הורוסקופ יומי

הורוסקופ יומי: אסטרולוגיה יומית 03-03-2019

תחזית אסטרולוגית יומית למזלות – הורוסקופ יומי

טלה
אירוע קוסמי המתרחש ברקיע תורם ליום מוצלח במיוחד. צפויה לכם הצלחה בתחומים רבים. הפוטנציאל שלכם גבוה במיוחד בימים אלה ואתם יכולים לנצל את המומנטום כדי ליצור קשרים חדשים עם אנשים ומקומות עבודה אפשריים. הרצון החזק להתקדם, השאפתנות וכושר השיחה תנו לכם 'פוש' של ממש ברגע המתאים. המתרחש איתכם בנתיב הקריירה עשוי להשפיע על חייכם הרומנטיים, גם אם אתם משתדלים להפריד בין השניים.

שור
שיפור בחיים החברתיים מעלה את מפלס מצב הרוח באורח משמעותי. תנו סיכוי לרומן עדין המתפתח עם אדם מרתק. אל תחסמו שום דבר מכיוון שאינכם מודעים לשיעור חשוב שאתם יכולים ללמוד ולקבל מהקשר הזה. עליכם לערוך סקר שוק לפני קניה גדולה שאתם מתכננים. אל תדחו את המשימה! הרקיע רומז כי דרושים שינויים. רק התחדשות ומהפך עשויים להוביל להצלחה.

רוצה להכניס לחיים שלך אנרגיות טובות? לחץ/צי לפרטים על תליון המזל שלך

תאומים
מגיעה אליכם הפתעה מפרגנת דרך שיחת טלפון לא צפויה. לא רק שזה נעים לכם, אלא יש לזה קשר ישיר עם התקדמותכם בעבודה. החדשות הטובות מגיעות דווקא ביום של ירידה מוראלית מסוימת, וזה נראה לכם כעיתוי מושלם שמהווה סימן לבאות. בעקבות ההתרחשויות צפויה התאוששות מהירה לכיוון של מצב רוח חיובי הרבה יותר. המסר היומי הוא – קחו את יכולותיכם והמריאו עימם לשחקים, אל תשאירו אותם עומדים בתוך מים עכורים.

סרטן
המחשבה שאתם יוצאים לבילוי מהמם בטווח הקרוב עושה לכם את היום. הכל נראה לכם טוב יותר ומצב הרוח אופטימי. המשמעות עולה על חשיבותו הממשית של האירוע. זה מוכיח עד כמה אתם תלויים באירועים חיצוניים. כדאי שתשקיעו מחשבה בעניין הזה. אין רע בריגושים חיצוניים אך מי שבאמת מרגיש טוב עם עצמו, יכול לחוות אושר גם לבד או בבית. המסר היומי הוא – אנשים רמי מעלה יכירו בכישוריכם, זאת גם אם בעבר הם פקפקו בהם.

רוצה להכניס לחיים שלך אנרגיות טובות? לחץ/צי לפרטים על תליון המזל שלך

אריה
כדאי לחשוב ולבדוק את כל הנתונים שעולים על הפרק מבחינת עבודה. צפוי שינוי מפתיע. נסו להימנע מהתעקשות על ויכוחים מיותרים שלא יקדמו אתכם לשום מקום. באמת שאתם לא חייבים להיות צודקים כל הזמן. הביטחון העצמי שלכם – מופרז. הוא עלול לגרום לכם לפעול בפזיזות ולאחר כך להצטער מאוד על מה שעשיתם. הקלף שלכם בסדרה המיסטית של קלפי הטארוט הוא קלף הכוח. הקלף מייצג את השופט התנכי שמשון, כמו גם את הפסוק "מעז ייצא מתוק".

בתולה
מערכת היחסים האישית פורחת. אתם עלולים לקחת את העניין כמובן מאליו. בן/ת הזוג זקוקים לחיזורים וחיזוקים. אל תפסיקו לעשות מה שעשיתם עד עכשיו. התחום החברתי נחלש לאחרונה. מישהו קרוב שבשמו מופיעות האותיות מ' ו – ל, אכזב ובגדול. שינוי בעבודה דרוש לכם כמו חמצן לנשימה. קחו את הזמן לעשות תוכניות אופרטיביות. הקלף שלכם בסדרה המיסטית של קלפי הטארוט הוא קלף הנזיר: הקלף מייצג מצבים הדורשים פסק-זמן ושיקול דעת נוסף עבור עניינים מכל סוג שהוא.

