הורוסקופ יומי

הורוסקופ יומי: אסטרולוגיה יומית 02-07-2019

תחזית אסטרולוגית יומית למזלות – הורוסקופ יומי

טלה
יום רומנטי. האפשרויות פשוט 'מקישות' לכם בדלת. תחושת החופש והעוצמה הפנימית שלכם בסימן עליה, מה שגורם לכם לחפש הרפתקאות וריגושים. היו ערניים לנעשה סביבכם ואל תסגרו שום דלת. למי שנמצא במערכת זוגית- יום נפלא למימוש התקשורת ההדדית בכל הרמות. אדם שנהג להכשיל אתכם משנה את התנהגותו ברגע בו הוא קולט כי מישהו הלעיט אותו במידע כוזב.

שור
אתם חווים זוגיות יציבה וזורמת. יש ירידה בלהט אך האינטימיות מספיק חזקה ומספקת כפי שהיא. אל תצפו לזיקוקי דינור. שעות הערב יתאימו לבילוי שקט ורומנטי. לפנויים צפויה היכרות מעניינת ששווה בהחלט שתקדישו לה קצת יותר מהרגיל. הימנעו מהפעלת חוש הביקורת הקטלני שלכם. הכוכבים מעודדים אתכם להתקלף מביישנותכם ולערוך לעצמכם יחסי ציבור. כך בקריירה וכך גם בנתיב החיזורים.

תאומים
רצוי להקדיש זמן נוסף למחשבה לגבי החלטות שהחלטתם. נראה שעדיין אינכם שלמים ובשלים לעבור את תקופת ההכנה הנחוצה. מבחינה אישית צפוי לכם יום נעים ומלא למדי בפעילות ובנסיעות. השתדלו לא לבזבז כספים על חפצים מיותרים שאתם לא באמת זקוקים להם. חגיגה שאין לה גבולות, עשויה להיטיב איתכם יותר מאשר מסגרת ממוסדת ורשמית. אנרגיה ממוזלת שורה על הפנויים והפנויות שביניכם. הכוכבים מיטיבים עם אלה מכם שבדידותם נמאסה עליהם.

סרטן
ביקור אצל חברים ושיחה עם אדם צעיר מכם, גורמים לכם הרגיש הרבה יותר טוב עם עצמכם. הרצון שלכם להעניק ולתמוך נתקל בחומה של אטימות וחוסר רצון מצד בני הבית. דווקא במקום 'זר' אתם מוצאים אוזן קשבת ויש לכם סיפוק אמיתי שיכולתם לעזור. תחושת התסכול היא זמנית. האווירה בבית תשתפר במהלך השבוע. צפויה לכם אהבה יפה וטהורה, אל תלחצו עליה כדי להשיג יותר מזה.

אריה
רמת החיים שלכם בעליה בזכות סכום כסף שמתקבל מכיוון לא צפוי. למרות השפע, אתם ממשיכים להתלונן ואינכם מרוצים וחבל. כדאי להתמקד בחלקים הטובים שקיימים. הסערה הפנימית לא שייכת באמת לאירועים המידיים. עליכם להתעסק בקונפליקט הפנימי. אל תניחו לטיפוס שתלטן לנהל לכם את החיים, יש חיים גם בלעדיו. אווירה מסתורית מרחפת על קשר חדש שנוצר. אם אתם יודעים מה טוב בשבילכם, נסו לפזר את ענני הערפל.

בתולה
מסמכים חשובים שטפלתם בהם לאחרונה יוצאים סוף סוף ליעדם, אחרי דחיות חוזרות ונשנות. אתם מרוצים מאוד מצורת הטיפול שלכם בעניין שעשוי, בהמשך הדרך, להביא לכם סכום כסף לא מבוטל. ההתנהגות שלכם נובעת מתוך שיקולים קרים והגיוניים. המשיכו לדאוג לעצמכם. אל תשליכו את יהבכם על אדם שמפורסם בחוסר יציבותו. תהיה זו טעות לא ללמוד משהו מלקחי העבר.

