אלטרנטיבלי Collegeלימודי רפואה משלימהקורסים וסדנאות

קורס Iro Shiatsu

מוזמנים להצטרף לקורס קורס Iro Shiatsu - שיטת טיפול ייחודית שפתוחה על יד נעמי גולדברג, מורה בכירה לזן שיאצו, וכוללת מגע (זן שיאצו), תנועה, תבניות אור גאומטריות, ריפוי בצבעים ובקול ויסודות זן שיאצו ורפואה סינית.

Iro Shiatsu היא שיטת ריפוי של מגע מרפא ותנועה נעמי גולדברג במשך יותר משלושים שנות התנסות וחקירה, תוך התבססות על היסודות של זן שיאצו.

בשיטת Iro Shiatsu התאוריות של הרפואה הסינית וחוקי היקום, מוגשים בחיבור מיידי לתהליכים אותם אנו עוברים בגוף, דבר המאפשר להטמיע את החומר הנלמד במהירות וקלות. זהו קורס מקיף ומיוחד בהנחייתה של נעמי גולדברג.


» לפרטים מלאים על הקורס לחצו כאן
» טלפון: 072-2285535

» ליצירת קשר עם נעמי גולדברג
לכל הקורסים לערוץ הוידאו של נעמי


בקורס Iro Shiatsu נלמד:
מגע מרפא
נלמד עקרונות לריפוי ותמיכה במטופלים תוך הפעלת לחץ שווה ומתמשך של תנועה ספיראלית, התמקדות, וכיצד לפעול מתוך מנוחה כדי לייצר תנועה בשדה האנרגטי.

עקרונות אלו מאפשרים ריפוי עוצמתי והתפתחות פנימית בשל השפעתם הישירה על המוח, הלב והתודעה. כשמפנימים אותם לאורך שנת הלימודים, הם נכנסים עמוק לגוף-נפש ומרחיבים את האופן והגישה שלנו לריפוי ותפקוד במערכות היחסים בחיינו.

חיבור לאדמה
עיקרון בסיסי העומד מאחורי זן-שיאצו ו-Iro-Shiatsu, הינו החיבור לאדמה.
כאשר אנו עובדים מתוך חיבור לאדמה, אנו חווים נוכחות שקטה ורחבה. הצ'י של האדמה עולה כלפי מעלה, מגיע ללב, וממנו אל כפות הידיים איתן אנו עובדים. אדמה מאפשרת יצירת חיבור ושקט הנחוצים בתהליך הטיפולי.

מתיחות מרידיאנים
סדרה של שבע מתיחות ייחודיות, דרכן אפשר להטמיע באופן חוויתי חלקים נכבדים מהתאוריה הנלמדת בקורס. נלמד איך ליצור גמישות ברגע, ונחווה מידי שבוע את הקסם המתרחש כשמוסיפים למתיחה התכוונות בצבע, תבנית אור וכו'.

שעון ביולוגי בתנועה
פיתוח ייחודי של Iro Shiatsu הינו הבנת מערכת היחסים בין מרידיאנים השונים. נלמד כיצד הם תומכים ומשפיעים אחד על השני ואיך ניתן להעצים את התהליך הטיפולי מתוך הבנה זו.

מערכת אפיקי הרוחב (Zones)
מערכת זו מאפשרת יצירת מימד נוסף, דיוק ומיקוד בבחירה של הפעלת ההשפעות של תהליך הטיפול.

עזרה ראשונה דרך קצוות מרידיאנים
קצוות המרידיאניים מכילים את האור הרב ביותר ולכן יכולים להוות כלי פשוט ורב עוצמה לעזרה ראשונה. כמו בעץ, בו רוב העלים מסודרים בהיקף, קצוות המרידיאניים מהווים שער עוצמתי לריפוי אם נביא אליהם את האור הנחוץ לתהליכי החיים,

התכוונות דרך שילוב צבעים ותבניות אור
זהו אחד הנושאים המרכזיים של ה- Iro Shiatsu. שילוב ממדים אלו מתוך התכווננות במהלך העשייה הטיפולית, יוצר מכפיל כוח בעל עוצמה שלא תתואר על יעילות ומשך הריפוי.

פרקי בסיס ברפואה סינית – חמשת האלמנטים, ששת השכבות, המרידיאניים המיוחדים.

מפגשים בטבע – במהלך שנת הלימודים, נצא לשני סופי שבוע בטבע. השילוב של הנוף הפתוח, ההימצאות בחבורה אורגנית בשילוב עם עבודת עומק, מייצר אפקט פנימי עמוק, שילך איתכם לכל מקום לאורך זמן רב.

כמו כן, לאורך השנה אנו לומדים את חוקי הקוסמוס כפי שהם משתקפים בגוף ובכלים של מגע ונחווה כיצד לגשת לאדם במנחי הגוף השונים (גב, בטן, צד, ישיבה), כשהמטרה, היא להגיע לנוכחות שקטה וחיבור, המאפשרים השפעה והשראה באמצעות תודעה והתכוונות בלבד.

במקביל נמזגים פנימה עקרונות Iro-Shiatsu שעובדים עם חוקי היקום של אחדות. אנו פועלים על פי חוק ההדהוד, בו מתמקד המטפל בגופו שלו, כשיקוף לאדם בו הוא רוצה לטפל. בכך מתאפשרת הגשת ריפוי מידי וחיבור אל מרחב צומח אצל המטופל. יכולת זו מגיעה ממישור הלב, בו אנו חווים את האחדות השורה בכל.

על מנחת הקורס – נעמי גולדברג:

אני נעמי מורה ומטפלת בזן-שיאצו למעלה מ 30 שנה.
כשפגשתי את דרך הריפוי של זן-שיאצו, התמסרתי כולי והיה לי ברור שבזה רוצה לעסוק בחיי.

במהלך השנים נפתח בה ערוץ הריפוי באמצעות צבעים ותבניות אור שהשתלבו בטבעיות בקורסי הזן-שיאצו שלימדתי במהלך למעלה מחצי יובל.

כשהיא התחילה ללמוד זן-שיאצו ביקשה להכיר לעומק את הרפואה הסינית והאופן בו היא מתבוננת על העולם. ניג'ל, המורה היקר שלה, הסביר בעדינות שביפן, תלמידי זן-שיאצו אינם נחשפים לתאוריה לפני סיום שנתיים ראשונות של לימודים.
כמורה, מהרגע הראשון, היא עובדת עם תלמידיה על החיבור. להיות בתדר גבוה ובנוכחות ולאפשר לצ'י לזרום דרכם.

מתוך הידע שעובר דרכה וקיבל הוכחות מדהימות באפקטיביות שלו, ב-18 שנים האחרונות, נוצר שיאצו במימד אחר – Iro Shiatsu והנכם מוזמנים ללמוד את שיטת הטיפול המדהימה הזו.


לפרטים מלאים על הקורס לחצו כאן
» טלפון: 072-2285535

» ליצירת קשר עם נעמי גולדברג
לכל הקורסים לערוץ הוידאו של נעמי


Back to top button