הורוסקופ יומי

הורוסקופ יומי: אסטרולוגיה יומית 24-01-2019

תחזית אסטרולוגית יומית למזלות – הורוסקופ יומי

הורוסקופ מזל טלה: היום צפויות לכם הצלחות לא מבוטלות בחום העבודה. יש מי שמכיר בערך תרומתכם ואף לא יחסוך במילים טובות ומחמאות. האגו שלכם מתמוגג מנחת. תנו לעצמכם אפשרות להעביר חלק מרגשות הגאווה והשמחה אל חיק המשפחה. הקרובים אליכם ביותר זקוקים מאוד לתמיכה רגשית ולביטויי אהבה מילוליים. בקטע החברתי אתם תקועים בין שני נתיבים שאין ביניהם מכנה משותף. כדאי שתבחרו בזה שליבכם הולך אחריו.
בקריאת העתיד בשיטה המכונה ביבליומנסיה [הפלת גורלות באמצעות דפיו של ספר המהווה מעין מורה דרך] עלה בגורלכם המסר הבא: אל תעריצו את עקרונותיכם. הערצת עקרונותיכם פירושה שאתם מעדיפים את ה"אגו" שלכם על פני האמת.

הורוסקופ מזל שור: יש לכם יכולת גבוהה לשנות מצבים ולחבר בין אנשים. שימו לב לא להיסחף לתוך מערבולת של עיסוקים שאינה מתגמלת אתכם בשום דבר ממשי מלבד לחיצת יד. עליכם להיזהר מהוצאות מיותרות. כדאי לבדוק בימים אלה את חשבון הבנק לעיתים קרובות, כדי להימנע מהפתעות לא נעימות. אל תנסו לפצח את צפונותיו של מי אשר הפנה לכם עורף. זכרו את הכלל שלפיו אין אדם שאי אפשר בלעדיו.
בפריסת חיזוי וייעוץ שהתקיימה לכבודם בקלפים נומרולוגיים, עלה בגורלכם המספר 111: הקלף מבשר על תקופה בה ניתן לממש תוכניות אשר בכל סיטואציה אחרת נראות תקועות ואבודות – כמו גם על רגשנות, ספונטאניות ילדותית ואימפולסיביות. ייתכנו מצבי רוח סוערים וגועשים.

הורוסקופ מזל תאומים: צפוי עימות עם מישהו שבשמו מופיעה האות ל'. למרות שהכוונות של אותו אדם חיוביות ביסודן, הדאגה לשלומכם משמשת לו כפיתיון וכתירוץ עלוב לחדירה לפרטיות שלכם. לא פלא שאתם חשים שהקשר חונק אתכם והגיע הזמן לשים לזה גבול. נסו להיות דיפלומטים ולא לשבור את הכלים. זה זמן מתאים למצוא תחומי עניין חדשים שימלאו אתכם באנרגיה. צפוי מכתב המכיל בשורות מרנינות.
בתקשור רוחני שהתקיים עבורכם באמצעות קלפי טוטם-החיות, עלתה בגורלכם דמות של זאב ערבות. זאב הערבות הוא סמל להישרדות הודות ליכולתו להתחכם ליריביו ולטרפו: המסר הוא – זה הזמן להסיר את הכפפות ולהשתמש בתחבולות על-מנת להביס את יריביכם.

הורוסקופ מזל סרטן: יש מישהו שמדבר עליכם מאחורי הגב והמידע שמגיע אליכם מעכיר את מצב הרוח. אין מה לעשות בנידון. מישהו טוען כי המעורבות שלכם בעניין רומנטי שקשור לאחרים, מרמזת שאתם נוטים להתערב בעניינים לא לכם ורק מסתבכים במקום לעזור. הוא אומר כי אולי הגיע הזמן ללמוד לקח? תעברו לסדר היום. בשלב זה אין מה לעשות. הגינות היא תופעה ברוכה, אך אם ברצונכם לצוד את ליבו של אדם כלשהו – כדאי שתצטיידו בתחכום.
בפתיחת ניבוי העתיד שהתקיימה עבורכם באמצעות חפיסת קלפים ששמה מיסטית עתיקה, עלה בגורלכם קלף העלמה הנוהגת בכפיר ובשחל אריות: הקלף קובע כי גם אם אתם מוצאים את עצמכם בתסבוכת כלשהי, הרי שיש לראות בה מעין קרש קפיצה לעתיד מזהיר וורוד.

