הורוסקופ יומי

הורוסקופ יומי: אסטרולוגיה יומית 18-09-2019

תחזית אסטרולוגית יומית למזלות – הורוסקופ יומי

טלה
היום אתם עלולים למצוא את עצמכם בתוך קלחת רותחת של עניין שלא קשור אליכם כלל. חבל שאתם מתערבים כל כך לעומק בחיים של אחרים. מרוב שאתם מנסים לעזור, אתם הנפגעים הראשונים. שיחה עם אדם חכם מחזירה אתכם לתלם. כדאי לשמור על זכות השתיקה. נקטו גישה ניטראלית. צפויה ידידות מאושרת עם אדם אשר יש לגביו לא מעט חילוקי דעות. אל תתאכזבו מדי אם תגלו שהיחסים עם אדם מסוים, הם לא ממש גן של שושנים.


מיוחד לגולשי אלטרנטיבלי: ידעת שלכל מזל אסטרולוגי יש קריסטלים אנרגטיים שיכולים לעזור למימוש עצמי, הגשמת משאלות והתגברות על קשיים?
רוצה לדעת איזה קריסטלים מתאימים למזל האסטרולוגי שלך? לחץ לבחירת מזל


שור
אתם מתלבטים לגבי אספקטים מסוימים בעבודה שלכם. קחו בחשבון שיקולים הגיוניים ואל תגיבו רק מהרגש. מישהו שמחזר אחריכם במלוא המרץ גורם לתחושה לא נוחה. זאת בגלל שיש לכם היכרות קרובה עם חברים משותפים המנדבים מידע לא מחמיא. אתם מושפעים יותר מידי מדבריהם של אנשים אחרים. לכו על הכיוון שנראה לכם מבטיח. טוהר פנימי וכוונות טובות ממגנטים אליכם את האנשים הרצויים.

תאומים
יש לכם לא מעט רגשי אשמה וזאת בגלל שההחלטות שלכם אינן משהו שמתקבל בלב שלם. התקוות והציפיות שלכם לא ממש מקבלות ביטוי במציאות היומיומית ואתם די מתוסכלים ממה שקורה. התחום האישי דווקא מפתיע לטובה. עם זאת, יש לכם צורך עז לשפר תקשורת עם העולם החיצוני ולהוכיח לכולם את היכולות שלכם. גם אם כרגע הדברים אינם לשביעות רצונכם, יש לראות בהם מעין השקעה לטווח הרחוק.

סרטן
יש לכם כל כך הרבה משימות שעליכם למלא, שלא פלא שאתם מרגישים מותשים עוד לפני שהתחלתם. כמו פרפר שנמשך אל האש, אתם מתעקשים לחפש ניחומים ותמיכה אצל האנשים הכי לא מתאימים. את מרבית היום תבלו בבית בניסיון לצמצם את הפער בין מה שדורשים מכם ובין מה שאתם צריכים ורוצים לעשות. מספר המזל היומי שלכם הוא 20: המספר קובע כי לא הגורל מעכב אתכם, אלא אתם במו ידיכם עלולים לכרות את הענף עליו אתם יושבים.

אריה
עניינים הקשורים לעבודה מטרידים את מנוחתכם. אין לכם רגע דל למרות שאתם מנסים לנצל את סוף השבוע למנוחה. עליכם להתארגן בצורה יעילה יותר ובדחיפות. אתם מנסים לתפוס פיקוד על מה שקורה לכם בחיים. רמת הריכוז שלכם היום לא ממש גבוהה. אם אתם רוצים להתקדם, וותרו על הגאווה. כדאי לבקש עזרה ממישהו שברור לכם שלא יסרב. מספר המזל היומי שלכם הוא 9: המספר רומז על רגעים מעצבנים, בעיות בלתי צפויות ונסיגה. המסר דורש מכם מאמץ נוסף.

בתולה
יום טוב עם אנרגיות יוצאות דופן שצופן בחובו הזדמנויות בכל התחומים. זה הזמן המתאים לנסות לפרוץ לאפיקים חדשים שלא העזתם קודם לכן אפילו לחלום עליהם. נצלו את חלון ההזדמנויות להתחבר אל העוצמה הפנימית. סבלנות היא גורם חשוב שתוביל אתכם לכיוון הנכון זאת בתנאי שתהיו ערניים וזריזים מספיק. שימו לב למסר הבא: נוכחות גדולה נמצאת ממעל, עתה מצטרפות מסירות ועדינות זו לזו.

