הורוסקופ יומי

הורוסקופ יומי: אסטרולוגיה יומית 12-09-2019

תחזית אסטרולוגית יומית למזלות – הורוסקופ יומי

טלה
אתם נוקטים יוזמה חדשה בכול מה שקשור לחיי האהבה והזוגיות. נדמה לכם שאתם פותחים דף חדש אבל זה כלל לא בטוח. אתם תלויים עדיין יותר מידי במישהו קרוב עליכם שמפעיל עליכם לחץ מכוון. לא היה מזיק לברר בצורה מפורשת את עמדתו של הצד השני, כדי לחסוך לעצמכם בזבוז אנרגיות. מסר רוחני יומי רומז כי אסור לשותפות ממושכת לקפוא על שמריה, וזאת גם אם מדובר בשותפות בתחום שבינו לבינה.

שור
אתם מתקשים לשמור על גבולות ומוצאים את עצמכם אומרים "כן" במצבים בהם הייתם מעדיפים לומר "לא". איזו מין חולשה פנימית תוקפת אתכם היום ואין לכם את היכולת להתמודד עם כול מיני אנשים סביבכם שמנצלים את ההזדמנות להשיג את שלהם, גם בדרכים מניפולטיביות וכוחניות. מסר רוחני יומי רומז כי יש לגלות גמישות, הרמוניה ופייסנות וזאת גם אם נדמה שאחרים נוהגים בחוסר היגיון.

תאומים
כוכב מרקורי השולט בכם סופג אנרגיות חושניות ומסעירות. סוף סוף, אתם מתחילים ליהנות מהשינוי שעברתם לאחרונה. קשר רומנטי מגיע לשיאים חדשים. לפנויים- הימנעו מלחצים. צאו לבלות כמה שיותר וגלו אופטימיות. מישהו מזמין אתכם לאירוע שלא ממש בא לכם להשתתף בו? אל תפעלו באובססיביות ושיקלו כל עניין לגופו. אל תניחו לצדקנים לחצוץ ביניכם לבין אהבתכם. תמיד יימצא אדם שישמח למתוח ביקורת על צעדיכם.

סרטן
פתאום אתם מתגעגעים למישהו שכבר לא נמצא בתוך החיים שלכם. מומלץ לסגור את המעגל על ידי פגישה יזומה בה תוכלו לומר את מה שיש לכם. למרות שאתם מרגישים נבוכים, צרו קשר ובקשו להגיד את מה שהיה צריך להיאמר כבר מזמן, ללא הפרעות. לא רק שיקשיבו לכם אלא בכך תביאו להקלה לשני הצדדים המעורבים. צפויה התרוממות רוח והתענגות על הקיים, מבלי להתפלסף עם תוכניות לטווח הרחוק.

אריה
חבל שאתם לוקחים כול דבר ללב. אפשר בהחלט להפסיק לסבול ולהתייחס לאירועים היומיומיים בצורה שקולה ובוגרת יותר. ממילא את מה שלא ניתן לשנות, כדאי להעביר. אם זה לא בא לכם באופן טבעי אתם יכולים ללמוד טכניקות שיקלו עליהם להתמודד עם אכזבות. זה חיוני לתפקוד טוב יותר מבחינה פיזית ורגשית כאחד. שיהיה בהצלחה. גורם חיצוני ירעיף עליכם מכול טוב. במקביל, מומלץ לכם שלא לשחק את משחק הקשים להשגה.

בתולה
בא לכם לצאת מהמסגרות היומיומיות ולהתנסות במצבים חדשים. הצורך בריגושים והרפתקנות מעיב על החלקים הטובים שאתם נהנים מהם ואולי פה ושם, מתקבלים כ"מובן מאליו". אל תאשימו את עצמכם בכפיות תודה ומצד שני, עשו סדר במחשבות. אתם יכולים למצוא עניין חדש ומאתגר ומצד שני יכולים לאבד את מה שיש. אז במה אתם בוחרים? המזל הטוב תלוי בגישה מעשית, יציבה, רגועה, הולכת בתלם, גשמית ושקולה.

