הורוסקופ יומי

הורוסקופ יומי: אסטרולוגיה יומית 09-03-2019

תחזית אסטרולוגית יומית למזלות – הורוסקופ יומי

טלה
יום מוצלח במיוחד. כל מה שאתם צריכים נמצא ממש בהישג יד. אתם נוכחים לדעת בפעם המי יודע כמה שכאשר אתם סומכים על עצמכם ההתרחשויות תופסות כיוון חיובי ואילו כשאתם מחכים לאחרים לעשות עבורכם את העבודה- הכול מתפספס. חברים אמיתיים יישארו לצידכם לאור זמן אבל בגדול עדיף לא לערב עסקים ויחסים אישיים. הקלף שלכם בסדרה המיסטית של קלפי הטארוט הוא קלף הקיסר: הקלף מייצג הצלחות, הודות לכישורי פיקוד ומנהיגות.

שור
מוטב שתישארו בבית ותבלו את הזמן מול הטלוויזיה עם סרט או ספר טוב מאשר להשתולל ולהתרוצץ ממקום למקום. אתם זקוקים למנוחה. אל תיזמו מפגשים חברתיים רבי משתתפים. פשוט אין לכם את האנרגיות הדרושות. סתם בא לכם להתכרבל בלי יותר מידי מעורבות רגשית ומילולית. לכו על זה. הרקיע רומז על מסתורין, רז, סוד, תעלומה והתרחשויות מעורפלות מאחורי הקלעים. המזל מגיע עם הלא-נודע.

תאומים
קצב החיים שלכם מהיר מידי אפילו בשבילכם ואתם מתקשים לעמוד בעומס. קחו את היום הזה למנוחה רבתי. מגיע לכם להתפנק קצת אחרי ימים של מאמץ רב. אל תחכו להרגשה פיסית גרועה שתכריח אתכם לשכב במיטה. חלק מהיום אתם יכולים לבלות ליד הים או במקום מוצל עם מים ועצים, מה שתמיד מרגיע אתכם. הרקיע קובע כי האושר והעושר בהישג יד, אבל השגתם תלויה בגישה רכה ועדינה יותר.

סרטן
הירח השולט בכם מקיים היום היבטים טובים ומאתגרים גם יחד, כלפי שאר גרמי השמיים. השתדלו להתמקד בתחום אחד והקדישו את מלוא תשומת הלב למקום הספציפי שתבחרו. למרות ניסיונות עקשניים לשפר את מצבכם, אתם מתחילים את היום ב'נפילה קטנה' אך מצליחים להתאושש ולהתאזן. אין לכם על מה להיפגע מאנשים קרובים. כול אחד דואג לעצמו בנקודת זמן זאת.

אריה
עליכם לברר היטב מה אתם מעדיפים ורק אז לבוא בדרישות לאנשים אחרים. אתם קצת לא ברורים והמסרים שלכם מעורפלים, כך שאתם גורמים ללא מעט בלבול. אם תשדרו יותר רצון טוב וקבלה של השונה מכם, תצליחו להזיז דברים הרבה יותר. דרושים ויתורים ופשרות. הרקיע מתריע מפני היצמדות יתירה אל עקרונות שמרניים ובעצם, הוא קורא לכם לגלות פתיחות כלפי שינויים והתחדשויות בחייכם.

בתולה
הצלחה חברתית מסמנת את תחילת הדרך לכיוון חדש. אל תשקיעו יותר מיד במחשבות ולבטים. קבעו לעצמכם יעדים חדשים והתחילו להתכונן לעשייה. בעיות תקשורת עלולות להתעורר בחציו השני של היום. עדיף להבהיר ציפיות ולגלות סבלנות כלפי אחרים. קבעו לעצמכם לוח זמנים מסודר. הרקיע קובע כי אם אתם מוצאים את עצמכם בקשר שאינו מסוגל להשביע את הפן הרוחני הטבוע באופייכם, כדאי שתשקלו מחדש את העניין כולו.

