הורוסקופ יומי

הורוסקופ יומי: אסטרולוגיה יומית 21-07-2019

תחזית אסטרולוגית יומית למזלות – הורוסקופ יומי

טלה
אתם מוקפים אנשים וזה מאפשר לכם למצוא, בתוך ההמולה, מעט שקט לעצמכם. מה שנשמע כפרדוקס דווקא עובד יפה מאוד לטובתכם. אל תפלו למלכודת שאחד מן הסובבים אתכם מנסה לטמון לכם ברגע של חולשה- השתמשו באינטואיציה. מאבק פנימי עומד להסתיים בהחלטה גורלית. במפות האסטרולוגיות של בני-המזלות השונים, אתם אחראים על הבית הראשון ומושפעים מכוכב מארס: השילוב בין השניים מוליד אומץ, יוזמה, נחרצות ונדיבות.

שור
מצב הכוכבים בשמיים מלמד כי אתם צפויים ליום נחמד. תקשורת ישירה וברורה עם הסביבה מניבה תוצאות טובות. מצב הרוח משופר למרות בעיות כספיות שעולות לפתע על הפרק. אתם צריכים לקחת בחשבון מספר פתרונות. אין קיצורי דרך. אתם מצליחים להתגבר על הקשיים, בעזרת בן מזל גדי שמפתיע אתכם הרבה מעל הצפוי. הרקיע רומז על תוכניות הקשורות בלימודים, או כאלה שהעדפתם לדחות עד כה.

תאומים
אתם מרגישים צורך לעשות שינוי. זהו יום טוב לשנות הרגלים מזיקים לבריאות. נסו לא להיעלב מכל מילה שאומרים לכם. המצב החברתי שלכם מושפע בגלל מישהו קרוב שמעורב מאוד בחיים שלכם. בגלל חוסר הסבלנות שלכם אתם עלולים לנקוט בצעד דרסטי. המלצה: לא למהר ולא להגיב בקיצוניות. הרקיע רומז על כך שאתם נכנסים לתקופה של שינוי, התפתחות ומודעות עצמית גבוהה יותר.

סרטן
אתם זוכים לפופולאריות בסביבתכם הקרובה. זרימה של אנרגיה חיובית מאפשרת לכם להתנהל בצורה שונה מהרגיל, כזאת שמושכת הרבה פרגון והערכה. אתם מתמלאים אופטימיות ומרגישים שעכשיו הדברים אכן מתחילים להשתפר בצורה משמעותית. צפויה הצלחה חברתית וגם רומנטית בתנאי שתצליחו לשמור על מצב רוח חיובי. הרקיע רומז על תקופה רבת שעשועים ובילויים, כמו גם על הצלחות דרמטיות.

אריה
מסתמנת מגמה של שיפור יחסים בתוך המשפחה. תחושת העצב והבדידות שתקפה אתכם נובעת למעשה ממשקעי עבר. נסו למצוא שעה פנויה לעלעל באלבומים ישנים, להתמקד במה שהיה ואחר כך- להתנתק. כדאי להשקיע זמן בפעילות חברתית. להקשיב ללב. לבחון בתשומת לב ובחיוב חיזורים והצעות ליציאה לבילוי. הרקיע צופה קשר רומנטי הדורש הסתערות על היעד כדי להביס את המתחרים.

בתולה
יופי של יום. אתם מלאי אנרגיה וכל מה שבא לכם זה לעשות חיים, לפרוק כל עול, להשתולל, לרקוד. אתם הולכים לעשות את זה ובגדול. תזרמו עם ההרגשה ! אדם ממזל סרטן מסעיר אתכם. טיפ: למרות חוסר הרצון להיכנס לקונפליקטים, נראה שאין לכם ברירה אלא לברר עד תומו את העניין שעולה על הפרק. הרקיע צופה טריקת דלת במקום בעייתי כלשהו, ופריצת דרך אל מקום אחר ומלבב.

