הורוסקופ יומי

הורוסקופ יומי: אסטרולוגיה יומית 28-09-2019

תחזית אסטרולוגית יומית למזלות – הורוסקופ יומי

טלה
מצב רוח חיובי. מתאים לכם היום להתעסק בכול מה שקשור ליצירה וליצירתיות בין אם מדובר בהכנת ארוחת גורמה או עיסוק בתחום אומנותי כול שהוא. בתחום הרומנטי נראה כי קשרים קיימים מקבלים ממד של עומק וללא ספק יש התפתחות משמעותית. תנו ביטוי לרגשות שלכם ללא מעצורים מיותרים. הרווח יהיה כולו שלכם. הרקיע מבשר על תקופה המאופיינת בקלילות, חינניות וקסם אישי. הוא פורץ מחסומים שהכבידו על המופנמים שביניכם.

שור
בתחום הביתי צפות בעיות שכדאי לשים אליהן לב ולטפל בהן לפני שיתפסו ממדים גדולים יותר. אתם שוכחים לעיתים להשקיע ולשמור קשר עם בני משפחה. הדבר עלול לגרום לעימותים שנובעים מתסכולים ותחושה של הזנחה וחוסר תשומת לב. כבר היום כדאי תתחילו לתכנן בילוי משותף כל שהוא לשבוע הבא. חומר למחשבה- זה מה שיש. צפוי לכם קטע מיסטי הרומז על דברים שהשתיקה יפה להם. שימו לב להסתודדויות המתנהלות מאחורי הקלעים.

תאומים
אתם הולכים מהצלחה אחת לשנייה. שיחת טלפון שתתקבל בשעות הבוקר תאשר את ההתקדמות הממוזלת שמתרחשת לאחרונה בחייכם. בתחום האישי והזוגי, יש גם כן התפתחות חיובית. מי שנמצא בקשר יגלה צדדים חדשים שלא היה מודע להם עד כה באישיותו של בן/ת הזוג. לגבי פנויים ופנויות מילות המפתח הן לנסות ולהעז. שווה את המאמץ. גורמים שמעבר לים עשויים להשפיע על גורלכם. צפויה פרשייה הקשורה בחו"ל או אהוב לב השוהה במרחקים.

סרטן
האובססיה שלכם לסדר ולניקיון בפרט וכמו כן לשליטה בכל מצב, גורמת לכם לתשישות ומשגעת את כל מי שנמצא בסביבה הקרובה. כשתסכולים יגיעו לנקודת אל חזור, אתם עלולים למצוא את עצמכם במצב של 'מפקד בלי צבא'. מרוב הגזמה בשאיפה לשלמות, יש סכנה שתהרסו כל חלקה טובה. הגיע הזמן להירגע קצת. הרקיע מעודד אתכם להפעיל את עוצמתכם האישית, מבלי למתוח ביקורת על מעשי האחרים. ייעוץ נפלא וטוב.

אריה
יום נעים ורגוע עובר עליכם ללא אירועים מיוחדים. נסיעה שלא ממש רציתם לבצע מתבררת כצעד חשוב לקירוב לבבות. מישהו שבשמו מופיעות האותיות מ' ו- ח' יודיע לכם על נסיעה לחו"ל. בסך הכול אין לכם הרבה תלונות ואתם נהנים מהמצב הקיים. המשיכו באותו כיוון. בתחום הרומנטי כדאי לפתוח עיניים ולגלות ערנות. נוחתת עליכם מתנה שהגיעה באיחור.

בתולה
בעיה רגשית קלה מטרידה אתכם. אינכם מרגישים בשיא. זהו יום מתאים לקחת את הכול ב"איזי". כדאי לעשות פעילות כמו למשל מדיטציה, מה שיכול להרגיע את הרוחות. אתם נקראים לגלות גמישות ולהתייחס גם לבני משפחה אחרים שגם הם, מה לעשות, בעיתוי לא מוצלח במיוחד, דורשים מנה מוגברת של תשומת לב. הרקיע צופה מצבים מרתקים וחווייתיים ורומז על פרשיות רומנטיות מהסוג העז והסוער.

