הורוסקופ יומי

הורוסקופ יומי: אסטרולוגיה יומית 06-10-2019

תחזית אסטרולוגית יומית למזלות – הורוסקופ יומי

טלה
מהלך בעל אופי אישי חשוב תופס תאוצה. שילוב של קשרים אישיים ועסקיים יניב הצלחה מפתיעה. עליכם ללמוד נושא חדש על מנת להעלות את רמת הידע שלכם בתחום שאינו קשור למקצוע. המזל מאיר לכם פנים, אל תתייאשו גם אם נדמה לכם שחלה נסיגה בתחום הרגשי. הפנימו את הרעיון אשר לפיו אדם נאור רוכש את ניסיונו בתקופות של בכי ואילו הצחוק מסמל את ניצחונו על החושך.


מיוחד לגולשי אלטרנטיבלי: ידעת שלכל מזל אסטרולוגי יש קריסטלים אנרגטיים שיכולים לעזור למימוש עצמי, הגשמת משאלות והתגברות על קשיים?
רוצה לדעת איזה קריסטלים מתאימים למזל האסטרולוגי שלך? לחץ לבחירת מזל


שור
במהלך היום אתם נתונים למצבי רוח מתחלפים וסובלים לא מעט. אם אתם רוצים לשפר את המצב אין ספק שדרושה לכם שיחה עם מישהו שתוכלו להעריך ולבטוח בו במידה רבה. בסוף היום צפויה יציאה לבילוי לא שגרתי, מה שיעלה את מפלס האנרגיה. למרות שאתם לא ממש ב'שיא הכושר', צפויה לכם הנאה מרובה. הפנימו את הרעיון אשר לפיו אין להתחיל דברים חדשים ובעלי משמעות, כל עוד נמצא הוויכוח בעיצומו – יש ליישב אותו תחילה.

תאומים
יום טוב לכול מה שקשור ליצירה. אתם מרגישים את הכישרון פורץ מכול עבר. יש אפשרות ליישם רעיונות עליהם אתם שוקדים כבר הרבה זמן. זה עיתוי מתאים להרשים אנשים מבחינה אישית ומקצועית. כדאי להתארגן מראש לקראת היכרות חדשה בעלת פוטנציאל רומנטי. ההישגים יתחילו לזרום אליכם החל מן הרגע בו תרככו את עמדתכם ותתחברו עם הפן העדין באישיותכם.

סרטן
תחילת השבוע מסמלת ימים מלאים ועמוסי פעילות. הגיע הזמן לוותר על חלק מהחלומות ולנחות על קרקע המציאות. התייעלו, המעיטו בשיחות טלפון והתחילו להתמקד. נצלו עד הסוף את היכולת המעשית שלכם ותנו אפשרות גם לאנשים אחרים לבצע חלק מהמטלות המתחייבות מהמצב בשטח. האנרגיות הקוסמיות תובעות מכם לעשות שימוש בכישרונכם היצירתי, אל תבזבזו את אשר טבוע בטבעכם האמיתי.

אריה
הצלחתם להשלים פרויקט שעליו עמלתם תקופה ארוכה למדי. זה הזמן להאט את הקצב ולהירגע במקצת. מספר נושאים העומדים על הפרק יזכו לדחיפה בעקבות שיתופי פעולה עם אנשי בעלי סמכות. אלה שיצאו אל הפועל – יניבו תוצאות משביעות רצון. עם זאת, כדאי לקחת בחשבון כי יש מעצורים עדיין ואסור לקחת שום דבר כמובן מאליו. ככל שתרחיבו את פעילותכם בעולם הרוחני, כך גם ילכו ויתפחו האוצרות השמורים עבורכם בעולם הגשמי.

בתולה
חשוב לקחת את העניינים לידיים ולא להיגרר אחרי אנשים שמנסים להכניס אתכם לפינות שאינן נוחות לכם. בעיות בעבודה יכולות להתעורר ולהתלקח בגלל תחרות ויריבות סמויה. הפעילו את הכישרון הדיפלומטי שלכם על מנת למנוע מהרגשות הסוערים להביא למצבים קיצוניים שאין מהם דרך בחזרה. כל סיום הוא רמז לתחילתה של פרשייה חדשה. אין טעם לשחזר את אכזבות העבר.

