הורוסקופ יומי

הורוסקופ יומי: אסטרולוגיה יומית 07-08-2019

תחזית אסטרולוגית יומית למזלות – הורוסקופ יומי

טלה
זה יום טוב בו אתם עושים חשבון נפש נוקב עם עצמכם אך הבעיה היא שאתם מחמירים יותר מידי. אנשים חדשים נכנסים לחיים שלכם הודות ליוזמה שאתם נוקטים. במקום לקחת את העניינים בקלילות ולהגביר את ההערכה העצמית, אתם נוטים לביקורת ולמציאת ליקויים ב'ביצוע'. חבל על בזבוז האנרגיה. נסו לשנות את הדפוס. הרקיע קובע כי ניחנתם בכוחות ריפוי על טבעיים וכי עליכם לעשות בהם שימוש.

שור
אתם זקוקים לקשר הרבה יותר ממה שאתם מוכנים להודות. מישהו שינסה להתקרב אליכם וידע כיצד לעשות זאת, יזכה ביחס מלכותי של ממש. אל תיקחו על עצמכם את האחריות לבעיות של אנשים אחרים. במידה ואתם נקלעים לשיחה כבדה ושלילית- קחו מרחק. הרקיע קובע כי עליכם ליטול סיכונים בהימורים בכל תחומי החיים. בילוי ספונטאני בערב צופן בחובו הפתעות רומנטיות.

תאומים
אתם יכולים לבחור בין ללכת על כל הקופה או לא לנסות בכלל. האפשרויות שלכם רבות אבל אף אחד לא יכול להחליט במקומכם, וגם לא לבצע את הפעילות הדרושה כדי להוות חלק אינטגראלי מחיי החברה סביבכם. הקפידו לאזן בין הצד הנשי לצד הגברי. אם קשה לכם- השתמשו בתמיכה של חברים. ומה בנוגע לנופש בקיץ הזה? הכי טוב בשבילכם זה להפליג אל תוך הלילה, עם המון דילוגים קלילים ממקום כזה אל אחר. אפשר לסמוך עליכם שתוך זמן קצר תכפילו את מבחר מכריכם. עבורכם, נופש ללא נסיעות – הוא כמו בריכה בלי מים. מילות מפתח: תקשורת טובה וקסם אישי.

סרטן
יותר מידי אנשים מתערבים לכם בחיים ומייעצים לכם מה לעשות. תופעה זאת מרגיזה אתכם מאוד כיוון שמטבעכם, אתם שואפים לעצמאות. יש לכם אפשרות לנטרל לחלוטין את אותם גורמים אבל אין צורך לעשות זאת באגרסיביות. כדאי לספור עד עשר לפני שאתם מגיבים. חבל לעורר סכסוך עם מי שדורש את טובתכם אך אינו יודע איך לעשות זאת בדרך הנכונה. זכרו כי לפעמים צריך לנקוט בשיטות עקלקלות ופתלתלות שאינן מתיישבות עם המוסכמות החברתיות. תחכום אינו חייב להתפרש כערמומיות.

אריה
יש עליכם יותר מידי עומס ואתם פשוט צריכים מנוחה. חלק מהזמן הפנוי יש להקציב לפעילות שתיתן לכם הזדמנות להיות לבד או בקבוצה תוך כדי מילוי המצברים הנפשיים. שנו את ההרגלים. לא יתכן שתשימו את עצמכם כל הזמן אחרונים ברשימה. מישהו דורש מכם לוותר על דבר מה תמורת הסכמתו להצעה שהגשתם לו. נראה כי אין לכם סיבה לסרב. הרקיע רומז כי השקעות מקוריות ובעלות השראה, נושאות פרי.

בתולה
היום אתם מרגישים תחת התקפה ולא מבינים מה קרה לאווירה הנעימה שהייתה ונעלמה כאילו בן רגע. חוסר תקשורת ואי הבנות ילוו את היום הזה. יש לכם היום הזדמנות לחפש דרך להוציא את הכעסים כלפי חוץ ולא להפנים אותם, כפי שאתם רגילים לעשות. מבחינה רגשית אתם כמו ילד קטן שזקוק לחיבוק וליטוף. כדאי שתמצאו כתף ואוזן קשבת ושפכו את הלב. הרקיע מנבא הצלחה חומרית בעקבות ניהול נבון של משא ומתן.

