הורוסקופ יומי

הורוסקופ יומי: אסטרולוגיה יומית 26-03-2019

תחזית אסטרולוגית יומית למזלות – הורוסקופ יומי

טלה
עליכם למצוא את הדרך לליבו של אדם קרוב על מנת לשכנע שאתם צודקים. דיפלומטיה אינה בהכרח התרפסות ואיבוד זקיפות קומה. בדרך כלל, אתם תעשו הכל והעיקר לא להיכנס לעימות, אלא שהפעם אתם חורגים ממנהגכם ועומדים על שלכם. התוצאה תהיה חיובית הרבה מעבר לצפוי. זכרו כי גם חיי הנישואין הם סוג מסוים של שותפות. פירוש הדבר הוא שכדאי לכם להשקיע בבן הזוג את אשר לא הייתם מונעים משותף לעסקים.

שור
אתם מפגינים ביטחון עצמי. רצוי שתעבדו קצת על שיפור הסגנון. אתם מנסים להתייחס לבעיות רציניות שעולות בשיחה, בקלות דעת בלתי נסבלת, במיוחד על ידי אנשים אחרים שלוקחים את הנושאים הנידונים ברצינות תהומית. כדאי למצוא פנאי לדיון במהלכו תגדירו את מידת הנכונות שלכם לתרום מזמנכם וממרצכם לנושא שלא ממש התחברתם אליו. התמקדו באנשים אשר צירוף אותיות שמם המלא או ספרות תאריך לידתם, מניבים את המספר 4 הנחשב ליציב, חומרי ומעשי.

תאומים
יום של שינויים מכיוון שהחלטתם סוף סוף להפסיק את הסיוט שאתם סוחבים על צווארכם כבר חודשים רבים. שינוי במקום העבודה יגרור שינויים נוספים בתחומים אחרים. קחו בחשבון תקופה לא קלה אך אין מקום לחרטות או לחרדות. לכו על זה מתוך אופטימיות ואמונה בעצמכם ובמזל שיאיר פנים. הרקיע מבשר על מצב אשר יגרום לכם לראות את הדברים כפי שהם, מבלי לצבוע אותם בגוונים של אשליות.

סרטן
יום עם הספקים גבוהים. אתם עסוקים מאוד ונראה, שלפחות חלק מהזמן, הלחץ משמש לכם כתירוץ לא להתמודד עם מה שצריך במישור האישי. בגדול, יש צורך לפתח את היכולת להאציל סמכויות ולא לסחוב על הכתפיים שלכם את מירב המשימות. אלא אם כן הנטייה הזאת אינה נובעת מחוש אחריות מפותח יתר על המידה אלא כהצדקה לתלונות. הרקיע צופן ברכה לאלה מכם העוסקים בענייני צבא ובטחון, כמו גם לצעירים במשפחה.

אריה
לפעמים נדמה לכם שהכי טוב היה לו יכולתם לברוח ולהתרחק מכולם. זה אחד מאותם ימים בהם אתם מרגישים שנמאס לכם להוכיח לכל העולם עד כמה אתם חזקים. קשה לכם לעמוד בפיתוי להישאר בבית ולנוח. מצד שני, אתם מתלבטים האם כדאי לנצל את היום לטיול. אין לכם כל כוונה להזניח את המחויבויות פשוט, בא לכם לנוח קצת. כדאי להקשיב לאינטואיציה. לפנויים שביניכם צפויה פרשיית אהבה יפה וטהורה, כמו גם שותפויות מוצלחות וממוזלות.

בתולה
מישהו קרוב אליכם נוקט בהתנהגות שאינה לרוחכם. שימו לב למילים הנאמרות ולמעשים כיוון שדרושה כאן מידה לא מבוטלת של דיפלומטיות. שווה לתכנן מראש. עליכם לעבור תהליך שבו תיפטרו מאירועים ודמויות שהשפיעו עליכם לרעה בעבר. צללים אלה רודפים אחריכם וגורמים לכם להיות חשדניים כלפי אנשים בהווה וחבל. גם אם חרדות מקננות בליבכם, אל תהססו להפגין פני מנצחים. כך תביסו את מתחריכם.

