הורוסקופ יומי

הורוסקופ יומי: אסטרולוגיה יומית 16-09-2019

תחזית אסטרולוגית יומית למזלות – הורוסקופ יומי

טלה
יום שכולו אהבה. שיתוף פעולה בזוגיות גורם לכם לאושר רב. גם אם אתם תוהים כמה זמן זה ימשך, נסו ליהנות ממה שקורה בשטח בלי יותר מידי פילוסופיה. עדיין יש לכם המון מחשבות מטרידות לגבי עתידכם. אתם תעמדו בהצלחה באתגרים שיגיעו אליכם. הסתכלו קדימה. קצב ההתקדמות תלוי במאמץ שתשקיעו. אירוע מפתיע גורם לכם להעדיף מישהו שזה עתה פגשתם, על פני מישהו מן העבר. אל תתפלאו אם בהמשך יצוצו רגשות שלא ציפיתם להם.

שור
אתם נקלעים למצב של הוצאה גדולה ולא מתוכננת. קשר זמני מתחיל לקבל גוונים של משהו רציני יותר. אל תתפסו לבהלה, הרי זה משהו שרציתם כבר מזמן. אם לא מתאים לכם הקצב, אתם יכולים להשפיע על בן/ת הזוג באמצעות שיחה בארבע עיניים. קחו אחריות. אל תתחמקו. דאגות שטרדו את מנוחתכם תתבררנה כחששות שווא. קשרים עם אנשים ממזלות האש [טלה, אריה וקשת] עשויים להפגיש אתכם עם רגשותיכם העמוקים והאינטימיים ביותר.

תאומים
לפנויים יש סיכוי טוב למצוא בן/ת זוג. גם אם לא קורה שום דבר תכלס, אל תראו במפגשים חברתיים בזבוז זמן. תשקיעו. יש מצב שתקטפו בעוד זמן קצר את הפירות. לא הכל מתרחש מעכשיו לעכשיו. אתם נכנסים לתקופה טובה מבחינה רומנטית. התאזרו בסבלנות למרות שאתם מחפשים ריגושים מיידיים. אל תעכבו החלטה חשובה, החליטו מיד. כוכב מרקורי שליטכם, פותח בפניכם הזדמנויות המאפשרות הרחבת אופקים. התופעה מיטיבה עם הכיס, עם הנפש וגם סתם שוטפת את הראש.

סרטן
לצחוק על הכול, זה מהלך שיעזור לכם מאוד להתמודד עם היום הזה. נראה שחלק גדול מהדברים שאתם מנסים לבצע הולך ברברס. מישהו שמזדהה איתכם מושיט יד לעזרה וזה בהחלט עוזר לכם. זוגיות נמצאת כרגע במצב של השהיה. מי שמחפש רומן אינסטנט צפוי להתאכזב. כול מה שקשור לרומנטיקה- צריך להתאזר בסבלנות. קלילות ושובבות ינחילו לכם הצלחה, בעוד שרצינות וכובד ראש עלולים להרחיק אותה.

אריה
מפגש עם איש עסקים שנושא בחובו צפיות והבטחה- מסתיים בלא כלום. עם זאת, למרות התוצאה המידית המאכזבת, כדאי שתיזהרו מהכללות ומשיפוטיות יתר. יתכן מאוד שהנושא המדובר לא סגור לגמרי ושווה בדיקה נוספת. כדי להתגבר על השפעה מזיקה של גורמים מסביב, נסו להיזכר בכול ההצלחות שחוויתם בעבר מבחינה עסקית ובכלל. אתם עומדים לצאת בשלום מפרשייה שהייתה עלולה לסבך אתכם. קחו את הדברים כלקח לעתיד.

בתולה
השילוב של חמימות מצד אחד וריחוק ברגע השני, יכול לשגע את מי שנמצא איתכם בקשר קרוב. התנודות הקיצוניות במצב הרוח, המשתנות בגלל חוסר היכולת להחליט על כיוון מעשי בקריירה, משגעות גם אתכם. האשמות הדדיות מתעופפות מכל עבר ואתם קצת מבוהלים מהדינאמיקה, אבל מנסים להרגיע את האווירה. הרקיע מבשר על אירועים מסתוריים התורמים להצלחתכם.

