הורוסקופ יומי

הורוסקופ יומי: אסטרולוגיה יומית 23-07-2019

תחזית אסטרולוגית יומית למזלות – הורוסקופ יומי

טלה
כבר היום אתם מציבים לעצמכם יעדים לסוף השבוע. נסו לעמוד בתוכניות, ולו על מנת לזכות בסיפוק, (גם אם הוא חלקי) על ההישגים שלכם. מגיעה לכם טפיחה על השכם על המאמצים שאתם משקיעים בתחום המשפחתי. הנאמנות והרצון הטוב שלכם יעמדו לזכותכם בעתיד. אדם בו אתם תומכים רגשית, יעביר לכם מידע חשוב. דעו כי ה – 9, 18 וה-27 בחודש הם ימים מוצלחים עבור ילידי מזל טלה וכך גם מספרי בתים, דירות, מכוניות וכיוצא באלה. מבחינה נומרולוגית עיתויים נפלאים לרומנטיקה סוערת, ווידויי אהבה ופעילות ספורטיבית.

שור
אופטימיות זהירה היא התחושה שאתם חשים ביום זה. במהלך סוף היום, ההרגשה תתחזק ותלך, עקב מספר אירועים דומים שהמשותף להם- רצון של אחרים להתקרב אליכם. למרות שאתם עסוקים בענייני הבית, אתם מצליחים גם להתפנות ולפנות זמן לעצמכם, מה שמחולל שינוי משמעותי בהרגשה הכללית. אל תתנצלו בפני אף אחד. מגיע לכם! דעו כי ה – 6, 15 וה- 24 בחודש הם ימים מוצלחים עבור ילידי מזל שור וכך גם מספרי בתים, דירות, מכוניות וכיוצא באלה. מבחינה נומרולוגית זה הזמן למיזמים יצירתיים ולעיסוקים בפיסול, ציור, עיצוב ואופנה.

תאומים
גלו ערנות מול אנשים מניפולטיביים וכפייתיים. יום מתאים למפגשים על רקע חברתי, במיוחד עם בני המין השני. הפתיחות תאפשר לכם ליצור קשרים חדשים ומבטיחים. עליכם לשמור על מרחב אישי בו תוכלו לטפל ולהקדיש תשומת לב לעצמכם במסגרת פיתוח הקשב הפנימי. עזרו לאחרים אך לא על חשבון הזמן הפרטי שלכם. במפות האסטרולוגיות של בני-המזלות השונים, אתם אחראים על הבית השלישי ומושפעים מכוכב מרקורי. השילוב בין השניים מוליד תקשורתיות, כושר שכנוע וקסם אישי.

סרטן
הגיע הזמן שתרשו לעצמכם ליהנות בלי חשבון. תזרקו את הפנקסנות הצידה ותנו לשמחה להשתלט עליכם. אם תעשו כן – תתלהבו מאוד ממפגש חברתי שיתקיים במהלך היום. יש לכם את היכולת להתמסר להנאות גופניות ורוחניות. המקום הנכון עבורכם יתברר מעצמו. אתם מצליחים להשתחרר מהמתח בעזרת עיסוי או ביקור מפנק בספא הקרוב. הרקיע קובע כי צפויה לכם הצלחה קרייריסטית ברגע בו תסכימו להתמודד עם המכשול שאתם חוששים מפניו. ה – 2, 11 וה- 20 בחודש הם ימים מוצלחים עבור ילידי מזל סרטן וכך גם מספרי בתים, דירות, מכוניות וכיוצא באלה. מבחינה נומרולוגית זה הזמן לטיפול בענייני כספים, ובילויים שקטים ואינטימיים.

אריה
למרות הדאגנות והחששות, תצליחו להפוך את הקערה על פיה ולהתמודד בהצלחה עם קשיים. טפחו את התקווה. זה זמן מתאים לחבר שני חברים קרובים. הם זקוקים לדחיפה קטנה ואתם, אם תצליחו להשאיר את האגו שלכם בחוץ, תתרמו לשניהם משהו שאינכם יכולים להעניק להם. אל תצפו לפרסים. הגלגל מסתובב. הרקיע צופה עושר ושכיות חמדה, כמו גם הצלחות בתחומים גשמיים.

