הורוסקופ יומי

אסטרולוגיה יומית 02-04-2020

תחזית אסטרולוגית יומית למזלות – הורוסקופ יומי

מזל טלה
יש לכם היום הזדמנות לממש רעיון מסוים שכבר מזמן חשבתם עליו. מפגש של אנשים מתאימים, נסיבות ובשלות רגשית שלכם, מאפשרים את העניין הזה, מה שנותן לכם דחיפה להמשיך הלאה לכיוון של נטילת יוזמה ואחריות. יש לכם מוח חריף, דמיון ותעוזה. מה שחסר לעיתים זה הכוח ליישם את הדברים הנפלאים שמתרוצצים לכם בראש. אנרגיה קוסמית מזהירה מפני טיפוסים חלקלקים המנסים לכבוש את ליבכם.
הורוסקופ שנתי מזל טלה
התאמת מזלות
קלף טארוט יומי
הורוסקופ אהבה יומי
הצטרפו אלינו באינסטגרם
קריסטל המזל שלך בקניון הרוחניות מבית אלטרנטיבלי


מיוחד לגולשי אלטרנטיבלי: ידעת שלכל מזל אסטרולוגי יש קריסטלים אנרגטיים שיכולים לעזור למימוש עצמי, הגשמת משאלות והתגברות על קשיים?
רוצה לדעת איזה קריסטלים מתאימים למזל האסטרולוגי שלך? לחץ לבחירת מזל


מזל שור
היום תוזמנו לאירוע רב משתתפים, שם תוכלו להפגין את חוש ההומור הנפלא שלכם. לו הייתם יכולים ליישם בתחום העסקי את ה'אוצר' שיש לכם בתחום החברתי-אישי, מצבכם היה יכול להשתפר! אל תמהרו לקבל החלטות ומצד שני, אל תחכו יותר מידי. חתימה על הסכם תעלה על הפרק. אל תדחו ואל תסמכו יותר מידי על אחרים. אנרגיה קוסמית מעודדת אתכם ללכת בעקבות הלב, ולא בעקבות ההיגיון.
הורוסקופ שנתי מזל שור

מזל תאומים
אתם נהנים מסביבה תומכת בעבודה. הממונים עליכם מבינים אתכם ואפילו מעודדים כיוון של התפתחות אישית. יש לכם אפשרות לשינוי ואתם פשוט דוחים את הקץ. ההרגשה שמשעמם לכם ושהשגרה אוכלת כל חלקה טובה, יכולה להיעלם מהר מאוד. השאלה שאתם צריכים לשאול את עצמכם היא האם אתם מוכנים לשלם את המחיר. אנרגיה קוסמית מזהירה אתכם מפני חיפוש אפיקים להתעשרות קלה, אך מעודד פיתוח יכולות יצירתיות.
הורוסקופ שנתי מזל תאומים
התאמת מזלות
קלף טארוט יומי
הורוסקופ אהבה יומי
הצטרפו אלינו באינסטגרם
קריסטל המזל שלך בקניון הרוחניות מבית אלטרנטיבלי

מזל סרטן
הספונטאניות וההתלהבות שלכם מאפשרות להתחיל מחדש במקום בו אחרים כבר היו מתייאשים ומרימים ידיים. אל תבטיחו את השתתפותכם באירועים שונים אליהם הוזמנתם. סוף השבוע הולך להיות עמוס יותר ממה שחשבתם. בערב צפוי מפגש חברתי מעניין שייקח אתכם למחוזות מפתיעים. צפויה אנרגיה קוסמית שמייצגת גישה ביקורתית מדי, כמו גם שאיפה לשלמות המעכבת את ההצלחה.
הורוסקופ שנתי מזל סרטן

מזל אריה
מפגש חברתי מוזר יתרחש בשעות הלילה, זאת תהיה הצלחה מבחינה אישית למרות שיהיה לידכם מישהו שיתלונן ויעכיר את האווירה השמחה. לא כולם צריכים להרגיש בדיוק כמוכם. אל תיקחו את זה בתור עלבון אישי. לפנויים: קשר חדש עומד על הפרק. הדברים יסתדרו לאט לאט. אנרגיה קוסמית רומזת לכך שדרושה החלטיות רבה יותר כדי לזכות בהצלחה.
הורוסקופ שנתי מזל אריה
התאמת מזלות
קלף טארוט יומי
הורוסקופ אהבה יומי
הצטרפו אלינו באינסטגרם
קריסטל המזל שלך בקניון הרוחניות מבית אלטרנטיבלי

מזל בתולה
הגיע הזמן לבטא את האמת הפנימית שלכם. יש מי שמסתיר מידע חיוני לכם. אל תלחמו בתחושה הפנימית. כנראה שיש סיבה למה שקורה. הזדמנות לשיחה תעלה בקרוב ורק אז תוכלו לנסות לברר מה באמת קורה. חשוב להוריד ציפיות. יש מי שמחפש את חברתכם ולמרות שעל פניו 'הכול טוב'- אתם לא מרגישים בנוח. תנו לזה צ'אנס! הרקיע מבשר על הצלחה שהיא תוצאתה של התפתחות רוחנית.
הורוסקופ שנתי מזל בתולה

