הורוסקופ יומי

אסטרולוגיה יומית 31-12-2019

תחזית אסטרולוגית יומית למזלות – הורוסקופ יומי

מזל טלה
התדמית שלכם בעיני אחרים, מעט בסכנה. ייתכן שאמרתם יותר מידי דברים שכעת אי אפשר להחזיר בחזרה. אתם יוצאים בהצהרות בומבסטיות ואחר כך ממהרים לשנות את עמדתכם. מעייף למדי ולא ממש משכנע כאשר זה קורה מספר רב של פעמים. טיפ: שמרו על דיסקרטיות. המתינו קצת לפני שאתם מספרים לכל העולם מה מתרחש בחיים הפרטים שלכם. אנרגיה קוסמית קובעת כי יום נפלא לנסיעות קצרות, כמו גם לפגישות עם אנשים עימם לא התראיתם מזה זמן רב.
הורוסקופ שנתי מזל טלה
התאמת מזלות
קלף טארוט יומי
הורוסקופ אהבה יומי
הצטרפו אלינו באינסטגרם
קריסטל המזל שלך בקניון הרוחניות מבית אלטרנטיבלי


מיוחד לגולשי אלטרנטיבלי: ידעת שלכל מזל אסטרולוגי יש קריסטלים אנרגטיים שיכולים לעזור למימוש עצמי, הגשמת משאלות והתגברות על קשיים?
רוצה לדעת איזה קריסטלים מתאימים למזל האסטרולוגי שלך? לחץ לבחירת מזל


מזל שור
רגשות הגאווה שלכם גורמים לכם להיכנס למאבק שממנו הסיכוי שלכם לצאת מנצחים- קטן באופן מיוחד. למרות שנראה שאתם עומדים להפסיד אתם לא מוכנים להתפשר וזה חבל. התוקפנות והעקשנות שאתם מפעילים גורמות לאחרים להיגרר לקיצוניות רבה ולהקשיח עמדות. קופידון מסייע לכם להגשים משאלת לב. במקביל, כדאי שתשתפו בעניין את מי שאתם נוהגים להתייעץ עימו.
הורוסקופ שנתי מזל שור

מזל תאומים
מצבו הנפלא של הרקיע תורם אנרגיות של אהבה ליום שכולו טוב. מצב רוח רומנטי מביא אתכם למחוזות חדשים שלא הכרתם. יש לכם סבלנות למפגשים עם אנשים חדשים. עשו שימוש נכון ומושכל בנכונות שלכם לעזור לאחרים, לא להגזים ולא לאבד גבולות במיוחד כאשר אתם מתלהבים. אתם נוטים להפריז בנתינה וגם באופטימיות שלכם שעוברת במהירות מעבר לקצה העליון של ה'אפשרי', בין המצוי לרצוי.
הורוסקופ שנתי מזל תאומים
התאמת מזלות
קלף טארוט יומי
הורוסקופ אהבה יומי
הצטרפו אלינו באינסטגרם
קריסטל המזל שלך בקניון הרוחניות מבית אלטרנטיבלי

מזל סרטן
אירוע קוסמי משפיע לטובה על חיי אהבה ויצירה, אך לא ממש תורם לעסקים. זהו יום מתאים לנסיעות. יום לא יציב ורצוף תנועה שגורמת לכם, בסופו של דבר לעייפות רבה. עליכם לנסות להיזהר ולהתרחק מאנשים כוחניים, סוג כזה לא רק שאינם מתאימים לכם אלא גם מנסים לחתור תחתיכם, במיוחד כשמדובר בתחום העבודה. על מנת להימנע מנזקים עליכם להקפיד על אסרטיביות ולפנות לדרגים בכירים יותר.
הורוסקופ שנתי מזל סרטן

מזל אריה
יום לא קל. צפוי עימות לא נעים עם מישהו שמעלה נימוקים וטיעונים המעמידים אתכם באור שלילי. בתחום הרומנטי יש צורך בהשקעה גדולה של אנרגיה, וזה לא בדיוק מתאים לכם כרגע. לעומת הקשיים בתחום האישי, צפויות חדשות טובות הקשורות לעבודה. הצעה כדאית במיוחד תתגלגל אליכם ללא כל מאמץ מצידכם. האסטרולוגיה רואה בכם מאהבים מהסוג הנחשב והפופולארי, אבל גם כאלה הנוטים לומר את המלה האחרונה.
הורוסקופ שנתי מזל אריה
התאמת מזלות
קלף טארוט יומי
הורוסקופ אהבה יומי
הצטרפו אלינו באינסטגרם
קריסטל המזל שלך בקניון הרוחניות מבית אלטרנטיבלי

מזל בתולה
יום עם הספקים גבוהים. אתם עסוקים מאוד ונראה שלפחות חלק מהזמן הלחץ משמש לכם כתירוץ להיעדר מהבית ולא להתמודד עם מה שצריך במישור המשפחתי. בגדול, יש צורך לפתח את היכולת להאציל סמכויות ולא לסחוב על הכתפיים שלכם את מירב המשימות. אלא אם כן הנטייה הזאת אינה נובעת מחוש אחריות מפותח יתר על המידה אלא כהצדקה לתלונות. הרקיע צופן ברכה לאלה מכם העוסקים בענייני צבא ובטחון, כמו גם לגברים במשפחה.
הורוסקופ שנתי מזל בתולה

