הורוסקופ יומי

הורוסקופ יומי: אסטרולוגיה יומית 21-10-2019

תחזית אסטרולוגית יומית למזלות – הורוסקופ יומי

טלה
שיתוף פעולה עם כמה גורמים בו זמנית, מניב הצלחה גורפת בתחום החברתי. היצירתיות שלכם באה לידי ביטוי בחג הזה, ומוערכת על ידי אנשים רבים שנהנים מהסיטואציה. יום מוצלח במיוחד בו אתם מוצאים את עצמכם במרכז העניינים. אור הזרקורים מחמיא לכם ואתם מגלים תכונות של מנהיגות טבעית. צפוי שינוי משמעותי בגישתכם אל עניין הזוגיות, ואתם מנצלים לטובה את ההתנסויות האחרונות.

שור
הודות לאווירה החגיגית הכל נראה לכם הרבה יותר אופטימי. אדם שנהג להתעמת איתכם, מתחיל להפשיר. אתם יוצאים נשכרים, גם אם זו לא תחילתה של ידידות מופלאה. כדאי שתשקלו בזהירות את הצהרותיכם. יש מי שלוקח ברצינות גם את פליטות הפה שלכם. אם אתם מחפשים רעיון שיאפשר לפתור תסבוכת רגשית, הרי שהצעותיו של אדם קרוב עשויות לחלץ את העגלה מן הבוץ.

תאומים
חרף אווירת החג, נראה כי ירידה באנרגיות גורמת לכם להרגיש חלשים וחסרי יכולת להחליט, למרות שכול מי שסביבכם בעצם סומך עליכם. התוכניות שלכם לא בדיוק מתבצעות כפי שתכננתם ואתם מתחילים לעורר מהומות ומריבות. כדאי להתמקד בדברים שבאמת מציקים לכם ולא להאשים את כול העולם . כדאי לשמור על עקביות. גם אם אתם סבורים כי יועציכם הם אנשים נבונים הרי שהאמת והתשובות ללבטיכם, נמצאות בליבכם שלכם.

סרטן
עליכם להיות קצת יותר בררניים מבחינה חברתית. הצעות לבילוי חגיגי? רק אם זה באמת בראש שלכם. אתם מוצאים את עצמכם מנסים לרצות יותר מידי אנשים בפרק זמן קצר. למרות הרבה רצון טוב שאת מגלים, כשזה מגיע לצד השני, לא כול כך ממהרים להתפשר איתכם. הסיקו את המסקנות! אלה ימים בהם כדאי לשלוף מן המגירה את היצירות שעמלתם עליהן ולהוציא אותן אל האור, אל תקלו ראש בכישרונותיכם.

אריה
תחושת התקיעות מתחלפת במהירות ברוח הרפתקנית השוטפת אתכם בגל של אנרגיות חיוביות בחג הזה. אתם יוזמים ויוצרים קשרים עם אנשים שרק חיכו לצעד ראשון מכם. קשר עם אדם אשר אינכם אדישים כלפיו, מתאפשר פתאום לאחר תקופה ארוכה של קיפאון. השבוע- המיקוד שלכם צריך להיות בעניינים רוחניים ובתחומים חברתיים. מאידך, חיי חברה פעילים, אינם צריכים לפגוע בצורך להתבודדות עם עצמכם ולהסתכלות פנימית. אתם חייבים זאת לעצמכם.

בתולה
חרף האווירה החגיגית צפוי יום של חוסר מנוחה ואי שקט בולט. אתם סובלים מעומס רגשי. לא ממש בא לכם על שיחות בטלות. כדי להוציא את העוקץ מהיום המעיק הזה, תכננו משהו נחמד לשעות הערב. זה בהחלט אפשרי ותופתעו לגלות שיתוף פעולה נלהב. ההרגשה שלכם תעלה ותפרח ככל שתרבו להדגיש את הייחודיות ואת המקוריות שלכם. זאת, גם הסובבים אתכם נוקטים גישה שמרנית.