בתולה
כוכב מרקורי השולט בכם מצליח להתמודד עם ההיבטים המאתגרים שנוצרו בינו לבין הירח וכוכב פלוטו. השאפתנות והתחרותיות דוחפות אתכם לכיוונים חדשים, הן בתחום העבודה והן בתחום הלימודים. סך הכול הרעיון חיובי אולם זה אומר שתבלו עוד פחות זמן בבית. בדקו עם בני הזוג מה דעתם על העניין. אל תחליטו באופן שרירותי. שמרו על ערוצי תקשורת פתוחים עם כל בני המשפחה ותקשיבו היטב למה שאומרים לכם.

מאזניים
כוכב ונוס השולט בכם מתעתד לפגוש את האנרגיה הרומנטית המשוגרת לעברו מכוכב נפטון. אתם נראים במיטבכם ועושה רושם שבכל מקום שאתם מגיעים אליו, אתם קוצרים הצלחה. הרצון ליזום, לצאת ולבלות בעיצומו וזה עושה לכם טוב. תחושת שליטה בחיים מעודדת אתכם. אתם זקוקים לתשומת לב ופינוקים. הקדישו קצת זמן לעצמכם למרות שאתם עסוקים מאוד בעבודה.

עקרב
הרצון שלכם למימוש מיידי של הצרכים האישיים שלכם בתחום האישי יוצר לחצים על בני הזוג. המאוויים שלכם מגיעים היום בעיתוי גרוע למדי ואם לא תעמדו על המשמר, גובר הסיכוי שתעבירו את הערב בעימות סוער. מומלץ להוריד פרופיל. אין חובה לנצח בכל ויכוח. ממש לא. דעו כי ה- 8, 17 וה- 26 בחודש הם הימים המועדפים עבור ילידי מזל עקרב וכך גם מספרי בתים, דירות, מכוניות וכיוצא באלה. מבחינה נומרולוגית זה הזמן לגישושים רומנטיים ולהעברת מסרים מסתוריים.

קשת
קשה לכם לקבל סמכות ולכן אתם מתרגזים בקלות כאשר מישהו מנסה להכניס אתכם למסגרות. בין אם מדובר בתחום האישי או בתחום אחר, ה'פתיל' שלכם, היום, קצר מאוד. בניגוד למה שקורה בדרך כלל, האופטימיות מכם והלאה ונראה לכם שהמצב לא פועל לטובתכם. מצד שני, אתם גם לא רוצים לוותר על זרימת האדרנלין וההתרגשות המלווה את המאבקים שלכם. תצטרכו למצוא את שביל הזהב.

גדי
ענייני היום יום לא במיוחד מעניינים אתכם וקשה לכם לגלות מעורבות במטלות ובמחויבויות שמנסים להלביש עליכם. אתם די עייפים ולמען האמת דרושה לכם יציאה מחוץ לבית לפעילות לא שגרתית כדי להתעורר ולהרגיש שאתם ממצים את החיים. שתפו את בני המשפחה ברגשותיכם. במפות האסטרולוגיות של בני-המזלות השונים, אתם אחראים על הבית העשירי ומושפעים מכוכב סטורן. השילוב בין השניים מוליד שאפתנות וצורך עמוק בהישגים קרייריסטיים.

דלי
האנרגיות הטובות בשיאן. אדם שאיתו אתם נמצאים בקשר עסקי חושף לפתע צד אחר ובלתי צפוי באישיותו, מה שפותח פתח לקשר מסוג אחר לגמרי. אל תדחו שום דבר על הסף. תנו לעצמכם צ'אנס לבדוק את העניין לגופו. רגע של משבר? לאו דווקא. עם קצת מאמץ תוכלו להצליח לפצל הנאות בלי לפגוע באף אחד מהמעורבים. הרקיע מציע לכם להיפטר מחרדות שאין להן קיום במציאות ולהתמקד באפיקים מעשיים ותועלתניים.

דגים
הרומנטיקה שוב 'בורחת' לכם בין האצבעות. את האשמה ניתן לתלות בנסיבות וכן בווכחנות יתר שנוגעת לשני הצדדים. בני הזוג מרגישים לחוצים מסיבות שלהם ומקופחים בגלל חוסר תשומת לב. אתם עסוקים בעניינים שלכם ושוכחים שכדי לבנות מערכת יציבה צריך להשקיע ולעמוד על המשמר, כל הזמן. האסטרולוגיה הקלאסית רואה בכם אנשים אשר אוהבים עם כל הנשמה ועם כל החושים, ולפעמים אתם כל-כך נסחפים באהבתכם עד שנדמה שתיכף אתם עלולים לטבוע.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button