הורוסקופ יומי

הורוסקופ יומי: אסטרולוגיה יומית 12-03-2019

תחזית אסטרולוגית יומית למזלות – הורוסקופ יומי

טלה
אנרגיות טובות חוזרת לשכון במזל השייך ליסוד האש. צפוי יום טוב. אתם מצליחים לתקשר עם אנשים שקודם לכן לא הצלחתם. נפתחים ערוצים לחיבור לאנשים יוצאי דופן. אתם פוגשים מישהו שמעורר בכם עניין אינטלקטואלי רב ומבססים את הקשר. גלו ערנות ואל תחמיצו הזדמנויות עסקיות המופיעות לעיתים תחת מסווה אחר ואינן גלויות לעין.

שור
שיתוף פעולה משפר את האווירה הכללית. תחום הקריירה מחייב תשומת לב והתארגנות מהירה ויעילה. אם לא תפעלו עכשיו, תחושת המרץ והעשייה עלולה להתמוסס וחבל. זוהי ללא ספק שעת כושר להתקדם. אתם צריכים להתבסס על הכלים העומדים לרשותכם ולא להפליג בדמיונות על פרויקטים בלתי מעשיים. מסר רוחני רומז לכם כי רק דבר אחד אפשר לרכוש ואותו כבר יש לכם איתכם – אתם עצמכם, התודעה שלכם. אך כדי לרכוש את ההוויה הזו יש לעמול קשה.

תאומים
שפע יגיע אליכם ממקור בלתי צפוי כך שאין לכם סיבה לדאגה. היכולת שלכם להתמודד עם השינויים תקבע את מהלך העניינים בבית. בן משפחה מגיב בתוקפנות כלפי מסרים כפולים שאתם מעבירים לו. אין לכם מה ואת מי להאשים אלא לשנות גישה. מסר רוחני רומז לכם כי אי אפשר להגיע בקלות אל התודעה הגבוהה הרוחנית. ראשית תצטרכו לנתק את עצמכם מכל תחושה של בעלות ורכושנות.

סרטן
אתם מרגישים שאתם יכולים לסמוך על מישהו שהבטיח עזרה אבל האמת היא שיותר מביסוס במציאות יש לכם נטייה לשקוע בפנטזיות ולהאמין שאחרים יעשו עבורכם את העבודה. תחושת נוחות אינה תחליף לתקשורת. בעצם, אף אחד לא יודע מה אתם חושבים ומרגישים . שכללו את היכול הרטורית שלכם ותשמיעו בקול רם את מה שיש לכם בלב. אנרגיה קוסמית צופה פרשיית אהבים.

אריה
יש מישהו, בן מזל דגים, שמאוד ישמח לסייע לכם היום. יש לכם המון משימות ומילות המפתח ליום זה הינן יעילות והתארגנות נבונה. קבלו באהבה את כל העזרה המושטת לכם ולכו קדימה לעבר המטרות שהצבתם לעצמכם. תהיה לכם הזדמנות לגמול לאנשים שעוזרים לכם בדרך, בעיתוי מאוחר יותר. אל תרגישו לא נוח. אנרגיה קוסמית צופה כבוד והישגים בתחום שזה עתה פלשתם אליו.

בתולה
היום תחושו במלוא העוצמה את הזרימה של אנרגיה חיובית לתוך החיים. תקבלו מתנה בעלת חשיבות רגשית גדולה. יום מלא וגדוש שגורם לכם להרגיש מצוין. בערב מומלץ לא להישאר בבית אלא לצאת לבילוי במקום חדש שמעולם לא ביקרתם בו. אל תכנסו לשגרה! אנרגיה קוסמית צופה שלום ושלווה במערכת יחסים שידעה לא מעט מהומות.

מאזניים
יום מוצלח למדי. אתם עושים מאמצים עילאיים כדי להתגבר על הביקורתיות וזה פשוט עובד! הזוגיות משתפרת. בן/ת הזוג מגיב בהתאם ויש סיכוי לבילוי משותף שיפתיע בעוצמתו החיובית. לפנויים צפויה היכרות חדשה ובילוי רומנטי. אתם חשים דחף בלתי נשלט להרפתקה ולריגושים. כדאי לתכנן משהו לסוף השבוע שעדיין רחוק. אנרגיה קוסמית צופה הצלחה כספית בעקבות מהלך חכם.

עקרב
כוכבכם פלוטו מתקשר עם אנרגיות של גזרת שמיים השייכת ליסוד האש, הנחשב ליסוד מדרבן ואנרגטי. זהו יום בו אתם נוכחים לדעת שיש לכם חברים טובים שבאמת מנסים לעזור לכם. קשר משמעותי מתחיל לאט ובשקט עם מישהו ששמתם עליו עין. למרות האיטיות המעצבנת משהו, מערכת פתוחה ולא חונקת, אך יציבה מספיק, עשויה לגרום לכם הרבה נחת. תיתכן הצעת שותפות עסקית מכיוון לא צפוי.

קשת
יש לכם כושר ארגון וסדר מופלאים ואין ספק שבמקום העבודה הנוכחי כישורים אלה אינם באים לידי ביטוי מקסימאלי. אתם צריכים להרשות לעצמכם לפרוש כנפיים ולנסות להגיע למקומות גבוהים בהרבה מהמקום בו אתם נמצאים בהווה. חוסר האמון והביטחון שיש לכם עוצר אתכם ומעכב את ההתפתחות האישית. מה שצריך היא החלטה ממוקדת שאין ממנה דרך חזרה.

גדי
הכוכבים מזרימים היום אנרגיות מאתגרות אל גזרת מזל גדי. נסו לא ליפול לתוך מלכודות שטומנים לכם טיפוסים מפוקפקים. אתם נמשכים לצדדים הפחות שגרתיים והיותר קיצוניים. משום מה נדמה לכם ששם תמצאו תשובות לשאלות הקיומיות של החיים? לאו דווקא. אל תתנו לאחרים לשלוט בכם. ברגע שהסבלנות שלכם פוקעת אתם נכנסים להלך רוח דיכאוני. חבל.

דלי
אתם חווים מתח למרות שבאופן יחסי לימים האחרונים, מצב הרוח שלכם לא רע. אתם נמצאים בציפייה דרוכה לראות כיצד מתפתח קשר חדש שנכנסתם לתוכו לאחרונה. התחום החברתי דורש איפוק ואורך רוח. נראה כי צפויים לכם מפגשים עם אנשים בעלי דעות קדומות. אירועים ממוזלים צצים בנתיב שבינו לבינה. כאשר זה קורה הניחו לעצמכם לזרום מבלי להרהר במחר.

דגים
צפויה לכם הפתעה שקשורה לתחום המשפחתי והביתי. קשה לכם להסתגל לעובדה שלאנשים אחרים, ולו הקרובים אליכם ביותר, יש תוכניות מקוריות משלהם. אל תדחו על הסף הצעה לבילוי משותף. שיחה עם אדם קרוב גורמת לכם להשקיף על הדברים מנקודת מבט סלחנית יותר מזו שאימצתם עד עתה. אנרגיה תוססת מדרבנת אתכם להתעמת עם אנשים שהיה נבון להתיידד עימם. מצד שני, הכל צפוי אך הרשות נתונה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button