מאזניים
יום מוזר. מגמות לא מוגדרות מתפתחות וגורמות לכם להתבלבל. קיימת תקיעות במישורים מסוימים מול התפתחות במישורים אחרים. עליכם להפעיל יצירתיות וחוש הומור כדי לשרוד את היום הזה. בתחום האהבה עליכם לגלות העזה וקצת חוצפה. רק כך תוכלו להתקדם. תגרמו לדברים להתרחש ותפעילו יוזמה. יהיה נחמד. הרקיע מבשר על ידיעה מרנינה שתושמע באוזניכם כבר בימים הקרובים.

עקרב
יום עמוס. אתם לוקחים על עצמכם יותר מידי. צפויות בעיות בתקשורת בגלל קטעים של עייפות. אל תתחייבו לשום דבר ארוך טווח. עליות וירידות רגשיות צפויות לאורך היום. בערב, שיפור במצב הרוח. ערב שלוו ורגוע זה בדיוק מה שדרוש לכם. אז צאו מהלחץ. אין מה לדאוג. אתם מצליחים להתגבר על הקשיים, המשיכו להאמין בעצמכם. הרקיע מצביע על אישיות רבת עוצמה הצפויה להתייצב לצידכם.

קשת
יום בסימן חברתי. יש לכם מצב רוח חיובי. אתם מתחילים את השבוע בתחושה אופטימית. אתם מרגישים נוח להציע הצעות וחידושים בתחום העבודה. אתם מלאי אנרגיה וכל מה שתתחילו יצליח למצוא את הכיוון הנכון. יום מתאים לתפוס שיחה עם הבוס ולהסביר לו עד כמה אתם חשובים למערכת. גם בבית, זהו עיתוי מתאים לבילוי משותף. אם יש לכם בן זוג קבוע, הערב זה זמן לחגיגה. הרקיע קובע כי גישתכם אל המציאות מושפעת מהרהורי הלב ולא מקולו של ההיגיון. אגב, לא שזה רע.

גדי
הגיע הזמן להשתחרר קצת ולא לקחת את החיים ברצינות תהומית כל כך. יפה שאתם אחראים ורוצים להצליח. יש גם מקום לגלות את הילד הפנימי. תרשו לעצמכם להיות קצת יותר פתוחים גם לדעות של אחרים וגם להתנהגות שונה ממה שאתם רגילים. אתם עשויים למצוא את עצמכם מופתעים לטובה. אל תתעצלו ואל תירתעו לנסות דברים חדשים. הרקיע מעודד אתכם לפזר חיוכים לכל עבר ולהשקיע ביחסי ציבור ולא בעקרונות.

דלי
מצבו המשובב של כוכבכם אוראנוס קובע כי לפנויים ולפנויות שביניכם צפוי יום מרתק. מסגרת העבודה מפגישה אתכם עם אנשים מעניינים. קשר עסקי שמתחיל בטון מינורי עשוי להתפתח ללהבה רומנטית גדולה. המשיכו לנהוג בידידות ואל תפעילו לחצים, במיוחד לא כלפי ה'אובייקט' שבו אתם מתעניינים. נטרלו את הדחף לשלוט בקצב ההתפתחויות והפנו אותו לכיוונים אחרים.

דגים
תופעה קוסמית מבשרת על יום אינטנסיבי מאוד ורומנטי. אתם עושים המון דברים טובים ויש מי שמעריך את המאמצים המושקעים. אל תנוחו על זרי דפנה. המשיכו את העשייה הברוכה. ענייני כספים מעסיקים אתכם. אתם מתכוננים לאירוע חשוב ועלולים למצוא את עצמכם מבזבזים סכומי כסף לא קטנים. היזהרו לא להגזים. האינטואיציה שלכם אינה נופלת מהגיונם הקר של אחרים. צפויה לכם שיחה עם מקצוען שיש לו מה ללמוד מכם.

מחפש מטפל/ת בתחום? באינדקס המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאןעכשיו בקניון אלטרנטיבלי


Back to top button