הורוסקופ יומי

הורוסקופ יומי: אסטרולוגיה יומית 02-08-2019

תחזית אסטרולוגית יומית למזלות – הורוסקופ יומי

טלה
הקדישו חלק מהיום לסידורים ואת החצי השני- למנוחה. אתם זקוקים לשקט לאחר שבוע עמוס. נושאים הקשורים לזוגיות מעסיקים אתכם במיוחד. שמרו על ראש פתוח והימנעו מביקורת כלפי הקרובים לכם ביותר. פעילות משפחתית משולבת תתרום רבות לחיזוק הקשר המשפחתי והזוגי כאחד. מי שמושך בחוטים גם גוזר לעצמו קופון על חשבונכם. ייתכן, אפילו, כי הוא מנכס לעצמו את הישגיכם.

שור
עובר עליכם יום נעים למרות עומס המטלות שעליכם לבצע. אורחים שיגיעו היום יפרגנו ויעלו לכם את המורל. בדרך כלל, המשפחה אצלכם עומדת במקום ראשון. הגיע הזמן שתקדישו חלק מהאנרגיות לצרכים האישיים שלכם. אסרטיביות היא חלק מהעניין. תלונות וביקורות מצד אחד והתנהגות של קורבן, מצד שני, כלל אינן מתאימות לאופייכם ולא מקדמות אתכם לשום מקום. זה הזמן להשקיע בתחומים שמעניקים לכם תשואה כספית. את ענייני הלב והרגש רצוי לדחות לפעם אחרת.

תאומים
יום של ככה-ככה. אתם עושים מאמצים כבירים אולם הדברים אינם מסתדרים כמו שציפיתם. יש לכם את הנתונים הדרושים להצלחה חברתית ומקצועית אבל יש התרחשויות פנימיות הקשורות בחוסר אמון לזולת, שמגבילות אתכם. נסו לזרום ולנווט בצורה טבעית ופשוטה בין ההזדמנויות שעולות על הפרק. מה שנכון עבורכם יתממש ללא מאמצים היסטריים. הכריזמה שלכם עולה עשרת מונים על זו של יריביכם, אל תחששו להתבונן בעיניהם.

סרטן
מה שמאפיין אתכם בדרך כלל היא דרך פעולה בסגנון 'לאט אבל בטוח'. הרצון המתעורר פתאום להשיג בבת אחת מספר מטרות, גורם לכם לחוש תחושת כישלון. אתם חשים מתוסכלים ולא פלא. הקדישו זמן במהלך סוף השבוע לתכנון עתידי. בתחום הזוגי- לכו בעקבות הלב. הצעה בעלת פוטנציאל כלכלי נופלת עליכם באקראי. חשיבה מחוץ לקופסה תטה את הדברים לטובתכם.

אריה
מצב הרוח קליל. נראה שאתם מתחילים לקבל דברים בפרופורציות הראויות להם ולא צוברים כעסים נסתרים. עכשיו יש לכם יותר כוחות לטפל בבעיות שמתעוררות, ביעילות רבה יותר ובלי להיגרר לפרטים משניים. ביסוס הבנה ושיתוף פעולה עם הסובבים אתכם, תאפשר התקדמות. אתם תצליחו להביס את יריביכם באמצעות היגיון ושיטתיות ובמקביל, תצליחו לשמור על הדר של מלכותיות ואצילות.

בתולה
מה שלא הספקתם לעשות משך השבוע, תעשו היום. קחו לעצמכם כמה שעות חופשיות בחצי השני של היום. בילוי בחיק הטבע, במרחבים ובאוויר הצח, יעשו פלאים. אתם לא אוהבים להתאמץ יותר מידי אבל המצב הכלכלי דורש עבודה יותר מאומצת ורצינית ממה שהשקעתם עד היום. המוטיבציה זקוקה לזריקת עידוד. זה תלוי בכם. במקום להילחם ביריביכם פנים אל פנים, אתם יכולים להפוך את עצמכם לבלתי נראים.