מאזניים
אנשים שאתם מחבבים מהווים מטרה לדאגות שלכם. נסו לתת עצה מבלי להעביר ביקורת. אם לא תשמרו על גבולות ברורים, צפוי עימות. העבודה, אף היא נושא שמדאיג אתכם כרגע. אתם חשים אי יציבות. התאזרו בסבלנות ואל תפעילו לחצים. אתם זקוקים למשימות ואתגרים בתחום האישי. מצב זה גורם לאי שקט פנימי. הרקיע מבשר על התאהבות בעלת עוצמה, כמו גם על משיכה מגנטית אל אדם מקסים.

עקרב
אתם מתמקדים בבזבוז כספים ובצבירת חפצים כדי למלא איזה חלל שאתם חשים. זאת כמובן לא דרך להתמודד עם בעיות וטרדות. בני הזוג אינם עומדים בציפיות? נסו לנהוג בשיקול דעת ולא לקלקל את ההתקדמות שהושגה במאמצים רבים כל כך. למחשבות שלכם לא תמיד יש בסיס מציאותי למרות שיש לכם הרגשה שאתם יודעים הכול. הרקיע רומז על רגשות הזקוקים לביקורת מצד ההיגיון. אתם לא ממש חייבים להשביע את רצון כל העולם ואשתו. זכרו זאת היום כאשר תעלה הצעה שאינה לרוחכם.

קשת
מידע שגוי שמגיע אליכם גורם לכם להיגרר לוויכוחים מיותרים ומריבות מיותרות. בעבודה אתם חווים תסכול וגם בן/ת הזוג לא מבינים מה בדיוק עובר עליכם. מה שנחוץ לכם זאת עבודת מודעות וביסוס הביטחון העצמי. השינוי שישפר לכם את ההרגשה הוא פנימי. ערפול המחשבה שמאפיין את הרגשתכם היום יעלם לפנות ערב. הרקיע מזהיר מפני אי-הבנה העלולה לעורר מריבת אוהבים.

גדי
נראה כי אתם צפויים להשתתף באירוע מעניין במיוחד. למרות שהחיים שלכם די מסובכים כרגע, אתם מצליחים לתפוס 'פסק זמן', להתרכז בהווה וליהנות כמו שצריך. איך לא חשבתם על זה קודם? השאירו את המחשבות הכבדות לזמן אחר. אווירה של קלילות תעביר לכם את הלילה בצורה הטובה ביותר. ומה בנוגע לנופש בקיץ הזה? אתם זקוקים למקום נופש הכי אופנתי, כזה שפשוט לא יורד מהכותרות. מקום בסטייל, אבל לא יותר מדי משוגע. מקום שהסלמון והקוויאר נוטפים טריות ואיכות, ולא סתם איזה תחליפים זולים.

דלי
זהו יום בו אתם לומדים להעריך מחדש את הסבלנות שלכם שעומדת על קצה הגבול. בעיות מסוג מאוד מסוים גורמות לכם למחשבות על עזיבה למקום אחר. נסו ללמוד להתעלם מדעתם של אחרים עליכם, בעיקר בעלי אינטרסים מובהקים. מישהו שבשמו מופיעה האות ר' רוצה בקרבתכם אולם אינו יודע איך לעשות זאת בדיפלומטיות. גלו ערנות! הרקיע מעודד החלטיות המביאה לניצחון, ודוחה את הגישה ההססנית.

דגים
חוסר שקט מאפיין יום זה. אתם בציפייה לקראת הבאות ומתקשים להעביר בנחת את השעות. אתם מרגישים בתוך מערבולת וקשה לכם לחיות עם התחושה שלא הכל נמצא בשליטה. נסו לתפוס מרחק ולבחון את הדברים מהצד. גישה כזאת תיתן לכם פרספקטיבה נכונה יותר ותאפשר תכנון נבון של דרכי פעולה אפשריים. הרקיע מבשר על הישגים בתחומים הדורשים דמיון והשראה. לכו עם האינטואיציה הפנימית שלכם.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button