הורוסקופ יומי

הורוסקופ יומי: אסטרולוגיה יומית 12-08-2019

תחזית אסטרולוגית יומית למזלות – הורוסקופ יומי

טלה
הפתרון שאתם מחפשים טמון אצלכם. אין לכם מה להתרוצץ ולחפש עצות חכמות אצל אחרים. הרי רק אתם יודעים את כל הנתונים. בעניין אהבה, אדם אליו אתם משתוקקים, משחק משחקים כפולים. אל תמסרו את הלב לידיים לא ראויות. השתתפות במפגשים חברתיים במסגרות התואמות את מצבכם המשפחתי והכללי, תתרום הרבה לשיפור המצב. אנרגיה סודית אופפת את מעשיכם, כולל אלה הקשורים ביחסים שבינו לבינה.

שור
זהו יום של הסתכלות פנימה והתמודדות עם בני משפחה. במהלך היום תגלו שאתם דורשים מעצמכם דברים רבים מידי ללא הצדקה. אחרים תלויים בכם ואתם מרגישים מחויבות כלפיהם. יחד עם זאת אל 'תשכחו' לנשום. אל תפחדו לחפש תמיכה אצל הקרובים אליכם. אתם לא נמצאים כאן רק על מנת לתת. נראה שאתם כה עסוקים בתכנונים ובתוכניות, עד שאין לכם די זמן להוציאם אל הפועל.

תאומים
היום אתם תרגישו מרוחקים, 'מעופפים' ואף אדישים לקורה סביבכם. מותר לכם לשקוע בעצמכם, לחפש ולמצוא את השלווה הפנימית. תספרו עד עשר, הירגעו והתחברו לשלווה. זהו היום שלכם. אל תתנו לאחרים להסעיר אתכם. פנקו את עצמכם, צאו מלחץ שאפף אותם בשבועות האחרונים, לטובת קריאת ספר טוב. בסך הכל זהו יום לאגירת כוחות מחודשים. גם אם אתם צודקים בוויכוח שמתנהל, כדאי שתגלו נדיבות. מכל מקום, אל תשרפו גשרים.

סרטן
אתם קצת עייפים ואין ספק שהדבר נובע מלחצים נפשיים ומועקות שאתם סוחבים על גבכם. אתם מפחדים להישאר לבד ולהתמודד עם קשיים. באמת שאין צורך לדאוג לדברים שלא ברור כלל אם ומתי יתרחשו. יש לפתוח את העיניים ולהקשיב. המצפון החברתי המפותח שלכם, גם הוא עלול להכניס אתכם לצרות. מעורבות יתר בחיים של אנשים אחרים- מיותרת. להגנה, מזל וברכה כדאי שתכינו לעצמכם על גבי בדיל את הקמע הבא: לצאת ממשבר חורטים על הקמע את האותיות: לאבר המייצגות את הפסוק- למה אירא בימי רע.

אריה
יום בו אתם חייבים להתחבר לאינטואיציה הפנימית. מגיעות אליכם פיסות מידע מבלבלות מכיוונים שונים ואתם לא יודעים למי להאמין וכיצד לנהוג. הרגישות הגבוהה שלכם תכוון אתכם למקום הנכון מבחינה אישית ומקצועית כאחד. צפויה הצלחה במקומות חדשים. תקבלו הצעה מצוינת שלא תרצו לסרב לה. אתם נמצאים בתהליך של לימוד כלפי מזל דלי, וצריכים ללמוד ממנו שאפשר לנהוג בפשטות ובעממיות וביחד עם זאת, לא לאבד את מקור הסמכות והמנהיגות.

בתולה
אתם נמצאים בקטע לא נוח במיוחד. יש ירידה באנרגיות וצריך לוותר על משהו. חיי החברה יכולים לחכות. קחו לעצמכם קצת זמן למנוחה ואפילו חשבון נפש בא בחשבון. אתם מקבלים המון דעות מהסביבה, אבל חשוב לזכור שיש רבים שהם בעלי אינטרסים סמויים. כמו תמיד, אחרי כל העצות וההצעות-הכי טוב להקשיב לעצמכם. צפויה הצלחה כבירה לאמנים וליצירתיים שביניכם.

