הורוסקופ יומי

הורוסקופ יומי: אסטרולוגיה יומית 17-03-2019

תחזית אסטרולוגית יומית למזלות – הורוסקופ יומי

טלה
יש לכם הרגשה שאף אחד לא ממש מקשיב לכם ושלכולם יש רק דרישות מכם. ההרגשה הזאת הינה סובייקטיבית לחלוטין. נראה שאתם נהנים לפחות במידה מסוימת לשחק את ה'קורבן'. במידה ובאמת נמאס לכם- קחו פסק זמן רק לעצמכם, הציבו גבולות ופשוט תתרגלו איך לומר: לא. תתפלאו לגלות שהעולם ימשיך להסתובב. הפנויים [וגם התפוסים, פה ושם] יגלו שבתחום הרומנטי אתם מעדיפים את החופש האישי שלכם על פני כבלים ממוסדים.


מיוחד לגולשי אלטרנטיבלי: ידעת שלכל מזל אסטרולוגי יש קריסטלים אנרגטיים שיכולים לעזור למימוש עצמי, הגשמת משאלות והתגברות על קשיים?
רוצה לדעת איזה קריסטלים מתאימים למזל האסטרולוגי שלך? לחץ לבחירת מזל


שור
יום רגוע, בלי עליות ומורדות. אתם מרגישים טוב, אולי בגלל תחושת המרחב שיש לכם שאינה עומדת בסתירה לתחום האישי. אתם מרגישים אהובים ומחוזרים, אך בכל מקרה לא כדאי לכם להניח לקרובי משפחה להתערב בענייניכם האישיים, ובוודאי שלא להשפיע עליהם. מי שנמצא במערכת יחסים טובה, מוזמן ליהנות מהמצב. הכול נהדר אך כדאי לצאת לבילויים מחוץ לבית ולא להיכנע לשגרה.

תאומים
יש מערכת יחסים שלא נוחה לכם כרגע אבל אתם לא יודעים איך לקחת פסק זמן בלי להרוס יותר מידי. תחושה של חוסר שליטה. מישהו שבשמו מופיעה האות פ' ייתן לכם עצה טובה. צריך רק ליישם. למי שלא נמצא בקשר מומלץ לו לחפש בני זוג ממזל גדי. תנסו לעמוד בפיתוי לרומן מזדמן. צפויה התלבטות בין ההיגיון לבין הרגש. מדובר בהתלבטות בין דבר-מה יציב וקבוע, לבין מצב בעל אופי הרפתקני.

סרטן
צפויה הצלחה במישור החברתי. אתם חוזרים מהר מאוד ל'מסלול', אחרי היעדרות שרק הראתה לכם עד כמה אתם מתגעגעים לחיי הלילה. חשיבה מקורית תאפשר לכם למצוא דרך לספק את הצרכים שלכם בלי לפגוע בסביבה. הצגה נכונה של יתרון מול חיסרון תהווה את תחילת הניצחון שלכם בשיחה רצינית שתהפוך בהמשך לפיוס הדדי. נכונות לשיתוף פעולה תרכך עמדות נוקשות. הפיוס שאתם משליטים בין יריבים, תורם להאדרת שימכם.

אריה
שימו בצד את כול חילוקי הדעות. תוכלו לפצות את בן/ת הזוג בארוחה במסעדה טובה או יציאה לריקודים. שמרו על שקיפות והוכיחו שאין לכם מה להסתיר. אמון מחודש יתרום לכול מי שימצא בקרבתכם להתחבר אליכם בעוצמה גדולה יותר מאשר בעבר. יש על מי לסמוך וזה הזמן להראות זאת. מפגש חברתי הוא הדבר הכי טוב שתוכלו לעשות למען עצמכם. הפעילו את הקסם האישי כדי לשכנע את הסובבים אתכם. אל תחושו מבוכה בשל האנרגיה הרומנטית שקפצה עליכם לאחרונה.

בתולה
יום טוב. האווירה בעבודה משופרת ואתם מתחילים לראות או בקצה המנהרה. עליכם לחשוב על העתיד ולא להתמקד בראיה קצרת טווח שהוכיחה לכם בעבר שאינה כדאית. בעקיפין אתם פועלים לכיוון הנכון אלא שלעיתים קרובות, הקושי שלכם נעוץ ביכולת לתפקד במלוא הקיטור, בקצב המקובל על אחרים. מישהו מחמיא לכם אבל בדיוק בנקודה בה מסתיימת המחמאה – מתחילים הדברים החשובים באמת. זכרו את אשר מונח על כפות המאזניים.