מאזניים
לא בא לכם לקחת סיכון או להיכנס להרפתקאות ולכן אתם מתפשרים על מה שיש. כיוון שאתם פועלים מתוך ברירת מחדל, יתכן כי תפתחו רגשות תסכול שיקלקלו לכם את ההנאה. מה שיכול מאוד לעזור זה לקחת את העניינים בידיים. לסרב או להיות בחוויה בתוך הסיטואציה הספציפית שבחרתם. הרקיע צופה מצבים של "חצוצרת התהילה", וקובע כי זה הזמן הנכון להסתער על פסגת הסולם ההישגי.

עקרב
כוכב פלוטו שליט מזלכם מושפע עתה מאירוע קוסמי בעל אנרגיה ברקית, מהפנטת ומחשמלת במיוחד. אתם מגלים אסרטיביות במערכת היחסים המורכבת בה אתם נמצאים וזה רק יכול לתרום למי שנמצא בצד השני ולא בטוח ברצונות ובגבולות שלכם. אתם משתמשים בחוש ההומור המצוין שלכם כדי לחפות על מבוכה. אווירת הקלילות שאתם מנסים להשרות אינה מקלה באמת על המצב, קחו אחריות.

קשת
יום מעניין. אתם מוקפים בהרבה אנשים שרוצים לפרגן לכם אבל אתם מקיפים את עצמכם בחומה. זה מקשה מאוד על תקשורת והתחום החברתי זקוק להשקעה גדולה במיוחד. הגיע הזמן להגביר קצת את המודעות העצמית ולהפסיק להאשים אחרים בכל מה שקורה לכם. מצד שני, מומלץ גם להוריד את הביקורת העצמית. בקיצור: תרגיעו. הרקיע רומז כי יש לגלות אסרטיביות ומנהיגות כלפי אנשים התלויים בכם.

גדי
התחום הזוגי נמצא בפריחה. נורא כיף לכם להיות מחוזרים ומקובלים על ידי כל מי שמכיר אתכם. אתם יודעים איך לתמרן בין האנשים כך שכל אחד מרגיש שהוא "בן יחיד". זהו כישרון מיוחד במינו שנותן לכם את האפשרות ליהנות מכל העולמות בלי לפגוע באף אחד. כדאי רק להבטיח שבני הזוג הקבועים לא מקנאים בכל ההמולה שמתרחשת סביבכם. הרקיע רומז כי יש לנסות לראות את הדברים גם מנקודת המבט של הצד השני.

דלי
שיחה עם מישהו שלא פגשתם הרבה זמן עושה לכם טוב על הנשמה ומרגיעה הרבה מקומות כואבים. אתם מרגישים פוגעים ומאוכזבים, ויש לכם הרגשה שאף אחד לא מבין אתכם ושכל העולם סביבכם השתגע. חלק מהדברים המתרחשים כלל אינו נוגע לכם ובוודאי אינו אישי, אך בגלל סף הרגישות הנמוך שלכם, אתם נוטים להיפגע מכל דבר. אל תחששו ללחוץ על אדם המשהה את תשובותיו או מתחמק מקיום הבטחותיו.

דגים
תקלות ושיבושים צפויים היום. מן הסתם כל אותם דברים שתכננתם לעשות, לא היו אמורים להתרחש. נסו לראות את מה שקורה בנימה פילוסופית. זה יעזור לכם מאוד להתגבר על האכזבה ולמצוא את הכוח ליצור תכניות חילופיות. יום שמהווה אתגר רגשי ומוכיח לכם שאתם פתוחים לשינויים, למרות הכול. הרקיע רומז כי המסע הארוך שבכוונתכם לצאת אליו, דורש צעד קטנטן בתחילתו.

Back to top button