הורוסקופ יומי

הורוסקופ יומי: אסטרולוגיה יומית 04-02-2019

תחזית אסטרולוגית יומית למזלות – הורוסקופ יומי

טלה
אתם מנסים להתארגן בצורה חדשה ולעשות סדר בעניינים. תחושה של חוסר אונים מתגנבת לליבכם ואיתה הספק. אל תדאגו יותר מידי. אפילו לכם מותרים כמה רגעים של חולשה. אתם מוצאים הרבה נחמה דווקא במערכת הזוגית. בן/ת הזוג מפתיעים ומעודדים אתכם לשנות דפוסי חשיבה. אין ללחוץ על בן הזוג בנושאים שליבו טרם הבשיל לקראתם, הניחו לו את הזמן הדרוש לו.

שור
אתם מעורבים עד מעל הראש בפעילות ציבורית. הקשיים רק גורמים לכם להתחשל ולהתחזק. אתם חשים בהתפתחות באישיות המתרחשת תוך כדי מאבקים. יש לכם סיפוק. האמונה בצדקת הדרך מושכת אתכם לשנות את סדר היום ולהקדיש את מירב המרץ לאותה אמונה. יש סיכוי גבוה שתפגשו היום, באותו מקום, מישהו שמעוניין בכם מבחינה רומנטית. השקיעו את האנרגיה שלכם אך ורק בתחום בו אתם מצטיינים, ואל תפזרו אותה על פני אפיקים רבים מדי.

תאומים
יום קצת מבלבל. אתם מוצאים את עצמכם בסערת רגשות רומנטית. יכול להיות שזאת אהבה ישנה שמתעוררת לחיים או משהו חדש שמצליח להעיף אתכם גבוה לשמיים. אתם קורנים מאושר ומקבלים הכרה והערכה מבני המין השני, על כל צעד ושעל. הימנעו מפלרטוטים שעבורכם הם חסרי משמעות אך מפתים. זה לא הזמן המתאים. במקביל זו תקופה נפלאה למניפולציות כספיות ולהשקעות בבורסה.

סרטן
יום מתאים לאהבה. אם אתם לא נמצאים בקשר, אז היום הולך לקרות לכם משהו מרגש בתחום זה. אתם מתחברים לקופידון ששולח אתכם למקום טוב. מותר להתלהב אך כדי לא להתאכזב מומלץ להישאר עם הרגליים על הקרקע. טעות בשיפוט עלולה לעלות לכם ביוקר. אז אל תמהרו. בימים אלה אתם זקוקים ליועץ כלכלי צמוד. מופיעה נטייה לגלות התלהבות גם לגבי עסקות שאינן מי-יודע-מה.

אריה
אתם נמצאים במאבק פנימי בין הרצון שלכם לתרום למשפחה, ובין מילוי הצרכים הפרטיים שלכם. חופשה של כמה ימים על אי בודד זה בדיוק הדבר שהיה נחוץ לכם דווקא עכשיו. אין לכם אפשרות כלכלית לבצע זאת, ובמקום זאת אתם מוצאים את עצמכם בוויכוחים. כדי לעבור את הימים הקשים האלה, מומלץ לנצל אפשרות של טיפול אלטרנטיבי. צפויה התחלה חדשה ונועזת בתחום שאתם הוגים בו לאחרונה. אל תחששו להביע בקול את אשר זועק בכם מבפנים.

בתולה
האינטליגנציה והאינטלקט שלכם נקראים היום לתפקד ברמה הגבוהה ביותר. אתם ניצבים מול פרויקטים חשובים בעבודה. חשוב לכם מאוד להוכיח את עצמכם. אתם מקדישים זמן רב ומאמצים כדי לקדם את העניין ואין ספק שהתוצאה תהיה מרשימה. יש מישהו שמנסה לטרפד את ההצלחה שלכם. רצוי להציע שיתוף פעולה. גם במקרה של סירוב אל תיבהלו. התמדה וסבלנות מומלצים. ייתכן כי העמל שאתם משקיעים, אינו זוכה בתמורה הולמת. מצד שני, איש לא יתבע עבורכם את זכויותיכם.

