הורוסקופ יומי

הורוסוקופ יומי / אסטרולוגיה יומית 02-11-2020

כל המזלות. בעמוד הורוסקופ יומי תוכלו לקרוא מה צופים הכוכבים למזל שלכם בכל התחומים: אהבה, פרנסה, קריירה ועוד...

ברוכים הבאים להורוסקופ יומי ותחזית אסטרולוגית יומית לגלגל מזלות האסטרולוגיה

הורוסקופ מזל טלה

אל תיכנעו למצב רוח שפוף. מישהו מעלה אל פני השטח נושאים מהעבר והעניין מציק לכם מאוד. למרות אי הנעימות והצורך ללבן דברים, יש לכם את הזכות והיכולת לדחות את השיחה למועד מאוחר יותר. אל תעמיסו על עצמכם יותר מידי. נסו לעבור את היום הזה בלי מאמצים והתנגשויות מיותרות. אל תחתמו על הסכמים ודחו כל עבודת ניירת.
בהפלת גורל על-פי שיטה סינית ששמה אי-צ'ינג הגיע אליכם המסר הבא: תקופת ההמתנה אינה נטישת האחריות, אלא הכרה פנימית בהכנות האמורות להתבצע בתקופה זו.
הורוסקופ שנתי מזל טלה
התאמת מזלות
קלף טארוט יומי
הורוסקופ אהבה יומי
הצטרפו אלינו באינסטגרם
קריסטל המזל שלך בקניון הרוחניות מבית אלטרנטיבלי

הורוסקופ מזל שור

סדר היום שלכם עמוס מאוד. אתם מתקשים למלא את כל המטלות שהצבתם לעצמכם. לא רק שיש לכם ייסורי מצפון על כך אלא שיש מי שמזכיר לכם ללא הרף עד כמה אתם 'לא מוצלחים'. הכי קשה להתמודד עם הביקורת החיצונית הפוגעת בנקודות רגישות. הרצון שלכם להתמיד ולהוכיח את צדקת הדרך יביא אתכם למקום הרצוי. בינתיים, התעלמו.
בהפלת גורל על-פי שיטה סינית ששמה אי-צ'ינג הגיע אליכם המסר הבא: אל תכפו את עצמכם על איש והותירו את דרך הנסיגה פתוחה בפני כל.
הורוסקופ שנתי מזל שור

הורוסקופ מזל תאומים

מצב הכוכבים מוביל אל שינויים והתחדשויות. קיים פוטנציאל ממשי בפגישה מפתיעה שתתרחש היום. אולי זאת התחלה חדשה ואולי זה יהיה חידוש קשר ישן. אל תשקיעו יותר מידי אנרגיות בכיוון של אדם אחד. מילות המפתח ליום זה הן ערנות חברתית. אם מזמינים אתכם לצאת- קבלו את ההזמנה מבלי להסס פעמיים ולא חשוב אם לא ממש בא לכם.
בקריאת עתיד שהתקיימה לכבודכם באמצעות דמויות העולות בגרגרי אורז, עלתה בגורלכם צורה של גלים: המסר הוא – מצב נזיל והפכך אינו רע בהכרח, ממש כשם שמצב יציב וקבוע אינו טוב בהכרח
הורוסקופ שנתי מזל תאומים
התאמת מזלות
קלף טארוט יומי
הורוסקופ אהבה יומי
הצטרפו אלינו באינסטגרם
קריסטל המזל שלך בקניון הרוחניות מבית אלטרנטיבלי

הורוסקופ מזל סרטן

מערך הכוכבים מנסה להאט ולהרגיע את מצב העניינים. למרות שאתם שונאים וסובלים מבדידות כלשהי, אל תזמו יותר מידי פעילויות להיום. נושא שמעסיק אתכם עדיין לא מצא את פתרונו ואין טעם להתייעץ עם כל העולם כאשר בסופו של דבר, ממילא תעשו את מה שאתם רוצים. נסו להתמקד ולבדוק עם עצמכם מה המטרות האמיתיות שלכם, בניגוד להצהרות.
בקריאת עתיד שהתקיימה לכבודכם באמצעות דמויות העולות בגרגרי אורז, עלתה בגורלכם צורה של נוצה: המסר הוא – מזל גדול נפתח בפני אלה מכם אשר ניחנו בכישרון לכתיבה יוצרת, שלפו את יצירותיכם מן המגירה.
הורוסקופ שנתי מזל סרטן

