הורוסקופ יומי

הורוסקופ יומי: אסטרולוגיה יומית 21-01-2019

תחזית אסטרולוגית יומית למזלות – הורוסקופ יומי

הורוסקופ מזל טלה:: יש לכם צורך ללמוד ולהתפתח כל הזמן ומתפתחת הרגשה שאתם נחסמים על ידי אנשים שקרובים לכם. קל לכם יותר לתת מאשר לקבל או לעמוד על הרצונות שלכם באסרטיביות. הקונפליקט הרגשי הזה יוצר מערבולת של רגשות שהגיע הזמן, מזמן, להעלות אל פני השטח ולא לשמור בבטן. אתם נוטים להגיש הצעה לאדם שאין לו מושג על אודות מה אתם סחים. כדאי שתקיימו שיחה לטובת תיאום ציפיות.
בקריאת העתיד בשיטה המכונה ביבליומנסיה [הפלת גורלות באמצעות דפיו של ספר המהווה מעין מורה דרך] עלה בגורלכם המסר הבא: הרוח היא פראית, אם תנסו להציב לה גבולות – אל תופתעו אם היא תלעג לכם.

הורוסקופ מזל שור: יש לכם בעיה בסיסית עם מישהו במשפחה המורחבת ואתם לא מעזים להוציא את הדברים החוצה. כדאי לבדוק מה ניתן לשנות, ואילו את החלקים שמהווים נתון בשטח יש לנסות לעקוף בצורה יצירתית. הרצון שלכם לחיות בעולם פנטסטי והרמוני-אינה מציאותית. אתם חייבים להפעיל קצת יותר יוזמה לכיוון הרומנטי, בין אם אתם נמצאים במערכת יחסים קבועה ובין אם לאו. ייתכן עיכוב זמני בענייני עבודה.
בפריסת חיזוי וייעוץ שהתקיימה לכבודם בקלפים נומרולוגיים, עלה בגורלכם המספר 200: הקלף מבשר על תקופה בה הרגשנות עולה על גדותיה ומופיעה נטייה לתת אמון במילים חלקלקות ובהבטחות שאין עימן ממש – כמו גם על צורת חשיבה בסגנון תקשורתי, כמו גם על כישרון כתיבה יוצרת.

הורוסקופ מזל תאומים: יש לכם כל כך הרבה מחשבות ומשימות, עד שאתם רוצים להרים ידיים ופשוט להישאר כל היום מתחת לשמיכה. אתם מותשים מבחינה נפשית והתעלמות מן הבעיות לא רק שלא תפתור אותן אלא תגרום להחרפה. מילת המפתח: תקשורת. זה תמיד היה ויהיה התחום שלכם ולא ממש ברור למה אתם לא משתמשים במתנה שקבלתם משמיים. מסר שהגיע אליכם מאנרגיות גבוהות מעודד אתכם להשקיע בעצמכם ולהעמיק בתחומים המדברים אל ליבכם, וזאת גם אם נטייתכם הטבעית היא לרפרף על פני הדברים.
בתקשור רוחני שהתקיים עבורכם באמצעות קלפי טוטם-החיות, עלתה בגורלכם דמות של פרפר. הפרפר הוא סמל להשתנות מזחל לגולם ומגולם לפרפר: המסר הוא – אם החלטתם לבצע שינוי משמעותי בחייכם, עשו זאת בהדרגה ולא בהינף יד.

הורוסקופ מזל סרטן: המון פעילות שמניבה פירות ומביאה עימה תחושת סיפוק והצלחה. הפופולאריות החברתית עולה ופורחת. צאו לבילוי. קשר רומנטי או ידידות- שניהם ישפרו את מצב הרוח בצורה משמעותית. פתרון בעיה שמציקה לכם יגיע תוך כדי שיחה על נושא אחר. מסר שהגיע אליכם מאנרגיות גבוהות מעודד אתכם להתייצב איתנים על רגליכם שלכם, וזאת גם אם נטייתכם הטבעית היא לנהל את חייכם כשאתם מחוברים בטבורכם אל התא המשפחתי.
בפתיחת ניבוי העתיד שהתקיימה עבורכם באמצעות חפיסת קלפים ששמה מיסטית עתיקה, עלה בגורלכם קלף אלת המזל: זהו קלף ממוזל ומבורך המציע לכם לזרום עם הקיים מבלי להתחשב ב"מה יגידו השכנים".

