אסטרולוגיההורוסקופהורוסקופ שנתי 2020מזל אריה

תחזית אסטרולוגיה שנתית מזל אריה / הורוסקופ שנתי 2020 מזל אריה

הורוסקופ שנתי 2020 מזל אריה ותחזית אסטרולוגית שנתית מזל אריה לשנת 2020

תחזית אסטרולוגית שנתית והורוסקופ – קריירה וכסף:
על פי האסטרולוגיה בשנת 2020 צפויים להתרחש אירועים במדינות שמעבר הים, אשר ירעיפו מטובם על חשבון הבנק שלכם. צצות בפניכם הזדמנויות המאפשרות לכם לפנות אל נתיב עסקי עצמאי. תבונה ואינטליגנציה בתוספת יכולות דרמטיות, יהפכו אתכם למועמדים אולטימטיביים למשרות הדורשות הופעה מרשימה וייצוגית. גם מעסיקיכם ועמיתיכם הנוכחיים יעודדו אתכם לשלב תכונות אלה בעבודתכם. המשיכו לזרום עם האמת שלכם, גם אם טיפוסים המקנאים בכם ינסו לנכס לעצמם את הישגיכם. האנשים מן 'החלונות הגבוהים', ישקיפו מן הצד ויידעו על שם מי יש לרשום את זכויות היוצרים. אל תחששו לפנות אל אפיקים עצמאיים מבלי לסמוך על מי שמפזרים הבטחות כוזבות.


עכשיו בקניון אלטרנטיבלי

החודשים מאי ואוגוסט מהווים טיימינג חלומי עבור אריות ולביאות השואפים להצטרף למסגרת תחרותית הדורשת עבודת צוות. ייתכן שתצטרכו לעמוד בבחינות כלשהן אך אלו אינן צריכות לרפות את ידיכם. צפויה לכם הצלחה עסקית הודות לידידותם של אנשים פופולאריים שיפרשו עליכם את חסותם. נראה כי נוכחותם מפגישה אתכם עם הקשרים העסקיים הנכונים.

תחזית אסטרולוגית שנתית והורוסקופ שנתי לאהבה:
אנרגיות בעלות אפי חושני זורמות השנה אל בית הזוגיות אשר במפה האסטרולוגית שלכם. זו בשורה חלומית עבור אלה מכם שחוו לילות עכורים ועכבות רגשיות בתחום הרגיש שבינו לבינה. זו שנה בה יש להעדיף את התחושות האינטואיטיביות על פני שיקולים רציונליים. הריגושים יושגו באווירה רגועה ובמקומות מיסתוריים ומפתיעים. הסיפור הזה פוער תהום ביניכם לבין הצעות נוצצות ובלייניות. צפוי לכם חיזור אינטנסיבי ולוהט שהוא פועל יוצא משובו של מישהו שנחשב לחביב הקהל. נתיב רומנטי שהקשר עימו נותק, שב לפקוד את סדר יומכם.

החודשים יוני ויולי צופנים עבורכם היכרות הדורשת השקעה כדי להפוך לסיפור מחייב. גם אם זו לא אהבה ממבט ראשון, יש מצב לפרשיה יפה ועדינה. אם אתם מתלבטים בנוגע לצורך להתוודות על עברכם, כדאי שתשמרו לעצמכם את הקטעים המביכים. זה הזמן לטפל בזנבות רומנטיים מביכים שאתם גוררים אתכם מסיפור שהסתיים, מבלי לשתף בעניין את הפרטנר הנוכחי.

קלף טארוט: קלף הטארוט השנתי שלכם הוא קלף המרכבה. הקלף נחשב לאחד מן הקלפים המוצלחים ביותר בכל אשר נוגע להישגים חומריים וגשמיים.
שנה נומרולוגית: הנומרולוגיה מבשרת על בני זוג אשר צירוף אותיות שמם או ספרות תאריך לידתם מסתכם ב – 9.

רוח ונפש: תורת הפנג שוואי קובעת כי לשואפים לעמוד במרכז העניינים ותחת אור הזרקורים, מומלץ להאיר באור אדום את הכותל הדרומי שבביתם. כדי להתגבר על טיפוסים שתלטניים המעכירים את איכות חייכם, אל תהססו לשלב גוונים כחולים בבגדיכם.

במפות האסטרולוגיות ילידי מזל אריה שולטים על הבית החמישי: בית זה מייצג את הפעילות בשעות הפנאי, כמו גם את הצורך בהתענגות על מנעמי החיים. גרם השמיים השולט בכם הוא השמש, המייצגת בכל המפות האסטרולוגיות את סוג האנרגיה הטוב ביותר למימושו העצמי ולהגשמתו של בעל המפה.
להרחבה בנושא הכנסו למפה אסטרולוגית אישית בחינם לגולשי אלטרנטיבלי – הקישו כאן.


אהבתם? אל תשכחו לשתף עם חברים בפייסבוק, אינסטגרם, וואטסאפ ועוד…

אבני קריסטל לפי מזלות: אבן הקריסטל השנתית של מזל אריה היא לאפיס לזולי (זוהי אבן חן / הקריסטל שיחזק אותך ויעזור להצלחה וזימון השפע). אבן לאפיס היא אבן כחולה עם עיטורי זהב המחזקת מאוד את יכולת התקשור, קשר עם המודעות העצמית, משמשת כמטהר מנטלי, מגבירה חלומות, מעניקה כוח, בינה וחוכמה. ניתן ללכת עימה בתיק או כתכשיט. את הלאפיס לזולי וקריסטלים למזל אריה ניתן להשיג בקניון הרוחניות מבית אלטרנטיבלי

לפרטים והזמנת אבן חן לאפיס לזולי למגוון תכשיטים עם אבן לאפיס לפרטים והזמנת קריסטלים למזל אריה
אבן לאפיס לחיזוק מודעות עצמית, טיהור מנטלי, חלומות חיוביים, בינה וחוכמה

סיכום אסטרולוגיה שנתית ל 2020: שנה זו היא שנת הגשמה עצמית והתגברות על מכשולים מהעבר! זו השנה האסטרולוגית שבה כל אחד ואחת מאיתנו יוכל להגשים את עצמו בצורה טובה ונכונה יותר וחובה עלינו כן לחבק את האפשרות הזו ולהצליח יותר!

להפקת מפה אסטרולוגית אישית בחינם

עוד כלים רוחניים להצלחה שהכנו עבורך:

מחפש מטפל/ת בתחום? באינדקס המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאןעכשיו בקניון אלטרנטיבלי


Back to top button