הורוסקופ יומי

הורוסקופ יומי: אסטרולוגיה יומית 14-05-2019

תחזית אסטרולוגית יומית למזלות – הורוסקופ יומי

טלה
העייפות שמשתלטת עליכם היום נעוצה בגורמים רגשיים. אל תחפשו שלמות. כדאי ללמוד להסתפק במה שיש ולהפיק את המקסימום. אל תצברו כעסים וטינות כלפי חברים. זאת טעות לחשוב שמישהו צריך לדאוג לחיים שלכם. קחו יוזמה ואל תחכו להצעות שיזרמו אליכם רק כדי שתוכלו לסרב. זה הזמן להתמקד בעניינים העוסקים במימוש העצמי שלכם, ולהניח לאחרים לדאוג לעצמם.

שור
מידע שמגיע אליכם ביחס למישהו שהיו לכם כלפיו כוונות רומנטיות, מביך אתכם. זה עדיין לא הופך את אותו אדם לאפס. מומלץ לקחת זמן כדי להירגע מהפער שנוצר ואחר כך לבדוק לגופו של עניין. אף אחד, חוץ מכם, לא מאיץ ולא מלחיץ. אתם תקבעו את לוח הזמנים להידוק הקשר, אם בכלל. זה הזמן להתמקד בענייני הבית והמשפחה, מבלי להתפתות להצעות קוסמות אך הרפתקניות.


מיוחד לגולשי אלטרנטיבלי: איזה קריסטלים מתאימים למזל האסטרולוגי שלך? לחץ לבחירת מזל


תאומים
מישהו מבני הבית מתנהג בצורה לא טבעית ומושך את תשומת לבכם. נסו לברר בצורה דיסקרטית מה קורה ולהציע עזרה ומילת עידוד. המצב החברתי והרגשי של אותו אדם דורש שינוי בגישה. יש לכם הזדמנות של ממש לראות אצל מישהו אחר, תהליכים דומים למתרחש בחיים שלכם. דברים שרואים ממרחק מקבלים פרופורציה שונה. צפויים לכם רגעים של פינוקים ואושר, אך הכול צריך להיעשות בתוך המסגרת ועל-פי הכללים המקובלים.

סרטן
אתם לומדים להשתמש בכוחות הפנימיים שלכם- לטובתכם. אל תתנו לאף אחד להכתיב לכם מה לעשות. התשובות נמצאות אצלכם. הנטייה לדאגנות ולחרדות בסימן עליה. עליכם ללמוד לקבל את עצמכם עם 'כול החבילה'. במקביל מומלץ לתפוס שיחה עם אדם רציונאלי ושקול שיכול להרגיע את הרוחות. ניחנתם ביכולת לרפא את הזולת ולהקל על סבלו, אל תבזבזו את המתנה הזו.

אריה
יש לכם תחושה שאתם לא מספיק מקובלים בחברה. ההרגשה הזאת אינה נכונה, אולם יחד עם זאת, כדאי לעבוד על הנושא ולנסות לשפר. ברגע שתנסו לגשר על הפערים תחושו הקלה מיידית. אין לכם במה להתבייש. אתם בהחלט יכולים להיות גאים במטען האישי שלכם. רק כדאי שתפסיקו להחביא אותו! אתם מצליחים חרף כל המכשולים והמגבלות. נראה כי הצלחתם להשיב אליכם את אמונו של אדם יקר.

בתולה
אתם מוצאים דרכים מקוריות לביטוי עצמי. חשוב שתגידו את מה שאתם מרגישים אך מצד שני, חיוני שתתבגרו ותתנתקו, סוף סוף, מהעולם הדמיוני בו אתם נוטים לשקוע לעיתים קרובות. הציפיות שלכם לא לגמרי מציאותיות. אתם עלולים לקלקל סיטואציות נהדרות, שלא היה קל להגיע אליהן, בביקורת השלילית שלכם. הרקיע מדגיש את חשיבותם של ערכים כגון – מוחצנות, אסרטיביות, קשיחות, נחישות, נחרצות ועקשנות.