מאזניים
יום מוצלח לפעילות שדורשת עבודה עם האינטלקט. יש צורך לעשות מספר שינויים על מנת להיות בסיטואציה שמאפשרת לכם ליהנות ממרחב פרטי. על מגבלות טכניות שנצבות בפניכם, ניתן להתגבר בקלות יחסית באמצעות קצת יצירתיות ודמיון. אל תתנו להשפעות חיצוניות לרפות את ידכם. לתירוצים הרי אין סוף אבל, אין דבר העומד בפני הרצון. השתמשו בכוח הרצון שלכם והניחו ליריביכם להאמין כי הקרב כבר הוכרע לטובתכם, אל תהססו לגחך בפניהם.

עקרב
השלווה הנפשית שלכם תלויה ביכולת שלכם להכיל מצבים ועמדות של אנשים שאינם עולים בקנה אחד עם הדעות הפרטיות שלכם. דווקא כשנדמה לכם שאתם פשוט לא מסוגלים יותר, מתגלה עוצמה פנימית מרשימה וטוב לב כמעט ללא גבולות. יש לכם את הכוח לעשות זאת ואתם אפילו לא צריכים להתאמץ. רק לשנות קצת את זווית הראיה. אם החלטתם להביס את יריביכם, יהיה עליכם להפעיל שיטות של הסוואה. כלומר, אל תחשפו את כוונותיכם בטרם עת.

קשת
אתם מבלים את מרבית היום עם חברים. מצב הרוח שלכם אינו מתאים במיוחד לקצב המהיר ול-'רעש' החיצוני. האמת היא שהייתם מעדיפים להיות לבד. יחד עם זאת, מתוך רצון לפייס ולהביא את המיטב שבכם אל פני השטח, האווירה משתפרת במהלך היום ולקראת הערב, חולפת לה המועקה והתסכולים שחשתם בימים האחרונים. שמרו על נינוחות ורוגע!

גדי
למרות שאתם מנסים לא להיות תלויים באף אחד ולהרגיש שליטה על מה קורה, נראה שהיום ההתנגדות הנמרצת שלכם נחלשת מעט, וזה מביא דווקא לתוצאות טובות למדי במישור האישי. שיתוף פעולה מביא אתכם למצב רצוי במיוחד, בו אתם מרגישים יציבות ותמיכה, רגשות שחשובים לכם מאוד, במיוחד בימים אלה. האצלת סמכויות, גם בבית, היא תופעה רצויה.

דלי
הרקיע מזרים אנרגיות טובות וממוזלות הישר אל גזרת מזל דלי. סוף סוף אתם מרגישים שהזרימה הטבעית וההרמוניה חוזרים לחייכם. במסגרת הסבלנות והרכות שנוחתות עליכם, כאילו משום מקום, אתם מגיעים למסקנות מרחיקות לכת. חשוב שתקדישו מחשבה לטווח אורך ולא תמהרו לנתק קשרים או לפעול. דחו את הרעיונות הגדולים והיוזמה ליום אחר. אנרגיה של התחדשות מנתקת קשרים נושנים ומזרימה טריים ורעננים. כל שאתם צריכים הוא לקחת צ'אנס.

דגים
זהו יום טוב לאירוח חברים. התקשורת מצוינת ויש מצב לפיתוח קשר רומנטי עם אדם שתכירו דרך חברים קרובים. אל תמהרו להתחייב אם אתם לא בטוחים. כדאי שתרדו מהשאיפות שלכם לטוטאליות בקשרים אישיים ובכלל. יש לכם מספר אופציות וכדאי לנסות למשוך את הזמן וליהנות ככל האפשר מאפשרות הבחירה. מכר חדש יוצא מגדרו על מנת לזכות בתשומת ליבכם. נראה כי ממש חשוב לו להרשים אתכם.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button