הורוסקופ יומי

הורוסקופ יומי: אסטרולוגיה יומית 27-10-2019

תחזית אסטרולוגית יומית למזלות – הורוסקופ יומי

טלה
ציפיות, ציפיות… אינכם קוראים נכון את המפה. נשלחים אליכם מסרים מאוד ברורים וממוקדים. אל תחפשו משמעויות נסתרות- הן פשוט לא קיימות. כאשר מישהו מסרב להיפגש איתכם באופן עקבי, אין הדבר אומר שהוא משחק אותה קשה להשגה. הוא פשוט לא מעוניין. אם החלטתם לקחת שותפים לחייכם, זה עדיין לא אומר שאתם צריכים לוותר על חופש הפעולה שלכם ועל ייחודיותכם.

שור
עליכם להשתמש קצת יותר באינטואיציה ופחות ב'הגיון'. לא תצליחו להבין את מי שלא הבנתם עד עכשיו. חוש ה'צדק' האבסולוטי המפותח בהגזמה, של בן/ת הזוג שלכם, פועל בכיוונים שאתם לא רואים בכלל כאופציה. נסו לזרום עם מה שקורה סביב, בלי לנתח את התוצאות ואת המשמעות הנסתרת. יש לכם יכולת מדהימה לשרוד ולהתחדש, אל תחששו מפני שינויים.

תאומים
פרידה כלשהי אתם חווים בקלות יותר מכפי שציפיתם. חברים קרובים מתגייסים לארח לכם לחברה. את רוב היום אתם מבלים בחיק הטבע. בילוי אל תוך הלילה יהפוך את היום לחיובי ביותר. נסו להבין את המניעים הנסתרים שלכם להרגשה. מודעות אישית הינה חלק חשוב מקבלה עצמית. הרקיע מייצג תקופה בה אין לסמוך על המזל העיוור, וזאת מכיוון שההצלחה תושג אך ורק באמצעותן של השקעות עקביות ועקשניות.

סרטן
אין שום קשר בין התסכולים שלכם בתחום החברתי ובין התנהגותכם בבית. אתם רק מנסים לתרץ לעצמכם שיש השפעה ישירה בין הדברים ולהצדיק התנהגות הפכפכה. רצוי שתנסו להירגע ולקחת את העניינים בידיים. אם תעשו זאת – צפויות לכם הפתעות נעימות. כדאי לצאת מהבית לבילוי. הרקיע מייצג תקופה בה יש להעניק עדיפות לעניינים חומריים, ואילו את הנושאים העוסקים ברוחניות – מומלץ להסיר מסדר היום.

אריה
נראה לכם שמישהו מנסה לטמון לכם פח, אולם לא מצליח. יחד עם זה, גם אם יש 'תפוח רקוב אחד', זו לא סיבה להסתובב בהרגשה שכל העולם מנסה להכשיל אתכם ולחשוד בכול צל שזז. עליכם להתגבר על החששות והפחדים הפנימיים. גם הפרת אמון מצד אדם אחד אינה בהכרח הכרזת מלחמה שאין ממנה חזרה. נסו לברר את המניעים הנסתרים.

בתולה
מישהו קרוב אליכם מצליח להוציא אתכם מהכלים. אתם מנסים להתאפק מלהגיב בחריפות אך התחושה הלא נוחה גולשת החוצה ומתפרשת לא נכון. במקום שתיקה רועמת עדיף לדבר ולומר מה אתם מרגישים ומה מתאים לכם. ביטויים נשגבים ומעורפלים והגדרות בומבסטיות לא יעשו את העבודה. במקרה הזה, כמו בדרך כלל- הכי פשוט זה הכי טוב. הרקיע רומז על הגשמה עצמית בתחומים המעניקים צורה למופשט, כגון: עיצוב ואדריכלות.

מאזניים
אתם מתמודדים עם פיתויים הקשורים לענייני חומר ויצירה. למרות שבדרך כלל אתם דבקים בעקרונות שלכם, הפעם, המצב מקשה עליכם. אינכם שלמים עם עצמכם. המצפון לא שקט, גם אם אתם מרשים לעצמכם לעבור את הגבולות שאתם קבעתם לעצמכם. דרושה בדיקה מחודשת והתבוננות פנימית. הרקיע רומז על צורך פנימי בחום ובאהבה, הן כמעניקים – והן כמקבלים. יש מי שמשתדל להנעים את חייכם אך מתקשה להבין את הראש שלכם. לא נורא, העיקר הכוונה, לא?

עקרב
יום אופטימי. יש לכם את היכולת לראות את המצב בראיה רחבה וכוללת ובכך להוות דמות מפתח בפתרון סכסוכים ועימותים משפחתיים ואחרים. בקיאות בפרטים והיכרות מעמיקה עם מה שקורה בשטח, מאפשרות לכם לבטא את כושר המנהיגות ולבלוט הרבה מעבר למתרחש ביום יום. הרקיע צופה פרשייה רומנטית לוהטת, אך גם כזו שלא ניתן לחשוף אותה בפני אחרים.

קשת
אתם משקיעים אנרגיה במקומות הלא נכונים. זאת עובדה וכל הניסיונות לטייח את מה שקורה הם בזבוז זמן מוחלט. את המקום שאין בו תוצאות, צריך לעזוב אחרי זמן קצר ובוודאי לא להישאר דבוקים למטרה שברור לחלוטין לכולם, חוץ מכם, שמובילה אתכם ל'רחוב ללא מוצא'. ככול שתקדימו להפנים את המסר המגיע אליכם מהיקום – יהיה לכם טוב יותר. הרקיע מעודד צורת חשיבה יציבה, מאורגנת, יסודית, קפדנית, יעילה ומסודרת.

גדי
היום אתם מתמקדים בדיאטה ובבריאות בכלל. משהו עורר בכם את הצורך לעשות בדק בית. יש לכם דרישות גבוהות מעצמכם ורצוי שתתייעצו עם איש מקצוע שידריך אתכם להתקדמות הדרגתית והגיונית במסלול שבחרתם. אל תכנסו להרפתקאות מרחיקות לכת או קיצוניות. כדאי להקפיד על כמה חוקי בסיסיים: התמדה, שקט, מרחב אישי. זו תקופה חלומית עבור אלה מכם השואפים לסייע לזולת באמצעות כוח הריפוי אשר ניחנו בו.

דלי
אתם בהחלט יכולים להיות גאים בהספק שלכם. יום מלא בעבודה. צפוי ביקור אצל קרוב משפחה שזקוק לתשומת לב ויציאה לבילוי בערב. היום אתם במצב רוח רומנטי. לא יהיה לכם קל לשפוט את המצב בצורה אובייקטיבית. שמרו על זהירות בכל הנוגע למערכות יחסים אישיות, גם אם אתם מאוד מתלהבים. זו תקופה ברוכה עבור אלה מכם הרואים את עתידם בעולם התקשורת והמסחר.

דגים
מאוד חשוב לכם לבטא את עצמכם גם אם זה בא על חשבון אחרים. לא נעים להודות אבל זה בדיוק מה שאתם עושים. פעילות קהילתית יכולה להוות מסגרת הולמת לצרכים פנימיים. הבית- פחות. דיפלומטיה וטאקט הן לא בדיוק הקטע שלכם עכשיו, אבל כדאי לעשות מאמץ. צפויה חופשה וזה בהחלט חשוב. לא לוותר גם אם יש בעיות טכניות. יש לשמור על איזון, גם בשעה שאתם מבקרים את מעשי יריביכם.

Back to top button