת השבוע החדש. יעוץ מאדם אובייקטיבי ושקול יסייע מאוד להחזיר את האיזון ושיווי המשקל.– אתם צריכים לפתח את יכולת הריפוי שניחנתם בה, לתועלת הסובבים אתכם.
בפריסת קלפים שהתקיימה עבורכם בחפיסה מיסטית של קלפי טארוט עלה בגורלכם קלף שתי המנהרות: הקלף נחשב לנפלא וטוב בכל הנוגע לענייני זוגיות, כמו גם לשותפויות למיניהן.

מזל תאומים: אתם מפעילים מאמצי שכנוע על אדם קרוב. מצב הרוח הנינוח והרומנטי מאפשר לכם להתקדם לכיוון המטרה הרצויה לכם. קיים סיכוי טוב שתשיגו את מבוקשכם. נושא שנוי במחלקות יעלה על הפרק ותהיה ציפייה מהצד השני שגם אתם תתרמו משהו מצדכם ותוותרו למען אחרים. הקפידו לעשות שימוש הוגן ביכולת שלכם להפעיל מניפולציות כדי להשיג את מה שרצוי לכם. מצבכם מוגן ויציב אך מישהו אחר מכתיב את מהלך וקצב העניינים. צפויים קשרים יוצאי דופן עם אדם שבשמו מופיעה האות ר'.
בפריסת קלפים שהתקיימה עבורכם בחפיסה מיסטית של קלפי טארוט עלה בגורלכם קלף ארבעת העוקצים: הקלף רומז לכם על הצורך ליטול יוזמה בתחום הזוגי, ולא לבקר את התנהגותו של הצד השני.

מזל סרטן: היום הזה הוא בסימן של ריחוף וחולמנות. אולי זה לא קורה לכם לעיתים קרובות אבל היום אתם די מרחפים. קשה לכם להתרכז והמחשבות שלכם נודדות לאי שם…אופטימיות זהירה מתגנבת ללבכם. קשר עם אדם בן מזל דגים גורם לכם להתנהגות בלתי שגרתית ובלתי מובנת גם לכם וגם למי שנמצא סביבכם. הרקיע רומז על רגשנות, ספונטאניות ילדותית ואימפולסיביות. ייתכנו מצבי רוח סוערים וגועשים.
בפריסת קלפים שהתקיימה עבורכם בחפיסה מיסטית של קלפי טארוט עלה בגורלכם קלף נסיכת המנהרות: הקלף צופה התחדשות בתחום הרומנטי, כמו גם על הצורך להשתחרר מזיכרונות העבר.

מזל אריה: בני המשפחה מקדישים לכם הרבה תשומת לב וחושבים איך לפרגן לכם. כדאי שתחזירו יחס דומה. יום מתאים להתעסק ולסגור עניינים פתוחים הקשורים לתיקון מכשירים או ציוד בבית. המצב בתחום הזוגי משביע רצון. מתחת למעטה הקשיחות יש לכם המון רגשות של חום ואהבה. השתמשו ביצירתיות ובאינטליגנציה הטבעית שלכם לפתרון בעיות לא צפויות.
בפריסת קלפים שהתקיימה עבורכם בחפיסה מיסטית של קלפי טארוט עלה בגורלכם קלף מכשף הפיתויים: הקלף מבשר על תקופה סוערת ועתירת ריגושים רומנטיים.

מזל בתולה: עודף בטחון עצמי וביקורתיות יתר גורמים לכם לעימותים בזוגיות. השיטה פשוט לא עובדת ומעוררת זעם ותסכול אצל בן המין השני. צפויים גם עימותים עם קולגות לעבודה או שכנים. במקביל, אתם מגיבים בשנינות על התגרויותיו של טיפוס מעצבן. תנו לו מספיק חבל והוא כבר יסבך את עצמו. הרוח המלחמתית תעזוב אתכם לקראת סוף היום וכדאי שתסיקו מסקנות לגבי התוצאות. מומלצת סובלנות וכיבוד השונה.
בפריסת קלפים שהתקיימה עבורכם בחפיסה מיסטית של קלפי טארוט עלה בגורלכם קלף ארבע המנהרות: הקלף צופה הסתייגות כלשהי מאדם שהערצתם בעבר.

מזל מאזניים: יום טוב, בסך הכול, הזורם על מי מנוחות. החל משעות הבוקר מתקבלות חדשות טובות, מה שמעלה לכם את המורל. אתם נהנים מהזוגיות שלכם, אם כי לא תמיד משקיעים מספיק. אם אין לכם קשר, היום הוא יום מתאים לנסות מפגש עם מישהו חדש. הראש פתוח לכיוון דברים חדשים, מה שלא קורה לכם לעיתים קרובות מידי, למרות שאי אפשר להגדיר אתכם כשמרנים.
בפריסת קלפים שהתקיימה עבורכם בחפיסה מיסטית של קלפי טארוט עלה בגורלכם קלף נער המנהרות: הקלף מבשר על אהבה תמימה, טהורה וזכה.