מאזניים
יום עמוס פעילות. אתם יוצאים לנסיעה ארוכה. הסירו את מסך החשדות והספקות שיש לכם. גלו את רגשותיכם ואל תחששו מפני מה יחשבו עליכם אנשים אחרים. בזוגיות יש עליות ומורדות. תצליחו להתגבר על כל הבעיות אם תפגינו קצת רצון טוב. אמצו גישה של הזדהות והבנה. צפויים מצבים לפיהם את נוטלים פסק זמן להרהורים ולחשיבה מחדש על אודות נושא כלשהו הטורד את מנוחתכם.

עקרב
יום שמתחיל טוב ומשתנה לכיוון פחות אטרקטיבי. אתם רגישים מידי ונוטים להיעלב בקלות יתרה, גם כאשר אין סיבה ממשית. קחו בחשבון שגם לאחרים יש רגשות עמוקים. עימות נוקב יסתיים בסופו של דבר בפיוס מתוק. תשכחו ממה שהיה. מחר מתחיל יום חדש ורצוי שתתחילו אותו ברגל ימין. צפויים מצבים לפיהם אתם אדונים לעצמכם ובמו ידיכם קובעים את גורלכם, כלומר: מצב הכוכבים הוא בגדר המלצה בלבד אך אתם הם אלה שמחליטים.

קשת
אתם בוחרים להיעלב ולהרגיש מקופחים. זה חבל. דווקא בעיתוי הזה, כאשר אתם כביכול 'פורשים' מהמרוץ, יש מי שמתחיל לגלות בכם עניין. מפגש עם אנשים חדשים מוביל אתכם למקום בו אתם צריכים להיות. אל תפתחו ציפיות ולא תתאכזבו. מישהו אשר בשמו מופיעה האות גימל מתמרן אתכם. צפויים מצבים של תפנית דרמטית, מהפך והתחדשות כבירה, היזהרו. זהו עיתוי של רענון עוצמתי ושחרור מכבלי העבר.

גדי
חוסר יציבות מערער את ביטחונכם. אתם כבר לא יודעים איך אפשר לנהל את העניינים בצורה שלווה ויעילה. הפרדת כוחות היא שיטה יעילה שתעזור להיחלץ מהפלונטר שנוצר. הימנעו מפליטות פה שאחר כך תצטערו בגינן. אדם אשר בשמו מופיעה האות שין, מציב דרישות כספיות שקשה לכם לעמוד בהן. צפויים מצבים מהנים, מפתים ומעוררים. העיתוי מעודד פן בלייני ומשתדל להחליש את הפן השמרני והממוסד. למרות הכול לא מדובר בעיתוי שלילי.

דלי
המציאות היא לא מה שחשבתם שתהיה. עובר עליכם יום מעיק. אתם מרגישים ריחוק ומסתייגים ממי שנמצא לידכם. דרוש לכם קצת שקט ובמקום זה הבית מוצף אורחים לא קרואים, נסו להתייחס בהומור למה שקורה. לפחות את שעות הערב אתם יכולים לבחור לבלות באינטימיות וברוגע. צפויים מצבים נפלאים, זוהרים ואופטימיים אך הרקיע רומז כי גם עליכם מוטל לעשות דבר מה על מנת להבטיח כי ההצלחה תהיה שלמה.

דגים
החיכוכים שאתם נסחפים לתוכם, גוזלים מכם אנרגיה יקרה. אתם מחפשים מתכון לאושר המושלם אך זה אינו קיים. תבחרו עם מה אתם רוצים להתמודד. מריבות וויכוחים או קידום אישי וביטוי עצמי. תוכלו לאלתר ולדלג מעל המכשולים שמציבים בפניכם, בכל רגע שתבחרו לעשות זאת. במקום לסבול אפשר פשוט להתעלם מגורמים שליליים וליהנות. צפויים מצבים לפיהם עצה נבונה מפיו שלא אדם חכם, פוקחת את עיניכם. צפויה הצלחה עם גופי ממסד שונים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button