הורוסקופ יומי

הורוסקופ יומי: אסטרולוגיה יומית 05-03-2019

תחזית אסטרולוגית יומית למזלות – הורוסקופ יומי

טלה
יום נהדר. סוף סוף יש לכם הרגשה שאתם מקבלים מהחיים את מה שמגיע לכם. תחושה של הרמוניה ואינטימיות. אתם שואבים כוחות מחודשים ומתעודדים מבן/ת זוג וגם מבני המשפחה. הסיטואציה החדשה מחזקת אתכם להמשיך במאבק ההישרדות בו אתם נמצאים בתקופה האחרונה. הרקיע מנבא ידידות, נדיבות ושמחה. זהו עיתוי חלומי לכל סוגי השותפויות, כולל אלו הקשורות בזוגיות.

רוצה להכניס לחיים שלך אנרגיות טובות? לחץ/צי לפרטים על תליון המזל שלך

שור
אתם עוברים תהליך רוחני-רגשי ואמצע השבוע הוא בדיוק הזמן הדרוש לכם לאסוף את עצמכם מחדש. מישהו מרתק מפרגן לכם ועוזר לכם להתקדם מבחנה חברתית. אל תפעילו לחצים על אנשים שהכרתם בזמן האחרון. רוצים יותר עומק ותדירות בקשר? תזמו ותציעו אבל בעדינות! העיתוי קשור במזל טוב ובדברים הטובים בחיים, בעיקר בכסף וברווחים חומריים. רעיון עסקי שהגיתם, אינו זקוק לשותפים. התייעצו עם מי שבראש שלכם, אך הגשימו אותו סולו.

תאומים
למרות שאתם מצהירים שהזמן מתאים, נראה שאתם לא ממש מוכנים לבנות ולהשקיע בזוגיות קבועה. נוח לכם יותר שיחזרו אחריכם, יפגינו אהבה וישפכו עליכם מילים יפות, ואילו אתם תישארו מרוחקים בגלל שהמצב לא בדיוק כמו רציתם. נראה שאתם מקלקלים לעצמכם. מישהו שלא ביקשתם ממנו, מתנדב לשדך לכם. מדובר בכל תחומי החיים, לאו דווקא במישור הרומנטי.

סרטן
גזרת מזל סרטן נרגעת במקצת לאחר תקופה אשר לפיה 'השתוללו' בה אנרגיות תזזיות: צפוי יום מוצלח. אתם מעניקים מזמנכם לאחרים, אנשים מעריכים את הנתינה הרגישה ואינטליגנטית שרק אנשים כמוכם מסוגלים להעניק. אל תסחפו בעניין יותר מידי למרות התהילה החברתית וההתפעלות. השאירו זמן גם לעצמכם ובמיוחד בכול מה שקשור לעניינים בבית. מישהו מנסה לחלץ מכם הבטחה שאינכם מעוניינים להעניק לו. אי נעימות אינה סיבה להתקפל.

רוצה להכניס לחיים שלך אנרגיות טובות? לחץ/צי לפרטים על תליון המזל שלך

אריה
דפוסי המחשבה והגישה שלכם עוברים שינוי ולמרות שהעניין מגיע ביוזמתכם ולשביעות רצונכם, נראה שלא קל לכם. אל תצטערו יותר מידי ואל תלחצו. כל שינוי מערער את השגרה והתגובה שלכם טבעית ביותר. התהליך התחיל מזמן ורק עכשיו אתם מפנימים את העובדות. צפויה אנרגיה קוסמית המבשרת על תקופה של אושר ופריחה. התחום האישי גורם לכם להתלבט בין ההיגיון לבין הרגש. הכוכבים מעודדים אתכם לבחור בגישה ההגיונית.

בתולה
יום מצוין. לא מעט חוויות צפויות לכם. מפגש עם חברים במסעדה יוקרתית- הוא בגדר אפשרות סבירה. אתם מרגישים את התלות המוגזמת בכם של אדם קרוב, אבל העניין דווקא מחמיא לכם. מאוד בא לכם להפגין רגשות ואהבה אבל יש משהו פנימי שעוצר אתכם וגורם לכם לנהוג באיפוק. המסר היומי הוא: עשו את אשר חקוק בטבעכם ואל תחקו את מעשי האחרים.

