הורוסקופ יומי

הורוסוקופ יומי / אסטרולוגיה יומית 23-10-2020

כל המזלות. בעמוד הורוסקופ יומי תוכלו לקרוא מה צופים הכוכבים למזל שלכם בכל התחומים: אהבה, פרנסה, קריירה ועוד...

ברוכים הבאים להורוסקופ יומי ותחזית אסטרולוגית יומית לגלגל מזלות האסטרולוגיה

הורוסקופ מזל טלה

כך או אחרת, אל תיקחו ברצינות תהומית את כל מה שקורה לכם. תפתחו את חוש ההומור ותתחילו להסתכל על עצמכם בקריצה קלילה. הלחץ שאתם מרגישים מגיע מאנשים שמנסים בכל הכוח להשפיע עליכם. תחסכו לעצמכם כאב ראש ענק אם תגדירו בקול רם, בדיוק מרבי, את מה שאתם רוצים בלי חשבון! חוש הומור והיכולת לצחוק על אודות עצמכם, עשויים לחלץ אתכם מכל מכשול ופגע. נסו זאת בפעם הבאה שאתם משוחחים עם המושכים בחוטים.
בפתיחת ניבוי העתיד שהתקיימה עבורכם באמצעות חפיסת קלפי טארוט מיסטיים, עלה בגורלכם קלף הספינקס הגלגל והקוף: הקלף מתריע מפני היצמדות יתירה אל עקרונות שמרניים ובעצם, הוא קורא לכם לגלות פתיחות כלפי שינויים והתחדשויות בחייכם.
הורוסקופ שנתי מזל טלה
התאמת מזלות
קלף טארוט יומי
הורוסקופ אהבה יומי
הצטרפו אלינו באינסטגרם
קריסטל המזל שלך בקניון הרוחניות מבית אלטרנטיבלי

הורוסקופ מזל שור

היום אתם חשים עייפות אבל שמחים שסוף השבוע כבר כאן. בכל אופן, ברור לכם שאין ברירה אלא להמשיך. למרות שיש לכם הזדמנות לצאת לבילוי, את הערב מומלץ לבלות בבית או באווירה משפחתית שקטה. אל תתפתו להצעות אחרות. קשה לכם? נתקו את הטלפון ולכו לישון מוקדם. מקדו את תשומת-ליבכם באפשרויות הצפונות בתוך המכשולים וזכרו כי בכל רע הכרחי טמון זרע גדול של הטוב והאור.
בפתיחת ניבוי העתיד שהתקיימה עבורכם באמצעות חפיסת קלפי טארוט מיסטיים, עלה בגורלכם קלף האיש הבודד: הקלף קובע כי אם אתם מוצאים את עצמכם בקשר שאינו מסוגל להשביע את הפן הרוחני הטבוע באופייכם, כדאי שתשקלו מחדש את העניין כולו.
הורוסקופ שנתי מזל שור

הורוסקופ מזל תאומים

יש לכם הרגשה חזקה מאוד שהגיע הזמן לחדש קשרים שהוקפאו לזמן מה. האמת? אתם צודקים וטוב היה לו הייתם נשמעים לתחושות הפנימיות שלכם לעיתים יותר קרובות. מה שנעשה כלאחר יד מניב תוצאות בהתאם, לכן השקיעו זמן ואנרגיה בתכנון קפדני. חלק גדול מהמצבים הלא נעימים שאתם נקלעים אליהם- יחסכו מכם. במקביל אתם צריכים לפתח את יכולת הריפוי שניחנתם בה, לתועלת הסובבים אתכם.
בהפלת גורל רוחנית שהתקיימה לכבודכם באמצעות סמלים של בעלי חיים, הופיעה עבורכם דמות של שועל: המסר הוא – חוש הומור מציל אתכם ממצבים עגומים. איש לא יוכל לצחוק מכם אם אתם תתבדחו על חשבון עצמכם.
הורוסקופ שנתי מזל תאומים
התאמת מזלות
קלף טארוט יומי
הורוסקופ אהבה יומי
הצטרפו אלינו באינסטגרם
קריסטל המזל שלך בקניון הרוחניות מבית אלטרנטיבלי

הורוסקופ מזל סרטן

מישהו שאתם לא מחבבים מרכל ומפיץ עליכם שמועות מרושעות. מצב הרוח שלכם ירוד ולא פלא. יש לכם הרגשה של חוסר אונים ושל חוסר שליטה. מצד שני, אתם יכולים לבחור לא להתייחס למעשים של אנשים אחרים, במיוחד של אלה שאינכם מעריכים יתר על המידה ממילא. הזדמנות נדירה לתרגול העלאת הערך העצמי בלי תלות בעולם החיצוני. אנרגיה קוסמית צופה אלי עתיד של שפע ופריון. בשורתה טובה במיוחד למחפשי העבודה שביניכם.
בהפלת גורל רוחנית שהתקיימה לכבודכם באמצעות סמלים של בעלי חיים, הופיעה עבורכם דמות של עכביש: המסר הוא – אתם חזקים הרבה יותר מכפי שנדמה לכם. נראה שאתם שופטים את עצמכם בחומרה רבה מדי.
הורוסקופ שנתי מזל סרטן