מאזניים
צפוי עימות עם טיפוס מעצבן שאתם לא ממש סובלים ממילא. הקשר חונק אתכם ואתם מרגישים שמפעילים עליכם מניפולציות רגשיות מהסוג הנמוך ביותר. אל תשתפו פעולה. שחקו אותה אדישים ולא מבינים מה בכלל רוצים מכם. הדאגנות היתרה שנתקפתם בה מבחינה כלכלית, אינה מוצדקת, במיוחד לאור האווירה הטובה בעבודה. שימו לב למסר הבא: דווקא הכנוע הוא זה שזוכה במקום מרכזי ומכובד.

עקרב
רוב הזמן הפנוי שיש לכם מושקע בקשר הזוגי. פגישה עם מישהו שבשמו מופיע האות ו', תפתיע. תקבלו חדשות טובות הקשורות בחו"ל. למרות שיש לכם יכולת הקשבה וסימפטיה גבוהה, אתם גולשים לסיפורים אישיים מפורטים שמייגעים את הזולת. הקדישו את הערב למנוחה ואת הטענות הספציפיות שלכם ספרו לנוגעים בדבר ולא לגורם שלישי. שימו לב למסר הבא: ההתקדמות הנכונה היא זו המאפשרת לאדם להשיב בביתו את הסדר על כנו.

קשת
עומס יתר מביא אתכם למסקנות שעלולות להיות מוטעות. אל תשנו דבר, בלי להתייעץ עם אדם קרוב. עמדתכם הרגשית קובעת את תפיסת המציאות שלכם וכרגע זה לא ברמת דיוק מספקת. התאזרו בסבלנות. עליכם ללמוד להכיל את הצרכים של שותפים לדרך, בלי לסבול תסכול, גם במידה ואין התאמה מלאה ביניכם. אלה ללא ספק, ציפיות לא ריאליות.

גדי
יום אקטיבי ומלא חוויות. אתם מצליחים לחדש כוחות ולבלות בכיף. הרצון שלכם לחיות ולחגוג מתגבר על כול הבעיות והמעצורים. יש מי שמרגיש מבוכה בגלל הפער בין ההתנהגות שלכם היום בהשוואה לזמנים אחרים. תשתחררו, תיהנו ואל תתייחסו לביקורת של אחרים. הפנימו את הרעיון שלפיו אדם רוחני עושה כל שביכולתו כדי להימנע מתלות באחרים, בעיקר הוא נמנע מתלות כלכלית.

דלי
סוף סוף אתם נוכחים לדעת שכדאי לעיתים לוותר. ירידה בפעילויות שקשורות לעבודה-לטובת זמן איכות של המשפחה, מחוללת פלאים באווירה הביתית. יום תוסס ומהנה. קשרים חברתיים מתפתחים ומהווים עבורכם מקור לתמיכה רגשית. עניין בעל משמעות עסקית עולה על הפרק. הפנימו את הרעיון שלפיו אדם רוחני מסייע לאלה הזקוקים לעזרתו. בצניעותו הוא מסתלק ונעלם מיד עם תום העבודה מבלי לצפות לגמול כלשהו.

דגים
שמרו על עצמאות. אל תתנו לאחרים לשדר לכם מסרים כפולים ומבלבלים. צאו מכל מצב שיש בו משמעות כפולה. הגיע הזמן ללבן את הדברים על השולחן. רק כאשר תעזו להסתכל לאמת, ממש ישר בעיניים, תוכלו להתגבר על המעצורים שמונעים מכם הגשמה עצמית. שמרו לעצמכם את הזכות והמילה האחרונה בקבלת החלטות. הפנימו את הרעיון שלפיו הגשמה של מטרות גדולות נעשית תוך כדי התקדמות ונחרצות. במצב של נסיגה, ניתן להגשים "עניינים פעוטים" בלבד.

מחפש מטפל/ת בתחום? באינדקס המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאןעכשיו בקניון אלטרנטיבלי


Back to top button