הורוסקופ יומי

הורוסקופ יומי: אסטרולוגיה יומית 20-09-2019

תחזית אסטרולוגית יומית למזלות – הורוסקופ יומי

טלה
הפנויים שבינכם נהנים מהצעות רבות, היכרויות והזדמנויות לקשרים חדשים ומעניינים. אולי לא הכול הולך חלק אבל אין ספק שיש לכם אפשרות לקדם את ענייני האהבה לכיוונים הרצויים לכם. אתם מאבדים קצת את הראש. תנו לעצמכם לזרום וקחו סיכונים מחושבים. אל תסכנו את עצמכם ושמרו על יושר פנימי. בתחום החברתי והעסקי צריך להחזיר טובה תחת טובה.

שור
יום נעים שאתם מבלים בכיף. תחום הזוגיות מהווה מקור לנחת רוח. מישהו שיש לו הרבה מאוד להציע ברובד הרגשי מגלה עניין. בקטע הזה אתם בידיים טובות. לגבי השאר? כרגע עניינים אחרים לא בדיוק בראש מעניינכם. תנו לעצמכם ליהנות ולזרום עם הדברים הטובים שקורים לכם. יש ביכולתכם לכבוש את הפסגה, אך לשם כך תצטרכו לוותר על גישתכם המתפשרת.

תאומים
יש לכם הרגשה שצריך לשנות ולסדר את העניינים האישיים שלכם בצורה אחרת. קיים פער גדול בין הדרך בה אתם רואים את עצמכם לבין דעתם של אחרים. עליכם למצוא את שביל הזהב כדי לאחד את שתי הגישות. מצד אחד חשובה לכם דעתם של אחרים, ומצד שני יש לכם צורך בחופש. מילת המפתח: איזון. מספר המזל היומי שלכם הוא 17: מספר נפלא להצלחה במעשים הדורשים אומץ לב.

סרטן
יום טוב עובר עליכם. ההרגשה הפיסית משתפרת. אתם נראים נפלא ומקבלים לא מעט חיזוקים מהסביבה. צפויות התפתחויות חיוביות בתחום הרומנטיקה והזוגיות. אתם מתלבטים בין שתי אפשרויות ומעבירים מסר כפול לכל הנוגעים בדבר. באמת שהגיע הזמן לקבל החלטה כי הקטע של הפסיביות, מבלבל את כולם וגורם לכאבי לב מיותרים. מספר המזל היומי שלכם הוא 22: מספר מבורך הקשור בהרגשה נפלאה שבאה בעקבות שחרור מדאגה.

אריה
תכננתם סוף שבוע רגוע אבל במקום זאת אתם מוצאים את עצמכם מוקפים אנשים. למרות השיבוש המוחלט בתוכניות, אתם מצליחים ליהנות מהסיטואציה המפרגנת. הביטחון העצמי ומצב הרוח עולים. הצורך והרצון שלכם לחיות בהרמוניה מוחלטת עם הסביבה הוא עמוק ואמיתי. לא תמיד הדבר אפשרי אבל ברגעים של חסד, כמו היום, אתם חשים אושר עילאי. מספר המזל היומי שלכם הוא 14: המספר צופן מסתורין, רז, סוד, תעלומה והתרחשויות מעורפלות מאחורי הקלעים.

בתולה
טוב שיש לכם דמיון מספיק פורה וכושר שכנוע, כך שאתם יכולים לשחק אותה היום כאילו 'לא מסוגלים'. האמת היא שמצב הרוח שלכם גרוע כל כך שבעצם אתם לא רוצים לזוז מילימטר מהבית ומהמיטה. זאת תוצאה של ניסיון כושל להתחבר עם אנשים שממש לא מתאימים לכם. התגובה שלכם היא מעבר לכל פרופורציה הגיונית ומה שאתם באמת צריכים לעשות זה לקום ולצאת לבלות. מספר המזל היומי שלכם הוא 8: המספר רומז על תסכול בשל ביקורת עצמית רבה מדי.

מאזניים
אתם משקיעים בחיי החברה שלכם. התוצאות מדברות בעד עצמן. תחושת המשפחתיות וה-'ביחד' גורמת לכם למצב רוח טוב במיוחד. אתם חשים מוגנים ובטוחים. זאת בדיוק הגישה שאתם צריכים לאמץ רוב הזמן. אלה הם הצרכים הבסיסים הכי עמוקים שלהם וכשאתם מחוברים לעצמכם- טוב לכם באמת. מספר המזל היומי שלכם הוא 6: המספר מבטיח הצלחה שתושג בעזרת שמחה שבלב. מספר של אור ואהבה.

עקרב
יום עם המון בעיות לא צפויות שצצות מכל עבר. יתכן שתצטרכו להתמודד עם כמה אתגרים בבת אחת ואף להיעזר במישהו מנוסה. מישהו קרוב לכם מושיט יד לעזרה ולא מאכזב, וזאת למרות שרמת הציפיות שלכם- נמוכה. הרכישה שתכננתם תצטרך, מן הסתם להידחות, לפחות עד שהמצב יתייצב. מספר המזל היומי שלכם הוא 33: המספר רומז על פסק-זמן, התבודדות, שיקול דעת, חשבון נפש. המסר דורש מכם זהירות ואיטיות.

קשת
לפעמים קשה לכם להבדיל מה קורה בטווח הסהרורי של המציאות והדמיון. נדמה לכם שאתם עושים הכל כדי להצליח ובסופו של יום מוצאים את עצמכם מול אכזבה. הקדישו זמן במשך היום לסידור ניירת ותגלו כמה עובדות חשובות שנשכחו מזיכרונכם ויעזרו לכם להתמקד. שימו לב למסר הסיני הבא: חציית הנהר רומזת על משימות הממתינות לביצוען.

גדי
קודם כל עליכם למצוא דרך להירגע. לא חשוב אם תפצחו בסדרת שיעורי יוגה או סדנת מדיטציה. החיבור לפנימיות, למקום של שקט ורוגע- חיוני ודחוף ביותר. נושא התעסוקה הוא במקום הראשון כרגע ברשימת העדיפויות. למרות שאתם יודעים שאף אחד לא יגיש לכם שום דבר על מגש של כסף, אתם לא פועלים מספיק במרץ. למה אתם מחכים?

דלי
משום מה, היום אתם מרגישים מיותרים בכל מקום אליו אתם מגיעים. אם תצליחו להתגבר על הפגיעות והרגישות הגבוהה שלכם תוכלו להפיק תועלת מכך שאתם לא במרכז תשומת הלב, כפי שקורה לכם בדרך כלל. תחושת הקלה תתפתח בהמשך היום. אולי עדיף לבלות את הזמן הפנוי לבד ולהשקיע בעצמכם. אדם בעל עור של פיל מתעלם מרמזים שאתם משגרים כלפיו. נראה כי תיאלצו לחדד מעט את המסרים.

דגים
קשה להתווכח עם עובדות וזה בדיוק מה שאתם מנסים לעשות וחבל. התעקשות שפורצת משום מקום לא מובילה לשום דבר אלא רק ליצירת אווירה מלחמתית. נחמה תוכלו למצוא בעובדה שזהו תרגיל מצוין להביע דעה נחרצת על דברים שלא ממש חשובים לכם, אלא מין ויכוח בעלמא. השאירו את התוקפניות למועדים מתאימים יותר. אתם מציבים תנאים נוקשים בפני מי שחפץ לקבל מכם דבר מה. להפתעתכם הוא מוכן לעבור מעל המשוכה.

Back to top button