מאזניים
יום של חוסר מנוחה. נדמה לכם שהדברים שאתם מנסים להעביר לאחרים הם מובנים מאליהם, אבל זה לא מתקבל בצורה קלה אלא מעורר התנגדות. יש לכם הרגשה שמשהו מתפספס בגדול אבל קשה לשים על זה את האצבע. כיוון שהמקור לא מאותר, יהיה לא קל לפתור או להתמודד עם הבעיה. חכו למחר. המסר היוני הוא – הבדידות אינה רעה בהכרח, כל עוד אתם מנצלים אותה לתכנון העתיד.

עקרב
יש לכם נחת רוח אמיתית כתוצאה מצעד שנקטתם. הקשר הרומנטי מעניק תמיכה משמעותית ביום בו אתם זקוקים במיוחד להפגנה של תשומת לב וחיבה. הצורך באינטימיות ובאהבה בכמויות 'מסחריות' בא על סיפוקו. מי שלא נמצא בקשר עלול למצוא את עצמו מבודד. חפשו אוזן קשבת וידידותית. זה בסדר גם אם זה לא רומן של ממש. המסר היומי הוא – קחו בשתי ידיים את אשר העניקו לכם הרוחות, אינכם חייבים לחלוק בשללכם עם אלה שלא השקיעו.

קשת
יום קליל שמאופיין בתחושת חופש או לפחות רצון לטייל ולבלות, במקום כל דבר אחר. קשה לכם להיות ממוקדים בהווה כיוון שיש מספר החלטות שעומדות על הפרק. אתם מעדיפים להתלבט ולא לקבל החלטה חד משמעית שתדרוש מכם וויתורים נכבדים. נסיעה למקום מרתק ופגישה עם אדם אשר בשמו מופיעה האות י' עשויה לקדם אתכם. המסר היומי הוא – לעיתים יש להכות ביריב מבלי שיבחין בכם, אל תכריזו בקול על בואכם להכריע אותו.

גדי
השמרנות והביקורתיות שלכם גורמות לכם לבזבז זמן יקר מפז, בוויכוחים ותמרוני כוחניות, למרות, שבעצם, גם לכם בעצמכם, כבר נמאס. במהלך היום אתם קולטים מה קורה ומצליחים להכניס את עצמכם לתלם. המצב משתפר באופן הדרגתי ולקראת הערב, יורד עליכם מצב רוח טוב ממש. טוב שיש אנשים שאוהבים ומקבלים אתכם כפי שאתם. הרקיע רומז כי צפויה לכם הצלחה שהיא רוחנית בעיקרה. זו תקופה בה כדאי לכם להעדיף את הפן הרוחני על פני הפן הגשמי.

דלי
היום נראה כאילו ההתנהגות שלכם מושפעת מסדרות וטלנובלות בטלוויזיה. במילים אחרות אתם במו ידיכם מחוללים סערה בכוס מים או בדלי. חבל על האנרגיה המבוזבזת לשווא. כדאי מאוד לנסות להירגע ולקחת את מה שקורה בפרופורציה הנכונה. התמודדות עם שינויים במצב האישי והחברתי לא חייבת להיות מלווה בכאב לב. הקלף שלכם בסדרה המיסטית של קלפי הטארוט הוא קלף הכוכב: הקלף מייצג מצבים אופטימיים, כמו גם אנשים אשר פיהם וליבם שווים.

דגים
הזוגיות השתפרה לאחרונה, ואתם עושים מאמץ כנה לשמור על המומנטום. היום יש לכם גם הזדמנות לדבר על רגשותיכם, אך השאלה היא האם תסכימו לקחת 'סיכון' ולהיחשף. הקושי הנפשי הטמון בבסיס היכולת שלכם לתקשר נעוץ בדברים שקרו בעבר הרחוק ובהחלט שהגיע הזמן להשתחרר מזה. הקלף שלכם בסדרה המיסטית של קלפי הטארוט הוא קלף הירח: הקלף מייצג את התהומות העמוקים ביותר של הנפש האנושית.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button