הורוסקופ יומי

הורוסקופ יומי: אסטרולוגיה יומית 14-08-2019

תחזית אסטרולוגית יומית למזלות – הורוסקופ יומי

טלה
היום בא לכם לברוח מהסיטואציה בה אתם נמצאים. קצרו את יום העבודה או הבטיחו שיש לכם תוכנית מיד אחרי שתסיימו. על מנת להגשים את החזון האישי שלכם, אתם זקוקים למרחבים, הרבה יותר מאנשים אחרים. אל תנסו להשוות את עצמכם אליהם ואל תתנו לאחרים לעשות זאת. המשיכו בדרך בה אתם מאמינים ויחד עם זאת, השאירו אופציות אחרות-פתוחות. המזל הטוב ממתין לכם במרחבים הפתוחים, כמו גם במדינות שמעבר לים. אין צורך לנסוע לשם, הדברים הטובים זורמים אליכם במקום בו אתם שוהים.

שור
אתם חווים ירידה מסוימת במצב הרוח מכיוון שנראה שבניתם לכם פנטזיה נחמדה למדי אשר אינה עומדת במבחן המציאות. המועקה מתגברת ואתם תוהים בניכם ובין עצמכם עד לאן תצטרכו להתפשר. יעזור מאוד אם תנסו לראות את הדברים מנקודת השקפה שונה שלוקחת את הנושא בפרופורציות הנכונות ומגדירות אותו כעוד התנסות חווייתית. הרקיע קובע כי אנשים הנוהגים להתעמת זה עם זה, יסכימו לקבל אתכם כמגשרים ומפייסים ביניהם.

תאומים
עבודה מאומצת על מודעות עצמית מניבה פירות. העולם הפנימי שלכם מתעשר במידה ניכרת. אתם פועלים ביושר פנימי, בלי פחד, ופתאום הכול מתבהר לכם מול העיניים. בילוי משפחתי מתוכנן מראש עלול להתבטל אבל זה לא יזיז לכם. פתאום קשה לכם לדמיין איך החיים שלכם נראו קודם. ייתכן שאתם זקוקים לכתף תומכת כדי שתוכלו לשפוך את ליבכם. מכל מקום, אין לשמור דברים בבטן.

סרטן
אתם מרגישים קצת תקועים ומחליטים לקחת את עצמכם בידיים ולפעול. עודף כישרון וחדות מחשבה, תכונות חיוביות ומבוקשות לכשעצמן- מסבכות לכם את החיים. הסיכויים שמישהו יבצע מהלך נסתר ויצליח לעבוד עליכם- קלושים. קחו את מה שקורה סביבכם באופן פילוסופי ולא אישי. רק כך יגיע שיפור במורל. להגנה, מזל וברכה כדאי שתכינו לעצמכם על גבי בדיל את הקמע הבא: להגנה מכל צרה חורטים על הקמע את האותיות: קקקיצמכהכ המייצגות את הפסוק: קדוש קדוש קדוש השם צבאות מלוא כל הארץ כבודו.

אריה
זהו יום בסימן של עליה. המצב החברתי משתפר ואיתו עולה רמת החיוניות. אתם עומדים לפגוש מספר אנשים חדשים. אם תצליחו לפתוח את הלב צפוי לכם רומן מסעיר במיוחד. למי שנמצא בקשר קבוע- זה הזמן להשקיע. אתם מפחדים להיפגע ולכן נמנעים מגילוי רגשות אבל עדיף לסבול לפעמים מאשר לחיות באיפוק היסטרי כל החיים. הפנימו את הרעיון לפיו כל מכשול הוא בעצם, הזדמנות בתחפושת.

בתולה
צפויה בעיה מסוימת הקשורה למישהו שאתם מחבבים. העניין מטריד אתכם כבר זמן מה, אולם- אל תדאגו יותר מידי. הכול ייפתר בצורה קלה ומשביעת רצון, יותר ממה שיכולתם לקוות בחלומות הוורודים ביותר שלכם. אתם משקיעים את מרבית האנרגיה והזמן הפנוי בקשר הזוגי וזוכים לפידבקים נהדרים. המשיכו כך! אתם נמצאים בתהליך של לימוד כלפי מזל דגים, וצריכים ללמוד ממנו כיצד להרים את הרגל מדוושת הבלם, ולתת לדברים להתרחש ולזרום.

