הורוסקופ יומי

הורוסקופ יומי: אסטרולוגיה יומית 13-04-2019

תחזית אסטרולוגית יומית למזלות – הורוסקופ יומי

טלה
צפויים חילופי אישים בתחום החברתי. היכרויות חדשות פותחות לכם דלתות לכיוונים לא צפויים. יש מישהו חדש, ייחודי ומרתק שמאוד מוצא חן בעיניכם ואתם מחכים להזדמנות להתקרב. שעת הכושר תגיע. צריך רק לגלות ערנות. הנטייה הטבעית שלכם לאימפולסיביות ולגישה ישירה- תשתלם. למשיכה ולמגנוט של אנרגיות רוחניות, שלבו גוונים סגולים בלבושכם.

שור
יום ידידותי. המזל מאיר לכם פנים. התחושה היא שדברים שהיו 'תקועים' מתחילים להיפתח. תידרש מכם יכולת התארגנות מהירה. כדאי לגלות ערנות כלפי מצבים ואנשים שאינכם נתקלים בהם על בסיס יומיומי. קחו יוזמה. הזדמנויות כאלה לא מגיעות כל יום. יש סיכוי ליישר את ההדורים עם אדם שרבתם עימו. הרקיע מעצים את כישוריכם היצירתיים, כמו גם את קשריכם עם בני מזל דגים.

תאומים
נמאס לכם להקריב ולוותר לאחרים. בדרך כלל, זה בא לכם בטבעיות אבל היום הגיעו מים עד נפש. עליכם להתמודד עם המציאות המשתנה ולהתאים את עצמכם למצבים החדשים. גלו אסרטיביות. הגיע הזמן לקבל החלטות לא קלות. נקודת ההכרעה תושפע מניתוק יחסים עם אדם שהיה חלק בלתי נפרד מחייכם עד לאחרונה. תתבקשו לתת תשובות לעניינים דחופים. הרקיע רומז על הצורך לתרגם ערכים רוחניים למונחים של עשייה.

סרטן
כדאי לפעמים לרענן את הדעות הישנות שלכם בנושאים יומיומיים. אין אלה עניינים עקרוניים . אין טעם להסתכסך עם בני הבית ולהוציא כל כך הרבה אנרגיה שלילית. ידידות חדשה ומפתיעה מתפתחת עם מישהו שבשמו מופיעה האות חית, למרות שהרושם הראשוני אינו חיובי במיוחד. תכונה כלשהי שבעבר חששתם לחשוף, הופכת למשהו שאפשר לשוחח על אודותיו. אם תביטו סביבכם, תגלו אנשים רבים הנמצאים איתכם באותה סירה עצמה.

אריה
אתם מבקשים תמיכה וסימפטיה במקומות הלא נכונים. לא פלא שאתם מתאכזבים ואפילו כועסים. הבעיה העיקרית היא שמצד אחד אתם נותנים עם כל הלב, ואילו לאנשים אחרים אתם סוגרים את הדלת בפרצוף. באמת שהגיע הזמן לעשות סדר בעניינים ולהחליט אחת ולתמיד שגם לכם מגיע. הפנימו את הרעיון לפיו מצב של אושר ושל שפע דומה לגינה פורחת אשר לצד הצמחים הטובים גדלים גם עשבים שוטים.

בתולה
הצלחתם להשתחרר מהמועקה ואתם הולכים לחגוג בגדול. יש לכם כמה רעיונות חדשים ומקוריים שהחלטתם לבצע בהקדם. התחושה של פתרונות אפשריים למה שמציק לכם כבר זמן רב, מעלה את מפלס מצב הרוח. העיקר הוא שתמשיכו במומנטום ולא תתייאשו מהר. הדרך ארוכה! מתאים לכם הערב לצאת לבלות עם חברים. אל תוותרו על כך! הפנימו את הרעיון לפיו הארה רוחנית פירושה לא להיות אדישים לגורלם של זרים, ולא להעדיף את טובתם של קרובים.

