הורוסקופ יומי

הורוסקופ יומי: אסטרולוגיה יומית 02-05-2019

תחזית אסטרולוגית יומית למזלות – הורוסקופ יומי

טלה
יום מפתיע. אתם מגלים מתחת לשכבה העליונה של משהו שנותן תחושה של בלבול ואובדן דרך, גרעין קשה של כיוון ברור לפעולה. אדם אשר בשמו מופיעה האות ר' מפנה מזמנו ומדריך אתכם. אתם מוצאים פתרונות יצירתיים לסיטואציה ישנה שהעיקה עליכם. הקשיבו ללב! צפויה בשורה המתגלגלת אל שמחה וחגיגה במשפחה. אל תניחו לגחמה רגעית לקלקל לכם את אשר הושג בעמל רב. כדאי שתמנו בלב עד עשר עוד לפני שאתם פועלים.

שור
חבל שמפלס הביטחון העצמי שלכם מושפע כל כך מאירועים חיצוניים וממה שאנשים אחרים אומרים לכם. ירידה זאת גורמת לכם להתמודד בדרך פחות יעילה פחות. בא לכם לעשות משהו נחמד עם חברים קרובים? אל תהססו. זה הזמן לצאת לחופשה. בן/ת הזוג מחכה שתתייעצו איתם. לא לשכוח. מי שאומר שהאהבה תשיג אותו סתם כך, אינו יודע את אשר הוא שח – למען האהבה, יש להשקיע.

תאומים
הבעיה היא שאתם מרימים ידיים עוד לפני שניסיתם. צפויות לכם לא מעט הזדמנויות להכיר אנשים חדשים המתאימים לפיתוח מערכת רומנטית אבל אם תדחו אותם על הסף, לעולם לא תדעו. מבולבלים משפע האפשרויות? בדקו אחת אחת ונסו להגיע למסקנה מה הכי מתאים לכם. רק אתם יודעים את התשובה. יש פעולות שתצטרכו לקיימן הרחק מעיני הסובבים אתכם, כדי למשוך אליכם אנרגיות ממוזלות.

סרטן
אתם מוציאים דברים מהקשרם. ייתכן שתתקשו לשלוט על רגשותיכם ומצב זה, בתזמון חסר מזל, עלול להביא לתוצאות לא נעימות. יום בסימן של חוסר וודאות. הזדמנויות מפוקפקות עלולות לגרום לכם לתסבוכת מיותרת, וזה הזמן להפעיל חשדנות כלפי אנשים שמבטיחים הבטחות גרנדיוזיות. מאידך, כוכב ששמו מארס מעניק לכם אנרגיות ויטאליות שכדאי לנצלן בפעילות ספורטיבית. זו בשורה טובה גם למחלימים.

אריה
עליכם לגלות קצת יותר איפוק וקצת פחות ספונטאניות. אתם מגיבים בתוקפנות כלפי אנשים שאינם ממלאים את הציפיות שלכם וזה מעורר כעסים נגדכם. בעבודה יש לא מעט בעיות ואתם צריכים לגייס את מרב המאמצים כדי להתמודד בשיקול דעת. כיוון חדש ולא צפוי עולה על הפרק. גלו ערנות ותגלו שיש עוד דברים שמצפים לכם בהמשך הדרך.

בתולה
אתם נמשכים לסיכונים והרפתקאות. פרויקט גרנדיוזי שלקחתם על עצמכם עומד לפני סיום. ישנם לא מעט סיכונים בדרך ואתם עלולים להתפתות לנקוט בפעולה לא לגמרי הגיונית. היזהרו מהתוצאות שעלולות לקבל תפנית לא נעימה. העקשנות שלכם היא תכונה מסוכנת כשהיא באה לידי ביטוי בענייני כספים. חשבו שוב. אל תנהגו בפזיזות. יסוד האדמה מזרים אליכם אנרגיות בעלות אופי שאפתני ויוצר עבורכם קשרים עם ילידי המזלות גדי, בתולה (כמוכם) ושור.

