הורוסקופ יומי

הורוסקופ יומי: אסטרולוגיה יומית 18-08-2019

תחזית אסטרולוגית יומית למזלות – הורוסקופ יומי

טלה
שיחות טלפון שמגיעות אחרי המתנה ארוכה, מבשרות על התחלה חדשה. זורמות אליכם הצעות מפתיעות אשר מקשות עליכם להחליט מה הדבר המועדף. גם אפשרויות חדשות בקטע החברתי יסייעו לכם לפתח תחום חדש בחייכם. אתם מרגישים צורך לצאת ולחגוג. אל תהססו, דווקא היום תמצאו מקורות חדשים ליהנות מהם. ייתכן כי אנשים כלשהם שאתם רואים בהם את ידידיכם, אינם כה נפלאים כפי שנדמה ואילו אלה הנחשבים ליריביכם – עשויים להתגלות כמי שמסוגלים לעזור לכם.

שור
מה שמעסיק אתכם היום זה זוגיות ואהבה. לא שחסר נושאים חשובים שעומדים על הפרק. יש לכם לא מעט ספקות לגבי אנשים המצהירים שוב ושוב על דאגה כנה, אולם לא שוכחים לבקש בקשות מוזרות שאינן עולות בקנה אחד עם ההצהרות הבומבסטיות. במהלך היום תהיה לכם הזדמנות לברר דבר או שניים, להשתמש במידע מוקדם ולהעמיד את מי שצריך- על מקומו. חוש הומור והיכולת לצחוק על אודות עצמכם, עשויים לחלץ אתכם מכל מכשול ופגע.

תאומים
יום מבולבל. מישהו מעביר אליכם מסרים סותרים ואתם לא יודעים להחליט מה רוצים מכם. הפיתוי לקשר גדול, אבל יש המון בעיות שצפות על פני השטח. למרות הקושי והכאב המתעורר בפנים, אתם נוטים להגיב בצורה נוחה ובלתי מאיימת. נורא מתאים לכם להתבדח על כל דבר במקום לדבר על הקשיים ולבטא כעסים. זאת לא הדרך. יש להעדיף אנרגיות יציבות וממוסדות על-פני הרפתקאות ופיתויים.

סרטן
יום לא מי-יודע-מה בו אתם נאלצים להתמודד עם ניירת וחישובים אין סופיים. המצב הכלכלי מטריד אתכם ואתם מנסים לעשות סדר בבלגן. מוטב מאוחר מאשר אף פעם. למרות הקושי נראה כי תצליחו לישר קו ולהסתדר. אין טעם לחשוש ולדאוג. המזל מאיר לכם פנים. גם בכיוון הרומנטי צפויים שינויים חיוביים. צפויה אנרגיה קוסמית הרומזת על התגשמות משאלות.

אריה
אתם מרגישים שאתם מהווים אטרקציה במקום העבודה. הכוח שניתן לכם עלול להפוך חיסרון. חשוב שתבהירו את עמדתכם בנוגע למה שקורה בשטח. מתחילים להסתובב דיבורים בנוגע למישהו שקשה מאוד להיכנס לנעליו. אם מדובר בהחלפתו, אל תהססו לנצל קשרים אישיים. פרויקט חדש בדרך. ההנחתות שלכם על הסובבים אתכם גורמות לתחושת תסכול. יום מתאים לשיחות נפש ובירור עמדת המעורבים. צפויה אנרגיה קוסמית הרומזת על נסיעה ממושכת.

בתולה
אתם מצליחים לנטרל את האנרגיה היצירתית אך גם ההזויה והמבלבלת. יש סימנים של כניסה יותר רצינית לתלם ולסדר יום קבוע. לאט לאט אתם מפנימים את העובדה שאין ברירה ושאף אחד לא יוכל לעשות עבורכם את מה שאתם חייבים לעשות בעצמכם. חשבתם והגעתם למסקנות מרחיקות לכת. בקרוב אתם מתחילים לימודים בתחום חדש ומאתגר והדבר מרגש אתכם מאוד.

