אסטרולוגיההורוסקופהורוסקופ 2022 / הורוסקופ שנתי 2022מזל מאזניים

הורוסקופ 2022 מאזניים / תחזית אסטרולוגיה שנתית מזל מאזניים / הורוסקופ שנתי 2022 מזל מאזניים

ברוכים הבאים להורוסקופ שנתי 2022 מזל מאזניים ותחזית אסטרולוגית שנתית מזל מאזניים לשנת 2022

מצב הכוכבים של מזל מאזניים בשנה הקרובה: המחזוריות האסטרולוגית בשנת 2022 היא מיוחדת במינה. מצב הכוכבים הכללי מראה לנו שצפויים לנו מצבים רבים בהם מידע סותר יתקבל אצלינו ואנו נצטרך להחליט כיצד לנהוג ומה לעשות בכדי להצליח להתמודד עם מצבים מורכבים שעלולים אף לייצר אצל חלקינו מתחים ולחצים (מעבר למצב הרגיל). כדי להתמודד הצורה המייטבית השנה הקרובה עם האתגרים הכנו לך תחזית שנתית מפורטת הכוללת מה צופים הכוכבים מצד אחד… ומצד שני כלים שבאפשרותך להעזר – בכדי להצליח בשנה הקרובה. כאמור, זוהי שנה מיוחדת במידה בה נקודת המזל הקוסמית נמצאת במיקום שיביא ברכה והצלחה לכל מי שישכיל להכניס לחייו מימד רוחני. זו השנה להוסיף לעצמך קריסטל עם תדר מיוחד ואנרגיה רוחנית, להעשיר את חייך ולאפשר הצלחה בשנה הקרובה. זה בידיים שלך!
👈 בהמשך התחזית תוכלו לראות מהו קריסטל המזל השנתי שלך 👉

הורוסקופ 2022 אהבה: בשנה הקרובה צפוי לכם קשר עם אדם שנוהג לחשוף טפח ולהסתיר טפחיים. מצד שני, דווקא המסתורין עושה לכם טוב. יש מי שרומז כי אתם בררנים מדי בכל הנוגע ליחסים אישיים. במקביל, לא נראה שאתם עומדים לשנות משהו. הכוכבים מעניקים לכם ויטאליות ועושים טוב למראכם ולהופעתכם. אז נכון שיופי אינו חזות הכול, אבל גם זה משהו. זה הזמן להשקיע בזוגיות, בעיקר אם מדובר בפרטנר רגיש ופגיע. אל תקבלו את הדברים כמובנים מאליהם. צפויות פגישות רומנטיות שמתנהלות בדרך שונה מזו שתכננתם. קחו בחשבון כי הכוכבים מעודדים פתיחות וספונטאניות. צפויה הצעה שאילו הייתה מתגלגלת אליכם לפני שנה, הייתם קופצים עליה, אך עתה היא איחרה את הרכבת…
בתחום זה מומלץ להעזר בפריסה אישית בקלפי הטארוט

הורוסקופ 2022 קריירה/פרנסה: פגישות עסקיות שתליתם בהן תקוות עלולות להתברר כבזבוז של זמן. נראה כי הצד השני לא ממש סגור על עצמו. דבר מה שהתגלה לכם באורח אקראי מתחיל לככב בחייכם. גם תוכניותיכם עומדות להשתנות עקב כך. מישהו מהלל באוזניכם את הישגיו, אך ככל שאתם מרבים להקשיב לו, כך אתם פחות מאמינים לדבריו. התייחסו למעשיו, לא לדיבוריו. אתם ממהרים להגיב להצעה עסקית שכבר ממבט ראשון נראה כי יש בה פגמים. הכוכבים מעודדים אתכם לעסוק בתחומים שהם מעבר לחיי היומיום. זו תקופה טובה ללימודים והרחבת אופקים. להפקת מפה אסטרולוגית אישית

אופק הזדמנויות על פי נקודת המזל הקוסמית: שנת 2022 מאירה פניה כלפי ילידי מזל מאזניים אשר משברי החיים חייבו אותם להתקפל בפני גורמים גדולים ושגיבי כוח, ואילו השנה נראה כי אופק ההזדמנויות מעתיר עליהם אנרגיות טובות וממוזלות ומפוגג חרדות ופחדים לא מציאותיים. הרוח הרעה עשויה להיעלם כלעומת שבאה. מאידך זו תקופה חלומית עבור אלה מכם שנפשם קצה בפרשיות רומנטיות חסרות תכלית ומעודדת חיי משפחה יציבים ותקינים. לפנויים צפויה הצעה מטריפה הפותחת הזדמנות לקטע רומנטי חדש!

מה לעשות כדי לממש את הפוטנציאל וההזדמנויות בשנה הקרובה: כדי להצליח לממש את ההזדמנויות בשנה הקרובה מומלץ להעזר באנרגיות ובתדר האנרגטי של אבן עין הנמר. אבן עין הנמר / טייגר איי מחזקת גישה חיובית, מפחיתה ביקורתיות ומספקת הגנה עוצמתית מאנרגיות שליליות. כמו כן, אבן עין הנמר מעניקה אומץ, ויש לה השפעה חיובית על קבלת שינויים ולקיחתם למקום טוב. מטפלים רוחניים משתמשים באבני עין הנמר כמקור אנרגטי לחיזוק ביטחון עצמי וביטחון בצדקת הדרך. ניתן לשאת את אבן החן בתיק, או לענוד אותה כתכשיט אנרגטי ייחודי.
למגוון אבני עין הנמר בקניון הרוחניות, לחץ/ צי כאן

אבן עין הנמר לחיזוק ביטחון עצמי וביטחון בדרך, עוזרת להסתגל לשינויים ולמצבים חדשים בקלות

אבן עין הנמר למגוון תכשיטים עם עין הנמר עוד קריסטלים למזל מאזניים

סיכום אסטרולוגיה שנתית 2022: כפי שראינו, הורוסקופ 2022 של מזל מאזניים הוא ייחודי משום שמצב הכוכבים בנקודת המזל מאפשר למצות את מלוא הפוטנציאל שלנו. שנה אסטרולוגית זו צפויה להיות שנה בה הכוכבים מאפשרים לנו למצוא כוחות פנימיים שיאפשרו לנו שינוי חיובי בחיים, יאפשרו לנו להצליח לשרוד משברים ולצאת מחוזקים. זוהי שנת שינוי שבה אנחנו יכולים לבחור כיצד יראה העתיד שלנו!
להפקת מפה אסטרולוגית אישית בחינם

עוד כלים רוחניים להצלחה שהכנו עבורך:


במפות האסטרולוגיות ילידי מזל מאזניים שולטים על הבית השביעי: בית זה מייצג את הזוגיות, כמו גם את השותפויות העסקיות. הכוכב השולט בכם הוא ונוס [בשותפות עם מזל שור] המייצג בכל המפות האסטרולוגיות את נטייתו [או אי נטייתו] של בעל המפה להרמוניה, חביבות וחיבה.
להרחבה בנושא הכנסו למפה אסטרולוגית אישית בחינם לגולשי אלטרנטיבלי – הקישו כאן.


אהבתם? אל תשכחו לשתף עם חברים בפייסבוק, אינסטגרם, וואטסאפ ועוד…

Back to top button