הורוסקופ יומי

הורוסקופ יומי: אסטרולוגיה יומית 11-08-2019

תחזית אסטרולוגית יומית למזלות – הורוסקופ יומי

טלה
יום נהדר לפעילות חברתית וזוגית. כל מה שקשור לנושא של אינטימיות ושיתוף יצליח. אתם ממגנטים אנשים מוצלחים שגם מפרגנים לכם וגם מאצילים עליכם השראה. הקשבה פנימית מסמנת את תחילתו של שינוי מבורך. בשעות הערב רמת האנרגיה גבוהה מתמיד ואתם מצליחים להתחייב ביתר קלות. מידת המעורבות שלכם בקשר עם בן משפחה מבוגר- הולכת ומעמיקה. אנרגיה ברוכה משרה שלום ושלווה על המישור האישי, ואף מיטיבה עם התחום האינטימי והרגיש.

שור
פריצת דרך בעבודה גורמת לכם להרגיש נפלא, צפוי גם גמול כספי אשר יגיע בשלב מאוחר יותר. בתחום האישי יש הרבה עבודה עדיין. אתם לא ממש ברורים עם עצמכם ולכן המסר שאתם משדרים גורם לאחרים להבין אתכם בצורה מעוותת. הפיקו לקחים ובצעו את השינוי הדרוש. בפועל, אתם יודעים בדיוק מה צריך לעשות ופשוט דוחים את הקץ. אתם נמצאים בתהליך של לימוד כלפי מזל עקרב, וצריכים ללמוד ממנו כיצד ניתן לכבד ולחשוד בעת ובעונה אחת או בפשטות, כיצד לא להיות תמימים.

תאומים
אתם נהנים מפופולאריות הולכת וגוברת בקרב אנשים שרואים בכם מנהיגים טבעיים. אתם מחפשים כרגע את השקט והשלווה ומה שהיה מחמיא לכם בהזדמנות אחרת גורם לכם לעצבנות ולרוגז. כדאי ליצור מרחב שיאפשר לכם להתנתק כשיש לכם צורך. כלומר ליצור קשרים פתוחים ופחות מחייבים. הרקיע קובע כי זכיתם בעיתוי ממוזל וכל שאתם צריכים לעשות הוא רק לא להפריע.

סרטן
יום מוצלח בהחלט בו אתם מתמודדים בהצלחה עם אתגרים. יש לכם רעיון חדש שלא חשבתם עליו קודם ואתם עסוקים בבדיקות כיצד ניתן ליישם אותו. החשוב מכל הוא לא להיכנס לשאננות אלא לעבוד בצורת מניפה. לחקור, לבדוק ולהתעניין מספר כיוונים אפשריים. קחו בחשבון את הסיכונים. להגנה, מזל וברכה כדאי שתכינו לעצמכם על גבי בדיל את הקמע הבא: לשמירה מכל צרה חורטים על הקמע את האותיות: האשמללב המייצגות את הפסוק: הנה אנוכי שולח מלאך לפניך לשומרך בדרך.

אריה
מה שמעסיקות אתכם היום אלו הן מחשבות בנושא זוגיות ואהבה. דעתכם מוסחת מכל עניין אחר, למרות שיש לכם נושאים אחרים בוערים העומדים על הפרק. אתם מתמלאים ספקות. מתעורר חשש שתהליך פנימי חד סטרי יוצא לדרך. יש לכם הזדמנות לברר את העניינים. אל תשקעו ב'תרדמת', רק בגלל חוסר רצון להתעמת. להגנה, מזל וברכה כדאי שתכינו לעצמכם על גבי בדיל את הקמע הבא: להרגשה טובה חורטים על הקמע את האותיות: פאפאבווב המייצגות את הפסוק: פה אל פה אדבר בו ובמראה ולא בחידות.

בתולה
דאגות וחוסר רוגע, שוב רובצים לכם על המוח ואתם מתקשים להשתחרר ממחשבות שליליות ולהתרכז במטרות שהצבתם לפניכם. היכולת שלכם לראות את המציאות ואת האפשרויות שלכם מוגבלת כרגע. יש לעשות עבודת הכנה ולגייס את כל האומץ והנחישות הפנימיים. כדאי להשתמש בטכניקות של דמיון מודרך ולהרעיף אנרגיה חיובית על עצמכם וגם על אנשים איתם אתם קשורים. להגנה, מזל וברכה כדאי שתכינו לעצמכם על גבי בדיל את הקמע הבא: לברכה ולמזל חורטים על הקמע את האותיות: יאואכאא המייצגות את הפסוק: יברכנו אלוהים ויראו אותו כל אפסי ארץ.