מאזניים
יום זה מתאפיין בתחושה של שמחת חיים ואופטימיות. אתם מתעוררים לתוך יום מלא פעילות כאשר הכל הולך לכם כפי שתכננתם. היוזמה שלכם תביא פירות של הצלחה. הרגשות הסוערים שלכם, כלפי אדם קרוב שכעסתם עליו, נרגעים ואתם מסוגלים לראות את מה שקורה, באור שונה מאשר בעבר. גם אם אינכם מודעים לכך, נראה כי עסקיכם מושפעים מן המתרחש איתכם בתחום שבינו לבינה. השקיעו בתחום זה, והכל יבוא על מקומו בשלום.

עקרב
אתם מסיימים את השבוע במצב רוח טוב. חלקו את זמנכם בין הבית ובין העבודה ואל תשכחו את החברים הטובים. אם תנהגו ביעילות בתחום ארגון הזמן, תוכלו להספיק את הכול בלי לקפח אף אחד. אדם שמנסה לעטוף את עצמו באווירה של מסתוריות, יצור איתכם קשר וינסה ליצור תחושה של קירבה מלאכותית. זכרו כי הדור הבא, כלומר – הצעירים, אינם שלכם ואינם רכושכם. הם הופקדו בידיכם למשמרת, וכך בדיוק יש להתייחס אליהם.

קשת
מסרים אמינים ומרגיעים מגיעים אליכם מאדם שאינכם בוטחים בו לחלוטין. אתם חוזרים ובודקים את המידע המצטבר ומתקשים להגיע לידי החלטה גורפת. מצד אחד קשה לכם להודות שאולי טעיתם בהערכת המצב אולם מצד שני, מה שחשוב יותר, שיש לכם בעצם על מי לסמוך בניגוד למה שחשבתם קודם לכן. בעתיד-שווה לבדוק אפשרות לקשר רומנטי. אם יש ברצונכם להוביל אל שינוי במקום בו את מגשימים את עצמכם, תוכלו לעשות כן אך ורק אם תתחרו ותשיגו את כתר המנהיג.

גדי
אתם זוכים במחמאות רבות ונראה שהפרגון מעניק לכם תחושה נפלאה של שייכות וביטחון, כמו גם סלחנות כלפי אלה סביבכם שבאים כלפיכם בדרישות. יום נפלא מבחינה חברתית, והזדמנות של ממש לצאת מהשגרה וליהנות מחוויות משעשעות. הרשו לעצמכם לדחות כמה מטלות למועד אחר. האסטרולוגיה מייחסת לכם תכונות כגון שאפתנות, מעשיות, הגיון ועוצמה אישית. המזל המשלים אתכם על פני גלגל המזלות הוא סרטן, שתכונותיו הן: אהבה, חום וצורך בהגנה ובמסגרת תומכת.

דלי
הנטייה שלכם לבדוק ולברר מה אתם מקבלים לפני שאתם מסכימים להעניק מעצמכם לזולת, עלולה להרוס קשר בהתהוות. עם כל הקסם האישי והכושר הוורבלי, אתם עלולים למצוא את עצמכם במצב של "אל חזור". שימרו על ערנות בתחום האינטימי ותנו לאופטימיות ולאינטואיציה להוביל אתכם בקצב המתאים. האסטרולוגיה מייחסת לכם תכונות כגון: מקוריות, גאוניות ופשטות. המזל המשלים אתכם על פני גלגל המזלות הוא אריה, שתכונותיו הן: מנהיגות, אסרטיביות, מלכותיות וסמכותיות.

דגים
האווירה סביבכם רוויה בשמחה ורומנטיקה וכל מה שקשור בתחום זה- מצליח. אדם בן מזל מים, אל תדחו על הסף הצעות שמגיעות כאילו משום מקום. הגיע הזמן לעשות סדר בתחום החברתי. יש לכם יותר מידי אנשים שאתם קוראים להם חברים אבל למען האמת אינם עומדים בקריטריונים. אדם נדיב מוכן להעניק לכם יותר מכפי ששיערתם. זה לא הזמן למשחקים של אי-נעימות, אלא פשוט להציג את שאתם נכספים לו.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button