מאזניים
אתם פוגשים אנשים חדשים. יש מי שעשוי לגרום לכם להיסחף אל תוך מערבולת רגשית. אם אתם מוכנים להשקיע קצת מעצמכם, יש סיכוי טוב להתפתחות קשר ידידותי פלוס. הכל פתוח והרוב תלוי בכם. העיתוי הוא קריטי, אז שימו לב מי מנסה להתקרב אליכם, שלא תפספסו! הרקיע מתריע מפני היצמדות יתירה אל עקרונות שמרניים ובעצם, הוא קורא לכם לגלות פתיחות כלפי שינויים והתחדשויות בחייכם.

עקרב
יכולת הביטוי העצמי הולכת ומשתפרת. אנשים מגיבים בהתאם ודברים מתחילים לזוז. רוב הזמן אתם עסוקים במחשבות לגבי עתידכם המקצועי. אתם זקוקים להרבה תמיכה ותקבלו אותה, אם רק תבקשו. אל תיבהלו מתחושת האחריות. אתם יכולים להתמודד יפה מאוד. דברים שחלמתם עליהם מזמן, עומדים להסתדר. אנרגיה קוסמית מסמלת התחדשות ושינוי שיתרחשו בקרוב. הנומרולוגיה צופה לכם מזל עם אנשים שצירוף אותיות שמם או סיכום ספרות תאריך לידתם, מעניק את המספר 8.

קשת
כוכב מארס בהיבט מאתגר, ממשיך להרעיף אנרגיה תזזית וסוערת על גזרת מזל קשת. שינויים במקום העבודה גורמים לכם לטלטלה רגשית. אל תשפטו את המצב החדש שנוצר על פי קריטריונים של אחרים. יש לכם הזדמנות של ממש לתרגל חשיבה עצמאית ולפתוח דף חדש. הימנעו מפרובוקציות אך מצד שני, קחו את מה שמגיע לכם. דרוש לכם זמן לנוח ולחשוב מה לעשות בהמשך דרככם המקצועית.

גדי
כוכבכם סטורן מתרפק על האנרגיות של השמש ושל כוכב מרקורי, שניהם בגזרת מזל שור. יש מי שמוכן לוותר על אשליית החופש כדי להיות איתכם צמוד צמוד. שימו לב לסימנים קטנים וניסיונות התקרבות. הצד השני מחכה לאיתות מכם. התייחסו בסלחנות כלפי אנשים צעירים מכם. גם אתם לא ממש סובלים שמעבירים עליכם ביקורת. אל תמהרו לחוות דעות מנוגדות ואל תגרמו לאחרים מה ששנוא עליכם. ממש כך.

דלי
מצבו ברקיע של כוכבכם אוראנוס, מעצימה את האנרגיה הוויטאלית שלכם אך לא ממש תורמת לשקט ומרגוע. חוסר הטאקט והדיפלומטיות עלול היום לסבך אתכם, לפחות עם בן משפחה קרוב. כדאי לשתוק ולהקשיב יותר מאשר לדבר. קחו את הזמן לאסוף כוחות לקראת מיזם חדש. תצטרכו כול טיפת אנרגיה כדי לעמוד במקום טוב וחזק יותר מכפי שהייתם בתחילת השבוע. הימנעו ממניפולציות.

דגים
יעדים שונים שנראו לכם עד היום ברי השגה, נראים פתאום רחוקים יותר ויותר. המעצורים והעכבות שאתם חשים גורמים לכם להפסיק את התנועה והפעילות המבורכת בכיוונים חיוביים. הרגישות שלכם מוגזמת ועל זה בדיוק אתם צריכים לעבוד. הימנעו מפרשנויות שליליות. זה הזמן להתנער מטיפוסים שסבלתם את חברתם רק מטעמי נימוס. היכרויות חדשות מדשדשות בפתח וממתינות שתחליפו עתיק בטרי.

מחפש מטפל/ת בתחום? באינדקס המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאןעכשיו בקניון אלטרנטיבלי


כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Back to top button