הורוסקופ מזל אריה: אתם משקיעים המון זמן באנשים הלא נכונים. נראה לכם שאתם יכולים לעזור, ואכן הדבר נכון אבל אין לכם מה לצפות ליחס דומה. אל תתפלאו אם תתאכזבו. היחסים מאוד חד סיטרים. חשוב לכם לשמור על יחסי חברות אך לא בכל מחיר, שמרו את כושר הנתינה לתחום המשפחתי והזוגי. עליכם לפתח את כוחות ההבנה העצמית שלכם באמצעות האזנה לתחושותיכם הפנימיות.
בפתיחת ניבוי העתיד שהתקיימה עבורכם באמצעות חפיסת קלפים ששמה מיסטית עתיקה, עלה בגורלכם קלף מעיין הגביעים: הקלף רומז על שמחות וצהלות הקשורות בילדים או בצעירים במשפחה. במקביל, הוא מעורר פרשיות שהפכו לנוסטלגיה.

הורוסקופ מזל בתולה: אתם נקראים לגלות גמישות. תעזבו בצד את האגו הפגוע ותבדקו בתכל'ס מה מתאים לכם ומה לא. כדאי למצוא מסגרת לפעילות ספורטיבית בה תוכלו לפרוק את המתח המיותר שאתם צוברים. היו פתוחים ומוכנים לקבל התרחשויות חדשות, ואל תמהרו לדון ולשפוט אותן לאור אלו הישנות או בפשטות, הימנעו מהשוואות. היצירתיות שניחנתם בה נותנת אותותיה. הדברים טובים בעיקר עבור אלה מביניכם המבקשים לשלבה בתחום עיסוקם.
בתקשור רוחני שהתקיים עבורכם באמצעות קלפי טוטם-החיות, עלתה בגורלכם דמות של תאו. התאו הענק והכבד הינו סמל לגשמיות ולהתגברות על איתני הטבע, מבלי להגות בהרהורים פילוסופיים: המסר הוא – גם אם ניחנתם בסגולות רוחניות, אל תבוזו לחומרי ולגשמי. זה הזמן לצאת להשיגם.

הורוסקופ מזל מאזניים: הרקיע משגר אנרגיה פראית ומוטרפת הישר אל ליבו של כוכב ונוס השולט בכם. עליכם לרסן את הדחף לפזר את כספכם וזמנכם לכיוונים לא נכונים. מיקוד חשוב במיוחד בימים אלה למטרות של חיפוש או החלפת עבודה. מופעלים עליכם לחצים ויש מי שמעמיד אתכם במבחן בלי לטרוח וליידע אתכם בקשר לכך. אל תבטיחו השתתפות ושיתוף פעולה בפרויקטים או אירועים שאינם מעניינים אתכם.
בתקשור רוחני שהתקיים עבורכם באמצעות קלפי טוטם-החיות, עלתה בגורלכם דמות של צב. הצב הקטן הינו סמל לבעלי חיים שאינם תוקפניים ואף על פי כן הם זוכים לאריכות ימים: המסר הוא – אם היו לכם חרדות הנוגע למצבכם הפיסי, הן צפויות להתפוגג. הצב ניחן באריכות ימים.

הורוסקופ מזל עקרב: הרקיע משגר אליכם אנרגיה מתסיסה שהיא טובה בעיקרה, אך עלולה לעלות על גדותיה. יותר מידי אירועים מתרחשים בבת אחת וקשה לכם להסתגל לשינוי. לקחתם יוזמה והתחלתם לגלגל נושא שהעיק עליכם הרבה זמן. עכשיו, כבר אי אפשר לעצור את הגלגלים וכדאי שתפנימו את הרעיון. בסך הכול, השינוי הוא חיובי וחשוב. אל תתנו לפחדים ולחרדות לקלקל את התנופה והעשייה.
בפריסת חיזוי וייעוץ שהתקיימה לכבודם בקלפים נומרולוגיים, עלה בגורלכם המספר 42: הקלף מבשר על עיתוי מושלם להצטרף אל חוגים העוסקים בהפעלת הגוף [סטפס, פנטומימה, מחול, פסיכו-דרמה] אך גם סדנה לעיסוי-הוליסטי עשויה לבוא בכלל זה – כמו גם על הגשמה עצמית בסגנון הרפתקני ועצמאי שלא ממש עושה חשבון לאחרים.