רוצה להכניס לחיים שלך אנרגיות טובות? לחץ/צי לפרטים על תליון המזל שלך

מאזניים
זו הזדמנות לשינוי חיובי במצב הרוח. ההשקעה והחריצות מקדמות אתכם בכל התחומים. למרות זאת, תיתכן הרגשה שבבית לא ממש מבינים אתכם. נסו להתגבר על ההרגשה בעזרת שיחה ישירה עם מי שקשור לעניין. חברות חדשה מתפתחת עם מישהו שבשמו המלא מופיעה אות ד'. הרושם הראשוני שלכם אינו מדויק. תנו צ'אנס. הקלף שלכם בסדרה המיסטית של קלפי הטארוט הוא קלף הצדק: הקלף מייעץ לכם לפעול על פי שיקול דעתכם בלבד, וזאת מכיוון שממילא אתם תהיו אלה שתצטרכו לשאת בתוצאות [לכאן או לשם].

עקרב
למען האמת הנטייה הטבעית שלכם היא להתעסק היום רק עם מה שמוכרחים. איך שהוא יש לכם הרגשה שאתם לא נמצאים במקום הנכון. היום מתנהל בעצלתיים עד שאתם מוצאים סיבה להחיש את העניינים. אתם רק צריכים סיבה להחיש את זרימת האדרנלין, כי הפעם זה עניין רומנטי שמזמן רציתם לממש. לכו עם זה עד הסוף. מה כבר יכול לקרות? אל תחששו, אתם נצחיים. אתם טיפה מתוך האור הגדול של האל ומכיוון שהוא עצמו נצחי, הרי שכך גם אתם.

קשת
יום לחוץ. אתם מרגישים לחוצים בזמן מכיוון שהשארתם משימה חשובה לרגע האחרון. עכשיו אתם מתוחים ונקלעים למריבות עם כול מי שנמצא בקרבתכם. בעצם, ברור שאתם מנסים לפרוק מתח אבל אתם עלולים להפסיד הרבה, אם תמשיכו להסתובב ולהוציא את העצבים על הסביבה. גלו בגרות ואיפוק והסיקו מסקנות לפעם הבאה. המסר היומי הוא – אינכם יכולים להתחדש כל עוד אתם מתרפקים על זיכרונותיכם, הרפו מהם וראו אור גדול.

רוצה להכניס לחיים שלך אנרגיות טובות? לחץ/צי לפרטים על תליון המזל שלך

גדי
אתם לא ממש בשיא הכושר. מתחשק לכם לצאת ליום חופש. אתם עייפים אך אין סיבה ממשית להרגשתכם. למרות העומס- רצוי שתשימו לב לפרטים הקטנים. למרות שאתם עסוקים, יש משהו שנמצא ממש מתחת לאף, אך אתם לא רואים. נצלו את שעות הפנאי המעטות שעומדות לרשותכם כדי לבחון את המסרים שמגיעים אליכם. הרקיע רומז כי האל נמצא בכל והכל נמצא באל. אין צורך לנדוד למרחקים על-מנת למצוא את שמונח כאן ממש לפניכם.

דלי
אתם מתקשים לתקשר עם אחרים. חשוב לכם לממש את עצמכם אבל אתם מרגישים כבולים. נדמה לכם שגורמים חיצוניים בבית וגם מחוצה לו מנסים להכתיב לכם דרכי פעולה. התחושה הזאת אינה מדויקת. אתם פשוט בלחץ. אל תחמיצו הזדמנויות בגלל כעסים מיותרים! אתם נוטים להגיש הצעה לאדם שאין לו מושג על אודות מה אתם סחים. כדאי שתקיימו שיחה לטובת תיאום ציפיות. המסר היומי הוא – הסובבים אתכם מצפים מכם להוביל ולהנהיג, אל תחששו להיות הנחשונים.

רוצה להכניס לחיים שלך אנרגיות טובות? לחץ/צי לפרטים על תליון המזל שלך

דגים
עליכם לחקור קצת יותר לעומק מה גורם לבן משפחה לכעוס עליכם כול כך. יש מי שמסתיר את רגשותיו האמיתיים מכם. עליכם לבדוק מדוע אתם מעוררים כול כך הרבה אנטגוניזם בימים אלה. אל תכפו את דעותיכם על אחרים. מצב הרוח שלכם כבד מהרגיל וייקח לפחות עוד יום אחד עד שהמצב ישתפר. הרקיע מבטיח הצלחה שתושג בעזרת התלהבות ואופטימיות. זהו עיתוי של אור ואש.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button