הורוסקופ מזל אריה

נראה כי אתם מעורבים בעשייה ובפעילות השוטפת ומקבלים שיתוף פעולה מהסובבים. גם הזוגיות נמצאת בסימן עליה. אפשרויות חדשות נפתחות. יש לכם מבחר של הזדמנויות אמיתיות. עליכם להתמקד ולהגדיר את מה שאתם רוצים בצורה מדויקת, במיוחד בתחום העבודה והקריירה. יש מי ששומר על האינטרסים שלכם מול מישהו שבא אליכם בדרישות בלתי פוסקות.
בהפלת גורל רוחנית שהתקיימה לכבודכם באמצעות סמלים של בעלי חיים, הופיעה עבורכם דמות של ראם: המסר הוא – אם אתם מכירים בערך עצמכם, המתינו בסבלנות לבן הזוג הנכון. אל תתפשרו עם המצוי – השיגו את הרצוי.
הורוסקופ שנתי מזל אריה
התאמת מזלות
קלף טארוט יומי
הורוסקופ אהבה יומי
הצטרפו אלינו באינסטגרם
קריסטל המזל שלך בקניון הרוחניות מבית אלטרנטיבלי

הורוסקופ מזל בתולה

אתם מגלים בפעם המי יודע כמה שאתם יכולים לסמוך רק על עצמכם. אדם קרוב מאכזב אתכם ולמרות שאתם מודעים היטב לעובדה שאנשים עושים כמיטב יכולתם, ברור לכם שזה לא מספיק לכם, לטווח רחוק. תחושה של חוסר אונים, תתחלף לאיטה בתוכנית מפורטת לפעולה בעניין חשוב זה. אל תחשבו על נקמה. תדאגו לעצמכם.
בפריסת ניבוי וחיזוי שהתקיימה לכבודכם באמצעות אבני-מזל נומרולוגיות, עלה בגורלכם המספר 40: מספר זה מדגיש את חשיבותם של ערכים כגון – יציבו, קביעות, התמסדות, שמרנות, רצינות ואחריות.
הורוסקופ שנתי מזל בתולה

הורוסקופ מזל מאזניים

מתח בזוגיות הוא רק אלמנט נוסף במסגרת השינוי שעובר עליכם. אתם מרגישים שאתם נמצאים בעיצומו של משבר שהוא גם הזדמנות פז עבורכם לבצע מהלך אמיץ. קיים קושי לעבור את היום בבית. אתם מנסים להעסיק את עצמכם בכל מיני מפגשים שחלקם מיותר לגמרי. נסו להיות יותר בררניים. לפנויים כדאי להשקיע הערב מאמץ ולהתנתק מהספה הביתית. צפויה לכם הפתעה נעימה.
בקריאת העתיד שבוצעה למענכם בעזרת משקע של עלי תה, עלתה בגורלכם צללית המזכירה בצורתה דמות של מנזר על כיפת הר: המסר הוא – ככל שתרחיבו את פעילותכם בעולם הרוחני, כך גם ילכו ויתפחו האוצרות השמורים עבורכם בעולם הגשמי.
הורוסקופ שנתי מזל מאזניים
התאמת מזלות
קלף טארוט יומי
הורוסקופ אהבה יומי
הצטרפו אלינו באינסטגרם
קריסטל המזל שלך בקניון הרוחניות מבית אלטרנטיבלי

הורוסקופ מזל עקרב

אתם עובדים קשה מאוד ומרכזים את מירב האנרגיה בבית. מעט מידי זמן מוקדש לתחום הרומנטי והתוצאות בהתאם. אין לכם מה להתלונן אלא אם כן תנסו דרך אחרת. אולי שינוי מזג האוויר יגרום לכם ליתר מרץ. בגדול, זאת תקופה שקטה שהתאימה לכם לפני זמן מה, אך לא עכשיו. השינוי עוד ייקח זמן. חכו לשעת כושר, בה תהיו פנויים יותר מבחינה נפשית. גם עבודה זה חשוב, אבל האני העצמי שלכם – חשוב יותר, לא?
בפריסת ניבוי וחיזוי שהתקיימה לכבודכם באמצעות אבני-מזל נומרולוגיות, עלה בגורלכם המספר 26: מספר זה מדגיש את חשיבותם של ערכים כגון – רומנטיקה, מסתורין, מניפולטיביות ותחכום.
הורוסקופ שנתי מזל עקרב