מאזניים
כוכב ונוס השולט בכם מתפנק באנרגיות ממוזלות הזורמות אליו מן הרקיע. יום טוב. בן משפחה קרוב משתף אתכם ברגשותיו ואתם מוצאים בדיוק את המילים הנכונות לומר. יחד עם זאת, השתדלו להישאר בתחום העידוד והימנעו מאמירות החלטיות שעלולות להקדים את זמנן ולגרום מאוחר יותר, לאי נעימות מול גורם שלישי. הצלחתם להשתחרר מרשימת מחויבויות שהייתם עסוקים בהם לאחרונה? הגיע הזמן לקחת חופש.

עקרב
היום יש לכם הרגשה חזקה של חסך שמשתלטת על כל השאר. הכי בא לכם להיות בקשר יציב וקבוע ואפילו להתמסד. אתם לא יכולים להרשות לעצמכם להמשיך במצב הקיים, לפחות לא מבחינת תחושות פנימיות. אחרי תקופה של מאבקים על מעמדכם, נראה ששיננתם את עמדתכם יותר מידי פעמים ומה שהיה בגדר אפשרות עד לפני זמן קצר, כבר אינו אקטואלי. המזל הטוב יבוא באופן לא צפוי, אין צורך להקשיב לעצותיהם של מי שממילא אינם יודעים דבר.

קשת
אנרגיות טובות מגיעות אליכם היום מכל עבר וגם יש מי שמפרגן ובגדול בתחום העבודה. בקטע החברתי המצב כלל לא רע- אומנם אתם לא מתקדמים בכיוון של ביסוס קשר רומנטי, אבל הקשרים החדשים שהתחלתם לפתח, תורמים לכם הרבה סיפוק והנאה. אז פשוט תזרמו עם זה וסמכו על עצמכם שתדעו למצות את הטוב מכל מצב. איש אינו רשאי להכתיב לכם כיצד לממש את חייכם. התרחקו מאנשים שאינם מבינים זאת.

גדי
היום צפויים קשיים בעבודה בגלל סיבות שאינן תלויות בכם. תקלות וקלקולים של מכשירים וציוד מסבכים את המצב עוד יותר. אתם שוקלים מה הדרך להתמודד עם מה שקורה והאם יש לזה משמעות מעבר למה שגלוי לעין. לפעמים הדברים יוצאים מכלל שליטה ואין יותר מידי מה שאפשר לעשות, סבלנות. דעו כי אלוהים אינו שוכן במקום כלשהו רחוק מן העולם. אלוהים שוכן קרוב-קרוב, ממש כאן ועכשיו. חושו והרגישו אותו.

דלי
יום של געגועים וכמיהה לרומנטיקה. זיכרון שמגיע מביא עמו מחשבות והרהורים מתסכלים. זיכרונות מציפים אתכם ולמרות שברור לכם שאתם צובעים אותם בצבעים ורודים של נוסטלגיה, בכל זאת די קשה לכם להתמודד, אז הפסיקו לרחם על עצמכם וצאו מהבית! בשעות הערב צפוי מפגש חברתי מרגש. דעו כי המציאות כבר נמצאת כאן, אינכם חייבים לצאת להשיגה. אם תתנערו ותיפטרו מחלומותיכם, תוכלו לעוף עד קצווי שמיים.

דגים
פיקחו עין חשדנית על אדם שמערפל את דבריו כאשר הדברים עוסקים בכסף. זה אומר שלא תצאו ממנו עם כיסים תפוחים. אירועים ממוזלים צצים בנתיב שבינו לבינה. כאשר זה קורה הניחו לעצמכם לזרום מבלי להרהר במחר. מצב הרוח רומנטי ובכל זאת פה ושם יש קצת חיכוכים עם בן/ת הזוג. באמת לא נורא. לא צריך לקחת ברצינות תהומית כל מילה שנאמרת. תזרמו, אל תתעקשו על כל דבר וקבלו את השינויים ברוח טובה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button