מאזניים
יום חגיגי ועמוס עם המון נסיעות. עליכם לנהוג בזהירות. אתם עייפים למדי חשוב שתגלו ערנות מרבית. אתם מרגישים שמגיע לכם יותר תשומת לב מהרגיל וחשוב שתביעו את דעתכם והרגשתכם בקול רם. בערב- מתאים לארגן בילוי ביתי שקט. בלי יותר מידי אקשן, גם אם יש הצעות שנשמעות מפתות למדי. הניחו לקול הפנימי שלכם להדריך אתכם במעשיכם. אל תתעלמו ממסרים המשוגרים אליכם הישר מן המלאך השומר עליכם.

עקרב
יום חגיגי אך גם כזה המאופיין בחוסר שקט פנימי. אתם 'מענישים' את עצמכם בגלל שהדברים אינם מתפתחים בצורה ובקצב שחשבתם. תצטרכו לגלות גמישות והבנה במקומות מסוימים וקשיחות והתמדה- במקומות אחרים. מישהו אשר בשמו מופיעה האות א' עומד להפוך לדמות משמעותית ובעלת השפעה. הרקיע צופה ניצחון גדול על יריבים ומתחרים. טיפוס הרפתקן מעניק לכם רעיון נועז. כדאי לכם לשקול את הדברים בכלים של היגיון ולא של רגש.

קשת
הכוונות הטובות שלכם לא מביאות לתוצאות המקוות. מישהו שאתם מנסים להתקרב אליו, מפגין קרירות וריחוק בעקביות ראויה לציון. אתם מנסים לפתוח את הנושא לדיון אך נתקלים בהתנגדות נמרצת. הרעיון הוא למצוא סיטואציה מתאימה שתאפשר שיחה כנה. אפשרות שנייה ונוחה יותר, היא פשוט להתעלם. לפחות כרגע. אל תתאהבו באהבה עצמה, אלא באדם הנכון הראוי לה. זכרו זאת, משום שהרקיע צופה פרשיית אהבים.

גדי
החג הזה מאופיין בקטעים נהדרים מבחינה חברתית. הבית מלא אורחים, בני משפחה וחברים. תופתעו לגלות שיש מישהו קרוב שמפתח כלפיכם רעיונות רומנטיים. אתם משדרים חיבה ופתיחות ויש מי שמפרש לא נכון את התנהגותכם. שימו גבולות והבהירו לנוגעים בדבר שאין לכם כל עניין, ויפה שעה אחת קודם. אתם גדולים וחזקים מכפי שנדמה לכם, את המשוב לכך תקבלו מגורמים שלא שיערתם את קיומם.

דלי
יום חגיגי ומצוין בו אתם מרגישים אנרגטיים ובמצב רוח מרומם. כדאי לעשות תוכניות לצאת לבילוי, במיוחד לפנויים-פנויות. בתחום הרומנטיקה נראה כי הניסיונות הקודמים שלכם 'לחפש מתחת לפנס' לא עלו יפה לאחרונה, וחשוב לשנות טקטיקה. בתחום הביתי יש מי שדורש תשומת לב. נתינה במקומות ולאנשים שמכבידה עליכם מהווה תרגיל מצוין בסבלנות. אדם אהוב יוצא לדרך.

דגים
בחג הזה יש לכם הזדמנות לעשות חקירת שטח אמיתית ולבדוק מהן האפשרויות שבאמת עומדות בפניכם. אתם חייבים להחזיר לעצמכם את ההרגשה שהחיים שלכם בשליטה עצמית, מה שלא נותן לכם את הרשות לשלוט על החיים של אנשים אחרים. שיחה מלב אל לב תגרום לכך שמצב הרוח יעלה. הרקיע מציע לכם לפקוח עין על מעשי הקרובים לליבכם, גם אם אתם בוטחים בהם בעיניים עצומות.

Back to top button