הורוסקופ מזל אריה

אתם עומדים בכול ההתחייבויות שלכם גם אם אינכם מרגישים 'על הסוס'. העומסים והלחצים שאתם נדרשים לעמוד בהם אינם קלים לכם. מאבק על נושא עקרוני שמתרחש סביבכם ימשוך את תשומת ליבכם. יהיה לכם קשה לא לנקוט עמדה. קחו בחשבון שאחד מהצדדים עומד להיפגע. אנרגיה קוסמית צופה מצב אשר לפיו מישהו מנסה לאחז את עיניכם. כדאי לפקוח עין חשדנית על הסובבים אתכם. זה מצב של כבדהו וחשדהו.
בפריסת חיזוי וקבלת מסרים שהתקיימה למענכם בחפיסת קלפים המבוססת על הקריאה בכף-היד, עלה בגורלכם קלף הסיוע והעזרה: הקלף מצביע על אישיות רבת עוצמה הצפויה להתייצב לצידכם.
הורוסקופ שנתי מזל אריה
התאמת מזלות
קלף טארוט יומי
הורוסקופ אהבה יומי
הצטרפו אלינו באינסטגרם
קריסטל המזל שלך בקניון הרוחניות מבית אלטרנטיבלי

הורוסקופ מזל בתולה

אירוע משמעותי שמתקרב מביא אתכם למחשבות עמוקות ופילוסופיות וחשבון נפש. למרות שבסך הכול מצבכם כלל לא רע, אתם מצליחים איכשהו להתעלם מהחלקים הטובים ולהתמקד ב'חצי הכוס הריקה'. מבחינת נבואות שמגשימות את עצמן, מתעוררים קשיים גם בחברתי וגם במסגרת המשפחתית, שם ממילא יש מקום לשיפור. הרקיע משגר לכם רמז שלפיו אין לסמוך על עזרה מבחוץ אלא על עצמכם בלבד.
בפריסת חיזוי וקבלת מסרים שהתקיימה למענכם בחפיסת קלפים המבוססת על הקריאה בכף-היד, עלה בגורלכם קלף האהבה: הקלף מבשר על קשר רומנטי הממשמש ובא, גם אם אתם ספקנים לגביו.
הורוסקופ שנתי מזל בתולה

הורוסקופ מזל מאזניים

יום נעים עובר עליכם עם לא מעט הפתעות שאתם מאוד אוהבים. אתם 'שוכחים' מהר התחייבויות שלקחתם על עצמכם ובימים אלה יש מי שמזכיר לכם. במסגרת הקשרים הקיימים כרגע בחייכם, נוצר מצב בו אתם יכולים להכתיב וליישם את הקצב שלכם. אל תסחפו יותר מידי כדי לא ליצור אצל הצד השני תחושה מוגזמת של נשלט. מומלצת עדינות. זכרו כי אין הברכה שורה אלא בסמוי מן העין. פירוש הדבר הוא כי שמירה על סודיות וחשאיות, תקדם את מטרותיכם.
בפריסת קלפים צועניים שהתקיימה לכבודכם, עלה בגורלכם קלף ששמו אס הלבבות: הקלף מייצג מצבים של התחלות חדשות המבוססות על מניעים רגשיים, וזאת גם אם מדובר בתחומים חומריים וכלכליים.
הורוסקופ שנתי מזל מאזניים
התאמת מזלות
קלף טארוט יומי
הורוסקופ אהבה יומי
הצטרפו אלינו באינסטגרם
קריסטל המזל שלך בקניון הרוחניות מבית אלטרנטיבלי

הורוסקופ מזל עקרב

הקרבה שנוצרה בין אנרגיה קוסמית לבין כוכב פלוטו המרעיף הפתעות, מובילה אל יום לא שגרתי. קל לכם לעשות שינויים בתחומים מסוימים אבל הגמישות המחשבתית נגמרת בפתאומיות במקומות מסוימים בהם אתם מרגישים 'צודקים'. כמעט בלתי נמנע מלהיכנס לוויכוחים עם אנשים קרובים בנושאים יומיומיים שלמעשה הם חסרי חשיבות. מאבקי כוח מתישים את כל המעורבים בדבר. האווירה תשתפר בשעות הערב.
בפריסת קלפים צועניים שהתקיימה לכבודכם, עלה בגורלכם קלף ששמו שלושה תלתנים: הקלף מייצג מצבים אשר לפיהם מגיעות אליכם בשורות טובות בעניין שממש חשוב עבורכם.
הורוסקופ שנתי מזל עקרב