מזל מאזניים
החליפו את המחשבות השליליות שיש לכם במחשבות חיוביות. זה קל יותר ממה שאתם חושבים. עליכם להתמודד עם השינויים המתרחשים ולהתאים את עצמכם. זה לא יהיה נורא כול כך למרות שאתם חוששים. בן משפחה שעזר לכם בעבר, מוכן להושיט יד בפעם נוספת, בתנאים מסוימים. הכינו תשובות נחרצות לסוגיות שנויות במחלוקת בנושאים כלכליים. הרקיע מבשר על מצב ורוד ואופטימי, אך קובע כי עליכם לבצע מהלך משמעותי כדי לאחוז סופית בכנפי ההצלחה.
הורוסקופ שנתי מזל מאזניים
התאמת מזלות
קלף טארוט יומי
הורוסקופ אהבה יומי
הצטרפו אלינו באינסטגרם
קריסטל המזל שלך בקניון הרוחניות מבית אלטרנטיבלי

מזל עקרב
אתם מגייסים כוחות פנימיים וחיוניות. עליכם להקפיד ולפעול מתוך שיקולי הגיון. אל תתלהבו יותר מידי מחדשות טובות שמגיעות אליכם ממקורות לא מוסמכים. אל תגררו לפעולה הדורשת השקעה כספית. שינוי צפוי בתחום המשפחתי. שיפור באווירה הביתית עקב שיתוף פעולה של כול הנוגעים בדבר. הרקיע מעניק לכם חומה של הגנה וביטחון, למרות חששותיכם. שימו לב למי שמנסה להפיל עליכם את הפשלות שלו. כדי לצאת טוב מהסיפור הזה, תצטרכו ללכת בין הטיפות.
הורוסקופ שנתי מזל עקרב

מזל קשת
האנרגיה גועשת בין הרקיע לבין כוכב יופיטר שליטכם, ומועידה אתכם לקראת יום של אילוצים שמעמיד את סבלנותכם במבחן של ממש. אתם ממהרים מידי להתחייב למשימות שכלל לא בטוח שתוכלו לעמוד בהן. כתוצאה מכך יש מסביב לא מעט מאוכזבים שטוענים ואף במידה מסוימת של צדק שאתם לעיתים חסרי אחריות. אל תיקחו על עצמכם יותר מידי. כדאי לחשוב פעמיים במיוחד לפני חתימה על הסכמים.
הורוסקופ שנתי מזל קשת
התאמת מזלות
קלף טארוט יומי
הורוסקופ אהבה יומי
הצטרפו אלינו באינסטגרם
קריסטל המזל שלך בקניון הרוחניות מבית אלטרנטיבלי

מזל גדי
השפעת היחסים בין כוכב אוראנוס לבין כוכב סטורן שליטכם, מסדרת לכם יום מוטרף: אתם גוררים את בן/ת הזוג שלכם לתוך התוהו ובוהו הפנימי שאתם חווים היום. יתכנו עימותים ומריבות. הצד השני לא בדיוק מבין מה רוצים ממנו. חוסר השקט נובע מרמזים בעלי משמעות כפולה שמגיעים אליכם מכל מיני אנשים, שיש להם השפעה רבה על עתידכם המקצועי. כדאי לצאת מהמתח ולסמוך על עצמכם. בוודאי לא להוציא את הלחצים בבית!
הורוסקופ שנתי מזל גדי

מזל דלי
אנרגיה קוסמית השולטת בכם ומשפיעה על כוכבכם אוראנוס המרעיף הפתעות, מובילה אל יום לא שגרתי. קל לכם לעשות שינויים בתחומים מסוימים אבל הגמישות המחשבתית נגמרת בפתאומיות במקומות מסוימים בהם אתם מרגישים 'צודקים'. כמעט בלתי נמנע מלהיכנס לוויכוחים עם אנשים קרובים בנושאים יומיומיים שלמעשה הם חסרי חשיבות. מאבקי כוח מתישים את כל המעורבים בדבר. בשעות הערב, האווירה תשתפר.
הורוסקופ שנתי מזל דלי
התאמת מזלות
קלף טארוט יומי
הורוסקופ אהבה יומי
הצטרפו אלינו באינסטגרם
קריסטל המזל שלך בקניון הרוחניות מבית אלטרנטיבלי

מזל דגים
המערך הקוסמי שנוצר בין גרמי השמיים לבין כוכב נפטון שליטכם, עוזר לכם להתפכח מאשליות. אתם מגלים בפעם המי יודע כמה שקשה לסמוך על אנשים ובמיוחד לצפות שכולם ינהגו על פי הקריטריונים המקובלים עליכם. אדם מסוים שניסיתם לעזור לו, מאכזב ובעצם נוצר הרושם שאתם מעוניינים להעניק יותר מאשר הצד השני מעוניין לקבל. אין טעם לחקור ולהתעמק בנושא. כדאי לדחות את כל העניין לזמן מה ואז לנסות שוב.
הורוסקופ שנתי מזל דגים

מחפש מטפל/ת בתחום? באינדקס המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאןעכשיו בקניון אלטרנטיבלי


Back to top button