מאזניים
אתם נותנים צ'אנס ועוד צ'אנס לאנשים שבאמת לא מגיע להם. יחס של כבוד הוא 'משחק' הדדי. אם אחד הצדדים לא מקיים את החוקים הבלתי כתובים, אולי כדאי לשקול את מהות הקשר. שיפור הקשרים בתוך המשפחה המורחבת לא מחפה על התחום הרומנטי שזקוק לעבודת מודעות פנימית רבה. התוכנית המתאימה ביותר עבורכם היום היא לחרוג ממנהגכם ולהישאר בבית. המסר רומז לכם להיכנע למאוויי הלב ולהעדיפם על פני שיקולים חומריים או מעשיים.

רוצה להכניס לחיים שלך אנרגיות טובות? לחץ/צי לפרטים על תליון המזל שלך

עקרב
עשיתם את זה. סוף סוף אמרתם למי שמציק לכם כבר הרבה זמן, את כל האמת בפנים. העולם לא נחרב והשמיים לא נפלו. התוצאה היחידה היא שההרגשה שלכם השתפרה לעין ערוך. להיום זה מספיק. שמרו על פרופיל נמוך. לא צריך להיסחף ולהגזים, גם לא בכיוונים חיוביים. סגרתם 'חשבון'. עכשיו, תפסיקו לחשוב על זה ולכו הלאה. צאו לבלות. המסר היומי רומז על פרשיות רומנטיות בעלות מוטיבים עסיסיים.

קשת
אתם מתוסכלים בעבודה ומשלמים על זה ב…מצב רוח ירוד. האווירה תשתפר לקראת הערב. תיהנו מאוד באירוע חברתי אליו תוזמנו. נסו להפגין רגשות כלפי בן/ת הזוג וגם כלפי בני המשפחה. אל תתעכבו במחשבות על חשבונות בלתי סגורים או 'פנקסנות'. תנו אהבה בלי חשבון. יש לכם את הכוח. אדם נדיב מציע לכם הצעה שקשה לסרב לה. נראה כי אתם מודים לו אך דוחים את העיתוי לביצוע. המסר היומי רומז על התגלויות שתגענה אליכם בעת התבודדות עם עצמכם.

רוצה להכניס לחיים שלך אנרגיות טובות? לחץ/צי לפרטים על תליון המזל שלך

גדי
רכילות מרושעת שתגיע לאוזניכם מעכירה את מצב הרוח. נסו לא להקשיב לאנשים שמתעסקים בשטויות ומנסים להכפיש אחרים. עליכם לסמוך על האינטואיציה שלכם ולשפוט אחרים על פי הרגש ולא על פי אמות מידה של טיפוסים מפוקפקים וסיפורים שאתם שומעים. זהו עיתוי ממוזל ומבורך המציע לכם לזרום עם הקיים מבלי להתחשב ב"מה יגידו השכנים".

דלי
יש לכם היום הזדמנות של ממש לשפר את מצבכם הכלכלי. צפויה הכנסה ניכרת ממקור מפתיע. אל תוציאו כספים ואל תשקיעו בלי להתייעץ עם אדם נוסף, רצוי מישהו שמבין בתחום הרלוונטי. שינויים שמתרחשים במקום העבודה יכולים לשמש מנוף להשיג את המטרות הכי כמוסות שלכם. הרקיע קובע כי בתחום הקריירה צפויות ידיעות מרנינות העוסקות בקידום. בתחום הרומנטי צפויה בשורה שמטרתה להדק ולהעמיק קשר קיים עד כדי הצעת נישואין, ובתחום הפיננסי צפוי הימור מוצלח.

רוצה להכניס לחיים שלך אנרגיות טובות? לחץ/צי לפרטים על תליון המזל שלך

דגים
אתם מחפשים דרכים חדשות לפנות אליהן. מישהו שמתנהג כמו חבר, בעצם לא ממש מפרגן לכם. גלו זהירות ביחסים עם אנשים חדשים שפגשתם לאחרונה. אל תערבבו ענייני עבודה עם יחסים אישיים. זהו מצב לא בריא שעל פניו, לא מתאים לכם, כיוון שלא נוח לכם להציב גבולות. אינכם יכולים להרשות לעצמכם את התענוג… הרקיע צופה לכם הצלחה במיזם כלשהו או בהימור מפתיע [כולל מהתחום הרומנטי], אשר הסובבים אתכם מגלים ספקנות לגבי סיכויי הצלחתכם בו.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button