מאזניים
קונפליקט עם חבר קרוב גורם לכם להרגיש שלא בנוח למרות שבמקביל אתם מרגישים צודקים לגמרי. גמישות וסובלנות הן לב לבו של העניין. השאלה היא האם אתם מוכנים לשלם את המחיר. במיוחד במקרים כאלה, הדבר הטוב ביותר לעשות, הוא לבדוק מה שאתם מרגישים שהכי נכון עבורכם. אולי אפילו תגיעו למסקנה שהגיע הזמן לסיים את מערכת היחסית הזאת. ייתכן כי מסע ארוך או טיול, עשויים להיות הפתרון ההולם לכל מצוקותיכם.

עקרב
הפנמתם הרבה כעסים והיום הוא הזמן להוציא החוצה את כל "הרעל" שיושב אצלכם בפנים. תלוי בכם לאן אתם רוצים להגיע ומה אתם רוצים לעשות עם הקשרים שלכם. שחרור רגשות יכול להיעשות בצורה שלא פוגעת בזולת, בלי האשמות וכחלק משיתוף ואינטימיות. אם תשכילו לנהוג כך צפויה לכם חוויה מעשירה. גורמים רבים ישאפו להוציא לכם את הרוח מן המפרשים, אך לכם מומלץ לחשוף שיניים מולם.

קשת
יום טוב בעבודה. אתם פועלים בתוך המסגרת תוך כדי קבלת מרחב אישי מספיק שנותן לכם הזדמנות לביטוי אישי ויצירתי של אישיותכם, עובדה החשובה לכם מאוד. המחיר שאתם משלמים על ההתקדמות בעבודה הוא די גבוה ובא על חשבון הבית. רצוי שתגלו גמישות ותהיו יותר קשובים לצרכים של בני המשפחה. אתם נמצאים בתהליך של לימוד כלפי מזל תאומים, וצריכים ללמוד ממנו כיצד לומר את הדברים הנכונים, בפני האנשים הנכון ובזמן הנכון. או בפשטות: טאקט ודיפלומאטיות.

גדי
אתם משדרים ריחוק ובני הזוג צריכים להשקיע מאמצים רבים כדי לשבור את החומה שבניתם סביבכם. מוטב היה אילו נתתם ביטוי לחששות שלכם, במקום לנסות להתבודד ולעכל את מה שקורה לבדכם. אתם מחלישים את העוצמה והכוח שלכם וגם גורמים לאנשים קרובים אליכם להסס ולהיכנס למצבים של חוסר בהירות לגבי רגשותיכם. הפנימו את הרעיון לפיו עדינות ורכות הן תכונות נעלות, אך לא כדאי שיריביכם יפרשו אותן כאות לחולשה.

דלי
תחושה של תסכול ממלאת אתכם ואין לכם הסבר מדוע אתם מרגישים כך. אל תחטטו יותר מידי. פשוט התמכרו לרגש שמציף אתכם ותנו לו לעבור כמו גל בים. נראה שאתם מתחברים במידה ניכרת לתחושות של אנשים קרובים לכם ומפנימים את מה שעובר עליהם- נסו לעשות הפרדה. רק כך תוכלו לשפר את ההרגשה שלהם וגם את שלכם. הפנימו את הרעיון לפיו משמעת עצמית היא תכונה נעלה, אך מצד שני, יש לזכור כי משמעת היא אמצעי ולא מטרה בפני עצמה.

דגים
אל תחשפו יותר מידי את הרגשות שלכם. למרות שאתם מנסים לשמור על עקרונות של יושר פנימי וחיצוני, הרי שלעיתים המצב דורש עיגול פינות. אדם אשר בשמו מופיע האות חית, לא מוסר לכם מידע חשוב שדרוש לכם כדי להמשיך ולפעול. יש לא מעט מניעים נסתרים מתחת לפני השטח שגורמים לכם להטעיה מכוונת. עמדו על המשמר! הפנימו את הרעיון לפיו אדם עשיר הוא זה המרוויח שני שקלים וחוסך שקל אחד, לעומת אדם עני שמרוויח אלף שקלים ומבזבז אלף ואחד.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button