מאזניים
אתם מצליחים לשנות דפוסי חשיבה ולהיות קצת יותר שובבים ונועזים. זו התנהגות יוצאת דופן וספונטאנית שגורמת לכל מי שמכיר אתכם- להתפעל. צאו לבלות, זאת שעת כושר להקסים את כל מי שיהיה בסביבה. למי שכבר נמצא במערכת יחסים- קחו יוזמה לפעילות שונה מהרגיל. בני הזוג דורשים חמימות, הבנה וסימפטיה. תנו להם את זה בנדיבות. האסטרולוגיה רואה בכם אנשים של שותפויות: בעלי טקט רב וכשרון דיפלומטי: ניחנתם בתפיסה מהירה ובאינטליגנציה גבוהה: אתם בני-זוג מושלמים, מסורים ונאמנים.

עקרב
היום אתם נהנים סוף סוף מהזדמנות לתקשר בצורה רגועה יחסית עם מישהו שאיתו סבלתם מעימותים אין סופיים בתקופה האחרונה. שיפור התקשורת מאפשר להגיע להבנות שייקלו על כל המעורבים. אותו אדם עשוי להפתיע בבקשה לעזרה, יהיה לכם קשה לסרב אך נראה שזאת הדרך היחידה. ההיענות שלכם עלולה להכניס אתכם לסחרור מחודש. במפות האסטרולוגיות של בני-המזלות השונים, אתם אחראים על הבית השמיני ומופעים מכוכב פלוטו: השילוב בין השניים מוליד חושניות עמוקה, חוכמה ונטייה למיסטיקה.

קשת
כוכב יופיטר השולט בכם מתמלא באנרגיות ממוזלות המגיעות אליו בהיבט הרמוני מכוכב מרס: הקריירה שלכם תופסת תפנית. יחסים עם אנשים שעובדים אתכם וגם עם הבוסים שלכם- משתפרים בזכות שינוי לטובה בגישה. עליכם לגלות ערנות לאפשרויות שעשויות להיפתח בעקבות ההתפתחויות. מתעוררת אפשרות לנסיעה רחוקה. למרות חוסר הנוחות בעיתוי עדיף להסכים להצעה. לקחים שהפקתם מאירועים בעבר ניצבים היום לטובתכם. הימנעו מלחזור על משגה שהדיר שינה מעיניכם.

גדי
כוכב סטורן השולט בכם מנהל מאבקים קוסמיים עם כוכב ונוס האחראי על האהבה. היום אתם מרגישים תסכול. ההרגשה הזו אינה מבוססת על אירוע יוצא דופן אלא דווקא נובעת בגלל שלא קורה שום דבר משמעותי בחיי הרגש. אתם לא רק מאוכזבים ומתוסכלים מניסיונות סרק, אלא גם אין לכם שום רעיון מרענן בנידון. מומלץ להרחיב את המעגל החברתי שלא בצורה מגמתית. פשוט לצאת לבילויים ולא לצפות לכלום.

דלי
כוכב אוראנוס השולט בכם נמצא היום בהיבטים הרמוניים עם כוכב סטורן. דווקא כשאתם מניחים לדברים לזרום מעצמם מגיעות התוצאות הכי טובות. יש לכם כמה עניינים לא סגורים ואתם מנסים לטפל בנושא אחד רגיש במיוחד הקשור לאנשים שאתם מחבבים, בלשון המעטה. הגיע הזמן להגיע לפתרון תכליתי ולהפסיק לקטר ולדבר על זה. חלק מהבעיות יצטרך לחכות לשבוע הבא.

דגים
כוכב נפטון השולט בכם סופג אנרגיות נפלאות מן הכוכבים סטורן ופלוטו, אך מצוי בעימות עם כוכב יופיטר. נכון שהיום יש לכם הצלחות בתחום העבודה ואתם גם יכולים להיות גאים בהישגים במיושרים אחרים, אבל אתם לא מרוצים. איכשהו, לאחרונה, באופן מיוחד, תמיד חסר לכם כסף ואתם מוצאים את עצמכם מתוסכלים. הפעם המיקוד הוא בני משפחה שמלחיצים ודורשים עוד ועוד. הגיע הזמן לגלולת אסרטיביות ולומר: לא.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button