הורוסקופ יומי

הורוסקופ יומי: אסטרולוגיה יומית 15-10-2019

תחזית אסטרולוגית יומית למזלות – הורוסקופ יומי

טלה
מערכות יחסים עם בני משפחה (ייתכן המורחבת) מושכות את מלוא המיקוד ותשומת הלב היום. מאבקים ומריבות מתפתחים על רקע שליטה וכספים. אל תגררו לפרובוקציות למרות שזה בדיוק מה שבא לכם לעשות. גלו בגרות ואיפוק עד שהרוחות יירגעו, מה שיקרה די מהר. אל תיקחו את דברים כמובנים מאליהם. אהבו את עצמכם. אל תניחו לדעות קדומות להשפיע על יחסיכם עם מכר חדש. תצטרכו לאמץ סגנון חשיבה מחוץ לקופסה.


מיוחד לגולשי אלטרנטיבלי: ידעת שלכל מזל אסטרולוגי יש קריסטלים אנרגטיים שיכולים לעזור למימוש עצמי, הגשמת משאלות והתגברות על קשיים?
רוצה לדעת איזה קריסטלים מתאימים למזל האסטרולוגי שלך? לחץ לבחירת מזל


שור
קחו זמן במהלך היום למנוחה. העייפות שאתם מרגישים היא פיסית. בעבודה מופיעים סימני תוקפנות מצד אנשים שחותרים תחתיכם. התבוננו היטב ובחנו מה קורה לפני שאתם מגיבים. הכינו את עצמכם מראש ליום בו תהיו מרוכזים ובמיטבכם כדי להגיב. צפויה לכם אהבה גדולה. שפע של דמיון והשראה. הניחו לדברים להתרחש ואל תתקעו מקלות בגלגלים.

תאומים
צפויה פריצה בתחום הקריירה במידה ותפעילו הרבה חוצפה ו'תלחצו על הכפתורים' הנכונים. זוהי שעת כושר ואם תחכו שהיוזמה תבוא מידי אחרים- תפספסו ובגדול. בקרוב צפוי שיפור משמעותי בתחום העבודה והאפשרויות לרווח כספי- נפתחות גם הן, ובגדול. אתם נכנסים אל תוך נתיב הצופן היכרויות רבות, תנועה ונסיעות לא מתוכננות. הספונטאניות היא בלב הדברים.

סרטן
יום של הפתעות. חוש ההרפתקנות יביא אתכם למקומות מרגשים. צפויה נסיעה מעניינת. תהיו ספונטאניים. סקרנות היא תכונה שאתם צריכים ללמוד לפתח ולהתמסר לה. אתם קצת ביקורתיים היום בגלל חוסר שקט פנימי. אל תגיבו לכול גירוי שמתעורר בשטח. תנו לדברים להתפתח. שקלו את תגובתכם הראויה. לא למהר. הרקיע רומז על מצב בעייתי שיהווה מעין מדרגה לעתיד וורוד ואופטימי.

אריה
יום עמוס. יותר מידי אחריות מונחת על הכתפיים שלכם. אתם מרגישים לחוצים וקשה לכם לתפקד. לא פלא. ממש הגזמתם עם מה שלקחתם על עצמכם. אתם זקוקים לחופשה. לפחות כמה שעות יעשו לכם טוב על הנשמה. רצוי שתצאו למקום בו תוכלו לתרגל פעילות גופנית מתונה באוויר הצח. שפע של הזדמנויות ממתין מעבר לפינה. הרקיע רומז על תקופה עתירת בילויים ושעשועים גשמיים ופיקנטיים.

בתולה
ההצלחה קרובה. אתם מרגישים קצת לחוצים ולכן הדברים שאתם מנסים לבצע לא ממש יוצאים כמו שצריך. לפנויים צפויה התפתחות בכיוון הרומנטי. אל תתנו להתחלה יפה להשתבש בגלל אי הבנות או מה שנראה על פניו כחוסר שיתוף פעולה. השתלשלות עניינים קצרה תבהיר לכם מה באמת קורה. מומלצת קצת סבלנות. הרקיע מזהיר מפני מתן אמון מופרז בידידים דווקא.

