הורוסקופ יומי

הורוסקופ יומי: אסטרולוגיה יומית 24-02-2019


תחזית אסטרולוגית יומית למזלות – הורוסקופ יומי

טלה
מירב הזמן יוקדש לתחום החברתי – בו צפויות הכרויות חדשות. מצב הרוח שלכם – מרומם. היום אתם מרגישים טוב וכל מי שנמצא איתכם בקשר מרגיש את זה ורוצה להיות איתכם כמה שיותר. נצלו את המומנטום ליציאה לבילוי. למי שלא נמצא בקשר, יש סיכוי גבוה במיוחד להכיר מישהי (מישהו) ולפתח רומן. שימו לב שאתם אינכם נסחפים להרפתקה מטורפת, משום שאתם עלולים להיפגע רגשית מכך.

שור
האנרגיות הטובות המתחילות לפלוש אל הבית הרביעי שלכם, בית המשפחה, מביאות בשורות טובות לכל אשר קשור ומושפע מנושא זה. היום תהיה לכם הזדמנות להיות במרכז העניינים גם בתחום העבודה. ההצלחה מאירה לכם פנים ואתם קוטפים את הפירות. בתחום האישי אתם חושבים שאתם מאוהבים אך השאלה היא האם גם הצד השני חושב ומרגיש כמוכם. העניין שווה בדיקה מעמיקה ושיחה ישירה.

תאומים
אדם בעל השפעה מציע עזרה בפתירת בעיה שאיתה אתם מנסים להתמודד ללא הצלחה. אל תתפתו לחשוב שמישהו אחר יעשה בשבילכם את העבודה השחורה. תבחנו מה קורה מאחורי הקלעים ואל תתנו יותר מידי קרדיט לאנשים שאינכם מכירים מספיק. אתם עלולים למצוא את עצמכם במצב מביך שיהיה קשה לצאת ממנו. הרקיע רומז על מצב אשר לפיו יוטל עליכם לנקוט יוזמה ולהנהיג את הסובבים אתכם.

סרטן
הרומנטיקה חוגגת. מי שנמצא במערכת יחסים קבועה, עובר יום סוער ומלא התפרצות יצרים. לפנויים יש צ'אנס רציני להתאהב היום. רמת האדרנלין גבוהה וכל דבר גורם לכם לריגוש. תרשו לעצמכם להיסחף! תיהנו מהעניין ותחגגו. קשרים חדשים שיתהוו היום יכולים להמשיך וזאת בתנאי שתנהלו את העניינים בתשומת לב. אל תגלו את רגשותיכם מהר מידי!

אריה
תופעה קומית ייחודית מבשרת על עיתוי נפלא לפתוח את הלב לדברים חדשים. אתם עוברים שינוי משמעותי מבחינת תחושת הערך העצמי. התלהבות ושמחת חיים מציפות אתכם בגדול. התחברו לרגשות הפנימיים הנפלאים הללו ותנו לעצמכם ליהנות. העתיד אכן נראה מצוין והוא כבר כאן. חשיבה חיובית תסייע לעבור את המכשולים בדרך אל המטרה. עדיף להתעמת עם העובדות מאשר להצטער. וחוץ מזה, האם לא נמאס לכם מ'הנדנדה' הרגשית.

בתולה
הרקיע משגר היום אנרגיות הרמוניות אל גזרת מזל בתולה אך קובע כי עליכם לתכנן במשנה זהירות את המהלכים 'הפוליטיים' בעבודה. המצב עדין ויש לבדוק היטב את השטח לפני שפועלים. התרחקו מרכילות ומרכלנים: "אוזניים לכותל". מערכת היחסים משפיעה עליכם גם במישור הביתי. יש לכם את היכולת לשפר, אך אין לכם מוטיבציה גבוהה להשקיע מאמצים במה שנראה לכם כמטרה קשה במיוחד.

מאזניים
חדשות טובות מגיעות אליכם ממרחקים. בן משפחה צעיר זקוק לייעוץ ולתשומת לב בעניין הקשור לעבודה. אל תזניחו את העניין למרות שאין סיבה לדאגה ממשית ואל תכניסו את עצמכם ל'סרטים' מיותרים. יש בסביבתכם אנשים אשר מנצלים את הנסיבות לטובתם. שמרו על זהירות. אל תהססו לקבל החלטות חריגות בתנאי שהן משרתות את האינטרסים האישיים שלכם.

עקרב
בהשפעת אנרגיות המגיעות אליכם מיסוד האש, יש לכם צורך עז להעז ולפרוץ לעולמות חדשים. זהו יום ממוזל בו יש לכם סיכוי גבוה להצליח. התעלמו מהחסרונות וחישבו רק על היתרונות, גישה חיובית- הכרחית. אל תחכו לאף אחד ואל תתנו לאף אחד לעצור אתכם. תממשו את מה שאתם רוצים שיקרה משום שיש לכם את הכוח והיכולות הנדרשות, ובגדול!

קשת
אתם קצת מסתבכים עם עצמכם היום. מצד אחד יש לכם הרגשה של תסכול ותלישות. מצד שני אתם מודעים לעובדה שמתרחשות סביבכם מניפולציות ושעליכם לפעול עכשיו ביתר תקיפות. כיוון שאין לכם יותר מידי רעיונות מה לעשות, המצב די מייאש ואתם עלולים לנקוט בצעדים שתצטערו עליהם מאוחר יותר. קחו זמן להתארגנות! גם אם הפכתם לרוחניים, הרי שיהיה עליכם לבסס לעצמכם קרקע יציבה כדי להיאחז בה.

גדי
יום נחמד וחיובי בו בשורה טובה שתתקבל בטלפון תיתן את הטון, לפחות בחלקו הראשון של היום. אתם מצליחים להגיע להישגים טובים בעבודה. פגישה עם חברים וותיקים עולה על הפרק וגורמת לכם התלהבות. אתם חשים צורך לחזור לפעילות ספורטיבית. זה הזמן להירשם למכון כושר ולמתוח את העצמות. זכרו כי אישיותכם האמיתית וישותכם השמימית, אינן מכירות בהבלי העולם הזה.

דלי
יש קצת בעיות בעבודה אך זאת כיוון שתמיד נדמה לכם שאתם יודעים, כמעט הכל, יותר טוב מהבוס. יש מי שממש לא אוהב את הגישה הזאת ואם לא תיזהרו, עלולים לשים לכם רגל. אל תהיו מופתעים אם אכן מצבים כאלה יעלו. לפעמים אתם מתנהגים בילדותיות ובנאיביות שאינה מתאימה לכם. פעלו על פי ההיגיון ולא על פי האינטואיציה. מתברר שהאינטואיציה עשויה להיות טובה לאמנות, אך עלולה להזיק לעסקים.

דגים
אתם תקועים כל היום בפגישות עסקיות ונראה שהיום הזה פשוט לא רוצה להיגמר. לקראת הערב האווירה נעשית נינוחה הרבה יותר. מפגש מעניין עם מישהו שבשמו מופיעה האות ע', יכול להוות נקודת מפנה חשובה בקריירה שלכם, אך זאת במידה ותשכילו לנהוג בצורה מתוחכמת שמכבדת אתכם כאנשי מקצוע. הקשיבו לעצותיו של אדם חכם ורוחני.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button