מאזניים
בעיות טכניות משבשות את יומכם, אבל לשם שינוי אתם לא ממש לוקחים ללב וממשיכים כאילו 'עסקים כרגיל'. מצב הרוח שלכם טוב ואתם נחושים לא לתת לשום דבר ולאף אחד לקלקל לכם. מידע שהגיע אליכם מכיוון לא צפוי, גורם לכם לשנות את דרך החשיבה לפסים הרבה יותר חיוביים. כל זמן שזה נמשך, כל מי שקרוב אליכם ייהנה מחברתכם ובגדול.

עקרב
יש לכם בעיה ביורוקרטית שמטרידה אתכם. עליכם לפנות לאנשים האחראיים ובעלי ההשפעה, מכיוון שרק הם יכולים לשנות ולהשפיע על פתרון הבעיה. שיחות עם בעלי תפקיד זוטר מהוות בזבוז זמן משווע. אין מה להילחם במערכת כולה מכיוון שהעניין האישי שלכם לא מעניין יותר מידי אנשים. תדאגו לעצמכם. יש מי שמוכן לסייע לכם בתסבוכת ישנה נושנה. נראה כי האור בקצה המנהרה אלא אם כן קשה לכם לנטוש אותה.

קשת
אילו לא היה קיים קושי לבטא רגשות מול האנשים שהכי צריכים לשמוע אתכם, מצבכם היה נעשה הרבה יותר קל. התעלמו ממי שמרכל עליכם כי הישגיכם נובעים מהתחכמות ומערמומיות, התעלמו מהם והמשיכו בשלכם. צפויה לכם נסיעה שיותר מכפי שאתם ממוקדים במטרתה, אתם מתענגים על הדרך בה היא מתבצעת. אנרגיה רומנטית שורה עליכם בחברת ילידי מזלות האדמה שהם בתולה, גדי ושור. בעיקר כדאי לכם להתמקד בשוורים.

גדי
הרומנטיקה מעסיקה אתכם עד מעל הראש. אתם צריכים להיזהר לא להראות התלהבות יתרה. מילים שאמרתם נקלטו אצל מי שהיה אמור להפנים אותן. כך או אחרת עכשיו הכדור במגרש שלו. הרעיונות שופעים במוחכם כים גועש, אך העצלות עלולה להכשיל את הוצאתם אל הפועל. אל תתלהבו ממי שמספר לכם ניסים ונפלאות. נראה כי הוא מפאר ומרומם אירוע אשר יש לו אינטרסים בו.

דלי
האווירה החברתית פתוחה ונעימה. יש מקום לפיוס בין אלה שהיו בסכסוך מתמשך. בעבודה, לעומת זה, יש מתח שאינכם מצליחים לפרק וחבל. המועקה הזאת פוגעת ביכולת שלכם להתרכז. אתם באמת משתדלים לגשר בין העמדות אבל פשרה לא נראית לעין. חכו בסבלנות עד שהצדדים המעורבים יגיעו לבשלות. אם יש ברצונכם להוביל אל שינוי במקום בו את מגשימים את עצמכם, תוכלו לעשות כן אך ורק אם תתחרו ותשיגו את כתר המנהיג.

דגים
בעבודה מתקשים לקבל את הקפריזות ומצבי הרוח שלכם. יום חופש עדיף מאשר להרגיז את כול העולם. המצב החברתי שלכם משתפר ואתם יכולים להיעזר באנשים בעלי השפעה שישמחו להושיט יד בעיתוי זה. אתם מושכים המון תשומת לב אבל לא מצליחים לפרוץ לכיוונים המתאימים. המשיכו לנסות ומקדו מאמצים. על מנת להתאחד עם האור הגדול תצטרכו להיפטר מן השתוקקות, כולל זו הגורמת לכם להשתוקק להתאחד עם אור זה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button