הורוסקופ מזל קשת

בעיות טכניות משבשות את יומכם, אבל לשם שינוי אתם לא ממש לוקחים ללב וממשיכים כרגיל. מצב הרוח שלכם טוב ואתם נחושים לא לתת לאף אחד להרוס. מידע שהגיע אליכם מכיוון לא צפוי גורם לכם לשנות את דרך החשיבה לכיוון הרבה יותר חיובי. כל זמן שזה נמשך, כל מי שקרוב אליכם ייהנה מחברתכם ובגדול. אתם מצליחים להרים אירוע חברתי במינימום זמן.
בפריסת ניבוי שהתקיימה לכבודכם באמצעות משקע של גרגרי קפה, עלתה בגורלכם צורה של קן-ציפורים: הצורה מייצגת מצבים טובים וחמימים בתחום האנשים אשר יקרים לליבכם. תיתכן אף הרחבת המשפחה.
הורוסקופ שנתי מזל קשת
התאמת מזלות
קלף טארוט יומי
הורוסקופ אהבה יומי
הצטרפו אלינו באינסטגרם
קריסטל המזל שלך בקניון הרוחניות מבית אלטרנטיבלי

הורוסקופ מזל גדי

אתם חווים עומס בעבודה ומנסים לסיים פרויקט מסוים טרם זמנו. יתכנו עימותים על רקע זה. המעשים שלכם עלולים להתפרש לא כהלכה. נסו להסביר בלי להצטדק. סערת נפש מתחוללת בחיי הרגש. זה קשור למישהו שאתם רוצים מאוד בקרבתו. לכו על סגנון תקשורת ישירה. הימנעו משתיקות רועמות המאפיינות אתכם בדרך כלל וגורמות לאחרים לצאת מהכלים. אדם זר יביא בשורה טובה.
בפריסת קלפים צועניים שהתקיימה לכבודכם, עלה בגורלכם קלף ששמו אס הלבבות: הקלף מייצג מצבים של התחלות חדשות המבוססות על מניעים רגשיים, וזאת גם אם מדובר בתחומים חומריים וכלכליים.
הורוסקופ שנתי מזל גדי

הורוסקופ מזל דלי

נראה כי הזוגיות דורשת מכם השקעה לא קטנה ואתם עומדים במבחן. אל תגזימו בהשתפכויות ובפיזור מידע לא רלוונטי. הצד השני עלול להתעייף ואף להתרגז. אתם משוועים לשינוי אווירה. כדאי כבר עכשיו להתחיל לתכנן את העתיד לבוא, בעיקר את החלק שמתמקד בכיבושים וניצחונות. מישהו יפתח ויכוח שאין לכם כל עניין לקחת בו חלק.
בפריסת קלפים צועניים שהתקיימה לכבודכם, עלה בגורלכם קלף ששמו תשעה עלים: הקלף מייצג מצבים של דאגות וחרדות אשר אין להן ביסוס במציאות. הקלף מתריע מפני היצמדות אל מצבי רוח הפכפכים.
הורוסקופ שנתי מזל דלי
התאמת מזלות
קלף טארוט יומי
הורוסקופ אהבה יומי
הצטרפו אלינו באינסטגרם
קריסטל המזל שלך בקניון הרוחניות מבית אלטרנטיבלי

הורוסקופ מזל דגים

נראה כי רמת האנרגיה הרגשית שלכם בעליה. יחד עם זה, לעיתים קרובות אתם טועים בקריאת ה-'מפה' וגורמים לערבוב של כמה אנשים מנוגדי אינטרסים להשפיע. הבחירות שלכם מבוססות על הרגשות ומכיוון שאתם לא בדיוק אובייקטיביים, יש לא מעט פספוסים. יש לכם הזדמנות לנוח ולחשוב. כדאי מאוד שתנקטו בסגנון פעולה של גמישות ורכות.
בקריאה בקלפי טארוט שהתקיימה עבורכם, עלה בגורלכם קלף ששמו שש מטבעות: הקלף מייצג מצבים אשר לפיהם צפויה לכם פגישה מרגשת עם מישהו אשר נוהג כלפיכם בנדיבות רבה.
הורוסקופ שנתי מזל דגים


אנחנו מקווים שנהנתם לקרוא הורוסקופ יומי שהוכן על ידי אסטרולוגים מומלצים. עמוד זה מעודכן עבור כל מי שאוהב לקרוא הורוסקופ יומי, אסטרולוגיה, התאמת מזלות, התאמה אסטרולוגית, הורוסקופ שבועי, הורוסקופ מזלות יומי, אסטרולוגיה הורוסקופ יומי, הורוסקופ תחזית יומית, הורוסקופ מזל עקרב, הורוסקופ מזל טלה, גלגל המזלות, הורוסקופ מזל תאומים, הורוסקופ מזל שור, הורוסקופ מזל בתולה, הורוסקופ מזל גדי, הורוסקופ מזל דלי, הורוסקופ מזל דגים, הורוסקופ מזל מאזניים ועוד.


Back to top button