מאזניים
בן/ת הזוג מבקשים מכם משהו שחשוב להם במיוחד. אל תסרבו. התחושה שמשתלטת עליכם היום במלוא העוצמה ובחריפות היא נהנתנות. תנו לעצמכם דרור לפעול. תחושו הקלה ושמחה אחרי שתשחררו את החסימות ה'טבעיות שלכם'. מישהו מנסה להעביר לכם מסר חשוב לחיים. כדאי להקשיב. כדאי שתתבוננו בתמונה הכוללת, תוך כדי התעלמות מפרטים שוליים. הפגינו פתיחות ורוחב לב. אספו כמה שיותר מידע.

עקרב
בזבוז כספים ללא ביקורת עצמית עלול להביא למצב של אי נעימות. עליכם להתגבר על ההתנהגות חסרת הרסן שהשתלטה עליכם. את התסכולים שלכם, חשוב שתלמדו להוציא בדרכים אחרות. פריצת דרך בעסקים עשויה להתרחש לאחר מפגש חשוב עם אדם שכבר ששוחחתם איתו בטלפון. למרות חוסר השקט הפנימי, תצליחו לנהל את עצמכם בתבונה ובקור רוח כפי שמתאים לפגישת עסקים. אנרגיה קוסמית מייצגת מצב אשר לפיו מישהו מנסה לאחז את עיניכם. כדאי לפקוח עין חשדנית על הסובבים אתכם. מצב של כבדהו וחשדהו.

קשת
צפויה הפתעה בשטח הזוגיות. מילים טובות וסיטואציה מפנקת עשויות לגרום לכם להתחייב, למרות חוסר המוכנות הרגשית שלכם. לא כדאי למהר ולמסד קשר חדש. קחו עוד קצת זמן לשקול היטב מה אתם רוצים. בתחום העבודה ההתקדמות היא איטית אך בטוחה. אל תפסיקו להאמין, לקוות ולפעול למען המטרה שהצבתם לעצמכם. אנרגיה קוסמית מייצגת מצב [אישי או קרייריסטי] הדורש מכם תחכום ומניפולטיביות, גם אם באופייכם אתם מעדיפים הגינות ויושר.

גדי
אתם מנסים לשנס מותניים ולאסוף כוחות לקראת פרויקט שהגיע הזמן לבצע. רמת האנרגיה האישית שלכם גבוהה ולמרות שאתם חוששים מהעתיד, הרי האופטימיות בסופו של דבר מנצחת. כאן יש לכם הזדמנות לבחון את כושר המנהיגות ויכולת ההשפעה שלכם על בני המשפחה הקרובים אליכם שאינם שותפים למצב הרוח הטוב שלכם. נסו לא להקשיב לאנשים שמתעסקים בשטויות ומנסים להכפיש אחרים.

דלי
מצבו המוטרף של כוכבכם אוראנוס מוביל אתכם אל התנהגות פרועה למדי. נראה שאתם בעיצומה של פריקת כל עול ורצון לסחוף אחרים לתוך המהומה הפנימית- הפרטית שלכם. אלה הרכיבים המאפיינים את היום הזה. עליכם לנסות להתאפס בזריזות או לצאת לחופשה כדי לאסוף את המחשבות. יום מלא מפגשים קצרים ומוזרים שגורמים לכם לבלבול ולשינויי דעות מהקצה אל הקצה.

דגים
צפוי יום שכולו הפעלה של אחרים. אתם מנסים לשכנע אנשים לנהוג ולחשוב כמותכם. כלל לא בטוח שאתם יודעים מה אתם רוצים באמת לעומת מה מתאים לכם. נראה כי מה שחשוב לכם יותר מכל זה הוא להוכיח שיש לכם יכולת להשפיע על אחרים ולגרום להם ללכת אחריכם בכל מחיר. בדיעבד, זה יכול להיראות כמו בזבוז משווע של אנרגיה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button