הורוסקופ מזל אריה: עליכם להיות קצת יותר בררניים מבחינה חברתית. הצעות לבילוי? רק אם זה באמת בראש שלכם. אתם מוצאים את עצמכם מנסים לרצות יותר מידי אנשים בפרק זמן קצר מדי. למרות הרבה רצון טוב שאתם מגלים, כשזה מגיע לצד השני, לא כול כך ממהרים להתפשר איתכם. הסיקו מסקנות! זה הזמן לשלוף מן המגירה את היצירות שעמלתם עליהן ולהוציא אותן אל האור, אל תקלו ראש בכישרונותיכם.
בפתיחת ניבוי העתיד שהתקיימה עבורכם באמצעות חפיסת קלפים ששמה מיסטית עתיקה, עלה בגורלכם קלף שלושת האפשרויות: בתחום הקריירה מדובר בידיעות מרנינות העוסקות בקידום. בתחום הרומנטי מדובר בבשורה שמטרתה להדק ולהעמיק קשר קיים עד כדי הצעת נישואין.

הורוסקופ מזל בתולה: העקשנות שלכם גורמת לבעיות עם אנשים קרובים. נסו להתפשר לפחות על עניינים שאינם עקרוניים. אתם חשים שאתם עוברים שינויים דרמטיים וזקוקים לתמיכה. אם כול הרצון הטוב, עליכם להתמקד במציאות ולרדת מהפנטזיות. לא ניתן לקבל בדיוק את כול מה שרוצים, ואין מקום לתלונה. כדאי להשקיע זמן בחשיבה חיובית. כל שתעניקו עכשיו לאחרים, יחזור אליכם כפל כפליים. הברכה היא בנתינה.
בפתיחת ניבוי העתיד שהתקיימה עבורכם באמצעות חפיסת קלפים ששמה מיסטית עתיקה, עלה בגורלכם קלף מוזגת המים: הקלף צופה לכם הצלחה במיזם כלשהו או בהימור מפתיע [כולל מהתחום הרומנטי], אשר הסובבים אתכם מגלים ספקנות לגבי סיכויי הצלחתכם בו.

הורוסקופ מזל מאזניים: הכוונות הטובות שלכם לא מביאות לתוצאות המקוות. מישהו שאתם מנסים להתקרב אליו, מפגין קרירות וריחוק בעקביות ראויה לציון. אתם מנסים לפתוח את הנושא לדיון אך נתקלים בהתנגדות נמרצת: הרעיון הוא למצוא סיטואציה מתאימה שתאפשר שיחה כנה. אפשרות שנייה ונוחה יותר, היא פשוט להתעלם. לפחות כרגע. אל תתאהבו באהבה עצמה, אלא באדם הנכון הראוי לה: זכרו זאת, משום שהרקיע צופה פרשיית אהבים.
בתקשור רוחני שהתקיים עבורכם באמצעות קלפי טוטם-החיות, עלתה בגורלכם דמות של חתול בר: חתול הבר היה בעל-חיים המקודש למצרים הקדמונים: המסר הוא – עליכם לפתח את כישוריכם המיסטיים. זה הזמן ללמוד את הנושא בדרך ממוסדת.

הורוסקופ מזל עקרב: כוכב פלוטו שליטכם ממשיך לספוג אנרגיה הרמונית ורומנטית: היום הכל נראה לכם הרבה יותר אופטימי. צפויה הצעה מעניינת מגיעה מגורם עסקי אליו הייתם קשורים בעבר הרחוק. יש לכם הזדמנות חד פעמית. אל תזניחו עבודת ניירת. בסך הכל יום טוב מבחינה חומרית. זמן מתאים לרכישות גדולות. אתם מרגישים שמגיע לכם לחיות ברמה גבוהה וליהנות ממנעמי החיים. לכו על זה, אך פיקחו עין חשדנית על אדם שמערפל את דבריו כאשר הדברים עוסקים בכסף. זה אומר שלא תצאו ממנו עם כיסים תפוחים.
בפריסת חיזוי וייעוץ שהתקיימה לכבודם בקלפים נומרולוגיים, עלה בגורלכם המספר 54: הקלף מבשר על תקופה בה הרומנטיקה תתנהל בערוצים חוגגים וצוהלים אך אין לצפות מכם לעודף רצינות או נטילת אחריות כלשהי. בקיצור, השמיים הם הגבול. צפויה הגשמה עצמית בחברת אנשים מהליגה הלאומית, כמו גם על יוקרה ומותרות.