מזל עקרב: מפגש עם מישהו חדש ממלא אתכם באנרגיה. אתם זקוקים לפחות שעות שינה ומרגישים צעירים ונמרצים. למרות שהרומן הינו בעל פוטנציאל, כדאי להתאזר בסבלנות ולראות איך מתפתחים הדברים. יש לכם גם חשק לסדר את הבית אבל זה לא קל לאור ההצטברות. המצב הכלכלי עדיין מטריד אבל כבר יש סימנים לשיפור אפשרי. קחו את השליטה על חייכם בידיים ותתמודדו עם האמת.
בפריסת קלפים שהתקיימה עבורכם בחפיסה מיסטית של קלפי טארוט עלה בגורלכם קלף מלכת התעלומות: הקלף חוזה הצלחות בנושאים אשר רב בהם הנסתר על הגלוי.

מזל קשת: השתדלות הינה רק חלק מהעניין. למרות שאתם באמת מנסים, לא ממש הולך לכם ומדובר בעיקר בזוגיות. המסרים הכפולים והאיטיות אינם עוזרים לכם. מישהו בצד השני של המתרס רוצה התחייבות. כדאי שתתבגרו ותחליטו מה אתם רוצים בשלב זה של חייכם, בלי להוציא את כל האחרים מדעתם. אל תדחו. עשו זאת כבר היום!
בפריסת קלפים שהתקיימה עבורכם בחפיסה מיסטית של קלפי טארוט עלה בגורלכם קלף שש המנהרות: הקלף צופה התרפקות נוסטלגית על זיכרונות העבר.

מזל גדי: היום אתם מקבלים המון פרגון מבני המשפחה ומחזירים באותו מטבע. כך עובר לו יום נעים הנעוץ גם בעובדה שגובר אצלכם האמון והתקווה בצד החיובי שבחיים. היום תגיע אליכם הצעה מעניינת ואתם יכולים להתחבר לשפע. כדאי רק להתמקד ולסיים מטלות עד הסוף. הצבע המאפיין אתכם הוא חום, אבן המזל היא טורקיז, המתכת היא עופרת, הצמחים הם רקפת ואורן, המזל המשלים הוא סרטן, מספר המזל שלכם הוא 4 הקלף הוא מלך יהלום ובעל החיים הוא עז ההרים.
בפריסת קלפים שהתקיימה עבורכם בחפיסה מיסטית של קלפי טארוט עלה בגורלכם קלף מלכת הדסקיות: הקלף מבשר על הצלחות לאלה מכם העוסקים בתחומי עיצוב למיניהם, כמו גם בעסקי אופנה ותמרוקים.

מזל דלי: הזדמנות חדשה צצה כאילו מאי שם ונופלת לכם בדיוק כמו החלק היחידי החסר בפאזל גדול. אתם מסיימים פרויקט גדול ומוצלח ומתחילים לחשוב על הבא אחריו. בן/ת הזוג מעוררים שאלות שלא חשבתם עליהם עד עכשיו. מישהו שבשמו מופיעה האות א' מאכזב במקום בו ציפיתם שינהג כמו חבר של ממש. הצבע המאפיין אתכם הוא טורקיז, אבן המזל היא אחלמה, המתכת היא אלומיניום, הצמחים הם סחלב ויסמין, המזל המשלים הוא אריה, מספר המזל שלכם הוא 22 הקלף הוא מלכה עלה ובעל החיים הוא דולפין.
בפריסת קלפים שהתקיימה עבורכם בחפיסה מיסטית של קלפי טארוט עלה בגורלכם קלף חמשת העוקצים: הקלף חוזה קשר רומנטי מפתיע בזמן ובמקום הכי פחות צפויים.

מזל דגים: ההתלבטות הפנימית גורמת לכם לתשישות נפשית. כדאי למצוא דרך ישירה ופשוטה לברר מה רוצים מכם. זה ימנע מתח וחיכוכים מיותרים. פיזור הדעת יעלם בשעות הצהריים וההרגשה תשתפר. הקשיבו לגוף, גם אם זה אומר לנתק את כל הטלפונים ולשכב לישון מוקדם מהרגיל. אנשים תוקפניים מפחידים אתכם. תפסו מרחק. הצבע המאפיין אתכם הוא תכול ירקרק, אבן המזל היא אקוואמרין, המתכת היא פלטינה, הצמחים הם גפן וחבצלת מים, המזל המשלים הוא בתולה, מספר המזל שלכם הוא 7 הקלף הוא נסיך לב ובעל החיים הוא דג.
בפריסת קלפים שהתקיימה עבורכם בחפיסה מיסטית של קלפי טארוט עלה בגורלכם קלף תשע הדסקיות: הקלף צופה מצב מוגן ויציב, אך גם כזה אשר יש בו פגם כלשהו שעליכם לתקנו.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button