מאזניים
אתם מרגישים מספיק בטוחים כדי לשתף את בני הזוג ברגשות שלכם. שיחה כנה מניבה תמיד תוצאות טובות ויוצרת קירבה. במידה ואתם לא נמצאים במערכת יחסים, יש לכם הזדמנות לנסות דרך שונה מהרגיל בקשר עם בני המין השני. מומלץ לצאת לבילוי ולהשאיר את 'הקוצים' בבית. שינוי של ממש בגישה יביא לתוצאות דרסטיות. גם אם אתם מוקסמים מרעיונות רוחניים, כדאי שתבססו את מעמדכם בעולם החומרי והחומרני.

עקרב
פגישה עם אדם חכם ומשכיל מאוד משאירה אתכם פעורי פה מהתפעלות. אתם מרגישים את המגבלות שלכם ומבינים שעוד יש לכם הרבה מאוד ללמוד. נושאי השיחה מובילים אתכם לכיוונים חדשים ולתחומים שלא חשבתם עליהם בעבר. הרעיון שמנקר בראשכם כבר זמן רב ללמוד משהו חדש, הופך לכלל החלטה ברורה ודחופה. לבדוק ולבצע זה טוב אך לא בחיפזון רב מידי. זה הזמן לבחון את פירות השקעותיכם, וזאת בין אם מדובר בכסף וברכוש ובין אם בהשקעות בבני אנוש.

קשת
אתם מעורבים במריבה עם מישהו מבני המשפחה אולם למרות החריפות והלחץ, העניין עובר כמו סערה ובבת אחת נגמר. אתם לא בקטע של לשמור טינה, מתוך הבנה שזה לא יתרום שום דבר חיובי למערכת המשפחתית. גלו יותר גמישות וחמלה. זה באמת ישפר את המצב למרות הבעייתיות האובייקטיבית. ייתכן כי מה שנדמה בעיניכם כצירוף מקרים או סתם מזל, הוא בעצם תוצאה ישירה של הקרמה שלכם.

גדי
יש לכם תחושה של ניכור גם כלפי אנשים קרובים אליכם במיוחד. ההרגשה שאף אחד לא מבין אתכם נובעת מתוך כעסים פנימיים שלא קשורים דווקא באלה שסובלים מזה. אפשר בקלות יחסית לפתור את הבעיה. מה שצריך זה לאפשר לעצמכם חופשה קצרה במהלכה תוכלו לאגור כוחות מחודשים ולא להיות במצב של ריצה בלתי פוסקת. כן, מותר גם לבקש עזרה מאחרים ולהאציל סמכויות. זה יעזור! ייתכן כי עיצוב מחדש של המקום בו אתם מתגוררים, יאפשר זרימה טובה יותר של אנרגיות ממוזלות.

דלי
אתם מסתובבים בתחושה שאין לכם מה להפסיד ולכן אתם לוקחים צ'אנסים גם במקומות לא נכונים. אנשים סביבכם רואים מה אתם עושים אך אינם מודעים לכוונות הנסתרות שלכם. השינוי שאתם שואפים רוצים להגיע אליו, אינו מתאפשר כרגע ועליכם לגייס את מירב הסבלנות ולחכות לשעת כושר מתאימה יותר. הפנימו את הרעיון לפיו חוסר החלטיות מוביל לבלבול ולמבוכה. מי שאינו יודע להחליט, לעולם לא יוכל לחנך או להנהיג.

דגים
שינויים במקום העבודה מביאים אתכם למחשבות על שינוי רציני ומקיף בתחום התעסוקה. האמת היא שיש לכם הזדמנות לצאת למקום טוב יותר. מה שדרוש הוא שתפקחו את העיניים. עומס ולחצים מצד הממונים עליכם בעבודה יהוו גורם ממריץ לבדיקה והערכה מחודשת של המצב. ביחסים שבינו לבינה זכרו כי הנישואין אינם באים לגרום לאדם לבטל את עצמיות מפני בן הזוג, להיפך, הם באים לחזק את עצמיותו הודות לבן הזוג.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button