אסטרולוגיה, כוכבים ומזלות

בנימין נתניהו חוגג 71 – מה צופים הכוכבים? הכל כתוב במפה האסטרולוגית!

לרגל יום הולדתו של בנימין נתניהו החלטנו להסתכל מה אומרת מפת הלידה של נתניהו.

מפה אסטרולוגית אישית היא כלי עוצמתי שמגלה לנו מה השפעת הכוכבים על אופיו של האדם, מה חוזקותיו, מה חולשותיו, מה הוא יכול לשפר ובעצם המידע שנמצא במפה אסטרולוגית אישית מאפשר לנו "להיות גרסה משופרת של עצמינו"! ולהתמודד עם קשיים ודילמות בחיינו.

לרגל יום הולדתו של בנימין נתניהו החלטנו לנתח מה אומרת מפת הלידה של נתניהו.
בנימין נתניהו נולד בתאריך: 21 באוקטובר 1949.

אז מה מספרת לנו מפת הלידה של בנימין נתניהו וכיצד מצב הכוכבים בלידתו, משפיעים עליו:
כוכבים ומזלות

נתניהו הוא בן מזל מאזניים המושפע מן המזלות קשת (כוכב ונוס במזל קשת), גדי (כוכב יופיטר במזל גדי) ואריה (כוכב מארס במזל אריה).

פייסן ומאוזן
מפת הלידה מציגה שלושה גרמי שמיים בגזרת מזל מאזניים והם שמש, ירח וכוכב ששמו מרקורי.
החשיבה שלו מאוזנת. זוכרים ? הדדיות ?…. "יתנו יקבלו – לא יתנו, לא יקבלו" כלומר, נתניהו ממוקד בכפות המאזניים כדי להיווכח כי אף לא אחת מהן נוטה יותר מן האחרת לצד כזה או אחר.
בבסיס אישיותו (וזאת למרות הדימוי שלו) מדובר באיש מקסים, תקשורתי ואוהב אדם. הדחף הראשוני שלו הוא להשיג הסכמה רחבה ככל האפשר, גם אם הנסיבות האובייקטיביות אינן מאפשרות זאת.

במפת הלידה של נתניהו רואים שהוא מוכן להשקיע את נשמתו למען טובת הכלל ומוכן לשלם מחירים יקרים מאוד כאשר הוא חושב שהדבר הנכון מנוגד לדעת הקהל הרחב. הוא מלא בתחושת שליחות למען עם ישראל והוא רואה את מטרתו להבטיח את קיומו הניצחי של העם היהודי בארץ ישראל.

יכולת להפוך את הלימון ללימונדה
השפעתו של כוכב מארס על נתניהו מאפשרת לו להבין ולקחת מצבים מורכבים, להוציא מהם את הטוב ולעשות מהפיכה בעיוותים שנוצרו במהלך השנים.
מיקום כוכבי הלידה של נתניהו מעניקים לו יכולת לייצר שותפויות המבוססות על הקסם האישי שלו, אמונה בצדקת דרכו, יכולת תכנון ארוך טווח והאחדות הנדירה שקיימת בתא המשפחתי שלו.
יכולת זו הפכה את נתניהו למנהיג בעל שיעור קומה עולמי! שזוכה להערכה, הערצה ומאפשרת לו לקדם את ענייני המדינה. דוגמאות ניתן לראות ביכולת שלו להביא לקבר ישראל את גופות חללי צהל (בשיתוף פעולה עם הנשיא פוטין), העברת שגרירות ארצות הברית לירושלים (בשיתוף פעולה עם הנשיא טראמפ), ואפילו היכולת להשיג ציוד רפואי יקר ערך בתקופת הקורונה (בשיתוף פעולה עם מודי, ראש ממשלת הודו).
רוצה מפה אסטרולוגית אישית? לחץ /צי כאן

נאורות וליברליות
השפעתו של מזל קשת על מפת הלידה חושפת אדם נאור, ליבראל, פתוח, משכיל, רחב אופקים, רודף צדק, משכין שלום ולוחם חופש שיידבק בעקרונותיו אך יהיה מוכן לפנות מקום ליריביו כדי שגם הם יוכלו להשמיע את קולם. ה – די.אן.איי הקשתי נוטע בו מעין דחף ללכת עם אך להרגיש בלי. כלומר, לתפקד בתוך מסגרת מחייבת, אך להרגיש חופשי ומשוחרר לנהוג על פי רצונו.

קרייריסט
יופיטר במזל גדי תורם למפה שאפתנות קרייריסטית, כושר ארגון, משמעת עצמית, רצינות, חוש אחריות, התמדה, עקשנות, רכושנות, תבונה ובעיקר דחף פנימי לטפס אל פסגת ההצלחה עקב בצד אגודל. הסמל של מזל גדי הוא יעלי עין-גדי, אתם יודעים, אותם יצורים מופלאים הפוסעים בסבלנות אין קץ בין סלעים וטרשים… אל ראש הצוק.
רוצה מפה אסטרולוגית אישית? לחץ /צי כאן

מנהיג
הדובדבן שבקצפת בא לידי ביטוי בהשפעת מזל אריה המחדיר למפה מנהיגות, דרמטיות, בומבסטיות, כריזמה, סמכותיות, הוד, הדר, גאווה ורעב לכבוד ולתהילה.
נתניהו הוא מנהיג מלידה, רואה בתפקידים שהוא ממלא שליחות ומשקיע את כל כוחו, מירצו וכיולתיו על מנת להגיע להצלחה למען מדינת ישראל.

יכולת לראות את הנולד
מיקום הכוכבים של נתניהו נותנים לו יכולת שנראית על "אדם-על"! הוא יכול לצפות את הנולד ולתכנן מהלכים שיביאו אותו אל המטרה.

פריסת טארוט שנתית ותחזית אישית מורחבתפרישת טארוט לאהבהמפה אסטרולוגית אישיתקריסטל המזל שלך לשנה הקרובה
הורוסקופ אהבה יומי
קריסטל המזל שלך בקניון הרוחניות מבית אלטרנטיבלי

מניפולטיבי (באופן חיובי)
הנומרולוגיה חושפת פן נסתר באישיותו של ביבי אשר על פיו הוא מחובר לתדר הרוטט בקצב תנודתי של המספר 8 הנחשב למספר מסתורי, עוצמתי ויש הגורסים שהוא מבטא גם חושניות…
ב = 2
נ = 5
י = 1
מ = 4
י = 1
ן = 5

נ = 5
ת = 4
נ = 5
י = 1
ה = 5
ו = 6

ולכן: 2 + 5 + 1 + 4 + 1 + 5 + 5 + 4 + 5 + 1 + 5 + 6 = 8

טיפ בכוכבים
הכוכבים מייעצים להמשיך באותה הדרך, לדבוק בעקרונות הברזל שלו ולא להכנע לרעשי רקע – חזקים ככל שיהיו!
מה הצפי לעתיד?
אם יתנו לו – יש לנתניהו עוד שנים רבות של עשייה והצלחות רבות בדרך!
רוצה מפה אסטרולוגית אישית? לחץ /צי כאן

Back to top button