מאזניים
במפגשים עם דמויות בעלות השפעה, אתם משאירים רושם טוב במיוחד. העניינים יצליחו לכם הודות למקוריות, מרדנות וחריגה מהמוסכמות. לפנויים צפוי ערב מוצלח. נצלו את אווירת הרומנטיקה. תנו דרור לדמיון וליצירתיות. אלה תכונות שפותחות לבבות וגם תורמות לאיכות קשרים אישיים קיימים. מאידך, די עם הביקורתיות והלחץ. אתם זוכים בחסותו של אדם שלא תליתם בו תקוות. מכאן ואילך תצטרכו להוכיח לו כי אתם ראויים לאמונו.

עקרב
אתם אולי יודעים להתמקח בשוק אבל כשזה מגיע לחיים האישיים, קשה לנהל איתכם משא ומתן הוגן. הזמן לא עוצר מלכת וכדאי שתחליטו על סדר עדיפויות ותקפידו על עמידה בלוח הזמנים. אולי זה עניין של הרגל אבל אתם מעבירים מידע חלקי לסובבים אתכם, שעלולים להשתמש בו בצורה הגרועה ביותר. שמרו על דיסקרטיות. הרקיע מבשר על הצלחה הקשורה בילדים או בזיכרונות העבר.

קשת
שינוי הדרגתי מתאים לכם יותר מאשר צעד דרסטי של 'לשבור את כל הכלים'. תזרמו לכיוון שנראה לכם נכון. תבררו כמה שיותר פרטים לגבי כל אופציה שעולה על הפרק. אל תגררו למקומות שלא ממש מעניינים אתכם אלא מהווים המלצה של אנשים אחרים, ואל תתפתו לקטע של רגשות אשמה. פשוט חבל על הזמן. הרקיע מבשר על התחלה חדשה הנובעת ממניעים רגשיים.

גדי
הניצחון בסיבוב הראשון מניע אתכם להתייחס ביתר אצילות וסלחנות כלפי האנשים המעורבים, בעניין שגרם למחלוקת. אל תתנו לעצמכם להיכנס ל'שדה מוקשים' רק בגלל שאתם מרחמים על היריבים. מגיע לכם יחס של כבוד ומי שלא מתייחס בצורה הוגנת לחבריו, שלא יתפלא שיקבל את אותו היחס בחזרה. הרקיע מבשר על מצב של מזל יותר משכל או על הצלחה שאינה מתוכננת.

דלי
אכזבה צפויה במישור הזוגי. אתם כל כך נדהמים לשמוע את הנאמר עד שאין לכם מה להשיב- אירוע נדיר בפני עצמו. נראה שהבועה הרומנטית עלתה על שרטון. גם אם נדמה לכם שזה נגמר, אמרו לעצמכם, שכל סוף, הוא התחלה חדשה. עכשיו הזמן ללקק את הפצעים ולחכות קצת שהפצעים יגלידו. אל תשבו בבית לרחם על עצמכם יותר מידי זמן. הרקיע מעודד תקופת לימודים איכותית, מפרה ומרחיבת אופקים.

דגים
כדאי שתתחילו להוריד עכבות וליהנות ממה שקורה סביבכם. יופי של יום עם המון התרחשויות חיוביות. אל תגבילו את עצמכם בשום תחום. פשוט תזרמו ותגלו שהדברים מסתדרים מצוין במיוחד כאשר מצליחים להוריד את מפלס המתח. יום מתאים לבילוי. יש סיכוי לרומן עם מישהו שאינו שייך כלל לסביבה הטבעית שלכם. קחו את הזמן. לאט לאט. הרקיע צופה מצבים לפיהם אסור להניח לרגשות למשול במעשים.

Back to top button