הורוסקופ מזל קשת

האנרגיה ההרמונית שנוצרה בין הרקיע לבין כוכב יופיטר שליטכם, מסדרת לכם את הראש. שיקול הדעת חוזר אליכם בגדול ואתם יכולים שוב להשתמש בשכל הישר בלי סערת רגשות שמסיטה אתכם מהדרך. העומק ויכולת הביטוי הטובים שלכם מאפשרים לכם לחדור למקומות שעד היום היו חסומים. הרשו לעצמכם להביע רגשות אך גם להיות אסרטיביים כשנחוץ.
בפריסת קלפי טארוט איטלקיים שהתקיימה לכבודכם לצורך קבלת מסרים וחיזוי עתיד, עלה בגורלכם קלף שבעה גביעים: המסר הוא – אם אתם מוצאים את עצמכם במצב בו הפנטזיות שלכם עולות על המציאות, הביאו את המציאות אל הפנטזיות.
הורוסקופ שנתי מזל קשת
התאמת מזלות
קלף טארוט יומי
הורוסקופ אהבה יומי
הצטרפו אלינו באינסטגרם
קריסטל המזל שלך בקניון הרוחניות מבית אלטרנטיבלי

הורוסקופ מזל גדי

זה יום ממוזל ומעודד שמתאים לטיולים ונסיעות ממושכות. צפויה לכם חוויה ייחודית. לאחרונה אתם תאבי הרפתקאות אבל היזהרו שלא להיסחף יותר מידי ולסכן את עצמכם. לפנויים יש סיכוי גבוה להיכרות עם מישהו חדש. הספונטאניות וההתלהבות שקפצו עליכם מאפשרות התחלה חדשה במקום בו אחרים לא היו רואים שום דרך. בקיצור, יום מרגש. זכרו כי ביישנות יתר עלולה להוביל לסגירות, מופנמות ובדידות.
בפריסת קלפי טארוט איטלקיים שהתקיימה לכבודכם לצורך קבלת מסרים וחיזוי עתיד, עלה בגורלכם קלף שלושה גביעים: המסר הוא – התנהגות קלילה ומוטרפת, אינה בהכרח סימן רע. נראה שהקלפים מנסים לעודד אתכם לנהוג בספונטאניות.
הורוסקופ שנתי מזל גדי

הורוסקופ מזל דלי

מצב הרוח קרבי בכל מה שנוגע למערכות יחסים. קשה לכם לשמור על אופטימיות ושלוות נפש כאשר ההרגשה היא שיש אדם שמטרפד כל מהלך חיובי. יתכן כי עליכם לשקול מחדש את כל העניין. מישהו מנסה לא לעמוד בהבטחות ולכם יש פחות סבלנות מאשר בעבר להקשיב לתירוצים ולסיפורים חסרי שחר- בצדק. אנרגיה קוסמית רומזת על צורך בשינויים ממוזלים בכל תחומי החיים.
בתקשור רוחני שהתקיים לכבודכם בשיטת המטוטלת עלה בגורלכם המסר הבא: צפויה לכם הצלחה שהיא חומרית בעיקרה. זו תקופה בה כדאי לכם להעדיף את הפן הגשמי על פני הפן הרוחני.
הורוסקופ שנתי מזל דלי
התאמת מזלות
קלף טארוט יומי
הורוסקופ אהבה יומי
הצטרפו אלינו באינסטגרם
קריסטל המזל שלך בקניון הרוחניות מבית אלטרנטיבלי

הורוסקופ מזל דגים

לרעיונותיכם אשר מקדימים את זמנם אין פידבק חיובי מצד הנוגעים בדבר. במקום להיעלב ולהתחפר בעמדותיכם אתם יכולים לבחור להיות במקום יותר מאפשר ופחות כפייתי. אגו פגוע? הזמן אינו מתאים להתעסק עם העניין הזה! אנרגיה קוסמית מדגישה ומעודדת הגיון ושכל ישר אשר יש להשתמש בהם לצורך פתרון הבעיות. אתם זוכים בהוקרתו של אדם שיודע כי תמכתם בו בשעת צרה. איכשהו גם אתם מרוויחים מן הסיפור הזה.
בתקשור רוחני שהתקיים לכבודכם בשיטת המטוטלת עלה בגורלכם המסר הבא: כללי טקס ומוסכמות חברתיות, מוגיעים ומעייפים אתכם. מצד שני, ייתכן כי דווקא בהם טמון המפתח להצלחתכם.
הורוסקופ שנתי מזל דגים


אנחנו מקווים שנהנתם לקרוא הורוסקופ יומי שהוכן על ידי אסטרולוגים מומלצים. עמוד זה מעודכן עבור כל מי שאוהב לקרוא הורוסקופ יומי, אסטרולוגיה, התאמת מזלות, התאמה אסטרולוגית, הורוסקופ שבועי, הורוסקופ מזלות יומי, אסטרולוגיה הורוסקופ יומי, הורוסקופ תחזית יומית, הורוסקופ מזל עקרב, הורוסקופ מזל טלה, גלגל המזלות, הורוסקופ מזל תאומים, הורוסקופ מזל שור, הורוסקופ מזל בתולה, הורוסקופ מזל גדי, הורוסקופ מזל דלי, הורוסקופ מזל דגים, הורוסקופ מזל מאזניים ועוד.


Back to top button