הורוסקופ מזל קשת: יום של בלגן בראש ויש המון דברים שרשמתם לעצמכם שיש צורך לשנות. יש פערים עמוקים מאוד בין הרצוי למצוי ואתם לא ממש יודעים מאיפה להתחיל. יש צורך להשקיע מחשבה וגם להתייעץ עם אדם אובייקטיבי ושקול שיוכל לעזור לכם לראות את הפרספקטיבה הנכונה. מסר שהגיע אליכם מאנרגיות גבוהות מעודד אתכם להתפשר עם היקרים לליבכם, וזאת גם אם נטייתכם הטבעית היא להתעקש על עקרונותיכם.
בקריאת העתיד בשיטה המכונה ביבליומנסיה [הפלת גורלות באמצעות דפיו של ספר המהווה מעין מורה דרך] עלה בגורלכם המסר הבא: אתם עלולים להתרשם מאנשים שצברו השכלה. נסו לזכור שההשכלה מטשטשת את הבורות, אך אינה מבטלת את הטיפשות.

הורוסקופ מזל גדי: יותר מידי דיבורים ופחות מידי מעשים. זה מה שקורה לכם היום. משום מה יש סביבכם יותר מידי אנשים שמסבירים ומספרים לכם סיפורים במקום להקל על הנטל. זה תופס לגבי תחום הקרירה וגם בבית. הגיע הזמן שתראו לכולם שגם לסבלנות שלכם יש גבול ואתם יכולים להיות אסרטיביים. אנרגיה שובבה מדרבנת אתכם לפתוח את היד ולבזבז. אם כבר אתם נוהגים כך לפחות תיהנו מן החגיגה.
בקריאת העתיד בשיטה המכונה ביבליומנסיה [הפלת גורלות באמצעות דפיו של ספר המהווה מעין מורה דרך] עלה בגורלכם המסר הבא: אל תבטחו באנשים האומרים לכם שהם יודעים להדריך אתכם אל האור. זכרו את הרעיון הקובע כי אלה שיודעים, אינם מדברים – ואלה שמדברים, אינם יודעים.

הורוסקופ מזל דלי: התמקדו בתכונות החיוביות שלכם שהן: מקוריות ויצירתיות. זרימה של אנרגיה חיוביות מאפשרת יום מלא פעילות שתזכה להערכה בתחום הביתי וגם בתחום הקריירה. מחמאות יעופו אליכם מכל עבר. אתם מרגישים מצוין. זה גם יום מתאים לצאת לבלות. בקצב הזה עם על הקסם האישי שאתם מפזרים סביב, עוד תמצאו אהבה חדשה. הגיע הזמן להיפטר מרגשי אשמה שאתם גוררים איתכם מימים ימימה. אתם טובים ומוצלחים כפי שאתם. צפוי לכם ערב נהדר עם סיכוי רב לפגוש אנשים מעניינם באמת.
בפתיחת ניבוי העתיד שהתקיימה למענכם בעזרת משקע של קפה, הופיעה צללית של מלח או ימאי: הצללית מייצגת הצלחה הנופלת עליכם במפתיע. כאשר המזל מתדפק בדלת, אתם לא ממש חייבים הסבר למישהו. רק הכישלון הוא יתום.

הורוסקופ מזל דגים: היום הזה תופס אתכם במלוא תנופת עשייה. מלבד העובדה שאתם לא ישנים מספיק, הרי בסך הכול, אתם חשים בטוב. הבעיה היחידה שעדיין קשה לכם לרדת מהפנטזיות שלעיתים קרובות אין להן שום קשר למציאות. במקום להיות עסוקים בלמשוך את תשומת ליבו של כל העולם, נסו לבחור במקום של שקט וריכוז פנימי. התוצאות יפתיעו לטובה. מסר שהגיע אליכם מאנרגיות גבוהות מעודד אתכם לנהוג בפשטות ובעממיות כלפי הסובבים אתכם, וזאת גם אם נטייתכם העכשווית היא להפגין כוח ועוצמה.
בפתיחת ניבוי העתיד שהתקיימה למענכם בעזרת משקע של קפה, הופיעה צללית של מלאך: הצללית מייצגת מודעות רוחנית ברמה גבוהה. צפויה תובנה שמקורה ב"עין השלישית". אתם מצליחים להתחבר עם האני הפנימי שלכם. לבשו סגול.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button