אסטרולוגיההורוסקופהורוסקופ 2022 / הורוסקופ שנתי 2022מזל אריה

הורוסקופ 2022 אריה / תחזית אסטרולוגיה שנתית מזל אריה / הורוסקופ שנתי 2022 מזל אריה

ברוכים הבאים להורוסקופ שנתי 2022 מזל אריה ותחזית אסטרולוגית שנתית מזל אריה לשנת 2022

מצב הכוכבים של מזל אריה בשנה הקרובה: המחזוריות האסטרולוגית בשנת 2022 היא מיוחדת במינה. מצב הכוכבים הכללי מראה לנו שצפויים לנו מצבים רבים בהם מידע סותר יתקבל אצלינו ואנו נצטרך להחליט כיצד לנהוג ומה לעשות בכדי להצליח להתמודד עם מצבים מורכבים שעלולים אף לייצר אצל חלקינו מתחים ולחצים (מעבר למצב הרגיל). כדי להתמודד הצורה המייטבית השנה הקרובה עם האתגרים הכנו לך תחזית שנתית מפורטת הכוללת מה צופים הכוכבים מצד אחד… ומצד שני כלים שבאפשרותך להעזר – בכדי להצליח בשנה הקרובה. כאמור, זוהי שנה מיוחדת במידה בה נקודת המזל הקוסמית נמצאת במיקום שיביא ברכה והצלחה לכל מי שישכיל להכניס לחייו מימד רוחני. זו השנה להוסיף לעצמך קריסטל עם תדר מיוחד ואנרגיה רוחנית, להעשיר את חייך ולאפשר הצלחה בשנה הקרובה.
זה בידיים שלך! 👈 בהמשך התחזית תוכלו לראות מהו קריסטל המזל השנתי שלך 👉


מיוחד לגולשי אלטרנטיבלי: ידעת שלכל מזל אסטרולוגי יש קריסטלים אנרגטיים שיכולים לעזור למימוש עצמי, הגשמת משאלות והתגברות על קשיים?
רוצה לדעת איזה קריסטלים מתאימים למזל האסטרולוגי שלך? לחץ לבחירת מזל


הורוסקופ 2022 אהבה: נראה כי אתם ממשיכים לחפור בפרשיה רומנטית שהתנתקתם ממנה. יש דברים שכדאי לנטוש ולשכוח. אחרי שאתם מתייעצים עם אדם קרוב אתם משנים את יחסכם כלפי מחזר שמעל באמונכם. הוא יצטרך לעמול קשה על מנת לתקן את שנשבר. דבקות בעקרונותיכם הרומנטיים תנחיל לכם ברכה גם בתחום הקריירה. במהלך השנה הקרבוה תפוגג בעיה רומנטית שליוותה אתכם בתחילת השנה. כשם שקודם לכן לא שקעתם בדיכאון, אל תצאו עתה במחולות. אל תנסו לפצח את צפונותיו של מחזר מסתורי. אם בראש שלו להותיר ערפל, אין סיבה שתשתפו פעולה. לקראת סוף השנה אדם מרתק ינסה לשחזר רומן שהתרחש ביניכם לפני זמן רב. מה צופים הכוכבים? "ההיסטוריה חוזרת ואשר היה – הוא שיהיה…" בנושא זה מומלץ להעזר בפריסה אישית בקלפי הטארוט

הורוסקופ 2022 פרנסה וקריירה: אתם זוכים באהדתם של אנשים אשר יש לכם עימם קשרי עבודה. הדברים יעמדו לזכותכם בעתיד הרחוק. צפויה שנה עמוסת פגישות בלוח זמנים צפוף. מצב מעין זה מזמין גישה תכליתית שאינה מתפזרת. יש לכם רעיונות טובים שזקוקים ליד מכוונת. במקביל, אל תמכרו בזול את שאתם יכולים למכור ביוקר. מסתמנת פשרה בעניין שהדיר שינה מעיניכם. נראה כי כל אחד מן הצדדים ירד מן העץ שעליו טיפס. יסוד האש מעניק לכם יתרון בכל משא ומתן. כדאי שתנצלו את כישרונכם בתחומי שיווק ומסחר.להפקת מפה אסטרולוגית אישית

אופק הזדמנויות על פי נקודת המזל הקוסמית: שנת 2022 שופעת הזדמנויות עבור ילידי מזל אריה שנסיבות חייהם אילצו אותם ליטול על עצמם התחייבויות שכלל אינן אופייניות למי שהם באמת, ומשום כך טיפחו חלומות הנמצאים בזיקה למישור החומרי ומעניקים עדיפות לעניינים המפרנסים את חשבון הבנק. אופק ההזדמנויות מציע לכם לעשות הפרדה בין טיפוסים תימהוניים שנדבקים אליכם, לבין אלה שבאמת מסוגלים להציע לכם משהו מקורי. לא כל 'מדליק' הוא נסיך בהכרח. הצלחה בנטילת הצ'אנס כפופה למוכנותכם (או אי מוכנותכם) להתרועע עם אנשים אשר עד כה לא ממש התלהבתם מהם, מכיוון שעכשיו תגלו מכנה משותף ביניכם לבינם.

מה לעשות כדי לממש את הפוטנציאל וההזדמנויות בשנה הקרובה? כדי להצליח לממש את ההזדמנויות בשנה הקרובה מומלץ להעזר באנרגיות ובתדר האנרגטי של אבן אופל. צבעה של האופל נע בין לבן לשקוף והיא מעניקה תדר של טוהר והעצמה ריגשית. אבן האופל מעודדת הוצאת דברים החוצה, מעניקה אושר וכוח התמדה. אבן אופל היא אחת משתים עשרה אבני החושן של הכהן הגדול. השפעתה של אבן אופל על שחרור ואיזון רגשי. ניתן לשאת את אבן החן בתיק, או לענוד אותה כתכשיט אנרגטי ייחודי.
למגוון אבני אופל בקניון הרוחניות, לחץ/ צי כאן

אבן חן אופל / תכשיטים עם אבן אופל
אבן חן אופל / תכשיטים עם אבן אופל
לפרטים והזמנת אבן חן אופל למגוון תכשיטים עם אבן אופל עוד קריסטלים למזל אריה

סיכום אסטרולוגיה שנתית 2022: כפי שראינו, הורוסקופ 2022 של מזל אריה הוא ייחודי משום שמצב הכוכבים בנקודת המזל מאפשר למצות את מלוא הפוטנציאל שלנו. שנה אסטרולוגית זו צפויה להיות שנה בה הכוכבים מאפשרים לנו למצוא כוחות פנימיים שיאפשרו לנו שינוי חיובי בחיים, יאפשרו לנו להצליח לשרוד משברים ולצאת מחוזקים. זוהי שנת שינוי שבה אנחנו יכולים לבחור כיצד יראה העתיד שלנו!

להפקת מפה אסטרולוגית אישית בחינם

עוד כלים רוחניים להצלחה שהכנו עבורך:


במפות האסטרולוגיות ילידי מזל אריה שולטים על הבית החמישי: בית זה מייצג את הפעילות בשעות הפנאי, כמו גם את הצורך בהתענגות על מנעמי החיים. גרם השמיים השולט בכם הוא השמש, המייצגת בכל המפות האסטרולוגיות את סוג האנרגיה הטוב ביותר למימושו העצמי ולהגשמתו של בעל המפה.
להרחבה בנושא הכנסו למפה אסטרולוגית אישית בחינם לגולשי אלטרנטיבלי – הקישו כאן.

מחפש מטפל/ת בתחום? באינדקס המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאןעכשיו בקניון אלטרנטיבלי


Back to top button