מאזניים
אתם עסוקים בבעיות כספיות. במפגש חברתי מקרי יש לכם סיכוי לפגוש מישהו שיכול להשפיע רבות על עתידכם. החולשה שנדמה לכם שאתם חשים היא פסיכוסומאטית ונובעת מדאגנות יתר וחרדות. נסו לסגור את ה-"סוויטץ" ולנוח עד שיגיע סוף השבוע בו תוכלו להמשיך במנוחה. הבעיות לא יפתרו אבל יתכן שתצליחו לשנות את הגישה הפסימית. יש לוותר על עיסוקים קרייריסטיים לטובת זוגיות מאושרת.

עקרב
יום ממוזל. למרות שיש לכם הרגשה שאתם די תקועים, קורה משהו טוב שמראה לכם כי למרות ההרגשה הפנימית- המזל מאיר לכם פנים ועוד איך. חדשות טובות מגיעות בחציו השני של היום. סכום כסף נכבד בדרך אליכם. יום מתאים לבילוי משפחתי. ההרגשה הפנימית משתפרת לקראת הערב עם קבלת הזמנה לאירוע חגיגי. יותר מתמיד אתם חשופים עתה לאנרגיה בעלת גוונים מסתוריים. קחו בחשבון כי היא עלולה לעורר רגשי אשם.

קשת
היום צפוי לכם יום נהדר מבחינה חברתית. טלפון אחד בקושי יספיק כדי לקבל את כל השיחות. אתם לא יודעים מה בדיוק לעשות עם כל תשומת הלב שנופלת עליכם כאילו משמיים. אתם נהנים מכל רגע וכדאי שתפנימו, אחת ולתמיד, את העובדה שיש המון, אבל המון אנשים שאוהבים ומעריכים אתכם. הרגשה טובה שכדאי לזכור גם בימים אחרים. צפויים לכם שגשוג ופריחה בעתיד הקרוב גם אם אתם ספקניים.

גדי
קצב החיים מהיר מידי עבורכם ועלול לגרום לתחושת חולשה. קשה לעמוד בכל הדרישות והצרכים, במיוחד אלה הבלתי צפויים שנופלים עליכם כמו רעם ביום בהיר. אם תבקשו עזרה- תקבלו. חבר בעבודה ישתף אתכם בסוד אישי. זאת יכולה להיות התחלה של שיתוף פעולה. מצד שני, אל תקפצו למסקנות נמהרות ואל תגלו את כל הקלפים. משא כבד יורד מכתפיכם, נראה כי חרדותיכם היו לשווא. ייתכן שעודף דמיון מתעתע בכם.

דלי
בעבודה יש עומס ואתם מרשים לאחרים ללחוץ עליכם ללא סיבה. התנהגות פזיזה ואימפולסיבית אינה פתרון נאות. אסרטיביות – כן. התחום החברתי פורח. אתם מוזמנים כבר היום למספר מקומות, בהם יתקיימו אירועים חברתיים. רומנטיקה וארוטיקה הם נושאים שמעסיקים אתכם מאוד לאחרונה ואם אתם לא במערכת זוגית, הרי שזה ממש הזמן המתאים לפעול בכיוון. אתם נמצאים בתהליך של לימוד כלפי מזל אריה, וצריכים להפיק ממנו תכונות כגון: הוד, הדר ותפארת.

דגים
קצת נרגעתם והיום הזה עובר עליכם בתחושה משופרת יחסית. אתם עסוקים בשינוי שעובר עליהם ומודעים היטב לצורך למצוא דרכים חדשות לתפקד. לא קל לכם לשנות את השגרה אבל אתם הרבה יותר ממוקדים ומפוקסים וברור לכם לגמרי מה נדרש מכם כדי להתקדם. התהליך שאתם עוברים ילך ויעשה קל יותר בהדרגה אם כי יידרש מכם מאמץ לדבוק במטרות. ייתכן כי אתם מפריזים בדאגותיכם העוסקות בביטחון כלכלי.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button