הורוסקופ יומי

הורוסקופ יומי: אסטרולוגיה יומית 24-10-2019

תחזית אסטרולוגית יומית למזלות – הורוסקופ יומי

טלה
אתם משקיעים המון זמן באנשים הלא נכונים. נראה לכם שאתם יכולים לעזור ואכן הדבר נכון, אבל אין לכם סיבה לצפות ליחס דומה. אל תתפלאו אם תתאכזבו. היחסים מאוד חד סיטרים. חשוב לכם לשמור על יחסי חברות אך לא בכל מחיר. שמרו את כושר הנתינה לתחום המשפחתי והזוגי. עליכם לפתח את כוחות ההבנה העצמית שלכם באמצעות האזנה לתחושותיכם הפנימיות.

שור
אתם מבזבזים הרבה כסף כדי לנסות לפייס את דעתו של אדם חשוב לכם. זה פשוט לא יעבוד. חבל שאתם מבזבזים את זמנכם והמשאבים שלכם שגם ככה, בימים אלה לא עומדים לרשותכם במידה רבה. עליכם למצוא דרך אחרת לליבם של המעורבים. אדם יוצא דופן, מזמין אתכם למפגש- אל תפתחו יותר מידי ציפיות. זה זמן טוב לקבלת החלטות משמעותיות לטווח הרחוק, אל תתירו לדאגות ולהרהורים שליליים לעמוד בדרככם.

תאומים
זה מן יום של בעיות בתקשורת. נדמה לכם שלא ממש מבינים אתכם ובגלל שהכעס מתעורר, גם אין לכם חשק להסביר. כדאי שתבדקו את עצמכם האם המניעים שלכם 'נקיים' משיקולים זרים. תנו לבן/ת הזוג שלכם את אותו היחס שאתם מקבלים. זה זמן מתאים לתכנן חופשה משותפת ואולי גם לנסוע לחו"ל. נראה כי אתם שקועים מדי בלבטים של חשבון נפש, אתם חייבים לעצמכם קצת יותר עליזות ושמחת חיים.

סרטן
העקשנות שלכם גורמת לבעיות עם אנשים קרובים. נסו להתפשר לפחות על עניינים שאינם עקרוניים. אתם חשים שאתם עוברים שינויים דרמטיים וזקוקים לתמיכה. עם כול הרצון הטוב, עליכם להתמקד במציאות ולרדת מהפנטזיות. לא ניתן לקבל בדיוק את כול מה שרוצים, ואין מקום לתלונה. כדאי להשקיע זמן בחשיבה חיובית. כל שתעניקו עכשיו לאחרים, יחזור אליכם כפל כפליים. הברכה היא בנתינה.

אריה
יום טוב. המון פעילות שמניבה פירות ומביאה עימה תחושת סיפוק והצלחה. הפופולאריות החברתית עולה ופורחת. צאו לבילוי. צפוי לכם ערב נהדר עם סיכוי רב לפגוש אנשים מעניינם באמת. קשר רומנטי או ידידות- שניהם ישפרו את מצב הרוח בצורה משמעותית. פתרון בעיה שמציקה לכם יגיע תוך כדי שיחה על נושא אחר. הגיע הזמן להיפטר מרגשי אשמה שאתם גוררים איתכם מימים ימימה. אתם טובים ומוצלחים כפי שאתם.

בתולה
שעת כושר להתחדשות ושינוי. הכוונה בעיקר לתחום הקריירה אך לא רק. בתחום הרומנטי אתם נמצאים בדילמה מעוררת מחשבה: מצד אחד אתם די מרוצים מהמצב הקיים. יש יתרונות בולטים של ביטחון ונוחות. אבל מצד שני, יש תחושה שמקבלים אתכם כמובן מאליו ואין מספיק אינטימיות אמיתית. אל תזדרזו. זמנים יגידו מה יקרה. הרקיע צופה מצב שהוא טוב בכללי אך יהיה עליכם להתגבר על מכשלה כלשהי הטמונה בו.

מאזניים
צפויה פגישה חשובה עם מישהו רב השפעה. בני מזל תאומים זוכים להתעניינות פתאומית מצדכם. פתאום אתם מגלים חברים חדשים בכל פינה. בגלל שאתם עסוקים מאוד בענייני קריירה לא הבחנתם בנוכחותם של אותם אנשים בסביבה, קודם לכן. יש אפשרות להתפתחות קשר רומנטי או לפחות ידידות אמיצה שעשויה לתרום לכם רבות. הרקיע צופה מצב של חשדנות וחוסר אמון, ומציע לכם לגלות פתיחות.

עקרב
הסובבים אתכם מתערבים יותר מידי בחייכם וגורמים לכם עוגמת נפש. הגיע הזמן שתעמדו על שלכם גם בתחום זה. בדרך כלל אין לכם בעיה מיוחדת לגלות אסרטיביות אבל קשה לכם לפגוע באחרים. יש מקום להפעיל דיפלומטיות ורגישות. אין מקום להיכנע לתכתיבים של אחרים. הרקיע מדריך אתכם לבחור בפשרה ולא בעימות, גם אם אתם סבורים שהצדק עימכם.

קשת
חבר קרוב יפנה את תשומת לבכם לתופעה ש'תוקעת' ולעיתים אף מכשילה אתכם. כדאי שתקשיבו עד הסוף למרות שהתגובה הראשונית והאוטומטית שלכם תהיה התנגדות לדברים שתשמעו. לא שאכפת לכם יותר מידי מה אומרים עליכם אנשים אחרים, אבל לעיתים אתם נצמדים יותר מידי למעשים של "צריך" במקום לפעילות של "רוצה" ו"נחוץ לי". הרקיע קובע כי צפויה לכם הצלחה בביצוע משימה בלתי אפשרית… לכאורה.

גדי
הקריירה ומקום העבודה הם נושאים שאתם מקדישים להם מחשבה רבה. אתם מוטרדים בגלל המצב הכלכלי. גם אם אתם מחפשים וודאות וביטחון, אל תתפתו לקיצורי דרך ולאנשים שמציעים לכם הצעות מפוקפקות. האמינו בעצמכם. בתחום האהבה אין התרחשויות יוצאות דופן. הכול זורם על מי מנוחות וטוב שכך. הרקיע מציע לכם להתבונן בחציה המלא של הכוס ולא בחציה הריק.

דלי
יום נפלא מבחינת המשפחה. הכל פתוח, התקשורת זורמת ונדמה שסוף סוף יש מכנה משותף רחב שעליו אפשר לבנות מערכת יחסים בוגרת ורגועה. כדאי לשמור על המומנטום. במקרה של אי הסכמה, אל תתפתו להיכנס למאבקי כוח עם מישהו שבשמו מופיעה האות א'. האמת נמצאת בהישג יד אך ייתכן כי מוסכמות חברתיות מונעות מכם מלגעת בה.

דגים
במקום להתלונן נסו להתלהב, אפילו אם בהתחלה זה יהיה ממש לא ספונטאני. מה כבר ביקשו מכם לעשות? בהפוך על הפוך ודווקא משום שאתם מגוננים בקנאות רבה על הטריטוריה והרכוש שלכם, אתם עלולים לשמש טרף קל מדי לטיפוסים שלשונם נוטפת דבש, אך לא כאלה הן כוונותיהם. במקביל, אדם שפקפקתם בכנותו מוכיח לכם כי פיו וליבו שווים. ייתכן כי דנתם אותו על בסיס מידע שגוי.

Back to top button