מאזניים
חלום שאתם מטפחים הרבה זמן- מתגשם. אדם אשר בעבר הייתם מעוניינים בו, מנסה להתקרב אליכם. למרות ההתלבטויות שמתחילות לכרסם לפתע פתאום, אם תצליחו להוריד את ההגנות שבניתם סביבכם, תיווכחו לדעת שיש כאן פוטנציאל של ממש ו'רב הנסתר על הגלוי'. האם אתם פנויים רגשית לקבל אהבה? מדובר על אפשרות מסעירה של ממש. כיפת הרקיע צופה את המזל הטוב, בעיקר בענייני רכוש ונכסים.

עקרב
אתם מרגישים התגברות ועליה משמעותית בעוצמה הפנימית. טוב שכך כיוון שעובר עליכם יום תובעני מאוד בו תצטרכו את כל תעצומות הנפש שתוכלו לגייס. אתם עומדים במבחנים לא פשוטים ובסופו של דבר תצאו מרוצים, גם אם לא כל התנאים שלכם יתקבלו. תופעה קוסמית צופה ומסמלת שינויים מהירים לטובה. יש לכם מעריץ חדש, קצת יותר תשומת-לב מצידכם והוא יהיה מוכן לקטוף למענכם את הירח.

קשת
אתם עסוקים במניפולציות כדי לעורר סימפטיה ולקבל עזרה גם במקומות שלא כל כך רוצים לפתוח בפניכם דלתות. זה לא כל כך מצליח ואתם מוצאים את עצמכם מתוסכלים. אולי עדיף שתיקחו אחריות על מה שקורה לכם בחיים ובמקום לחפש קיצורי דרך, פשוט תקבעו לכם מטרה ותלכו לקראתה באומץ ובהשקעה ממשית- בלי לצפות לניסים. תופעה קוסמית צופה ומסמלת ורומזת על אדם שאתם קשורים אליו בעבותות של אהבה.

גדי
האינטליגנציה, המחשבה המהירה והיכולת האינטלקטואלית מאפשרות לכם לבחור בכל דרך וכמעט כל מקום בו תרצו לתפקד. מישהו מעברכם יוצר קשר ומציע עסקה מעניינת. אתם לא טיפוסים של מהמרים. אל תדחו על הסף אבל בדקו את כל העניין עם מישהו שממש מבין בתחום זה. סיכונים והרפתקאות פיננסיות זה לא בדיוק בשבילכם. תופעה קוסמית צופה ומסמלת זיכרונות רומנטיים הצצים מתוך נבכי העבר.

דלי
אתם עושים סדר בתחום החברתי. יש מי שנפלט החוצה וכעת יש מקום לאנשים חדשים להיכנס למעגל החברתי שלכם. למרות עצבות שתוקפת אתכם עקב ההתרחשויות האחרונות, אתם יודעים שכל זה לטובה. כמו כן, הגיע הזמן להוריד את האבק מהמדפים בבית, לזרוק חפצים שכבר אינם נחוצים ופשוט לפנות מקום. זה יום להתחדשות! תופעה קוסמית צופה ורומזת על חסכים במישור הרגשי ובמקביל, על הצלחה חומרית.

דגים
יום שמתאפיין בחוסר מנוחה. בעבודה יש בעיות ואתם נלחמים על מעמדכם. המצב מקשה עליכם להתרכז ובקושי אתם מתמודדים עם המטלות שמצפים מכם לבצע. למרות זאת, אתם מגלים בן ברית במקום מפתיע. שמרו על ראש פתוח וגמישות מחשבתית שתוביל אתכם לכיוון חדש. תופעה קוסמית צופה ומצביעה על חיפוש אחר מודעות עצמית ממישור גבוה. אתם רוצים בטובתו של אדם שלא ממש יודע כיצד למכור את עצמו. אם אכן כך הדבר, כדאי שאתם תהיו אלה אשר מספקים לו את האנרגיה הדרושה.

מחפש מטפל/ת בתחום? באינדקס המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאןעכשיו בקניון אלטרנטיבלי


כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Back to top button