מאזניים
יום טוב מבחינה אישית. ההרגשה שלכם משתפרת. יוזמות שנקטתם מתחילים להתממש. אתם מוצאים את עצמכם בקשר שהיססתם להיכנס אליו. להפתעתכם נראה כי התוצאה מנחילה לכם אושר. אתם פוגשים אנשים חדשים ומרחיבים את המעגל החברתי, עובדה שמכניסה אנרגיות חדשות לטריטוריה האישית. משימה התנדבותית שלקחתם על עצמכם מפתיעה אתכם בעוצמתה ובתוצאותיה. מישהו מעכב תשובה להצעה שהגשתם לו, אך תהיה זו טעות מצידכם לנסות להשפיע על שיקוליו.

עקרב
יום מבולגן. קשיי ריכוז משפיעים על צורת ההתבטאות והביצועים שלכם. הגיע הזמן להתאפס. אתם מאוד ביקורתיים ורואים את עצמכם בצורה קשה יותר מאשר האחרים. מאוד חשוב לכם להירגע ולהיכנס למצב רוח נינוח כדי לעבור את השבוע בצורה חיובית. אם לא תעשו זאת, תסבלו בעצמכם וגם תגרמו עוגמת נפש לכל מי שנמצא סביבכם. רבים מכם עומדים לקצור הצלחה הודות לכשרון כתיבה או יכולת הבעה, מסר נפלא עבור אנשי השיווק שביניכם.

קשת
יום כיף בו אתם מרגישים שלאחרונה יותר מתמיד, יש לכם שליטה על מה שעובר עליכם. במקום לבלות את היום בסידורים משעממים, כדאי שתקדישו קצת זמן לזוגיות. יום מתאים לטיול משותף. כל רעיון יצירתי יתקבל בברכה ויגוון מעט את השגרה. השתמשו בכישורי התקשורת שלכם לבטא את הרצון שלכם בקרבה ואינטימיות. נהגו בטאקט ובעדינות. זהו זמן נפלא להגות בבעיה על רקע פסיכולוגי ולדון בה בחופשיות עם אדם בעל ניסיון בנושא או בתחום.

גדי
למרות נטייתכם לשמרנות נראה כי מזלכם הטוב הינו ביחס ישר למידת הספונטאניות שתגלו. שיחה מפתיעה תעשה לכם את היום. אתם יודעים כי יש מי שמספר לכם שקרים ובדותות אך נראה כי השלמתם עם המצב. גם זו דרך להימנע ממהומות. אדם שאתם מנסים לחמוק מפניו עלול לפרש את התנהגותכם כפגיעה בנימוס. השאלה היא עד כמה זה אכפת לכם. אתם נמצאים בנקודת זמן בה חולפות עליכם אנרגיות טובות. הכוכבים הופכים גם הזדמנות פעוטה לסיפור הצלחה.

דלי
פניה חיובית ומפתיעה בתחום העבודה גורמת לכם לחוש מלאי תקווה ואופטימיים הרבה יותר מאשר חוויתם מזה זמן רב. ככלל, זהו יום חשוב מאוד בתחום הקריירה ועליכם לחשוב היטב לפני שאתם מתחייבים. מה שחסר לכם זה הכישרון לדחוף את עצמכם קדימה, כמו שאתם עושים לאחרים בלי בעיה. העתיד צופן ברכה לנועזים- אם אין סיכון – אין סיכוי.

דגים
היום יותר מתמיד אתם מגלים עד כמה אתם רגשניים ואיך אירועים חיצוניים שקשורים בכלל לאנשים אחרים- משפיעים עליכם לעומק. הזדהות יתר עם אחרים אינה בהכרח תכונה שלילית וחבל שתכעסו על עצמכם בגלל הנטייה לאלטרואיזם. הצורך שלכם לעזור לכול העולם מעיד על טוב לב ונתינה אדירה. רק אל תתישו את עצמכם. אין להסתפק באינטואיציה, יש לרכוש גם ידע על-מנת לפתח כוחות נסתרים.

מחפש מטפל/ת בתחום? באינדקס המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאןעכשיו בקניון אלטרנטיבלי


Back to top button