הורוסקופ מזל קשת: אתם מוצאים את עצמכם במצב מביך בלי להבין איך בכלל הגעתם למקום הזה. פריצת דרך אפשרית רק אם תנהלו שיחה כנה עם המעורבים בדבר. התגברו על הגאווה העצמית המיותרת ותרשו לעצמכם לבקש עזרה. כאשר תחלצו מאי הוודאות ותפסיקו לפנטז על כל מיני אפשרויות חסרות בסיס, ההרגשה שלכם תשתפר בהרבה. אירועים ממוזלים צצים בנתיב שבינו לבינה. כאשר זה קורה הניחו לעצמכם לזרום מבלי להרהר במחר.
בקריאת העתיד בשיטה המכונה ביבליומנסיה [הפלת גורלות באמצעות דפיו של ספר המהווה מעין מורה דרך] עלה בגורלכם המסר הבא: התבוננו היטב באנשי שררה, אם אתם חדי עין, הרי שמיד תבחינו שהם רחוקים מן האושר – האם יש ברצונכם ללכת בעקבותיהם?

הורוסקופ מזל גדי: נראה כי הגעתם סוף סוף להחלטה סופית בנוגע לבן הזוג המועדף עליכם וההקלה מאפשרת לכם לנשום לרווחה. אתם מאושרים מאוד ושלמים לגמרי עם כל העניין. עכשיו שהעניין סגור, תשתחרר כמות גדולה של אנרגיה ותרגישו טוב יותר מבחינה פיסית מכפי שהרגשתם מזה זמן מה. מסר שהגיע אליכם מאנרגיות גבוהות מעודד אתכם ליצור את הקשרים הנכונים עם האנשים הנכונים, וזאת גם אם אתם סבורים שזו דרך זולה להצליח בחיים.
בפתיחת ניבוי העתיד שהתקיימה עבורכם באמצעות חפיסת קלפי טארוט, עלה בגורלכם קלף שלושת האפשרויות: הקלף מבשר על ידיעות מרנינות הנמצאות בדרך אליכם. קחו בחשבון כי מדובר בצהלה גדולה שאין עימה התחייבות כלשהי. כיף למען הכיף.

הורוסקופ מזל דלי: אתם מרגישים קירבה רבה לבני המשפחה ומבלים איתם את מרבית הזמן הפנוי. אין פלא שהאווירה הביתית משופרת מכפי שהייתה מזה זמן רב. גם התחום האישי-אינטימי בעליה. בן/ת הזוג חשים את הרכות הפורצת מכם ומגיבים בהתאמה. יש שינוי בולט ביחסים עם העמיתים. צפוי גילוי שיפתיע אתכם מאוד וישמח לב. מסר שהגיע אליכם מאנרגיות גבוהות מעודד אתכם לפעול בשיקול דעת בנתיב הקשור ליחסים שבינו לבינה, וזאת גם אם נטייתכם הטבעית היא להסתנוור מאהובי לב.
בפתיחת ניבוי העתיד שהתקיימה עבורכם באמצעות חפיסת קלפי טארוט, עלה בגורלכם קלף האיש בעל כוכב-מרקורי: הקלף מנבא לכם ניצחונות המבוססים על עוצמתכם האישית, כלומר בזכות ולא בחסד. ייתכן כי גורם בכיר "מוציא עבורכם את הערמונים מן האש".

הורוסקופ מזל דגים: התוכניות שלכם להיום היו די מינוריות אבל העניינים התפתחו אחרת. יום עמוס מאוד בעבודה הגורר איתו תחושת של הספק בלתי מספיק. אתם שוב מאבדים 'גובה' ואת הרגשת הביטחון העצמי. מצד אחד יש לכם צורך בליטוף ומילה טובה מכל העולם. מצד שני אתם מתעקשים לעשות מה שבא לכם. בקיצור, יום מסובך. מסר שהגיע אליכם מאנרגיות גבוהות מעודד אתכם להציב לעצמכם גבולות, וזאת גם אם נטייתכם הטבעית היא "ללכת עם הראש בקיר".
בפתיחת ניבוי העתיד שהתקיימה עבורכם באמצעות חפיסת קלפי טארוט, עלה בגורלכם קלף מזרקת הגביעים: הקלף מבשר על פגישה הצפויה להתקיים עם אדם הקשור בעברכם הרחוק. נראה שאתם הולכים להתרפק על אלת הנוסטלגיה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button