מזל מאזניים
קיים סיכוי גבוה לבלות היום במקום הסמוך למקור מים. תפגשו שניים או יותר אנשים שיגלו בניגוד לציפיות עניין דווקא ב… עסקים. מלבד בילוי נעים לכשעצמו שצפוי לכם, יש כאן בהחלט פוטנציאל המצדיק בדיקה. היו ערניים לברור מתוך כל מה שנאמר את הדברים הרלוונטיים לכם. קחו זמן להחלטות ואם הצד השני לא בעניין של המתנה, פשוט תרדו מכל העסק. בשום אופן לא להיכנע ללחצים. אל תבזבזו את זמנכם על טקסים רשמיים, זה הזמן לזרום עם אווירה משוחררת והרפתקנית.
הורוסקופ שנתי מזל מאזניים
התאמת מזלות
קלף טארוט יומי
הורוסקופ אהבה יומי
הצטרפו אלינו באינסטגרם
קריסטל המזל שלך בקניון הרוחניות מבית אלטרנטיבלי

מזל עקרב
אתם מאוד מתאמצים בעבודה, אבל למרות העומס אתם מלאי מרץ ויש לכם יופי של מצב רוח. אתם מגיבים בחיוב להצעה לצאת לבלות. אולי זה בגלל שאתם נראים טוב במיוחד, וחיזורים מהסובבים אתכם מרימים לכם את המורל. הרקיע מייצג מצבים של התלבטות אך גם של פסיחה על שני הסעיפים. בעצם, הוא קורא לכם לקבל החלטה.
הורוסקופ שנתי מזל עקרב

מזל קשת
הקצב המהיר וה'- אקשן' התזזיתי שאתם מפגינים, גורם לאנשים אחרים לסחרחורת. קשה להתחרות בכם, בעיקר בתחומים בהם אתם מיומנים. פרויקט חדש שאתם עסוקים בהשלמת התכנון שלו, גורם לכם ללא מעט דאגות. עזרה שיציע לכם עמית לעבודה, יכולה בהחלט להוות התחלה לתהליך חיובי של שיתוף מתמשך. אנרגיה קוסמית מייצגת מצב אשר לפיו אדם רב פעלים נוטל אתכם תחת חסותו. זה הזמן להסתייע בקשרים שנרקמו בעבר.
הורוסקופ שנתי מזל קשת
התאמת מזלות
קלף טארוט יומי
הורוסקופ אהבה יומי
הצטרפו אלינו באינסטגרם
קריסטל המזל שלך בקניון הרוחניות מבית אלטרנטיבלי

מזל גדי
יום לא קל בהתחשב בעובדה שברור לכם, יותר מתמיד, שהגיע הזמן להפסיק להתלבט ולעשות שינויים. קשה לכם להתחבר לחלקים הפנימיים על מנת לפרגן לעצמכם. לפני שתוכלו לבחור את האפשרות הטובה ביותר משלל ההזדמנויות, יש מקום לברר מה בדיוק אתם רוצים, והפעם- באמת! מה שנראה לכם כמו צירוף מקרים אקראי, הוא דרכו של הגורל לבשר על התחדשות בנתיב שבינו לבינה.
הורוסקופ שנתי מזל גדי

מזל דלי
יש לכם החלטות הקשורות לחיים האישיים אבל אתם מתקשים לעמוד בפרץ מול כל מיניי 'שליחי מצווה' המנסים להניא אתכם מהדרך שבחרתם ו'לסדר' לכם את החיים בדרך שנראית להם. זה בדיוק הזמן לשלוח את כולם לדרכם ולהמשיך בכיוון שבחרתם. כשתשחררו את האנרגיה שלכם מדיונים ושיחות ממושכות ומיותרות, תוכלו להתפנות לעשות סדר בחיים שלכם. האסטרולוגיה רואה בכם מאהבים מהסוג המקורי והייחודי, אבל גם כאלה הנוטים להמם ולהדהים את בני הזוג.
הורוסקופ שנתי מזל דלי
התאמת מזלות
קלף טארוט יומי
הורוסקופ אהבה יומי
הצטרפו אלינו באינסטגרם
קריסטל המזל שלך בקניון הרוחניות מבית אלטרנטיבלי

מזל דגים
נדמה שסוף סוף נפל האסימון ואתם מבינים שיש לכם מה לשפר ושאתם לא מושלמים. את המסקנות האלה יש ליישם בעיקר בתחום האישי. נסו להיעזר בבן/ת הזוג או בחבר קרוב שיש לו את היכולת האמיתית הדרושה לעניין מסוג כזה. אינטליגנציה רגשית היא התכונה שהכי חשוב לכם לתרגל. האסטרולוגיה רואה בכם מאהבים חולמניים ורומנטיים, אבל גם כאלה העלולים "לאבד את ראשם" בגלל פרשיות לא מי-יודע-מה תורמות ומועילות.
הורוסקופ שנתי מזל דגים

מחפש מטפל/ת בתחום? באינדקס המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאןעכשיו בקניון אלטרנטיבלי


Back to top button