מאזניים
למרות מצב רוח ירוד אתם מצליחים לשחק אותה 'עסקים כרגיל'. עסקה חשובה נרקמת ברקע. דמות תוקפנית מפריעה לכם לבצע פרויקט שחשוב לכם עד מאוד. נסו להתרחק. אסור לכם להתדרדר למצב של כעס ואיבוד שליטה. הרקיע צופה הצלחות בתחומים כגון רפואה חלופית או עסקים הקשורים בהוראה והדרכה. חשוב שתשמרו על 'קוליות' בכל מחיר. ההצלחה מעבר לפינה-התאזרו בסבלנות.

עקרב
אתם פוחדים לוותר על מה שיש לכם מתוך מחשבה שיש לכם הרבה מה להפסיד ושום בטחון בעתיד. זוהי ללא ספק תחושה שמובילה לכיוון של תבוסתנות ולא להצלחה. קחו את הזמן לברר ולבדוק את השטח לפני שאתם מחליטים מראש מה בדיוק עומד להתרחש. מומלץ לפרגן לעצמכם ולהאמין שעתיד צופן לכם הפתעות נעימות. אתם מחפשים יד מכוונת בתחום שרק לאחרונה התוודעתם אליו. הכלל קובע כי המורה מופיע כאשר התלמיד בשל.

קשת
יש לכם תחושה שהתוכניות שלכם נעלמות ומתמסמסות בלי שניתנת לכם הזדמנות להשפיע. אם תוכלו להתנתק מהצורך לדעת מה בדיוק קורה בכל רגע נתון, תגלו בהקלה רבה את התענוג הצפון בלהתמסר לזרימה הטבעית של הדברים שאחרים טורחים ומכינים עבורכם. אתם עוד תגלו את סוד הקסם ותרצו עוד. צירוף מקרים מוביל אל שיחה שעשויה להתפתח להבזק רומנטי. רק אתם תחליטו לאן לנווט את הדברים.

גדי
תחושת פיזור וחוסר ריכוז מאפיינת יום זה. קשה לכם להתמקד במה שאתם עושים. קחו בחשבון כי רק בסוף השבוע תהיה לכם הזדמנות שלל ממש לאזור כוחות ולהתרענן. עליכם להמעיט בהתרוצצויות ולנסות להבדיל בין עיקר וטפל, גם במטלות הביתיות וגם במחויבויות החברתיות החיצוניות. הפנימו את הרעיון שלפיו אדם רוחני אינו מתלונן כאשר שורר מצב של התנגדות, אלא אף משתמש בו על מנת לחזק את עצמאותו.

דלי
יש לכם רצון עז לשנות את העולם ולגרום לו לפעול בהתאם להשקפה שלכם. המעגל החברתי שלכם זקוק לרענון ולשינוי. ביום הזה אתם מגיעים להבנה שלעיתים קרובות מידי, אתם מקיפים את עצמכם בבני משפחה ו'אובייקטים' אחרים שדי משעממים אתכם, כדי לא להתמודד עם היכרויות חדשות. הפנימו את הרעיון שלפיו עזרה הדדית בין אנשים היא אבן היסוד להצלחתכם. אל תהססו לפנות אל שותפויות ועבודת צוות.

דגים
סוף שבוע של אלתורים, במיוחד בכל מה שקשור למשפחה. אין לכם ראש לאף אחד והלוואי ויכולתם להתבודד במקום מרוחק ושקט. הניסיונות שלכם למצוא קצת זמן לפרטיות, פשוט לא עובדים. יציאה לחופשה בספונטאניות ולאחר התלבטות קצרה בלבד, עשויה להיות הדבר הכי טוב שעשיתם מזה זמן רב. הפנימו את הרעיון שלפיו אדם רוחני שומר על כבודו והגינותו לכל אורך הדרך ואינו משנה את אופיו גם בנסיבות קשות. כך הוא זוכה בהערצת הסובבים אותו על אצילותו.

Back to top button