מאזניים
יהיו מי שלא יאהבו את העוקצנות שאתם מפגינים לאחרונה. מצד שני, צפויים לזרום גלים של חיבה מצד אלה שעוררתם הד בליבם. יש לכם צורך בהרבה תשומת לב. תופתעו לגלות מאיפה תגיע עזרה. אל תשכחו את אותו אדם בפעם הבאה כשהוא יזדקק לכם. למרות היות העזרה בלתי צפויה, קבלוה ללא היסוסים וללא בררנות. הנומרולוגיה מעודדת אתכם למגורים ולנסיעות בבתים ובמכוניות שמופיעים בהם המספרים [על פי הסדר]: 6, 3 ו 9.

עקרב
אתם משקיעים הרבה רגש ומאמץ בזוגיות. התוצאות עדין רחוקות מלהשביע את רצונכם אך יחד עם זאת יש התקדמות. אל תלחצו יותר מידי ותנו לדברים לזרום בקצב טבעי. הצלחה רומנטית תלויה בנסיבות ובעיתוי ולא רק בכם. יחד עם זאת, הקפידו על תקשורת פתוחה וזורמת ואל תתביישו לשאול מה בדיוק מצפים מכם. הרקיע צופה מצבים של הישגים וניצחונות. הוא רואה באופק מסע ניצחון. הרקיע בא לרמוז על הבסת יריבים.

קשת
אדם שאתם סומכים על שיקול דעתו, מוסר לכם חוות דעת הקשורה באדם אחר. כדאי שתסמכו על שיפוטו ולא על מראה עיניכם. אתם מגלים צד חדש אצל מישהו שמקורב אליכם מאוד ומופתעים לחלוטין. בעיקרון, יום מוצלח מבחינה תקשורתית עם הסביבה. להרגשה טובה ולפריצת סכרים נפשיים, אל תהססו ללבוש בגדים המכילים את כל צבעי הקשת. הנומרולוגיה מעודדת אתכם למגורים ולנסיעות בבתים ובמכוניות שמופיעים בהם המספרים [על פי הסדר]: 3, 6 ו 9.

גדי
לא הייתם זקוקים למלודרמה גדולה שתתרחש כדי להבין שאתם משמשים 'כלי משחק' בידי מישהו אחר. אבל מאחר וקרה מה שקרה, ממילא הסידור הקודם בו נאחזתם בכוחות עליונים, נשבר ועכשיו ניתן לכונן סדר חדש שמתאים לכם יותר. נסו להתייחס לכל מה שקורה בתחום הזוגי כאל שעשוע ולא כאל עונש. קלילות היא מילת המפתח לעתיד טוב יותר.

דלי
אתם מבלים יום נחמד עם אנשים שאתם ממש אוהבים. מצב הרוח משופר במיוחד ושוב, בפעם המי יודע כמה אתם מגיעים למסקנה שעליכם להקפיד באופן מיוחד על בחירת הסביבה החברתית שלכם. צפויה השתתפות בכמה אירועים גדולים למדי אליהם תוזמנו. אם אתם מתקשים בקבלת החלטות משמעותיות, שלבו גוונים צהובים בלבושכם. הנומרולוגיה מעודדת אתכם למגורים ולנסיעות בבתים ובמכוניות שמופיעים בהם המספרים [על פי הסדר]: 11 ו 22 או צמצומם למספרים 2 ו 4. [ויש האומרים, 7]

דגים
חבל שאתם מסתירים את הרגשות שלכם. יש מי שרוצה לפייס אתכם ולרצות אבל בעצם, בגלל המסתוריות שאתם מתעטפים בה, לא כול כך ברור מה אתם רוצים באמת. יש לכם את היכולות להתבטא בצורה נעימה ולהעמיד את הדברים על דיוקם. בן/ת הזוג יפתיע בהצעה לבילוי יוצא דופן. גישה של יצירתיות וגמישות תחולל פלאים. לזרימה טובה של אנרגיה רומנטית, אל תהססו להאיר באור וורוד את חדר השינה שלכם.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button